Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
#561288 08/07/2006 15:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Krisek ,widze ze zmieniles Nicka:)Co tam Hefe za marne 1,7,pojedz "po bandzie" i Schleina top 5 za 4,00...:)
pozdro
to kogos by wyrzucil z piatki by wszedl schlein ( holta andersen ulamek jagus kolodziej )
i 2 pytanie jak na torze tarnowa jezdzil ulamek w lidze bo chce dac go w 5
dzieki za odpowiedz

Bonus: Unibet
#561289 08/07/2006 16:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Ja Ulamka widze w 5...Da sobie rade,ktos wypasc musi.Z grona
Holta,Andersen,Bjerre,Schlein,Jagus,Kolodziej,Ulamek-odpadnie dwoch ,mysle ze bedzie to Holta i Jagus.
Schleina widzialem drugi raz ale wywarł ogromne wrazenia zwlaszcza teraz na tym torze,wiadomo-w turnieju moze byc inaczej-dlatego widze go w top 5 a kurs tez dobry.
To moje typy-a jak bedzie zobaczymy.

#561290 08/07/2006 16:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Mysle ze do pierwszej "5" jest jeszcze jeden kandydat- Lukas Dryml, wiem ze slabo jezdzil w Tarnowie , jednak w jednym z wywiadow mowil ze bardzo zalezy mu na awansie i mial specjalnie na ten turniej zainwestowac w nowy sprzet(z tym co mial nie mogl sie spasowac).Oczywiscie nr 1 H.Andersen, mysle rowniez ze Holta awansuje, teskni za swiatowym sciganiem w dodatku po niepowolaniu go reprezentacji ma cos do udowodnienia.Nie wiem czemu , ale w tym gronie nie widze ...Jagusia, bowiem taki awans wiaze sie z wielkimi inwestycjami w sprzet i tu trzeba byc bardzo ..zdeterminowanym."moja 5-tka" :H.Andersen , R.Holta,J.Kolodziej,S.Ulamek, L.Dryml i R.Schlein jako "rezerwowy" (zart)

#561291 08/07/2006 16:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
16w 10p +8,06j
holta 1-5
1,55 baw 10j

holta - jaguś 1
1,85 baw 10j

#561292 08/07/2006 16:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
16w 10p +8,06j
holta 1-5
1,55 baw 10j

holta - jaguś 1
1,85 baw 10j


Tez teraz zobaczylem ten drugi typ jednak Byles o blysk szprychy szybszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chodzi o zaklad Holta - Jagus 1 1,85

#561293 08/07/2006 16:54
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Haffenbrock-laukanen 1 1.8 6/10
Laukanen nie ma sprzetu na takie zawody,juz nawet Zielonka i Indianerna nie korzystaja z jego uslug taka jezdzi zenade,Niemiec bardzo lubi zawody indywidualne,powinien zdobyc kilka punktow wiecej!

#561294 08/07/2006 16:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Wasp nie szkodzi, to nie wyścig. To oni mają się ścigać, nie my.

#561295 08/07/2006 18:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Quote
Haffenbrock-laukanen 1 1.8 6/10
Laukanen nie ma sprzetu na takie zawody,juz nawet Zielonka i Indianerna nie korzystaja z jego uslug taka jezdzi zenade,Niemiec bardzo lubi zawody indywidualne,powinien zdobyc kilka punktow wiecej!

Laukanen nie ma sprzetu ? gratuluje poczucia humoru to chyba jeden z najbardziej
profesjonalnie podchodzacych zawodnikow to sportu zuzlowego w 1 lidze w sezonie
2006 rowniez pod wzgledem sprzetowym

#561296 08/07/2006 20:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Mysle ze do pierwszej "5" jest jeszcze jeden kandydat- Lukas Dryml, wiem ze slabo jezdzil w Tarnowie , jednak w jednym z wywiadow mowil ze bardzo zalezy mu na awansie i mial specjalnie na ten turniej zainwestowac w nowy sprzet(z tym co mial nie mogl sie spasowac).Oczywiscie nr 1 H.Andersen, mysle rowniez ze Holta awansuje, teskni za swiatowym sciganiem w dodatku po niepowolaniu go reprezentacji ma cos do udowodnienia.Nie wiem czemu , ale w tym gronie nie widze ...Jagusia, bowiem taki awans wiaze sie z wielkimi inwestycjami w sprzet i tu trzeba byc bardzo ..zdeterminowanym."moja 5-tka" :H.Andersen , R.Holta,J.Kolodziej,S.Ulamek, L.Dryml i R.Schlein jako "rezerwowy" (zart)

awansowali;Andersen,Holta,Kolodziej,Jagus,Laukkanen
bardzo blisko pierwszej "5" byl L.Dryml jednak w biegu barazowym zostal wykluczony.


