Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
#561308 09/07/2006 14:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
13: Gjedde, Max, Sullivan, Pijper
14: Topinka, Iversen, Lindgren, Darkin
15: Pavlic, Harris, Kennett, Schatzer
16: Kosciecha, Protasiewicz, McGowan, Visvader

Bonus: Unibet
#561309 09/07/2006 15:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
17: Topinka, Kosciecha, Kennett, Pijper
18: Lindgren, Jirout, Schatzer, Visvader (Gjedde excl)
19: Harris, Sullivan, McGowan, Darkin
20: Protasiewicz, Max, Iversen, Pavlic

Pepe i Kostek jada do Vetlandy.

#561310 09/07/2006 15:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
To praktycznie Protasiewicz i Kosciecha awansowali !

#561311 09/07/2006 15:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Krompa, dziekuje w imieniu wszystkich za relacje! Jak mozesz , to wpisz pozniej klasyfikacje koncowa.Pozdrawiam.

#561312 09/07/2006 15:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Jednak cos Slowacy namieszali z 18 biegiem i wykluczeniem Gjedde.Bo nagle znalazl sie w finale, wiec musial miec 11 pkt, zatem prawdopodobnie dwojke w 18 biegu.

Final: Sullivan, Protasiewicz, Gjedde, Max

Koncowa klasyfikacja:
1 Sullivan 12+3
2 Protasiewicz 12+2
3 Gjedde 11+1
4 Max 12+0
5 Kosciecha 11
6 Harris 10
---------------
7 Iversen 9
8 Lindgren 9
9 Pavlic 8
10 Topinka 8
11 Kennett 5
12 McGowan 5
13 Darkin 4
14 Pijper 2
15 Schatzer 2
16 Visvader 0

#561313 09/07/2006 15:57
Dołączył: Jul 2006
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 7
a wiec typy ze protas w 1/5 i pavlic lepszy od kennetta weszly jak w masełko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#561314 29/07/2006 01:40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
Witam, kiepska oferte na GP ma Expekt:

Niels-Kristian Iversen - Lee Richardson 2.10 1.65
Antonio Lindbäck - Matej Zagar 1.65 2.10
Tomasz Gollob - Jaroslaw Hampel 2.00 1.70
Scott Nicholls - Bjarne Pedersen 2.10 1.65
Greg Hancock - Andreas Jonsson 1.50 2.40
Leigh Adams - Nicki Pedersen 1.90 1.80
Hans N Andersen - Jason Crump 2.20 1.60

Dosc pewne (jesli tu cokolwiek moze byc pewne) czyt. atrakcyjne na dubla wydaja sie kursy na Antonio i Greg'a. wierze ze Hans znow bedzie blyszczal ale czy przeskoczy Crumpa?

#561315 29/07/2006 08:59
Dołączył: May 2006
Posty: 353
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 353
To, co warte gry na dzisiejsze GP Włoch - Lonigo:

(oferta Bet-And-Win)


1. Lindbeack - Zagar 1 1,75
2. Adams - B.Pedersen 1 1,75
3. Richardson-Iversen-Protasiewicz - Richardson 1,95
4. Richardson - Protasiewicz 1 1,50
5. Iversen - Carpanese 1 1,15
6. N.Pedersen - B.Pedersen 1 1,50
7. Protasiewicz - Carpanese 1 1,25 (pewka)
8. Crump (1-3) 1,50

#561316 29/07/2006 09:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Totomixowi i Profesjonalowai gratulujemy "Zegar" i "Johnsson" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#561317 29/07/2006 10:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ?

#561318 29/07/2006 10:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ?

po pierwsze Zagar jest slowencem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a co o nim wiadomo a ze zajmuje miejsce w pierwszej osemce klasyfikacji generalnej Gp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#561319 29/07/2006 10:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Co myslicie o zdarzeniu Lindbeack - Zegar ? kurs w toto na szweda 1,7, o czechu niespecjalnie wiele wiem. Gracie go ?
Zagar( nie zegar ) jest slowencem
ja bym niegral szweda bo zagar spisuje sie niezle w grand prix a szwed poza turniejem w danii nic ciekawego niezaprezentowal ( fakt szwed znajduje sie ostatnio w dobrej formie )
a kurs 1.7 niejest adekwanty do ryzyka
z toot-mixa bardziej bym sie sklanial ku parze
iversen-protas dajac na dunczyka po 1.8
protas tradycjnie zawodzi w GP pozatm jest po upadku i ponad tygodniowej przerwie

#561320 29/07/2006 11:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
dzis z toto wybralbym ze wzgledu na slaba postawe polakow ostatnio takie pary :
G.HANCOCK-T.GOLLOB 1
T.GOLLOB-H.ANDERSEN 2
J.HAMPEL-A.JONSSON 2
M.ZAGAR-P.PROTASIEWICZ 1
N.K.IVERSEN-P.PROTASIEWICZ 1

p.s. protas po kontuzji napewno nie bedzie wpelni sil chodz nawet jak by byl to wiadomo jak jezdzi w Gp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Hancock ,Johnsonn to zawsze solidne miejsce w Gp i tu sadze ze nie beda mieli klopotow z pokonamiem Golloba oraz Hampela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#561321 29/07/2006 15:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
hello niech mnie ktos oswieci. czy tor w lonigo to jest sztuczny czy naturalny tor? z tego co pamietam to naturalny ale wole to potwierdzic.

#561322 29/07/2006 15:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
hello niech mnie ktos oswieci. czy tor w lonigo to jest sztuczny czy naturalny tor? z tego co pamietam to naturalny ale wole to potwierdzic.
naturalny

#561323 29/07/2006 17:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 216
Witam ...moze nie na temat ale musze zadac to pytanie...
Jest gdzies w necie mozliwosc ogladania SGP?.
Jest w ogole stream do C+ ?
Pozdro z gory dzieki za odpowiedz.

#561324 29/07/2006 17:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
24w 15p +29,12j +12,87%
jonsson-gollob 1
1,746 10bet 4j

#561325 12/08/2006 09:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
25 w 15p +32,1j +13,9%
jonsson-adams 1
1,7 baw 5j

#561326 12/08/2006 09:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Ja podobnie jak Mihal, uwazam ze A.Jonsson dzisiaj zamiesza troszke i typuje go "bezpiecznie", a jest szansa ze powalczy o cos wiecej:

A.Jonsson m.1-4 2,10 milenium

#561327 12/08/2006 09:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
Dla mnie AJ jest glownym faworytem do zwyciestwa ( poza Crumpem i Hansem). Super forma a do tego zna ten tor jak malo kto.Gram wiec :
Andreas Jonsson 1-6 @1.85
M.Pyrek 1-3 @1.40 ako 2.33 po podatku 6/10 Profesjonal

Taka dubla to na dzis dla mnie podstawa.

Lekko polecam tez w Profie A.Lindback 1-6 po kursie 5.50. MOim zdaniem zdecydowanie zawyzony kurs. Antonio juz w tym roku w GP w Szwecji dotarl do finalu , podobnie jak rok temu. Mysle ze jest w stanie jak najbardziej znalezc sie w nim

A.Lindback 1-6 @5.50
M.Pyrek 1-3 @1.40
ako 6.93 po podatku 2/10

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1