Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
#56444 22/04/2004 14:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
Quote
Oryginalnie wysłał CzłowiekzLigi:
[qb]Dzięki za odpowiedź, co do expektu masz rację to jest padlina.Moim zdaniem ich kursy są za niskie żeby zdobywać profity (szczególnie na niespodzianki na których w unibecie możno sporo zarobić), ogólnie oferta pozostawia wiele wiele wiele do życzenia.[/qb]
Z tego co widze, Unibet wcale nie ma bogatszej oferty. W Expekcie ostatnio doszło kilka ciekawych pozycji. Porównując na dzień dzisiejszy obie oferty powiem ze np. w piłce Unibet ma słabsza ofertę. Ilośc zdarzeń na dany mecz jest bardzo uboga np. Liga Angielska. jesli chodzi o kursy to Expekt ma przeważenie wyższe niż Unibet i większośc popularnych buków... no moze poza nielicznymi wyjątkami - niespodziankami.
Najbardziej czego mi brakuje w unibecie to podpórki. Szczególnie jeśli chce się zrobić kupon na AKO.
Chyba porównywałeś ofertę "po łebku" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Radzę prześledzić dokłądniej ofertę obu firm... szczególnie pod koniec tygodnia (piątek) kiedy już wystawione są wszystkie zdarzenia.
A jeśli już chcesz miec rewelacyjne kursy na pojedyncze zdarzenia to bardziej bym polecał Betfair - nie ma chyba lepszych kursów w sieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#56445 22/04/2004 15:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
Noelus a jak skomentujesz asiany w epxpekcie? Co drugi jest inny niż w całej światowej bukmacherce, są to kursy wybitnie niekorzystne dla obstawiajacych!!!

#56446 22/04/2004 15:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
Fakt, asiany maja slabe i generalnie malo, ale nie mozna tylko na tej podstawie oceniac buka.
Trzeba brać pod uwage całościową ofertę i moim zdaniem Expekt pod tym wzgledem jest bardziej atrakcyjny. Jeśli chcesz grać asiany na popularne zdarzenia to zdecydowanie polecam wspomniany już Betfair. Tam kursy wystawiają inni gracze i przewaznie są najwyzsze w sieci. To raj dla ludzi grających single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56447 22/04/2004 16:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
ej Noelus zauważyłem dopiero teraz że też jesteś z Żyrardowa!!! Ziom nie myślałem, że na tym forum przebywa ktoś z rodaków... pozdro

#56448 22/04/2004 16:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
live betting
Mam pytanie jak czesto expekt umieszcza tu jakies typy?

#56449 22/04/2004 16:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
czy mi sie zdaje czy expekt wycofal zoferty cala turecka lige czyja jestem slepy?

#56450 22/04/2004 18:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]live betting
Mam pytanie jak czesto expekt umieszcza tu jakies typy?[/qb]
Z Live jest dość cienko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Najlepiej chyba prezentuje sie pod tym względem B&W.

#56451 22/04/2004 18:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
Quote
Oryginalnie wysłał tasia_79:
[qb]czy mi sie zdaje czy expekt wycofal zoferty cala turecka lige czyja jestem slepy?[/qb]
Chyba raczej to drugie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#56452 22/04/2004 18:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Noelus:
[qb]Fakt, asiany maja slabe i generalnie malo, ale nie mozna tylko na tej podstawie oceniac buka.
Trzeba brać pod uwage całościową ofertę i moim zdaniem Expekt pod tym wzgledem jest bardziej atrakcyjny. Jeśli chcesz grać asiany na popularne zdarzenia to zdecydowanie polecam wspomniany już Betfair. Tam kursy wystawiają inni gracze i przewaznie są najwyzsze w sieci. To raj dla ludzi grających single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Panowie,IMHO i expekt i unibet to badziewie (byłem w obu "firmach" klientem) i moga śmiało konkurowac ze soba o miano najgorszego buka w sieci.
Zarówno jedni i drudzy specjalizują się w traktowaniu klienta jak debila,który to klient nie dośc,że powinien jeszcze być wdzięczny za możliwość grania tamże,to jeszcze przyjmować jako aksjomaty bełkotliwe i lamerskie tłumaczenia "obsługi" ,dotyczące kłopotów z dostepem do strony.

Ostatnio spamują skrzynie użytkowników reklamami "toto-czegoś-tam" i zachwalają to jako nowość (LOL) na rynku zakładów - jest to bardzo jaskrawy dowód,że swoich klientów traktują jak przygłupów.

