Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
#56284 04/04/2004 03:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał morphine:
Dokładnie. Masz 3 osoby zreferowane na pierwszym poziomie. Od każdej z nich dostaniesz 20% z ich przegranych. Pieniądze wyplacane są do 15 kazdego miesiąca na Twoje konto gracza.[/qb]
Jeszcze jedno pytanko - czy te 3 osoby to są te które się zarejestrowały i wpłaciły pieniądze na konto gracza, czy "tylko" się zarejestrowały ?
Czy tego też nie można się dowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/QB]
musza wplacic min kwote chociaz

Bonus: Unibet
#56285 04/04/2004 21:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
To jak nikt mi nie pomoze z Fortis Bankiem i z expektem?

#56286 05/04/2004 04:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
czy ktos już otrzymał kase za poleconych ? bo ja tez ma 3 osoby polecone na 1 poziomie i nie dostaje zadnej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
czy mozna sprawdzic daty przystapienia zreferowanych do expekta?

#56287 05/04/2004 13:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
Czesc!
Czy przychodza Wam powiadomienia o kuponie na e-mail. i od piatku nie przyszedl ani jeden mail po zakonczeniu zdarzenia, a poscilem w weeknd sporo.
Pozdrawiam
BENY

#56288 05/04/2004 16:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał benyKR:
[qb]Czesc!
Czy przychodza Wam powiadomienia o kuponie na e-mail. i od piatku nie przyszedl ani jeden mail po zakonczeniu zdarzenia, a poscilem w weeknd sporo.
Pozdrawiam
BENY[/qb]
Na mail nie wiem ale właśnie przed chwilą ze zdziwieniem odebrałem smsa z wynikiem Barcelona-Villareal

#56289 05/04/2004 16:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Apropo expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzisaj od 11 nie moge sie zalogowac na moje konto mam tam 76 zl i cialem je wyplacic i co??? widocze nie mi zablkowali zobacze co mi napisza Oby to byla jakas awaria :&#0124; aa noi mialem jeszcze dostac kase z referowani ( 17 osob) Oby sie nie okazalo tak TRaktuja Ludzi!!!

#56290 05/04/2004 16:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kenjin:
[qb]czy ktos już otrzymał kase za poleconych ? bo ja tez ma 3 osoby polecone na 1 poziomie i nie dostaje zadnej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
czy mozna sprawdzic daty przystapienia zreferowanych do expekta?[/qb]
Maja czas do 15-stego, wiec nie pekaj - bedzie OK! A tak nawiasem jesli chodzi o pp polecam B&W gdzie dodatkowo 150 złotych za darmo na zakłady przy pierwszym depozycie! Więcej informacji www . stsy . pl

#56291 05/04/2004 18:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
a ja mam pytanie dotyczace serwisu sms... ile nalezy czekac na smsa z wynikiem spotkania? 10min? godzine? trzy godziny?

#56292 05/04/2004 21:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Szopa:
[qb]a ja mam pytanie dotyczace serwisu sms... ile nalezy czekac na smsa z wynikiem spotkania? 10min? godzine? trzy godziny?[/qb]
Oj tutaj bywa roznie, choc dosc czesto sms`y z wynikami dochodza w ciagu powiedzmy 0,5h.

Jarek
www . stsy . pl

#56293 06/04/2004 13:05
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Czy możecie się zalogować w Expekcie?

#56294 06/04/2004 13:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam Ja tez nie moge sie zalogowac:D i czekam od wczoraj na odpowiedz :> odnich dlaczego mi zablokowali konto na www:> DOtej pory nigdy mnie nie zawiedli( 2 lata )

#56295 06/04/2004 13:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Przed chwilą sprawdzałem loguję się bez problemu.
Powodzenia

#56296 07/04/2004 03:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 63
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 63
Strona mi dziala, ale tez ciagle nie moge sie zalogowac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56297 07/04/2004 04:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
przed chwila puscilem nawet kilka zakladow, z logowaniem nie bylo najmniejszych problemow

#56298 07/04/2004 15:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czesc mam pytanko jak wplacilem pieniadze do expektu w poniedzialek z rana to kiedy mi wejdą na konto ???????????????????????????/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz:

#56299 07/04/2004 15:26
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Quote
Oryginalnie wysłał pajakos:
[qb]Czesc mam pytanko jak wplacilem pieniadze do expektu w poniedzialek z rana to kiedy mi wejdą na konto ???????????????????????????/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz: [/qb]
Zalezy jak wplaciles jak np. przelewem z mBanku to nawet w ten sam dzien, a jak na poczcie to czwartek-piatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56300 07/04/2004 15:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
sorx dwa razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#56301 07/04/2004 21:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Dziala wam stronka expektu? Bo mi na mozilli i na IE nie dziala?

#56302 07/04/2004 22:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
czy mi sie zdaje czy expekt znowu na*******il? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56303 07/04/2004 22:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Dziala wam stronka expektu? Bo mi na mozilli i na IE nie dziala?[/qb]
działa na ie i na mozilli

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, bukma, rymoholik), 2,525 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1