Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
#561268 24/06/2006 16:01
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Znalazłem w betawinie
Head-to-Head M. Zagar/T. Gollob/A. Lindback
Matej Zagar (SLO) 2.45
Tomasz Gollob (POL) 2.45
Antonio Lindback (SWE) 3.30

To bedzie ciekawsze,bo Gollob słaby strasznie


nie bralbym za bardzo slabosci golloba z ostatniej kolejki ligii polskiej jako podstawe do dzisiejszego startu. Przyouszczalne oklicznosci takiej a nie innej postawy zostaly podane w temacie Liga Polska. Spodziewam sie dzisiaj po nim dobrego wystepu z duzymi szansami na 8.

Bonus: Unibet
#561269 24/06/2006 16:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
słabosc Tomka może wynikać z tego, że nie lubi sztucznych torów + sam mówi ze jest 'srednio przygotowany'. To nic dobrego nie wróży, ale Tomek to Tomek - ja NIGDY przeciw niemu nie zagram mimo że 1.61 na Hampela to chyba promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#561270 24/06/2006 16:07
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Ja wybralem sobie cos takiego z par w baw:

Scott nicholss - Iversen 1 Nichols jezdzi bardzo poprawnie w GP jak do tej pory zawsze byl przed iversenem dzis powinno byc podobnie. Iversen jest bardzo rpzeceitnym zuzlowcem i mysle ze dzis zjmnie miejsce na koncu stawki:)

Kurs:1,45 10/10

Gollob - Linbeck 1 Tomek to Tomek:) a Linbeck mnie zuplenie nei przekonuje jedynym minusem jest to ze w zeszlym roku an tym torze byl trzeci ale mysle ze dzis nei ma szans an p[owtorke wroze mu miejsce przy koncu stawki:)

Kurs:1,8 7/10

Richardson - PEPE Pojedynek gigantow mimo wszystko lepiej w GP spisuje sie ten peirwszy i tez dlaetego na niego stawiam:)

Kurs: 2,0 7/10

Hampel - Bjarne tutaj mma najwiecej watpliwoscie do tego kurs neizbyt ciekawy chyba osttecznei odpuszcze ten typ

Kurs:1,65 4/10

Wszelkie sugestie na temat mojego wyboru bardzo mile widziane;) pozdrawiam

#561271 24/06/2006 19:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
ja od siebie dorzuce jeszcze

H.Anderesen na wygranie GP 12,00 1/10 bet-at-home <tam znalazlem najwyzszy>

H.Andersen - miejsce: 1-3 3,30 3/10 BetGun


ogolnie sie nie chwale ale teraz nie wytrzymiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Brawo HANS !

#561272 24/06/2006 20:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Gollob+Zagar tez nie "zawiedli" w pojedynku z Lindbekiem.P.s.Na bajkopisarza kursy były nieco lepsze w profie.

#561273 24/06/2006 20:35
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
byc moze, ale jesli cos podaje to tylko tam gdzie zagralem, a zagralem w betathome.

#561274 24/06/2006 20:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
Gratuluje wszystkim,ktorzy zagrali na Hansa Andersena. Ja niestety nie do konca wierzylem w jego mozliwosci,ale jak widac w zuzlu nie ma przypadku - swietna postawa w Anglii i Szwecji mowia same za siebie i musialo sie to odbic na GP. Brawo Hans!!!

#561275 24/06/2006 21:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
Tony Rickardsson - Andreas Jonsson 2 @2.40 2/10 +2.80
Tomasz Gollob - Andreas Jonsson 2 @1.85 6/10 +5.10
Antonio Lindbäck - Matej Zagar 2 @1.85 2/10 -2
Hampel, J - Pedersen, Bjarne 1 @1.80 3/10 -3
N.K.Iversen-L.Richardson- kto lepszy 1 @1.80 4/10 -4

Typy : 20
Poprawne : 10
Przegrane : 10
Zainwestowne units : 86
Bilans : +12.27
Yield : +14.27%

#561276 25/06/2006 07:12
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Nie wiecie moze kiedy super BAW rozliczy mi zakaldy z wczorajszego GP??

#561277 08/07/2006 11:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Dzisiaj w Tarnowie runda kwalifikacyjna do G.P.2007r.! godz.19-sta (ciekawa obsada) - sportowe fakty.

1 Christian Hefenbrock (Niemcy) 0
2 Hans Andersen (Dania) 0
3 Henrik Moller (Dania) 0
4 Danis Gizatulin (Rosja) 0
5 Rune Holta (Norwegia) 0
6 Janusz Kołodziej (Polska) 0
7 Tobias Kroner (Niemcy) 0
8 Renat Gafurov (Rosja) 0
9 Kenneth Bjerre (Dania) 0
10 Rory Schlein (Australia) 0
11 Bohumil Brhel (Czechy) 0
12 Mikke Bjerk (Norwegia) 0
13 Wiesław Jaguś (Polska) 0
14 Lukas Dryml (Czechy) 0
15 Kai Laukkanen (Finlandia) 0
16 Sebastian Ułamek (Polska) 0
17 Krzysztof Słaboń (Polska) 0
18 Mariusz Węgrzyk (Polska)

#561278 08/07/2006 13:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
raczej watpliwa sprawa zeby ktos to wystawil ...

#561279 08/07/2006 13:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
raczej watpliwa sprawa zeby ktos to wystawil ...

baw wystawia , ale...na jutro Miszkolc !

#561280 08/07/2006 14:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Wrócilem wlasnie z treningu,wlasciwie to wyszedlem bo Nasi +Holta nie trenowali(a moze pozniej ale sie wkurzylem i poszedlem)
Jesli nie trenowali to sprawa jasna ze o 19.00 bedzie inny tor niz teraz.
Teraz najlepsze wrazenia sprawiali Hans i Rory,Kenneth-pewni kandydaci do awansu,potem Brhel,Hefen.
P.S.Ale daja po jajach w tym BAWie:)

#561281 08/07/2006 14:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Z tego co BAW wystawil warto zagrac:
Hefe-Laukanen 1
Dryml-Brhel 2
Bjerre-Schlein 2
To jesli chodzi o Tarnów.

#561282 08/07/2006 14:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Schlein top 5-----4,0
Koldi top 5-------1,25
Hans top 5--------1,2
Seba top 5--------1,55

#561283 08/07/2006 14:52
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Dalej przechodzi 5 zuzlowcow tak?

#561284 08/07/2006 15:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Dalej przechodzi 5 zuzlowcow tak?
tak 5 zawodnikow przechodzi do finalu w szwedzkiej Vetlandzie

#561285 08/07/2006 15:35
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Ten Laukanen to gdzie jezdzi bo go peirwszy raz slysze i mam ochpote dac na Hafenbrock poweidzmy za 200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#561286 08/07/2006 15:47
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Falubaz i Indianerna

#561287 08/07/2006 15:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Krisek ,widze ze zmieniles Nicka:)Co tam Hefe za marne 1,7,pojedz "po bandzie" i Schleina top 5 za 4,00...:)
pozdro

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1