//Włoszki podobnie jak nasze w rezerwach, ale Polki nie sądzę że nawiążą jakąś walkę z Włoszkami. Po tym jak wczoraj Włoszki pokonały i tak łatwo Japonki 3-1 dziś Polkom nie daję żadnych szans. Handi wcale nie takie duże. To ma wejść i koniec.
//Polki jak wyżej pisałem dla mnie bez szans. Jak chodzi o Mype to ciężki mecz a poza tym HJK 3 ostatnie bez wygranej a to jeden z czołowych zespołów ligi Fińskiej może w tym sezonie tego nie widać ale tak jest. Do tego wyczytałem coś takiego: MyPa 3 TIMOSKA Sampsa D *** INJURED questionable MyPa 7 KUPARINEN Tuomas M ** INJURED will probably play MyPa 14 MUINONEN Eetu M * INJURED MyPa 8 HELENIUS Niki F * INJURED MyPa 19 MÄKELÄ Mikko F * INJURED questionable MyPa 22 JUURA Ilkka D - INJURED
HJK 4 NYLUND Ville D ** INJURED
Jak to wszystko prawda to prawdopodobny REMIS + UNDER + 2 golami Mypie będzie strasznie ciężko wygrać.
//No jednak mnie przeczucie nie zawiodło. Mype grałem jak pisałem Remis singie, również under na singlu czyli dziś na niej a właściwie na HJK zarobiłem sporo kaski. Pozdrawiam LART.
Jutro zaczyna się święto piłkarskie. Prawdziwa uczta dla milionów ludzi na całym świecie. Muszę powiedzieć, że do niedawna pewnie w związku z rozgoryczeniem wywołanym stanem naszej piłki i formą zawodników myślałem, że będę grał przeciwko naszym ORŁOM i zgarnę szmal. Ale jednak nie mogę. Teraz jak zostały ostatnie chwile moje serce nie pozwala mi na to. Oczywiście jestem pełen obaw i myślę i wiem, że będzie ciężko nawet z grupy wyjść ale mam wiarę i nadzieję, że to się uda. Będę moimo wszystko i na przeciw nawet samemu sobie za naszymi chłopakami i z całego serca życzę im i nam przynajmniej tego żebyśmy za miesiąć mogli być dumni z tego, że jesteśmy kim jesteśmy. Proszę naszych chłopaków tylko o to żeby dali z siebie wszystko i pozwolili nam być dumnymi z tego, że jesteśmy Polakami. Wiem, że wielu nawet z Was tutaj uważało tak jak ja a mimo to jutro albo będziemy się cieszyć albo płakać ale myślę że miliony Polskich serc i tak będzie biło tylko w jednym rytmie i w jedną stronę. Ja postanowiłem nie obstawiać Polaków w żadnym meczu po to żeby skupić się tylko na dopingowaniu naszych. W takich momentach trzeba chrzanić kasę i skupić się na tym co wartościowe. Oczywiście MŚ będę obstawiał aż tak mnie nie poj......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale Polaków odpuszczam. Mam nadzieje że jutro chłopaki wyjdą skupieni ale i odprężeni i kluczowe pierwsze piłki bedą grane jak potrzeba. Ten mecz panowie jest dla nas kluczowy. Wiadomo, że Niemcy są teoretycznie poza zasięgiem ale....... wole nie kończyć żeby nie przeginać. Mam nadzieje, że My wszyscy razem tu w kraju i Ci tam na miejscu lepiej zaśpiewamy Mazurka niż nasz prezydent i niejaka Pani Edyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> żeby naszych chłopaków nie stresować nie potrzebnie a oni swoje zrobią na boisku. KTO WYGRA MECZ ?? POLSKA POLSKA POLSKA .................. Czego nam wszystkim życzę. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
//Zapomniałem na śmierć o bonusie z BAH - zaczynamy z 5-kiem od inauguracji MŚ. Oczywiście Niemcy mam nadzieje wtopią to, ale ja staram się grać rzeczy realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Germany v Costa Rica [/color] typ: 1 to win to 0 kurs: 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Suduva v FBK Kaunas [/color] typ: 2 kurs: 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazil v Italy [/color] typ: 1 kurs: 1.15
buk: GB ako: 2,69 stawka: 100 wygrana: 269
