|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Znalazłem w betawinie Head-to-Head M. Zagar/T. Gollob/A. Lindback Matej Zagar (SLO) 2.45 Tomasz Gollob (POL) 2.45 Antonio Lindback (SWE) 3.30 To bedzie ciekawsze,bo Gollob słaby strasznie nie bralbym za bardzo slabosci golloba z ostatniej kolejki ligii polskiej jako podstawe do dzisiejszego startu. Przyouszczalne oklicznosci takiej a nie innej postawy zostaly podane w temacie Liga Polska. Spodziewam sie dzisiaj po nim dobrego wystepu z duzymi szansami na 8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
słabosc Tomka może wynikać z tego, że nie lubi sztucznych torów + sam mówi ze jest 'srednio przygotowany'. To nic dobrego nie wróży, ale Tomek to Tomek - ja NIGDY przeciw niemu nie zagram mimo że 1.61 na Hampela to chyba promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
Ja wybralem sobie cos takiego z par w baw:
Scott nicholss - Iversen 1 Nichols jezdzi bardzo poprawnie w GP jak do tej pory zawsze byl przed iversenem dzis powinno byc podobnie. Iversen jest bardzo rpzeceitnym zuzlowcem i mysle ze dzis zjmnie miejsce na koncu stawki:)
Kurs:1,45 10/10
Gollob - Linbeck 1 Tomek to Tomek:) a Linbeck mnie zuplenie nei przekonuje jedynym minusem jest to ze w zeszlym roku an tym torze byl trzeci ale mysle ze dzis nei ma szans an p[owtorke wroze mu miejsce przy koncu stawki:)
Kurs:1,8 7/10
Richardson - PEPE Pojedynek gigantow mimo wszystko lepiej w GP spisuje sie ten peirwszy i tez dlaetego na niego stawiam:)
Kurs: 2,0 7/10
Hampel - Bjarne tutaj mma najwiecej watpliwoscie do tego kurs neizbyt ciekawy chyba osttecznei odpuszcze ten typ
Kurs:1,65 4/10
Wszelkie sugestie na temat mojego wyboru bardzo mile widziane;) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
ja od siebie dorzuce jeszcze
H.Anderesen na wygranie GP 12,00 1/10 bet-at-home <tam znalazlem najwyzszy>
H.Andersen - miejsce: 1-3 3,30 3/10 BetGun ogolnie sie nie chwale ale teraz nie wytrzymiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Brawo HANS !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Gollob+Zagar tez nie "zawiedli" w pojedynku z Lindbekiem.P.s.Na bajkopisarza kursy były nieco lepsze w profie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
byc moze, ale jesli cos podaje to tylko tam gdzie zagralem, a zagralem w betathome.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
Gratuluje wszystkim,ktorzy zagrali na Hansa Andersena. Ja niestety nie do konca wierzylem w jego mozliwosci,ale jak widac w zuzlu nie ma przypadku - swietna postawa w Anglii i Szwecji mowia same za siebie i musialo sie to odbic na GP. Brawo Hans!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168 |
Tony Rickardsson - Andreas Jonsson 2 @2.40 2/10 +2.80 Tomasz Gollob - Andreas Jonsson 2 @1.85 6/10 +5.10 Antonio Lindbäck - Matej Zagar 2 @1.85 2/10 -2 Hampel, J - Pedersen, Bjarne 1 @1.80 3/10 -3 N.K.Iversen-L.Richardson- kto lepszy 1 @1.80 4/10 -4
Typy : 20 Poprawne : 10 Przegrane : 10 Zainwestowne units : 86 Bilans : +12.27 Yield : +14.27%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
Nie wiecie moze kiedy super BAW rozliczy mi zakaldy z wczorajszego GP??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Dzisiaj w Tarnowie runda kwalifikacyjna do G.P.2007r.! godz.19-sta (ciekawa obsada) - sportowe fakty.
1 Christian Hefenbrock (Niemcy) 0 2 Hans Andersen (Dania) 0 3 Henrik Moller (Dania) 0 4 Danis Gizatulin (Rosja) 0 5 Rune Holta (Norwegia) 0 6 Janusz Kołodziej (Polska) 0 7 Tobias Kroner (Niemcy) 0 8 Renat Gafurov (Rosja) 0 9 Kenneth Bjerre (Dania) 0 10 Rory Schlein (Australia) 0 11 Bohumil Brhel (Czechy) 0 12 Mikke Bjerk (Norwegia) 0 13 Wiesław Jaguś (Polska) 0 14 Lukas Dryml (Czechy) 0 15 Kai Laukkanen (Finlandia) 0 16 Sebastian Ułamek (Polska) 0 17 Krzysztof Słaboń (Polska) 0 18 Mariusz Węgrzyk (Polska)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
raczej watpliwa sprawa zeby ktos to wystawil ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
raczej watpliwa sprawa zeby ktos to wystawil ... baw wystawia , ale...na jutro Miszkolc !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Wrócilem wlasnie z treningu,wlasciwie to wyszedlem bo Nasi +Holta nie trenowali(a moze pozniej ale sie wkurzylem i poszedlem) Jesli nie trenowali to sprawa jasna ze o 19.00 bedzie inny tor niz teraz. Teraz najlepsze wrazenia sprawiali Hans i Rory,Kenneth-pewni kandydaci do awansu,potem Brhel,Hefen. P.S.Ale daja po jajach w tym BAWie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Z tego co BAW wystawil warto zagrac: Hefe-Laukanen 1 Dryml-Brhel 2 Bjerre-Schlein 2 To jesli chodzi o Tarnów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Schlein top 5-----4,0 Koldi top 5-------1,25 Hans top 5--------1,2 Seba top 5--------1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
Dalej przechodzi 5 zuzlowcow tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Dalej przechodzi 5 zuzlowcow tak? tak 5 zawodnikow przechodzi do finalu w szwedzkiej Vetlandzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
Ten Laukanen to gdzie jezdzi bo go peirwszy raz slysze i mam ochpote dac na Hafenbrock poweidzmy za 200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Krisek ,widze ze zmieniles Nicka:)Co tam Hefe za marne 1,7,pojedz "po bandzie" i Schleina top 5 za 4,00...:) pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|