ps.
Musze napisac kilka slow sprostowania i zwrocic honor Wiesiowi Jagusiowi.Otoz to ze jest wielki duchem i ma wielkie serce do walki to wiedza nie tylko fani polskiego zuzla.Piszac wczesniej ze nie widze Jagusia w "5" myslalem ze swiadomie "odpusci"ze bedzie wolal skupic sie na krajowym podworku tj.lidze itd.ze bedzie 'kalkulowal" ze nie "oplaca" sie awansowac dalej, tym wieksze uznanie mam za walke fer w jego wykonaniu i za sprawienie bardzo milej niespodzianki.

#561297 08/07/2006 21:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Co do Jagusia, to zawsze OK w Tarnowie wystepy. Nie inaczej dzisiaj. Final elim. w "jego" Vetlandzie, gdzie kilka lat startowal. Bedzie Jagoda chcial zamieszac i przy super dniu, kto wie?

#561298 08/07/2006 22:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Wrocilem wlasnie z meczu.
Tak porownujac trenig oficjal i zawody to po co wlasciwie robi sie takie treningi?
Z tego co widzialem to bez sensu.
Jesli juz toromistrz Wardzala chcial pomoc polskim jezdzcom ...to wlasnie im zaszkodził.
Malo brakowalo a zamiast Jagody,Kolodzieja mielibysmy w finale Gizatulina,Laukanena,Gafurowa-nie ujmujac tym Panom.
Po co komu panie Wardzala taki beton,komu to pomogło?Na takich torach sie juz nie jezdzi.
Zawody wygladaly jak baraz z Wybrzezem pare lat temu...
Z Rorym sie nie udalo ale to chlopak ktorego widze jaknajbardziej w druzynie!Malo brakło,nawinal sie w biegu na jazdę Holty...
Hans poza wszystkimi,profesjonal na calego ale nie ma sie czemu dziwic.
Przesadzil troche swoimi sarzami w ostatnim biegu i stad Jrego bezsensowny upadek.

#561299 09/07/2006 00:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Twardo to musialo przeciez byc... Koldi po kontuzji na twardym najlepiej sobie radzi. Dziwie sie, ze sie dziwisz, ze tak powiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Juz w Hallstavik robili beton dla Koldiego po jego powrocie i nieudanym meczu na "bagnie/kopie" (niepotrzebne skreslic) we Wrocku.
W Poole, gdzie jest zawsze dirt i mozna sie scigac, chlopak nie istnial (mniejsza z tym, ze zaraz na dzien dobry skasowal mu motor i wybil z glowy sciganie Antonio L.).
Tak to juz przewaznie w tym sporcie jest, ze jak wracasz po kontuzji, to najlatwiej/najbezpieczniej na poczatku na twardym. Stad zapewne ten beton pod Koldiego. Fart, ze sie wszystko dobrze skonczylo, a Koldi nawet jak nie awansuje z Vetlandy, to raczej ma bankowa dzika karte w miejsce Protasa na przyszly sezon, bo przeciez opiekuje sie nim w Reading sam Wujek John Postlethwaite z BSI. Zatem w jego przypadku jedyne czego potrzeba, by za rok jezdzil w GP, to dobry wystep w finale DPS na torze w "jego" Reading.

Taki off topic odbiegajacy od zakladow troche, a poruszajacy kwestie kogo bedziemy mieli za rok w GP.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#561300 09/07/2006 07:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
Quote
Haffenbrock-laukanen 1 1.8 6/10
Laukanen nie ma sprzetu na takie zawody,juz nawet Zielonka i Indianerna nie korzystaja z jego uslug taka jezdzi zenade,Niemiec bardzo lubi zawody indywidualne,powinien zdobyc kilka punktow wiecej!

Laukanen nie ma sprzetu ? gratuluje poczucia humoru to chyba jeden z najbardziej
profesjonalnie podchodzacych zawodnikow to sportu zuzlowego w 1 lidze w sezonie
2006 rowniez pod wzgledem sprzetowym


Stary- takie komentarze to sobie mozesz schowac w kieszeń w momencie jak zawody trwaja juz 2 godziny i akurat Kai jezdzi dobrze- szkoda, ze nie zabrales glosu na temat jego jazdy przed 19.