//Niemcy nie wyobrażam sobie żeby tego nie wygrali a z Lehmanem w bramce jeszcze bardziej nie pasi mi że dadzą sobie strzelić. W tym typie chodzi o to że Niemcy wygrają do zera. Drugi typ to Liga Litewska typ na gości, zdecydowanego faworyta, który po 12 meczach ma już 12 punktów przewagi na d 2 sespołem w tabeli. Brazylijki nie powinny pozostawić suchej nitki na Włoszkach.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Portugalia v Iran [/color] typ: 1 kurs: 1,44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Togo v Francja [/color] typ: 2 kurs: 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Meksyk v Angola [/color] typ: 1 kurs: 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazylia v Australia [/color] typ: 1 kurs: 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Hiszpania v Tunezja [/color] typ: 1 kurs: 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Arabia Saudyjska v Ukraina [/color] typ: 2 kurs: 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Paragway [/color] typ: 1 kurs: 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Trynidad i Tobago v Szwecja [/color] typ: 2 kurs: 1.23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] USA v Czechy [/color] typ: 2 kurs: 1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Niemcy v Kostaryka [/color] typ: 1 kurs: 1.2
buk: GB ako: 34,02 stawka: 20 wygrana: 680,40
//Tutaj pisał już wybaczcie komenta nie będę bo za długo. Kupon oczywiście długoterminowy. Wybrałem zespoły, które powinny moim zdaniem wyjść z grup i do tego dałem ich w potyczce z moim zdaniem najsłabszym zespołem w tej grupie albo z takim, który powinien im "leżeć" Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Germany v Costa Rica [/color] typ: 1 to win to 0 kurs: 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Suduva v FBK Kaunas [/color] typ: 2 kurs: 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazil v Italy [/color] typ: 1 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0
buk: GB ako: 2,69 stawka: 100 wygrana: 269
//Niemcy nie wyobrażam sobie żeby tego nie wygrali a z Lehmanem w bramce jeszcze bardziej nie pasi mi że dadzą sobie strzelić. W tym typie chodzi o to że Niemcy wygrają do zera. Drugi typ to Liga Litewska typ na gości, zdecydowanego faworyta, który po 12 meczach ma już 12 punktów przewagi na d 2 sespołem w tabeli. Brazylijki nie powinny pozostawić suchej nitki na Włoszkach.
//Szkoda kuponu ale wiadomo granie że ktoś nie strzeli jest ryzykowne zawsze, wczoraj Niemcom chyba nawet Rasialdo by strzelił z takim środkiem obrony nie zajadą daleko. A nasi cóż............ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
//Zapomniałem na śmierć o bonusie z BAH - zaczynamy z 5-kiem od inauguracji MŚ. Oczywiście Niemcy mam nadzieje wtopią to, ale ja staram się grać rzeczy realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Paraguay [/color] typ: 1 to score kurs: 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Trinidad and Tobago v Sweden [/color] typ: 2 kurs: 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] Slovakia v Dania [/color] typ: 1 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] China v Italy [/color] typ: 1 kurs: 1,15
buk: GB ako: 1,78 stawka: 500 wygrana: 890
//Anglików już grałem 1 to teraz coś co nie ma prawa się nie wydarzyć czyli jedna głupia bramka np. Owena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szwedzi nie są w fornmie jak chociażby na tamtych MŚ i w eliminacjach do tych finałów, które przeszli jak burza. W towarzyskich meczach grali wręcz źle. Ale teraz to nie przelewki. Myślę, że Trynidad nawet w słabszej dyspozycji wywalą w kosmos. Siatka to ćwierćfinał już wysoko opłacanego turnieju w Montreux. Rezerwy Włoch polegną jak z Brazylią nie ma o czym pisać. U facetów Słowacy to nie potęga ale po wygranej z Czechami nie powinni mieć kłopotów ze słabiutką Danią.
