Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 33 1 2 9 10 11 12 13 32 33
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ta akcja moga zwalic sobie mecz

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
oby

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
raczej po meczu

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
laugh papa

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
oszukali wawe byloby 12-8


ale skra sama sie dyma, w tym sezonie w tajach blyszcza

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
co taka pizda jak Wociki robi w Skrze to nie wiem

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wawa gsm

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ciekawe jaki "sens" ma ten usmieszek Wlazłego

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
ale chuje blush

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by JuN
ciekawe jaki "sens" ma ten usmieszek Wlazłego
'hihi ale z nas ofiary kolejny taj wdupilismy'

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by JuN
ciekawe jaki "sens" ma ten usmieszek Wlazłego
'hihi ale z nas ofiary kolejny taj wdupilismy'
ofiary to malo powiedziane. Choc nie ogladalem meczu, dopiero taja ale tak czy siak gnojki wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by milan0305
co taka pizda jak Wociki robi w Skrze to nie wiem
Woicki akurat dobrze sypie.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by milan0305
co taka pizda jak Wociki robi w Skrze to nie wiem
Woicki akurat dobrze sypie.
crazy

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by emdoka
@agr1

nie rozumiem Ciebie kompletnie, wrzucasz na Nawrockiego od kiedy pamiętam a tak naprawdę niewiele wiesz, ja wiem, że my polacy mamy taką a nie inną mentalność i w kraju mamy z 35mln selekcjonerów, trenerów itd, ale bądźmy poważni.

liżesz po jajach koistre od kiedy pamiętam, w Modenie fakt grał kozacko, ale w zeszłym sezonie przy Plinskim i Mozdzonku ciężko mu było zawitać do składu, a i wąski zrobił ogromne postępy.
skoro nie był wyraźnie słabszy od od Koistry to dlaczego niby miał na niego więcej nie stawiać trener?

co do odejścia Cali to też dużo nie wiesz, przeczytałeś odnośnie Vincicia jego żale na Nawrockiego i sobie z tego robisz wyrocznię, a co miał powiedzieć? że Nawrocki zajebisty trener bo go wyjebał ?

co do Koistry zaraz napiszesz że dzisiaj gra super. Ale na Zajderze to każdy by wchodził, a wg mnie wcale jakoś nie błyszczy, 3pktowe bloki w 4setach nie wiem czym się podniecać, na zagrywce też kozak na 9 zagrywek 6wypierdolil a Ty się bedziesz Wąskiego czepiał że wszedł z kwadratu i popsuł.

co do Nawrockiego to nie jestem jego ani fanem, ani oponentem, ale nie jest to chuj do lania, i z naprawde wiarygodnych źródeł wiem, że chłop się zna na robocie, bez powodu nie był też głównym faworytem do objęcia kadry po Castellanim -

to co widzisz w tv podczas meczu na czasach które trwają kilkadziesiąt sekund to trochę za mało żeby oceniać kogoś warsztat.

pozdr ooo

Dobrze wiedziec, ze zyjesz wink

Nigdy nie ukrywalem, ze nie lubie Skry.
O antytrenerze pisalem juz od 2 sezonow teraz mamy potwierdzenie w postaci przegranego majstra rok temu, zlych i bezsensownych ruchow transferowych oraz roszad w klubie. Wyniki coraz gorsze im dalej w las.
Szacunku do niego nie ma nikt, nawet Kupkowic. Zlewaja go na czasach, dostawal juz tez zjeby od Winiara czy Wlazlego, a o niesluchaniu jego pseudoporad czy taktyki nawet nie wspomne. O jego motywacyjnych poradach to juz calkiem sobie daruje.

Nie ma co sie oszukiwac on ma swoich pupilkow i oni maja grac - Wlazly bez wzgledu na to jak slabe przyjecie ma i ile traci atakujac z przyjecia, czy przecietny Klos.

W sumie o czym tu dyskutowac juz wiekszosc ludzi prawi to samo co i ja. Ale zawsze znajda sie obroncy ktory probuja zaklinac rzeczywistosc.

Pozdro.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Originally Posted by agr1
Originally Posted by emdoka
@agr1

nie rozumiem Ciebie kompletnie, wrzucasz na Nawrockiego od kiedy pamiętam a tak naprawdę niewiele wiesz, ja wiem, że my polacy mamy taką a nie inną mentalność i w kraju mamy z 35mln selekcjonerów, trenerów itd, ale bądźmy poważni.

liżesz po jajach koistre od kiedy pamiętam, w Modenie fakt grał kozacko, ale w zeszłym sezonie przy Plinskim i Mozdzonku ciężko mu było zawitać do składu, a i wąski zrobił ogromne postępy.
skoro nie był wyraźnie słabszy od od Koistry to dlaczego niby miał na niego więcej nie stawiać trener?

co do odejścia Cali to też dużo nie wiesz, przeczytałeś odnośnie Vincicia jego żale na Nawrockiego i sobie z tego robisz wyrocznię, a co miał powiedzieć? że Nawrocki zajebisty trener bo go wyjebał ?

co do Koistry zaraz napiszesz że dzisiaj gra super. Ale na Zajderze to każdy by wchodził, a wg mnie wcale jakoś nie błyszczy, 3pktowe bloki w 4setach nie wiem czym się podniecać, na zagrywce też kozak na 9 zagrywek 6wypierdolil a Ty się bedziesz Wąskiego czepiał że wszedł z kwadratu i popsuł.

co do Nawrockiego to nie jestem jego ani fanem, ani oponentem, ale nie jest to chuj do lania, i z naprawde wiarygodnych źródeł wiem, że chłop się zna na robocie, bez powodu nie był też głównym faworytem do objęcia kadry po Castellanim -

to co widzisz w tv podczas meczu na czasach które trwają kilkadziesiąt sekund to trochę za mało żeby oceniać kogoś warsztat.

pozdr ooo

Dobrze wiedziec, ze zyjesz wink

Nigdy nie ukrywalem, ze nie lubie Skry.
O antytrenerze pisalem juz od 2 sezonow teraz mamy potwierdzenie w postaci przegranego majstra rok temu, zlych i bezsensownych ruchow transferowych oraz roszad w klubie. Wyniki coraz gorsze im dalej w las.
Szacunku do niego nie ma nikt, nawet Kupkowic. Zlewaja go na czasach, dostawal juz tez zjeby od Winiara czy Wlazlego, a o niesluchaniu jego pseudoporad czy taktyki nawet nie wspomne. O jego motywacyjnych poradach to juz calkiem sobie daruje.

Nie ma co sie oszukiwac on ma swoich pupilkow i oni maja grac - Wlazly bez wzgledu na to jak slabe przyjecie ma i ile traci atakujac z przyjecia, czy przecietny Klos.

W sumie o czym tu dyskutowac juz wiekszosc ludzi prawi to samo co i ja. Ale zawsze znajda sie obroncy ktory probuja zaklinac rzeczywistosc.

Pozdro.
popieram agr1 smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
GWARDIA boks

w końcu pora na wygrywanie

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
z 4-0 na 5-6

zaczyna się piwo

Dołączył: Sep 2012
Posty: 21
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 21
Originally Posted by wojbest1987
z 4-0 na 5-6

zaczyna się piwo

nie pocieszaj sie...gwardia i tak polegnie

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
czym tu się pocieszam z skoro w 3 minuty straciły już przewagę grin

Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
Mozna gdzies obejrzec ten mecz? Mial byc na polsat sport, ale jest cos innego.

Strona 11 z 33 1 2 9 10 11 12 13 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1