Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Moim zdaniem jeśli ktoś wypowiada się o Wachu na tle Kliczków to się nie zna na boksie.Jeśli Wach walczyłby z Arreolą Peterem Grantem Banksem może Mitchelem albo Furym to można by było mówić o jego możliwościach.Tych pięsciarzy,któych wymieniłęm wyzej to też była czołówka światowa kilka lat temu i co tak samo dostali łomot i nawet przez KO/TKO. Na tle innych rywali możnaby było sprawdzic potenciał Mariusza

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Wach na tle Kliczków wypadł podobnie do wielu pretendentów. Z tą różnicą, że raz jednak jebnął Kliczkę. Wielu zawodników z czołówki HW może o tym pomarzyć.

Fakty są takie, że Wach pod względem umiejętności jest zawodnikiem bardzo przeciętnym. Połączenie z dobrymi warunkami fizycznymi i twardą szczęką czynią z niego zawodnika - co najwyżej - dobrego.

A Kliczki to mistrzowie. I tą różnicę było dziś widać dobitnie. Wach mógł liczyć tylko na lucky punch i to było jasne od dawna. Na punkty nie miał żadnych szans tego wygrać.


Co do TOP10 dla Wacha. Ja też uważam, że Wach w takim miejscu to joke. Ale walka z Kliczką nie jest tego żadnym wyznacznikiem, bo wszyscy na tle Kliczków wyglądają tak samo. Niech Wach powalczy z innymi ludźmi z czołówki poza Kliczkami, wtedy będzie można cokolwiek weryfikować.


Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Vamos_Rafa
Popatrzcie sobie na jedna sprawę.Mariusz cały pojedynek polował na ten prawy krzyżowy albo prawy sierp i moze z 2 razy trafił dosyc mocno.A ile razy trafiał Kliczko? Niesamowicie porusza sie Kliczko swietna praca stóp balans znakomity i te długie ręce i ten lewy prosty,który wyrzuca do przodu i skutecznie unieszkodliwia ciosy rywala.


kliczkowie to tacy armstrongowie boksu. dzisiaj wladimir poruszal sie praktycznie przez przynajmniej 10 rund tak jak wach przez 1-2 rundy. oczywiscie do tego trzeba dodac technike i sile. jesli nie biora zadnego dopingu, to maja naprawde niesamowity talent i jeszcze przez pare lat przynajmniej wladimir bedzie rzadzil.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
"Tych pięsciarzy,któych wymieniłęm wyzej to też była czołówka światowa kilka lat temu i co tak samo dostali łomot "

oczywiscie chodziło mi o poprzedni post czyli oChambers,Thompson,Haye,Peter,Mormeck

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Trzeba przyznać że Wach jest bardzo odporny na ciosy i był cholernie zmotywowany żeby nie paść na dechy, zbierał ciosy niczym Rocky Balboa,,,,no ale Rocky ostatecznie wygrywał a przeciwnik słabł. Tymczasem Kliczko energiczny, silny zdyscyplinowany jak cyborg.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Na onecie przed walka pisali jakby nasz mial z 50% na wygrana laugh a teraz widze tytuly:

"Potężny cios zachwiał Ukraińcem"

laugh

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Patrzcie Kliczkowie praktycznie zlali wszystkich dobrych cięzkich w Polsce Sosnowski,Adamek Wach. I teraz to ewentualnie możemy sobie czekać na Szpilke ale jeśli Szpilka ma coś osiągnąć w cięzkiej to minimum 2-3 lata jeśli będzie chciał walczyć z Kliczką.W Wawrzyku nie widzę jakiegoś potenciału ma szklaną szczękę i słąby cios jak na HW.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Moim zdaniem szkoda że Wach walczył z Kliczką a nie z kimś innym z TOP 10 mogłoby być ciekawiej, a tak to dość przewidywalnie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Experto
Na onecie przed walka pisali jakby nasz mial z 50% na wygrana laugh a teraz widze tytuly:

"Potężny cios zachwiał Ukraińcem"

laugh

Mogli jeszcze dodać tytuł 'Wach powalił Kliczkę na kolana' (bo to też miało miejsce ale jak to wyglądało kto oglądał ten wie)

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
kliczkowie juz walczyli ze wszystkimi praktycznie. a z naszymi to moga chociaz liczyc na jakas kase z ppv

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Szpilce do walki z Kliczką to jeszcze daleko jak stąd do galaktyki Andromedy. Nawet jeśli będzie na tyle dobry by ktoś dał mu kiedyś szansę walki na tym poziomie (w co wątpię), to Kliczki i tak już dawno skończą karierę.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
szpilka predzej opluje adamka w tesco niz bedzie walczyl o mistrzostwo swiata

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
BTW walka Szpilki i Adamka o pas polsatu przyciągnęłaby miliony przed tv tongue

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
A ja nie rozumiem jednego.. Przyjęcie TYLU solidnych ciosów, świadczy o ogromnych możliwościach, odporności na ciosy - tu naprawdę szacun!

