|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
13: Gjedde, Max, Sullivan, Pijper 14: Topinka, Iversen, Lindgren, Darkin 15: Pavlic, Harris, Kennett, Schatzer 16: Kosciecha, Protasiewicz, McGowan, Visvader
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
17: Topinka, Kosciecha, Kennett, Pijper 18: Lindgren, Jirout, Schatzer, Visvader (Gjedde excl) 19: Harris, Sullivan, McGowan, Darkin 20: Protasiewicz, Max, Iversen, Pavlic
Pepe i Kostek jada do Vetlandy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
To praktycznie Protasiewicz i Kosciecha awansowali !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Krompa, dziekuje w imieniu wszystkich za relacje! Jak mozesz , to wpisz pozniej klasyfikacje koncowa.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Jednak cos Slowacy namieszali z 18 biegiem i wykluczeniem Gjedde.Bo nagle znalazl sie w finale, wiec musial miec 11 pkt, zatem prawdopodobnie dwojke w 18 biegu.
Final: Sullivan, Protasiewicz, Gjedde, Max
Koncowa klasyfikacja: 1 Sullivan 12+3 2 Protasiewicz 12+2 3 Gjedde 11+1 4 Max 12+0 5 Kosciecha 11 6 Harris 10 --------------- 7 Iversen 9 8 Lindgren 9 9 Pavlic 8 10 Topinka 8 11 Kennett 5 12 McGowan 5 13 Darkin 4 14 Pijper 2 15 Schatzer 2 16 Visvader 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 7 |
a wiec typy ze protas w 1/5 i pavlic lepszy od kennetta weszly jak w masełko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
Witam, kiepska oferte na GP ma Expekt:
Niels-Kristian Iversen - Lee Richardson 2.10 1.65 Antonio Lindbäck - Matej Zagar 1.65 2.10 Tomasz Gollob - Jaroslaw Hampel 2.00 1.70 Scott Nicholls - Bjarne Pedersen 2.10 1.65 Greg Hancock - Andreas Jonsson 1.50 2.40 Leigh Adams - Nicki Pedersen 1.90 1.80 Hans N Andersen - Jason Crump 2.20 1.60
Dosc pewne (jesli tu cokolwiek moze byc pewne) czyt. atrakcyjne na dubla wydaja sie kursy na Antonio i Greg'a. wierze ze Hans znow bedzie blyszczal ale czy przeskoczy Crumpa?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 353 |
To, co warte gry na dzisiejsze GP Włoch - Lonigo:
(oferta Bet-And-Win)
1. Lindbeack - Zagar 1 1,75 2. Adams - B.Pedersen 1 1,75 3. Richardson-Iversen-Protasiewicz - Richardson 1,95 4. Richardson - Protasiewicz 1 1,50 5. Iversen - Carpanese 1 1,15 6. N.Pedersen - B.Pedersen 1 1,50 7. Protasiewicz - Carpanese 1 1,25 (pewka) 8. Crump (1-3) 1,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Totomixowi i Profesjonalowai gratulujemy "Zegar" i "Johnsson" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ? po pierwsze Zagar jest slowencem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a co o nim wiadomo a ze zajmuje miejsce w pierwszej osemce klasyfikacji generalnej Gp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ? Zagar( nie zegar ) jest slowencem ja bym niegral szweda bo zagar spisuje sie niezle w grand prix a szwed poza turniejem w danii nic ciekawego niezaprezentowal ( fakt szwed znajduje sie ostatnio w dobrej formie ) a kurs 1.7 niejest adekwanty do ryzyka z toot-mixa bardziej bym sie sklanial ku parze iversen-protas dajac na dunczyka po 1.8 protas tradycjnie zawodzi w GP pozatm jest po upadku i ponad tygodniowej przerwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
dzis z toto wybralbym ze wzgledu na slaba postawe polakow ostatnio takie pary : G.HANCOCK-T.GOLLOB 1 T.GOLLOB-H.ANDERSEN 2 J.HAMPEL-A.JONSSON 2 M.ZAGAR-P.PROTASIEWICZ 1 N.K.IVERSEN-P.PROTASIEWICZ 1
p.s. protas po kontuzji napewno nie bedzie wpelni sil chodz nawet jak by byl to wiadomo jak jezdzi w Gp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Hancock ,Johnsonn to zawsze solidne miejsce w Gp i tu sadze ze nie beda mieli klopotow z pokonamiem Golloba oraz Hampela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
hello niech mnie ktos oswieci. czy tor w lonigo to jest sztuczny czy naturalny tor? z tego co pamietam to naturalny ale wole to potwierdzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
hello niech mnie ktos oswieci. czy tor w lonigo to jest sztuczny czy naturalny tor? z tego co pamietam to naturalny ale wole to potwierdzic. naturalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216 |
Witam ...moze nie na temat ale musze zadac to pytanie... Jest gdzies w necie mozliwosc ogladania SGP?. Jest w ogole stream do C+ ? Pozdro z gory dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
24w 15p +29,12j +12,87% jonsson-gollob 1 1,746 10bet 4j
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
25 w 15p +32,1j +13,9% jonsson-adams 1 1,7 baw 5j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Ja podobnie jak Mihal, uwazam ze A.Jonsson dzisiaj zamiesza troszke i typuje go "bezpiecznie", a jest szansa ze powalczy o cos wiecej:
A.Jonsson m.1-4 2,10 milenium
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168 |
Dla mnie AJ jest glownym faworytem do zwyciestwa ( poza Crumpem i Hansem). Super forma a do tego zna ten tor jak malo kto.Gram wiec : Andreas Jonsson 1-6 @1.85 M.Pyrek 1-3 @1.40 ako 2.33 po podatku 6/10 Profesjonal
Taka dubla to na dzis dla mnie podstawa.
Lekko polecam tez w Profie A.Lindback 1-6 po kursie 5.50. MOim zdaniem zdecydowanie zawyzony kurs. Antonio juz w tym roku w GP w Szwecji dotarl do finalu , podobnie jak rok temu. Mysle ze jest w stanie jak najbardziej znalezc sie w nim
A.Lindback 1-6 @5.50 M.Pyrek 1-3 @1.40 ako 6.93 po podatku 2/10
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|