[color:"red"] Poland v Italy [/color] typ: Włoszki -8,5 kurs: 1,80 [color:"red"] Poland v Italy [/color] typ: Włoszki -8,5 kurs: 1,80
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 42 1 2 6 7 8 9 10 41 42
#563973 08/06/2006 21:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 65

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] Poland v Italy [/color]
typ: Włoszki -8,5
kurs: 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 25-27 19-25 18-25

buk: GB
ako: 1,80
stawka: 60
wygrana: 108


//Włoszki podobnie jak nasze w rezerwach, ale Polki nie sądzę że nawiążą jakąś walkę z Włoszkami. Po tym jak wczoraj Włoszki pokonały i tak łatwo Japonki 3-1 dziś Polkom nie daję żadnych szans. Handi wcale nie takie duże. To ma wejść i koniec.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Przykro, że na Polkach kokosy ale takie życie.

Bonus: Unibet
#563974 08/06/2006 21:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 66

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] MyPa v HJK Hels. [/color]
typ: +1,5 HJK
kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] Poland v Italy [/color]
typ: 2
kurs: 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-3

buk: GB
ako: 1,68
stawka: 100
wygrana: 168


//Polki jak wyżej pisałem dla mnie bez szans. Jak chodzi o Mype to ciężki mecz a poza tym HJK 3 ostatnie bez wygranej a to jeden z czołowych zespołów ligi Fińskiej może w tym sezonie tego nie widać ale tak jest. Do tego wyczytałem coś takiego:
MyPa 3 TIMOSKA Sampsa D *** INJURED questionable
MyPa 7 KUPARINEN Tuomas M ** INJURED will probably play
MyPa 14 MUINONEN Eetu M * INJURED
MyPa 8 HELENIUS Niki F * INJURED
MyPa 19 MÄKELÄ Mikko F * INJURED questionable
MyPa 22 JUURA Ilkka D - INJURED

HJK 4 NYLUND Ville D ** INJURED

Jak to wszystko prawda to prawdopodobny REMIS + UNDER + 2 golami Mypie będzie strasznie ciężko wygrać.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//No jednak mnie przeczucie nie zawiodło. Mype grałem jak pisałem Remis singie, również under na singlu czyli dziś na niej a właściwie na HJK zarobiłem sporo kaski. Pozdrawiam LART.

#563975 08/06/2006 21:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Jutro zaczyna się święto piłkarskie. Prawdziwa uczta dla milionów ludzi na całym świecie. Muszę powiedzieć, że do niedawna pewnie w związku z rozgoryczeniem wywołanym stanem naszej piłki i formą zawodników myślałem, że będę grał przeciwko naszym ORŁOM i zgarnę szmal. Ale jednak nie mogę. Teraz jak zostały ostatnie chwile moje serce nie pozwala mi na to. Oczywiście jestem pełen obaw i myślę i wiem, że będzie ciężko nawet z grupy wyjść ale mam wiarę i nadzieję, że to się uda. Będę moimo wszystko i na przeciw nawet samemu sobie za naszymi chłopakami i z całego serca życzę im i nam przynajmniej tego żebyśmy za miesiąć mogli być dumni z tego, że jesteśmy kim jesteśmy. Proszę naszych chłopaków tylko o to żeby dali z siebie wszystko i pozwolili nam być dumnymi z tego, że jesteśmy Polakami. Wiem, że wielu nawet z Was tutaj uważało tak jak ja a mimo to jutro albo będziemy się cieszyć albo płakać ale myślę że miliony Polskich serc i tak będzie biło tylko w jednym rytmie i w jedną stronę.
Ja postanowiłem nie obstawiać Polaków w żadnym meczu po to żeby skupić się tylko na dopingowaniu naszych. W takich momentach trzeba chrzanić kasę i skupić się na tym co wartościowe. Oczywiście MŚ będę obstawiał aż tak mnie nie poj......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale Polaków odpuszczam. Mam nadzieje że jutro chłopaki wyjdą skupieni ale i odprężeni i kluczowe pierwsze piłki bedą grane jak potrzeba. Ten mecz panowie jest dla nas kluczowy. Wiadomo, że Niemcy są teoretycznie poza zasięgiem ale....... wole nie kończyć żeby nie przeginać.
Mam nadzieje, że My wszyscy razem tu w kraju i Ci tam na miejscu lepiej zaśpiewamy Mazurka niż nasz prezydent i niejaka Pani Edyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> żeby naszych chłopaków nie stresować nie potrzebnie a oni swoje zrobią na boisku.
KTO WYGRA MECZ ??
POLSKA
POLSKA
POLSKA
..................
Czego nam wszystkim życzę. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563976 09/06/2006 05:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
BAH 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Niemcy - Kostaryka [/color]
typ: 1
kurs: 1,25

