Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli nie musisz mieć abonamentu to wziąłbym prepaid w Playu. O ile dobrze pamiętam to Play korzysta z własnej sieci oraz ma wewnętrzny roaming załatwiony z Plusem i chyba także z Orange, tak więc zasięg super i net działa świetnie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Conrad, ile to kosztuje w playu na miesiac? i ile giga daja?

w uk to ceny na takim poziomie widze; za 15funtow jest 3giga, za 10f 1giga

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Generalnie zasada jest taka, że jeśli chodzi o net jako dodatek do telefonu to w każdej sieci są jakieś pakiety w podobnych cenach. W Play masz 1GB za 25zł na 1 miesiąc a później go sobie przedłużasz kupując pakiet za 3zł (25MB).

Natomiast jeśli chodzi o SIM tylko do netu, np. kartę do iPada, to tylko i wyłącznie Orange brać. Na Allegro można dosłownie za 50-60zł kupić taki SIM, który starczy na cały rok. Nie wiem jak to robią, ale zdecydowanie nie opłaca się iść do punktu Orange gdzie tyle mogą Ci nawet za miesiąc policzyć. Tylko Allegro.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dla tych, którzy chcą się pakować w abonament polecam sobie zainstalować jakiś program do mierzenia dziennego/miesięcznego transferu (polecam Networx) i sprawdzić ile faktycznie średnio korzystają w ciągu miesiąca. Może się okazać, że sporo z tych 15 GB będzie przepadać.

Oferty pre-paid Orange dalej bezkonkurencyjne na Allegro, ale jeszcze w listopadzie 6 GB chodziło po 24 zł, a teraz widze że już po 37 zł chodzą (transfer do wykorzystania przez rok).

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Korzystam z neta(modem) od 5 lat w robocie i zawsze mialem play,mam rowniez orange.Kiedys postanowilem ze bede robil test obu modemow przez okres tygodnia no i wyniki były nastepujace
Play 1.5mb/s
Orange 0.55mb/s laugh
Ziomek ma w robocie LTE i dochodzi czasami do 30mb/s a srednia jak w/w 5mb/s
Konczy mi sie umowa i nawet sie nie zastanawiam co wybrac
Jak dobrze kojarze to teraz chyba mozna LTE wziasc sobie na probe na okres 7 dni
Wiadomo rowniez ze szybkosc internetu jest zalezna od modelu modemu
Takze Aqustin zastanow sie!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Conrad
Na czym zarabia ten Aero?

w tym momencie nie zarabia na niczym

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Experto

jesli nie grasz w pokera lub jesli Orange dobrze Ci bedzie smigal to wszystko jest ok

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Experto
Jak zalatwic ten Aero?

wejsc na strone Aero2

wypelnic formularz

sprawdzic poczte

wydrukowac

wplacic kaske 20pln za karte i 7pln na polecony

zrobic ksero wplat (lub screeny) ksero dowodu i wyslac poleconym

czekac na karte okolo 3 tygodni

to tak w skrocie info chyba aktualne , ale lepiej sprawdzic na stronie AERO2

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Goget
Dla tych, którzy chcą się pakować w abonament polecam sobie zainstalować jakiś program do mierzenia dziennego/miesięcznego transferu (polecam Networx) i sprawdzić ile faktycznie średnio korzystają w ciągu miesiąca. Może się okazać, że sporo z tych 15 GB będzie przepadać.

Oferty pre-paid Orange dalej bezkonkurencyjne na Allegro, ale jeszcze w listopadzie 6 GB chodziło po 24 zł, a teraz widze że już po 37 zł chodzą (transfer do wykorzystania przez rok).

zgadza sie sa bezkonkurencyjne cenowo i jesli u kogos bedzie ladnie smigac to jest ok

karty iplusa tez mozna znalezc na 6 miesiecy sa troche drozsze

szkoda, ze na taki okres nie ma kart Play

Play to koszt 50pln za 5gb na 60 dni




Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
A co muszę wybrać w Orange, jeśli mam abonament na firmę? Bo na tej ich stronie nie mogę się połapać.
To jest to?
http://www.orange.pl/kid,4002009693,id,4003099364,title,na-abonament,article.html
Bo chyba zajebiście drogo wychodzi. Chociaż do końca nie czaję tej tabelki. Czy może da się jakoś inaczej ogarnąć internet?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
dzieki, tych modemow na allegro od groma, ktory polecacie?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Kielon86
Korzystam z neta(modem) od 5 lat w robocie i zawsze mialem play,mam rowniez orange.Kiedys postanowilem ze bede robil test obu modemow przez okres tygodnia no i wyniki były nastepujace
Play 1.5mb/s
Orange 0.55mb/s laugh
Ziomek ma w robocie LTE i dochodzi czasami do 30mb/s a srednia jak w/w 5mb/s
Konczy mi sie umowa i nawet sie nie zastanawiam co wybrac
Jak dobrze kojarze to teraz chyba mozna LTE wziasc sobie na probe na okres 7 dni
Wiadomo rowniez ze szybkosc internetu jest zalezna od modelu modemu
Takze Aqustin zastanow sie!

No i warto być blisko nadajniku danej sieci, stąd wklejam nasz najpopularniejszy link do sprawdzenia tego: http://mapa.btsearch.pl/

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Conrad
Na czym zarabia ten Aero?

Ten Mobiland to coś podobnego? Widzę mnóstwo nadajników w okolicy i większe ich zagęszczenie niż którejkolwiek sieci komórkowej.
Z tego co gdzieś wyczytałem ,szef Aero dostał kasę z UE na modernizację sieci do 2016 roku ,w zamian za to miał zrobić bezpłatny dostęp do internetu . Wziąłem to ,jako awaryjny internet działa super.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Maciek
Originally Posted by Conrad
Na czym zarabia ten Aero?

Ten Mobiland to coś podobnego? Widzę mnóstwo nadajników w okolicy i większe ich zagęszczenie niż którejkolwiek sieci komórkowej.
Z tego co gdzieś wyczytałem ,szef Aero dostał kasę z UE na modernizację sieci do 2016 roku ,w zamian za to miał zrobić bezpłatny dostęp do internetu . Wziąłem to ,jako awaryjny internet działa super.

ja moge tylko potwierdzic co pisalem wczesniej, dziala ok i jest darmowy!

nic tylko zamawiac Aero2

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli kasa z Unii to wiedzą co robią i ogólnie fajnie, że taka inwestycja powstała. Trzeba korzystać. smile

Co to jest ten Mobyland? Czy to jakiś "klon" tego Aero czy coś innego?

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1