#561301 09/07/2006 08:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Nikt nic nie pisze o ...Miszkolcu to ja sie zabawie w typki

P.Karlsson w "3" za 1,3
A.Dryml w "5" 1,4
S.Stead w "5" 2,0

D.Ruud - S.Stead 2 2,10

#561302 09/07/2006 10:04
Dołączył: Jul 2006
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 7
Jak dla mnie megapewny typ na dzis na baw to PePe w pierwszej piatce. Kurs 1,35.

PePe jest strasznie slaby w GP, ale w eliminacjach zawsze spisywal sie rewelacyjnie. Ponadto ostatnio Protas jest w dobrej formie (nie wliczajac GP). 17 pkt w Tarnowie i objezdzanie Golloba i Kolodzieja. W Szwecji lideruje Indianernie. Ogolnie pewny typ! Ponadto PePe trenowal wczoraj w Zarnowicy wiec to jego dodatkowy handicap.

Ciekawy typ Edward Kennett - Jurica Pavlic. 1,90 na mlodego Chorwata. Na torach na poludniu Europy Jurica jest niezwykle mocny i kto wie czy dzis nie namiesza najlepszym. Kennett to Anglik, a jak spisuja sie Anglicy poza swoim podworkiem wiedza wszyscy.

#561303 09/07/2006 10:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Ja dzisiaj cos nie "czuje' Kosciechy, mysle ze jeszcze nie czas na odnoszenie sukcesow w ..."swiecie" tak wiec:

F.Lidgren - R.Kosciecha 1 1,8
N.K.Iversen - R.Kosciecha 1 1,7

Szukalem po ligach, statystykach co obecnie "jezdzi"...T.Topinka, zastanawiajac sie czy nie ma szans na "5", ale nigdzie go nie "widze".Tor napewno zna doskonale , ale czy to moze wystarczyc?Obsada jest bowiem bardzo mocna.

#561304 09/07/2006 10:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Jak dla mnie megapewny typ na dzis na baw to PePe w pierwszej piatce. Kurs 1,35.

PePe jest strasznie slaby w GP, ale w eliminacjach zawsze spisywal sie rewelacyjnie. Ponadto ostatnio Protas jest w dobrej formie (nie wliczajac GP). 17 pkt w Tarnowie i objezdzanie Golloba i Kolodzieja. W Szwecji lideruje Indianernie. Ogolnie pewny typ! Ponadto PePe trenowal wczoraj w Zarnowicy wiec to jego dodatkowy handicap.

Ciekawy typ Edward Kennett - Jurica Pavlic. 1,90 na mlodego Chorwata. Na torach na poludniu Europy Jurica jest niezwykle mocny i kto wie czy dzis nie namiesza najlepszym. Kennett to Anglik, a jak spisuja sie Anglicy poza swoim podworkiem wiedza wszyscy.
teoretycznie masz racje ale czy pepe bedzie chcial kolejny raz awansowac do grand prix gdzie ponosi same porazki a starty w grand prix cholernie duzo kosztuja
lepiej poszukac zawodnikow zachodnich dla ktorych starty w grand prix stanowia wieksze wyzwanie czyli lingrena gjedde iversena

#561305 09/07/2006 13:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Wyniki z Miskolca:

1.Matej Ferjan 10+3
2.Ales Dryml 15+2
3.Simon Stead 11+1
4.Peter Karlsson 11+0
5.Martin Smolinski 10

reserv
6.David Ruud 9

Ruszyli w Zarnovicy i wyniki 1 serii:

1: Protasiewicz, Lindgren, Pijper, Harris
2: Gjedde, Pavlic, McGowan, Topinka
3: Sullivan, Kennett, Iversen, Visvader
4: Kosiecha, Max, Darkin, Schatzer

#561306 09/07/2006 13:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
5: Pavlic, Darkin, Pijper, Visvader
6: Max, Lindgren, Kennett, McGowan
7: Harris, Iversen, Kosciecha, Gjedde
8: Sullivan, Protasiewicz, Topinka, Schatzer

#561307 09/07/2006 13:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
9: Iversen, McGowan, Schatzer, Pijper
10: Sullivan, Kosciecha, Lindgren, Pavlic
11: Max, Harris, Topinka, Visvader
12: Gjedde, Protasiewicz, Darkin, Kennett

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, forty, betowiec, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,705 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1