buk: BAH
ako: 1,25
stawka: 5
wygrana: 6,25


//Zapomniałem na śmierć o bonusie z BAH - zaczynamy z 5-kiem od inauguracji MŚ. Oczywiście Niemcy mam nadzieje wtopią to, ale ja staram się grać rzeczy realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563977 09/06/2006 13:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 67

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Germany v Costa Rica [/color]
typ: 1 to win to 0
kurs: 1.80
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Suduva v FBK Kaunas [/color]
typ: 2
kurs: 1.30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazil v Italy [/color]
typ: 1
kurs: 1.15

buk: GB
ako: 2,69
stawka: 100
wygrana: 269


//Niemcy nie wyobrażam sobie żeby tego nie wygrali a z Lehmanem w bramce jeszcze bardziej nie pasi mi że dadzą sobie strzelić. W tym typie chodzi o to że Niemcy wygrają do zera. Drugi typ to Liga Litewska typ na gości, zdecydowanego faworyta, który po 12 meczach ma już 12 punktów przewagi na d 2 sespołem w tabeli. Brazylijki nie powinny pozostawić suchej nitki na Włoszkach.

#563978 09/06/2006 13:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 68

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Portugalia v Iran [/color]
typ: 1
kurs: 1,44
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Togo v Francja [/color]
typ: 2
kurs: 1.33
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Meksyk v Angola [/color]
typ: 1
kurs: 1.5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazylia v Australia [/color]
typ: 1
kurs: 1.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Hiszpania v Tunezja [/color]
typ: 1
kurs: 1.5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Arabia Saudyjska v Ukraina [/color]
typ: 2
kurs: 1.4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Paragway [/color]
typ: 1
kurs: 1.6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Trynidad i Tobago v Szwecja [/color]
typ: 2
kurs: 1.23
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] USA v Czechy [/color]
typ: 2
kurs: 1.91
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Niemcy v Kostaryka [/color]
typ: 1
kurs: 1.2

buk: GB
ako: 34,02
stawka: 20
wygrana: 680,40


//Tutaj pisał już wybaczcie komenta nie będę bo za długo. Kupon oczywiście długoterminowy. Wybrałem zespoły, które powinny moim zdaniem wyjść z grup i do tego dałem ich w potyczce z moim zdaniem najsłabszym zespołem w tej grupie albo z takim, który powinien im "leżeć" Pozdrawiam LART

#563979 10/06/2006 09:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 67

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Germany v Costa Rica [/color]
typ: 1 to win to 0
kurs: 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 4-2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Suduva v FBK Kaunas [/color]
typ: 2
kurs: 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-3
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazil v Italy [/color]
typ: 1
kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0

buk: GB
ako: 2,69
stawka: 100
wygrana: 269


//Niemcy nie wyobrażam sobie żeby tego nie wygrali a z Lehmanem w bramce jeszcze bardziej nie pasi mi że dadzą sobie strzelić. W tym typie chodzi o to że Niemcy wygrają do zera. Drugi typ to Liga Litewska typ na gości, zdecydowanego faworyta, który po 12 meczach ma już 12 punktów przewagi na d 2 sespołem w tabeli. Brazylijki nie powinny pozostawić suchej nitki na Włoszkach.