Ale.. Wypowiadał się przed walką, że Jego Syn ma 2 latka, a widział Go ledwo 4 miesiące.. Nie wiem, nie sprawdzałem, ale wygląda na to, że resztę czasu przygotowywał się do walki.

I nie można się PRZYGOTOWAĆ na 12 rund, by być tak dynamicznym jak 3 lata starszy Kliczko? Czy Wach naprawdę nie mógł przygotować sił na więcej ofensywy?

Uważam, że to polski minimalizm.. Walcze o pas, walcze z Kliczko, mam dobry kontrakt - starczy.
A wystarczy trochę dołożyć, do tej ogromnej odporności, a wtedy można nie tylko walczyć, ale i wygrać..

Wiadomo, Kliczko to światowa klasa.. Ale każdy kiedyś przegra. Nie przypominam sobie polskiego boksera, który nie ustępowałby warunkami fizycznymi, był praktycznie równym przeciwnikiem dla Kliczki..

Szkoda, liczyłem na więcej.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by wwwujek
I nie można się PRZYGOTOWAĆ na 12 rund, by być tak dynamicznym jak 3 lata starszy Kliczko? Czy Wach naprawdę nie mógł przygotować sił na więcej ofensywy?


Wiesz, pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Szybkość, zwinność to w dużej części cechy wrodzone. Kliczki te cechy mają mimo słusznych gabarytów, a Wach nie. I tego Wach nie przeskoczy. On nigdy nie będzie tak dynamiczny, szybki czy zwinny jak Kliczko dzisiaj. Choćby trenował i 5 lat.

Poza tym dochodzą do tego czynniki mentalne. Wacha jednak zżarła presja. Widać to było na początku walki. Zupełnie jakby syndrom Gołoty go dopadł.
Jak doszedł do siebie i się rozluźnił, to do tego czasu ukrainiec swoimi ciosami zdążył mu odebrać sporo sił.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by eroll
BTW walka Szpilki i Adamka o pas polsatu przyciągnęłaby miliony przed tv tongue

Adamek jak pokona Cunninghama potem Pulewa to bedzie obowiązkowym dla Kliczki z Kliczką na 90% przegra i to niestety raczej przez KO i może na koniec kariery uda sie zrobic taką walkę Adamek-Szpilka.Moim zdaniem jeśli Wasilewski się zgodzi a zanim Adamek zawalczy z Kliczką to minie trochę czasu więc Szpilka mógłby się rozwinąć.Kasa na bank z tej walki byłaby podobna do Adamek-Gołota,więc każdmeu by sie opłacało Polsatowi,Wasilewskiemu i Adamkowi na emeryture dobra kasa za ostatnią walkę.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Bzyku
Wiesz, pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Szybkość, zwinność to w dużej części cechy wrodzone. Kliczki te cechy mają mimo słusznych gabarytów, a Wach nie. I tego Wach nie przeskoczy. On nigdy nie będzie tak dynamiczny, szybki czy zwinny jak Kliczko dzisiaj. Choćby trenował i 5 lat.

dokładnie, dlatego nie mówiłbym tutaj o polskim minimalizmie bo trudno było spodziewać się czegoś więcej. Wach pozytywnie zaskoczył odpornością na ciosy i motywacją, natomiast brakiem szybkości i dynamiki nie zaskoczył chyba nikogo.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Ale z jakiej strony mamy na to patrzeć?Że Kliczko unieszkodliwił Wacha (co robi z wszystkm rywalami) czy to że tyle ciosów wytrzymał, i zdrowo stał na ringu po walce (a cipki to żadne nie były)
Kliczko jakby sam siebie tak walił po dyni to by się po połowie tych ciosów położył tongue
A co do tego fenomenu Kliczków to są oni po prostu zbyt szybcy jak na swoje warunki.

W porównaniu do poprzednich walk w wykonaniu naszych orzełków, przynajmniej nie miała ona przebiegu. ,ej weź mnie zostaw,,

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Ci z ESPN się śmieją z Wacha,ze jest w top 10 rankingów i to jest joke. To niech sobie zobaczą walkę Heleniusa 9 w WBO i Williamsa 12 w WBO to walka to był joke.Wach w dzisiejszej formie to Heleniusa znokautowałby bez problemu.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
sami są śmieszni widocznie

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,391 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1