|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 94
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Tampere U v Honka [/color] typ: over 2.5 kurs: 1,95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-1
buk: GB ako: 1,95 stawka: 10 wygrana: 19,50
//Nie mam odniesienia co do tego meczu. Obydwa zespoły przynajmniej w ostatnich latach ze sobą nie grały dlatego nie wiem co się tak naprawdę stanie. Tampere co prawda nie za wiele strzela i też nie dużo traci, ale w meczach Honki pada bardzo wiele bramek. W 8 kolejkach 6 zdecydowanych overków a dwa pozostałe o włos. Tampere lider może w meczu z wiceliderem a zarazem beniaminkiem zechce się u siebie pokazać z dobrej strony i padnie kilka bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //Ładny strzał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz kolej na jankesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Jeden kupon jeszcze w grze i:
Stan konta +519,50
Dziś na razie +9,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 93
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Chicago v Real Salt Lake [/color] typ: over 2.5 kurs: 1,75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-1
buk: GB ako: 1,75 stawka: 11,50 wygrana: 20,13
//Jakoś dziś nie moge się na nic zdecydować - tutaj jednak wychodzi mi over a jak będzie zobaczymy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //No dwa overki i obydwa weszły podoba mi się to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Po wczorajszym:
Stan konta +539,63
czyli wczoraj +18,13
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 95
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] IFK Mariehamn v KuPS [/color] typ: over2.5 kurs: 1.80
buk: GB ako: 1,80 stawka: 9,63 wygrana: 17,33
//Kolejny overek za small staweczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 96
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brommapojkarna v Qviding [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.70
buk: GB ako: 1,70 stawka: 10 wygrana: 17
//Widzę że w Finlandii na razie nie bardzo idzie to może w Szwecji poszukamy goli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 95
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] IFK Mariehamn v KuPS [/color] typ: over2.5 kurs: 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-0
buk: GB ako: 1,80 stawka: 9,63 wygrana: 17,33
//Kolejny overek za small staweczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> //No mała skucha Kupsa nic nie strzeliła liczyłem że coś ustrzelą, ale Szwedzi walczą o zwrot wkładu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 96
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brommapojkarna v Qviding [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-0
buk: GB ako: 1,70 stawka: 10 wygrana: 17
//Widzę że w Finlandii na razie nie bardzo idzie to może w Szwecji poszukamy goli. //O pajace połowe meczu w przewadze i nawet jednej bramki co za cioty. Brommapojkarna cienka jak dupa węża nie radzę tych patałachów nikomu dotykać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Po dzisiejszych wyczynach
Stan konta +520
dzisiaj -19,63
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 97
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Niemcy v Argentyna - Minute of First Goal [/color] typ: powyżej 29 minuty kurs: 1,70
buk: GB ako: 1,70 stawka: 20 wygrana: 34
//Cholerka ciężki mecz, ale myślę że chyba nie będzie takich szaleńczych ataków jak opowiada Klose. Wiadomo w jakiej formie byli, a raczej nie byli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szwedzi, z Argentyną to nie przejdzie. Niemcy wiedza, że ich obrona a zwłaszcza środek jest ich piętą Achillesową i każda kontra może się dla nich źle skończyć. Myślę, że będzie to mecz wali ale nikt szaleńczego ryzyka nie podejmie. Dlatego propozycja GB na 1 bramke po 29 minucie wydaje mi się prawdziwa. Już od kilku dni myślę o tym meczu. Nie podejmuje się wytypować wyniku ale mam nadzieję, że wygra piękny futbol czyli Argentyński <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Całym sercem będę im kibicował. Jedyne co mi pasuje to właśnie późno strzelony gol w tym meczu o ile padnie. I wyobraźcie sobie nie wcześniej jak 20 minut temu słuchałem wypowiedzi Gerda Mullera, który stwierdził to samo i powiedział, że o ile będzie gol to bardzo późno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak tak los sprzyja to musiałem to zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 97
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Niemcy v Argentyna - Minute of First Goal [/color] typ: powyżej 29 minuty kurs: 1,70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1-1
buk: GB ako: 1,70 stawka: 20 wygrana: 34
//Cholerka ciężki mecz, ale myślę że chyba nie będzie takich szaleńczych ataków jak opowiada Klose. Wiadomo w jakiej formie byli, a raczej nie byli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szwedzi, z Argentyną to nie przejdzie. Niemcy wiedza, że ich obrona a zwłaszcza środek jest ich piętą Achillesową i każda kontra może się dla nich źle skończyć. Myślę, że będzie to mecz wali ale nikt szaleńczego ryzyka nie podejmie. Dlatego propozycja GB na 1 bramke po 29 minucie wydaje mi się prawdziwa. Już od kilku dni myślę o tym meczu. Nie podejmuje się wytypować wyniku ale mam nadzieję, że wygra piękny futbol czyli Argentyński <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Całym sercem będę im kibicował. Jedyne co mi pasuje to właśnie późno strzelony gol w tym meczu o ile padnie. I wyobraźcie sobie nie wcześniej jak 20 minut temu słuchałem wypowiedzi Gerda Mullera, który stwierdził to samo i powiedział, że o ile będzie gol to bardzo późno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak tak los sprzyja to musiałem to zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //Pierwszy gol 49 minuta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale na nieszczęście w końcówce te zaj.. SSmany wyrównały. Mam nadzieje, że w dogrywce jednak Szwaby polegną. Nienawidzę ich szczerze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 98
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Italy v Ukraine [/color] typ: 0 : 1 AH - 1 kurs: 2.02
buk: GB ako: 2,02 stawka: 34 wygrana: 68,68
//Liczę, że jak makarony zagrają dobry mecz powinni nawet 2 golami wygrać. PS. Słowo do tej sieroty co się tutaj wpisuje - następnym razem zanim zrobisz z siebie jeszcze większego debila sprawdź czy typ nie jest przypadkiem trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 98
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Italy v Ukraine [/color] typ: 0 : 1 AH - 1 kurs: 2.02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0
buk: GB ako: 2,02 stawka: 34 wygrana: 68,68
//Liczę, że jak makarony zagrają dobry mecz powinni nawet 2 golami wygrać. PS. Słowo do tej sieroty co się tutaj wpisuje - następnym razem zanim zrobisz z siebie jeszcze większego debila sprawdź czy typ nie jest przypadkiem trafiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 99
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Colo Colo v Univ. de Chile [/color] typ: 1 kurs: 1,80
buk: GB ako: 1,8 stawka: 5 wygrana: 9
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 100
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Grasshoppers v FK Teplice [/color] typ: under 2,5 kurs: 1,70
buk: GB ako: 1,8 stawka: 5 wygrana: 8,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
W kuponie 100 kurs oczywiście 1,7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|