//Szkoda kuponu ale wiadomo granie że ktoś nie strzeli jest ryzykowne zawsze, wczoraj Niemcom chyba nawet Rasialdo by strzelił z takim środkiem obrony nie zajadą daleko. A nasi cóż............ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#563980 10/06/2006 09:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
BAH 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Niemcy - Kostaryka [/color]
typ: 1
kurs: 1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 4-2

buk: BAH
ako: 1,25
stawka: 5
wygrana: 6,25


//Zapomniałem na śmierć o bonusie z BAH - zaczynamy z 5-kiem od inauguracji MŚ. Oczywiście Niemcy mam nadzieje wtopią to, ale ja staram się grać rzeczy realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//No i lecimy dalej z bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563981 10/06/2006 12:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 69

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Paraguay [/color]
typ: 1 to score
kurs: 1.12
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Trinidad and Tobago v Sweden [/color]
typ: 2
kurs: 1.20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] Slovakia v Dania [/color]
typ: 1
kurs: 1.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] China v Italy [/color]
typ: 1
kurs: 1,15

buk: GB
ako: 1,78
stawka: 500
wygrana: 890


//Anglików już grałem 1 to teraz coś co nie ma prawa się nie wydarzyć czyli jedna głupia bramka np. Owena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szwedzi nie są w fornmie jak chociażby na tamtych MŚ i w eliminacjach do tych finałów, które przeszli jak burza. W towarzyskich meczach grali wręcz źle. Ale teraz to nie przelewki. Myślę, że Trynidad nawet w słabszej dyspozycji wywalą w kosmos. Siatka to ćwierćfinał już wysoko opłacanego turnieju w Montreux. Rezerwy Włoch polegną jak z Brazylią nie ma o czym pisać. U facetów Słowacy to nie potęga ale po wygranej z Czechami nie powinni mieć kłopotów ze słabiutką Danią.

#563982 10/06/2006 12:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
BAH 2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Anglia - Paragwaj [/color]
typ: 1
kurs: 1,55

buk: BAH
ako: 1,55
stawka: 6,25
wygrana: 9,69


//Drugi etap vabanque w BAW jak chodzi o bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak sobie policzyłem, że jakbym do końca MŚ grał vabanque ten bonus po kursie 1,3 co dzień jakiegoś śmiecia to wyjdzie ok. 15tys. po finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre co ? Anglia raczej nie powinna mnie zawieść tym bardziej, że ja ich widzę w półfinale jak nie wyżej i nie jest to żart. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563983 10/06/2006 15:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
BAH 2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Anglia - Paragwaj [/color]
typ: 1
kurs: 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1-0

buk: BAH
ako: 1,55
stawka: 6,25
wygrana: 9,69


//Drugi etap vabanque w BAW jak chodzi o bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak sobie policzyłem, że jakbym do końca MŚ grał vabanque ten bonus po kursie 1,3 co dzień jakiegoś śmiecia to wyjdzie ok. 15tys. po finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre co ? Anglia raczej nie powinna mnie zawieść tym bardziej, że ja ich widzę w półfinale jak nie wyżej i nie jest to żart. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Anglia zagrała dziwny mecz. Napewno w pierwszych 25 minutach potwierdziła swą klasę ale później grali dziwnie co nie znaczy, że wygrali nie słusznie. Jak dla mnie zawiódł Gerard - kompletnie. Lampart też jakiś nijaki. Jak się chłopaki obudzą i dojdzie Rooney bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563984 10/06/2006 15:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
BAH 3

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Szwecja - Trinidad i Tobago [/color]
typ: 1
kurs: 1,20

buk: BAH
ako: 1,20
stawka: 6,25
wygrana: 9,69


//Na razie wygląda to śmiesznie ale mam nadzieje, że jak uda się omijać wałki na tych MŚ jak wczoraj naszych to może być dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563985 10/06/2006 17:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 68

