Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
#561248 03/06/2006 17:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Mam juz kursy w BAW,ale doprawdy nic nie zrobilem ku temu...
Na live znalazlem dla mnie ok kurs i typ-
Bieg 1
Pan Tomasz 3-4 m za 3,35.
Analizowac nie ma co,to jeden bieg ale jesli Pan Tomasz nie wygra startu typ bedzie trafny.

Bonus: Unibet
#561249 03/06/2006 22:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
Pedersen, Bjarne - Gollob, T 2 @1.85 6/10 - 6
Jonsson, A - Lindback, A 1 @1.80 4/10 + 3.20
J.Hampel - B.Pedersen - A.Jonsson 1 @2.70 3/10 -3
S.Nicholls- miejsce: 1-8 @1.60 10/10 +6
S.Stead- miejsce: 1-8 @3.30 3/10 -3
T.Rickardsson-S.Nicholls- kto lepszy 2 @2.99 3/10 -3
S.Nicholls-B.Pedersen- kto lepszy 1 @1.68 6/10 -6
N.K.Iversen-P.Protasiewicz- kto lepszy 1 @1.75 6/10 +4.50
L.Richardson-P.Protasiewicz- kto lepszy 1 @1.60 6/10 +3.60
T.Rickardsson-L.Adams- kto lepszy 2 @2.10 4/10 -4
G.Hancock- miejsce: 1-3 @2.20 2/10 -2
J.Crump-N.Pedersen- kto lepszy 1 @1.60 4/10 +2.40
N.Pedersen-G.Hancock- kto lepszy 2 @1.95 6/10 +5.70
N.Pedersen-L.Adams- kto lepszy 2 @2.22 3/10 +3.66
N.Pedersen-T.Gollob- kto lepszy 2 @2.77 3/10 +5.31

Typy : 15
Poprawne : 8
Przegrane : 7
Zainwestowane units : 69
Bilans : +13.37
Yield : +19.37 %

#561250 03/06/2006 22:31
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Quote
[b]Witam dzisiaj jezeli nie do pomylki to doszlo napewno do przeoczenia
analitykow czeskiego Tipsortu ktory w Polsce figuruje jako MEGATYP.

Na zdarzenie Andreas Jonsson 1-8 Tipsport propnuje 3,0 natomiast
na anlogicznie to samo zdarzenie BetGun tylko 1,55.

Polecam zagrac. [b]

3,0 gratis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#561251 24/06/2006 08:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
H.Andersen - B.Pedersen 1 @1.55/1.50 mil./prof. 5/10

H.Andersen 1-6 @2.1 prof. 4/10

A.Jonsson 1-6 @3.60 prof. 2/10

#561252 24/06/2006 10:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
ja od siebie dorzuce jeszcze

H.Anderesen na wygranie GP 12,00 1/10 bet-at-home <tam znalazlem najwyzszy>

H.Andersen - miejsce: 1-3 3,30 3/10 BetGun

#561253 24/06/2006 10:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Widze ze wszyscy wierza w Hansa,nie powiem,ja rownież ale liczylem na wieksze kursy biorac pod uwage to ze to"dzikus"

P.S.
Dzieki Szachus,za wiadomosc,dzisiaj dopiero zauwazylem.

#561254 24/06/2006 12:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
ja dorzuce jeszcze na hansa:

Leigh Adams - Hans N Andersen 2 1,95 3/10 Expekt

twardo brnac w przekonanie ze moze dzisiaj odegrac znaczaca role ...

Leigh Adams - Hans N Andersen 2 1,95+
Niels-Kristian Iversen - Antonio Lindbäck 1 1,45
AKO 2,83 1/10 EXPEKT

#561255 24/06/2006 12:12
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
aha czy ktos moze dysponuje jakims linkiem na relacje z GP ale audio nie pisane typu sportowefakty.pl. wiekszosc stacji radiowych nie daje GP przez internet, ale moze jest jakas ktora to prowadzi. moze cos z zagranicy? jezyk i kraj nie ma znaczenia. dzieki

#561256 24/06/2006 12:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
ja dorzuce jeszcze na hansa:

Leigh Adams - Hans N Andersen 2 1,95 3/10 Expekt

twardo brnac w przekonanie ze moze dzisiaj odegrac znaczaca role ...

Leigh Adams - Hans N Andersen 2 1,95+
Niels-Kristian Iversen - Antonio Lindbäck 1 1,45
AKO 2,83 1/10 EXPEKT


oczywiscie nie Iversen tylko Lindback wiec nie 1 tylko 2

#561257 24/06/2006 12:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Co do relacji live, to o ile sie nie myle, to leszczynskie Radio Elka relacjonuje live.