//Drugi etap vabanque w BAW jak chodzi o bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak sobie policzyłem, że jakbym do końca MŚ grał vabanque ten bonus po kursie 1,3 co dzień jakiegoś śmiecia to wyjdzie ok. 15tys. po finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre co ? Anglia raczej nie powinna mnie zawieść tym bardziej, że ja ich widzę w półfinale jak nie wyżej i nie jest to żart. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
//Drugi etap vabanque w BAW jak chodzi o bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak sobie policzyłem, że jakbym do końca MŚ grał vabanque ten bonus po kursie 1,3 co dzień jakiegoś śmiecia to wyjdzie ok. 15tys. po finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre co ? Anglia raczej nie powinna mnie zawieść tym bardziej, że ja ich widzę w półfinale jak nie wyżej i nie jest to żart. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
//Anglia zagrała dziwny mecz. Napewno w pierwszych 25 minutach potwierdziła swą klasę ale później grali dziwnie co nie znaczy, że wygrali nie słusznie. Jak dla mnie zawiódł Gerard - kompletnie. Lampart też jakiś nijaki. Jak się chłopaki obudzą i dojdzie Rooney bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
//Na razie wygląda to śmiesznie ale mam nadzieje, że jak uda się omijać wałki na tych MŚ jak wczoraj naszych to może być dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Portugalia v Iran [/color] typ: 1 kurs: 1,44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Togo v Francja [/color] typ: 2 kurs: 1.33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Meksyk v Angola [/color] typ: 1 kurs: 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazylia v Australia [/color] typ: 1 kurs: 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Hiszpania v Tunezja [/color] typ: 1 kurs: 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Arabia Saudyjska v Ukraina [/color] typ: 2 kurs: 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Paragway [/color] typ: 1 kurs: 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Trynidad i Tobago v Szwecja [/color] typ: 2 kurs: 1.23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] USA v Czechy [/color] typ: 2 kurs: 1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Niemcy v Kostaryka [/color] typ: 1 kurs: 1.2
buk: GB ako: 34,02 stawka: 20 wygrana: 680,40
//Tutaj pisał już wybaczcie komenta nie będę bo za długo. Kupon oczywiście długoterminowy. Wybrałem zespoły, które powinny moim zdaniem wyjść z grup i do tego dałem ich w potyczce z moim zdaniem najsłabszym zespołem w tej grupie albo z takim, który powinien im "leżeć" Pozdrawiam LART
//Na razie wygląda to śmiesznie ale mam nadzieje, że jak uda się omijać wałki na tych MŚ jak wczoraj naszych to może być dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"red"] PIERDOLONE SZWEDZKIE KURWY ŻEBY WYZDYCHALI SKURWYSYNY [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Paraguay [/color] typ: 1 to score kurs: 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Trinidad and Tobago v Sweden [/color] typ: 2 kurs: 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] Slovakia v Dania [/color] typ: 1 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] China v Italy [/color] typ: 1 kurs: 1,15
buk: GB ako: 1,78 stawka: 500 wygrana: 890