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Portugalia v Iran [/color]
typ: 1
kurs: 1,44
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Togo v Francja [/color]
typ: 2
kurs: 1.33
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Meksyk v Angola [/color]
typ: 1
kurs: 1.5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazylia v Australia [/color]
typ: 1
kurs: 1.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Hiszpania v Tunezja [/color]
typ: 1
kurs: 1.5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Arabia Saudyjska v Ukraina [/color]
typ: 2
kurs: 1.4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Paragway [/color]
typ: 1
kurs: 1.6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Trynidad i Tobago v Szwecja [/color]
typ: 2
kurs: 1.23
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] USA v Czechy [/color]
typ: 2
kurs: 1.91
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Niemcy v Kostaryka [/color]
typ: 1
kurs: 1.2

buk: GB
ako: 34,02
stawka: 20
wygrana: 680,40


//Tutaj pisał już wybaczcie komenta nie będę bo za długo. Kupon oczywiście długoterminowy. Wybrałem zespoły, które powinny moim zdaniem wyjść z grup i do tego dałem ich w potyczce z moim zdaniem najsłabszym zespołem w tej grupie albo z takim, który powinien im "leżeć" Pozdrawiam LART


[color:"red"] PIERDOLONE SZWEDZKIE KURWY ŻEBY WYZDYCHALI SKURWYSYNY [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#563986 10/06/2006 17:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
BAH 3

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Szwecja - Trinidad i Tobago [/color]
typ: 1
kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0-0

buk: BAH
ako: 1,20
stawka: 6,25
wygrana: 9,69


//Na razie wygląda to śmiesznie ale mam nadzieje, że jak uda się omijać wałki na tych MŚ jak wczoraj naszych to może być dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


[color:"red"] PIERDOLONE SZWEDZKIE KURWY ŻEBY WYZDYCHALI SKURWYSYNY [/color]

#563987 10/06/2006 18:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 69

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Paraguay [/color]
typ: 1 to score
kurs: 1.12
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Trinidad and Tobago v Sweden [/color]
typ: 2
kurs: 1.20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] Slovakia v Dania [/color]
typ: 1
kurs: 1.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] China v Italy [/color]
typ: 1
kurs: 1,15

buk: GB
ako: 1,78
stawka: 500
wygrana: 890


//Anglików już grałem 1 to teraz coś co nie ma prawa się nie wydarzyć czyli jedna głupia bramka np. Owena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szwedzi nie są w fornmie jak chociażby na tamtych MŚ i w eliminacjach do tych finałów, które przeszli jak burza. W towarzyskich meczach grali wręcz źle. Ale teraz to nie przelewki. Myślę, że Trynidad nawet w słabszej dyspozycji wywalą w kosmos. Siatka to ćwierćfinał już wysoko opłacanego turnieju w Montreux. Rezerwy Włoch polegną jak z Brazylią nie ma o czym pisać. U facetów Słowacy to nie potęga ale po wygranej z Czechami nie powinni mieć kłopotów ze słabiutką Danią.

[color:"red"] PIERDOLONE SZWEDZKIE KURWY ŻEBY WYZDYCHALI SKURWYSYNY [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#563988 11/06/2006 12:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 70

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Angola v Portugal [/color]
typ: 2
kurs: 1.30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Vejle v Bronshoj [/color]
typ: 1
kurs: 1,10

buk: GB
ako: 1,43
stawka: 190
wygrana: 271,70


//Po wczorajszych Szwedach mój kapitał u buków zmniejszył sie o 300% tak więc na BAH nie mam nic a na GB zostało mi 300 minus to co zagrałem. Portugalia piłkarsko o klasę lepsza od Angolii i jak nie zrobi takiego wała jak te spedalone cioty szwedzkie powinna być kasa. Vejle na 2 kolejki do końca na czele ligi ale depcze im po piętach Randers Freja, dzisiejsza wygrana może ich znacznie przybliżyć do tytułu i awansu. Bronshoj najgorszy zespół ligi na bank już spadł do 3 i nie widzę innej możliwości jak win Vejle.