#561258 24/06/2006 13:20
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Co do relacji live, to o ile sie nie myle, to leszczynskie Radio Elka relacjonuje live.


ok ale czy przez internet tez? oni maja jakies dziwnie podpisane umowy na relacjonowanie GP ze niby nie moga przez internet. nie wiem tylko czy wszyscczy tylko "wybrani". tak bylo na poprzedniej GP w radiu pik bodajze.

#561259 24/06/2006 14:22
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
Tony Rickardsson - Andreas Jonsson 2 @2.40 2/10 Sportingbet

Dla mnie warto sprobowac za 2 units. Ricki to juz nie ten sam zawodnik co czarowal rok temu. AJ natomiast swietna forma i mysle ze dzis to potwierdzi

Tomasz Gollob - Andreas Jonsson 2 @1.85 6/10 Nordicbet

Tomek zupelnie bez formy , problemy z maszynami , do tego jakas alergia. No i oczywiscie wiadomo jak jezdzi na sztucznych torach. Adrenalina easy powinien wygrac ten h2h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Antonio Lindbäck - Matej Zagar 2 @1.85 2/10 Nordicbet

NIgdy nie bylem fanem Lindbacka. Jezdzi potwornie nierowno choc ostatnio w Angli zazkakuje. Matej w tym sezonie prezentuje sie dosyc przyzwoicie i mysle ze bedzie lepszy od Tonino

Hampel, J - Pedersen, Bjarne 1 @1.80 3/10 Unibet

Dla mnie Jarek jest jednym z 3 najlepszych startowcow swiata. Sztuczny tor gdzie glownie bedzie liczyl sie start preferuje tego typu zuzlowcow. Bjarne u siebie , przygotowany na pewno dobrze ale wierze ze nie wystarczy to na Polaka.

#561260 24/06/2006 14:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
N.K.Iversen-L.Richardson- kto lepszy 1 @1.80 4/10 Betgun

Co Lee prezentuje w GP wszyscy wiemu , ostatnio nawet w BEL zawodzi. Iversen tez jakos rewelacyjny nie jest ale wg mnie jest lepszym zawodnikiem niz Anglik, do tego jezdzi dzis u siebie

#561261 24/06/2006 14:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Crump/N. Pedersen - Pick: Nicki Pedersen @2.70 b&w 2/10

#561262 24/06/2006 15:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
[
Antonio Lindbäck - Matej Zagar 2 @1.85 2/10 Nordicbet

NIgdy nie bylem fanem Lindbacka. Jezdzi potwornie nierowno choc ostatnio w Angli zazkakuje. Matej w tym sezonie prezentuje sie dosyc przyzwoicie i mysle ze bedzie lepszy od Tonino

Hampel, J - Pedersen, Bjarne 1 @1.80 3/10 Unibet

Dla mnie Jarek jest jednym z 3 najlepszych startowcow swiata. Sztuczny tor gdzie glownie bedzie liczyl sie start preferuje tego typu zuzlowcow. Bjarne u siebie , przygotowany na pewno dobrze ale wierze ze nie wystarczy to na Polaka. [/quote]

W zeszlym roku lindback byl 3.......

#561263 24/06/2006 15:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Obok p.ręcznej drugą dyscypliną którą typuję i gram jest żużel.Gdybym miał kase w nordicu,to parę Lindback-Zagar zagrałbym win pana L.Może gdzies jeszcze jest taka para?

#561264 24/06/2006 15:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Obok p.ręcznej drugą dyscypliną którą typuję i gram jest żużel.Gdybym miał kase w nordicu,to parę Lindback-Zagar zagrałbym win pana L.Może gdzies jeszcze jest taka para?


a to ci historia ... proponuje sprawdzic ... najlepiej wchodzac na strony bukmacherow

#561265 24/06/2006 15:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dziekuje za dobrą radę.Chyba tak zrobię.

#561266 24/06/2006 15:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Dziekuje za dobrą radę.Chyba tak zrobię.

nie ma sprawy. masz w betgunie do grania ta pare po 2,10 na lindbacka. zagara oceniaja na 1,85.

#561267 24/06/2006 15:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Znalazłem w betawinie
Head-to-Head M. Zagar/T. Gollob/A. Lindback
Matej Zagar (SLO) 2.45
Tomasz Gollob (POL) 2.45
Antonio Lindback (SWE) 3.30

To bedzie ciekawsze,bo Gollob słaby strasznie

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1