//Anglików już grałem 1 to teraz coś co nie ma prawa się nie wydarzyć czyli jedna głupia bramka np. Owena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szwedzi nie są w fornmie jak chociażby na tamtych MŚ i w eliminacjach do tych finałów, które przeszli jak burza. W towarzyskich meczach grali wręcz źle. Ale teraz to nie przelewki. Myślę, że Trynidad nawet w słabszej dyspozycji wywalą w kosmos. Siatka to ćwierćfinał już wysoko opłacanego turnieju w Montreux. Rezerwy Włoch polegną jak z Brazylią nie ma o czym pisać. U facetów Słowacy to nie potęga ale po wygranej z Czechami nie powinni mieć kłopotów ze słabiutką Danią.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Angola v Portugal [/color] typ: 2 kurs: 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Vejle v Bronshoj [/color] typ: 1 kurs: 1,10
buk: GB ako: 1,43 stawka: 190 wygrana: 271,70
//Po wczorajszych Szwedach mój kapitał u buków zmniejszył sie o 300% tak więc na BAH nie mam nic a na GB zostało mi 300 minus to co zagrałem. Portugalia piłkarsko o klasę lepsza od Angolii i jak nie zrobi takiego wała jak te spedalone cioty szwedzkie powinna być kasa. Vejle na 2 kolejki do końca na czele ligi ale depcze im po piętach Randers Freja, dzisiejsza wygrana może ich znacznie przybliżyć do tytułu i awansu. Bronshoj najgorszy zespół ligi na bank już spadł do 3 i nie widzę innej możliwości jak win Vejle.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Mexico v Iran [/color] typ: Iran to score kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Serbia and Montenegro v Nederland [/color] typ: under2.5 kurs: 1.62
buk: GB ako: 2,51 stawka: 10 wygrana: 25,10
//Dziś delikatnie ale ten kupon chcę zagrać z dwóch powodów. Jakoś czuję, że Meksyk może podzielić los Szwecji o ile jeszcze jakaś większa niespodzianka nie przydaży im się. Iran strzela bardzo dużo bramek. Tak było w eliminacjach ale również w meczach towarzyskich min. Bośni, Chorwatom czy Kostaryce. Meksyk natomiast moim zdaniem jest ostatnio w gorszej formie niż w eliminacjach. Jeżeli chodzi o typ na under Serbów to ewidentnie obydwa zespoły szczególnie mocno bronią. Holendrzy stracone 3 gole w grupie z Czechami, Rumunami i Finami to samo mówi za siebie, Serbowie podobnie z tym, że Ci stracli tylko 1 gola w meczu kończącym eliminacje z Hiszpanami. Oczywiście to jest loteria, ale statystycznie wychodzi under jak nic. Zobaczymy co pokarze boisko.
PIERDOLONE SZWEDZKIE KURWY ŻEBY WYZDYCHALI SKURWYSYNY
Trzeba było pooglądać Szwecja - Chile (1:1) . Szwecja - Finlandia (0:0 szwecja 0 strzałów ) i wyciagnąć wnioski. Żadko kiedy stawia się jeden mecz na 3 róznych kuponach. Po 3 nieobrażaj ich tak ostro.
PIERDOLONE SZWEDZKIE KURWY ŻEBY WYZDYCHALI SKURWYSYNY
Trzeba było pooglądać Szwecja - Chile (1:1) . Szwecja - Finlandia (0:0 szwecja 0 strzałów ) i wyciagnąć wnioski. Żadko kiedy stawia się jeden mecz na 3 róznych kuponach. Po 3 nieobrażaj ich tak ostro.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Mexico v Iran [/color] typ: Iran to score kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Golmohammadi 37min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Serbia and Montenegro v Nederland [/color] typ: under2.5 kurs: 1.62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-1
buk: GB ako: 2,51 stawka: 10 wygrana: 25,10
//Dziś delikatnie ale ten kupon chcę zagrać z dwóch powodów. Jakoś czuję, że Meksyk może podzielić los Szwecji o ile jeszcze jakaś większa niespodzianka nie przydaży im się. Iran strzela bardzo dużo bramek. Tak było w eliminacjach ale również w meczach towarzyskich min. Bośni, Chorwatom czy Kostaryce. Meksyk natomiast moim zdaniem jest ostatnio w gorszej formie niż w eliminacjach. Jeżeli chodzi o typ na under Serbów to ewidentnie obydwa zespoły szczególnie mocno bronią. Holendrzy stracone 3 gole w grupie z Czechami, Rumunami i Finami to samo mówi za siebie, Serbowie podobnie z tym, że Ci stracli tylko 1 gola w meczu kończącym eliminacje z Hiszpanami. Oczywiście to jest loteria, ale statystycznie wychodzi under jak nic. Zobaczymy co pokarze boisko.