#563989 11/06/2006 12:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 71

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Mexico v Iran [/color]
typ: Iran to score
kurs: 1.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Serbia and Montenegro v Nederland [/color]
typ: under2.5
kurs: 1.62

buk: GB
ako: 2,51
stawka: 10
wygrana: 25,10


//Dziś delikatnie ale ten kupon chcę zagrać z dwóch powodów. Jakoś czuję, że Meksyk może podzielić los Szwecji o ile jeszcze jakaś większa niespodzianka nie przydaży im się. Iran strzela bardzo dużo bramek. Tak było w eliminacjach ale również w meczach towarzyskich min. Bośni, Chorwatom czy Kostaryce. Meksyk natomiast moim zdaniem jest ostatnio w gorszej formie niż w eliminacjach. Jeżeli chodzi o typ na under Serbów to ewidentnie obydwa zespoły szczególnie mocno bronią. Holendrzy stracone 3 gole w grupie z Czechami, Rumunami i Finami to samo mówi za siebie, Serbowie podobnie z tym, że Ci stracli tylko 1 gola w meczu kończącym eliminacje z Hiszpanami. Oczywiście to jest loteria, ale statystycznie wychodzi under jak nic. Zobaczymy co pokarze boisko.

#563990 11/06/2006 12:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Quote
PIERDOLONE SZWEDZKIE KURWY ŻEBY WYZDYCHALI SKURWYSYNY


Trzeba było pooglądać Szwecja - Chile (1:1) .
Szwecja - Finlandia (0:0 szwecja 0 strzałów ) i wyciagnąć wnioski.
Żadko kiedy stawia się jeden mecz na 3 róznych kuponach.
Po 3 nieobrażaj ich tak ostro.

#563991 11/06/2006 13:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Quote
PIERDOLONE SZWEDZKIE KURWY ŻEBY WYZDYCHALI SKURWYSYNY


Trzeba było pooglądać Szwecja - Chile (1:1) .
Szwecja - Finlandia (0:0 szwecja 0 strzałów ) i wyciagnąć wnioski.
Żadko kiedy stawia się jeden mecz na 3 róznych kuponach.
Po 3 nieobrażaj ich tak ostro.


MOŻE to KTOŚ SKASOWAĆ !!!!!!

#563992 11/06/2006 16:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 71

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Mexico v Iran [/color]
typ: Iran to score
kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Golmohammadi 37min.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Serbia and Montenegro v Nederland [/color]
typ: under2.5
kurs: 1.62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-1

buk: GB
ako: 2,51
stawka: 10
wygrana: 25,10


//Dziś delikatnie ale ten kupon chcę zagrać z dwóch powodów. Jakoś czuję, że Meksyk może podzielić los Szwecji o ile jeszcze jakaś większa niespodzianka nie przydaży im się. Iran strzela bardzo dużo bramek. Tak było w eliminacjach ale również w meczach towarzyskich min. Bośni, Chorwatom czy Kostaryce. Meksyk natomiast moim zdaniem jest ostatnio w gorszej formie niż w eliminacjach. Jeżeli chodzi o typ na under Serbów to ewidentnie obydwa zespoły szczególnie mocno bronią. Holendrzy stracone 3 gole w grupie z Czechami, Rumunami i Finami to samo mówi za siebie, Serbowie podobnie z tym, że Ci stracli tylko 1 gola w meczu kończącym eliminacje z Hiszpanami. Oczywiście to jest loteria, ale statystycznie wychodzi under jak nic. Zobaczymy co pokarze boisko.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//No to teraz tylko Portugalia

Strona 8 z 42 1 2 6 7 8 9 10 41 42

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, betowiec, Sensei, aker, forty), 2,742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025