|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb] Oryginalnie wysłał morphine: Dokładnie. Masz 3 osoby zreferowane na pierwszym poziomie. Od każdej z nich dostaniesz 20% z ich przegranych. Pieniądze wyplacane są do 15 kazdego miesiąca na Twoje konto gracza.[/qb] Jeszcze jedno pytanko - czy te 3 osoby to są te które się zarejestrowały i wpłaciły pieniądze na konto gracza, czy "tylko" się zarejestrowały ? Czy tego też nie można się dowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/QB] musza wplacic min kwote chociaz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279 |
To jak nikt mi nie pomoze z Fortis Bankiem i z expektem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13 |
czy ktos już otrzymał kase za poleconych ? bo ja tez ma 3 osoby polecone na 1 poziomie i nie dostaje zadnej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy mozna sprawdzic daty przystapienia zreferowanych do expekta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19 |
Czesc! Czy przychodza Wam powiadomienia o kuponie na e-mail. i od piatku nie przyszedl ani jeden mail po zakonczeniu zdarzenia, a poscilem w weeknd sporo. Pozdrawiam BENY
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał benyKR: [qb]Czesc! Czy przychodza Wam powiadomienia o kuponie na e-mail. i od piatku nie przyszedl ani jeden mail po zakonczeniu zdarzenia, a poscilem w weeknd sporo. Pozdrawiam BENY[/qb] Na mail nie wiem ale właśnie przed chwilą ze zdziwieniem odebrałem smsa z wynikiem Barcelona-Villareal
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Apropo expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzisaj od 11 nie moge sie zalogowac na moje konto mam tam 76 zl i cialem je wyplacic i co??? widocze nie mi zablkowali zobacze co mi napisza Oby to byla jakas awaria :| aa noi mialem jeszcze dostac kase z referowani ( 17 osob) Oby sie nie okazalo tak TRaktuja Ludzi!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał kenjin: [qb]czy ktos już otrzymał kase za poleconych ? bo ja tez ma 3 osoby polecone na 1 poziomie i nie dostaje zadnej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy mozna sprawdzic daty przystapienia zreferowanych do expekta?[/qb] Maja czas do 15-stego, wiec nie pekaj - bedzie OK! A tak nawiasem jesli chodzi o pp polecam B&W gdzie dodatkowo 150 złotych za darmo na zakłady przy pierwszym depozycie! Więcej informacji www . stsy . pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
a ja mam pytanie dotyczace serwisu sms... ile nalezy czekac na smsa z wynikiem spotkania? 10min? godzine? trzy godziny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Szopa: [qb]a ja mam pytanie dotyczace serwisu sms... ile nalezy czekac na smsa z wynikiem spotkania? 10min? godzine? trzy godziny?[/qb] Oj tutaj bywa roznie, choc dosc czesto sms`y z wynikami dochodza w ciagu powiedzmy 0,5h. Jarek www . stsy . pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Czy możecie się zalogować w Expekcie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Ja tez nie moge sie zalogowac:D i czekam od wczoraj na odpowiedz :> odnich dlaczego mi zablokowali konto na www:> DOtej pory nigdy mnie nie zawiedli( 2 lata )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289 |
Przed chwilą sprawdzałem loguję się bez problemu. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 63 |
Strona mi dziala, ale tez ciagle nie moge sie zalogowac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353 |
przed chwila puscilem nawet kilka zakladow, z logowaniem nie bylo najmniejszych problemow
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czesc mam pytanko jak wplacilem pieniadze do expektu w poniedzialek z rana to kiedy mi wejdą na konto ???????????????????????????/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Oryginalnie wysłał pajakos: [qb]Czesc mam pytanko jak wplacilem pieniadze do expektu w poniedzialek z rana to kiedy mi wejdą na konto ???????????????????????????/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz: [/qb] Zalezy jak wplaciles jak np. przelewem z mBanku to nawet w ten sam dzien, a jak na poczcie to czwartek-piatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
sorx dwa razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Dziala wam stronka expektu? Bo mi na mozilli i na IE nie dziala?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
czy mi sie zdaje czy expekt znowu na*******il? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]Dziala wam stronka expektu? Bo mi na mozilli i na IE nie dziala?[/qb] działa na ie i na mozilli
|
|
|
Link skopiowany do schowka