Moja rada,jesli można,jest taka - nie patrzcie na to,czy buk ma stronę po polsku i czy wpłat można dokonywać w rodzimej walucie - przejrzyjcie najpierw oferty,sprawdźcie przez kilka dni,jak ładuje się zawartość i dopiero potem przelewajcie pieniądze.
Zarówno ezpekt i unibet bazuja IMHO na tym,że ludzie zbyt szybko i zbyt łatwo zakładaja konta - o reklamę zadbali,w przeciwieństwie do klientów.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56453 22/04/2004 18:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
amkwish, podpisuję się pod Twoim tekstem obiema rękami. Ja już dawno rzuciłbym obydwa buki w cholerę gdyby nie częste "promocje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czyli zawyżone kursy.

#56454 22/04/2004 19:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]amkwish, podpisuję się pod Twoim tekstem obiema rękami. Ja już dawno rzuciłbym obydwa buki w cholerę gdyby nie częste "promocje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czyli zawyżone kursy.[/qb]
Ale nie zapominajmy o promocje typu "podwojenie depozytu" (swoja droga to kiedy expekt bedzie znowu mial cos takiego?) dla nowych klientow. A co do traktowania klientow to ja nie mam zastrzezen. Raz wplacajac kaske pomylilem sie w polu "tytulem" i po 3 godzinach zadzwonili do mnie na komorke i gosciu kulturalnie i fachowo "mnie obsluzyl" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56455 22/04/2004 19:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
Zalozylem konto w Expekcie ale podalem nie prawdziwa date urodzenia gdyz mam 17 lat!

Chce zalozyc sobie konto w banku a tu trzeba podac juz prawdziwa!Gdy bede mial juz zalozone konto i bede chcial przelac kaske na konto expekta to czy oni sie skleja ze mam 17 lat czy nie??

#56456 22/04/2004 19:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]amkwish, podpisuję się pod Twoim tekstem obiema rękami. Ja już dawno rzuciłbym obydwa buki w cholerę gdyby nie częste "promocje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czyli zawyżone kursy.[/qb]
Ale nie zapominajmy o promocje typu "podwojenie depozytu" (swoja droga to kiedy expekt bedzie znowu mial cos takiego?) dla nowych klientow. A co do traktowania klientow to ja nie mam zastrzezen. Raz wplacajac kaske pomylilem sie w polu "tytulem" i po 3 godzinach zadzwonili do mnie na komorke i gosciu kulturalnie i fachowo "mnie obsluzyl" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Podwojenie depozytu...hmm...opium dla mas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Warunkiem wypłaty bonusu jest to,by 5-krotnie nim obrócić,wraz z kwotą depozytu ,od którego naliczaja bonus.

Weź bonus i graj do usranej śmierci,by go wpakować na konto przy ew. wypłacie - w międzyczasie przeżyjesz (regularne )gwarantowane emocje,związane z systematycznymi padami serwerów - powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56457 22/04/2004 19:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
No niekoniecznie. Mozesz ta kaska obocic:
a)korzystajac z surebetow
b)grac progresja (jesli grywasz)
c)zalozyc np 3 konta na 3 osoby i korzystajac ze 100% zwrotow grac na jednym koncie 1 na drugim X a na trzecim 2.

#56458 22/04/2004 19:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
...a padanie serwisu nie bedzie ci tak przeszkadzalo jesli bedziesz mial konta w kilku bukach.

#56459 22/04/2004 19:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Mezothom:
[qb]Zalozylem konto w Expekcie ale podalem nie prawdziwa date urodzenia gdyz mam 17 lat!

Chce zalozyc sobie konto w banku a tu trzeba podac juz prawdziwa!Gdy bede mial juz zalozone konto i bede chcial przelac kaske na konto expekta to czy oni sie skleja ze mam 17 lat czy nie??[/qb]
Wydaje mi sie ze nie. Oni pewnie przyjma pieniadze nawet od trzylatka. Co innego wyplata, ale chyba tez sie nie przyczepia. A jaki rocznik jestes?

#56460 22/04/2004 20:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
Rocznik 1987!
Moze i sie nie przyczepia!
Mam taka nadzieje!

#56461 22/04/2004 20:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Mezothom:
[qb]Rocznik 1987!
Moze i sie nie przyczepia!
Mam taka nadzieje![/qb]
Oj tak to nie wiem. Myslalem ze rocznikowo masz 18 ale np urodziny w grudniu... Z tym trzylatkiem to zartowalem. A nie lepiej otworzyc konto na kogos z rodzicow? Szkoda ryzykowac kaski.

#56462 22/04/2004 21:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
na jaki adres mozna przesylac potwierdzenie wplaty zeby kase szybciej dopisali do konta wexpekcie?

#56463 22/04/2004 21:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
W expekcie tak nie da rady, trzeba swoje odczekac.

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1