Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
#56504 25/04/2004 15:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
czy tylko mi expekt nie chodzi ? moze ktos rzucic okiem ?

Bonus: Unibet
#56505 25/04/2004 16:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Quote
Oryginalnie wysłał Nemesis:
[qb]czy tylko mi expekt nie chodzi ? moze ktos rzucic okiem ?[/qb]
Chodzi, czasem chwyci minutowego zawiaska, ale teraz śmiga

#56506 25/04/2004 16:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
no fakt, teraz tez juz mi smiga, myslalem ze znowu orla wywineli

#56507 25/04/2004 20:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
pozwolilem sobie wkleic (a raczej zacytowac) post mlodego24 z innego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle ze nie bedzie mial mi za zle ze tak zrobilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a sprawa jest bardzo ciekawa. Powiem szczerze nawet na 1 kwietnia lepszego zartu bym nie wymyslil. Zreszta przeczytajcie sobie sami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sprawa tyczy sie meczu dospel-lech (typ over 2,5) i ich interpretacji wyniku.

Quote
Oryginalnie wysłał mody24:
[qb]

Witamy Serdecznie

Szanowny Panie, wynik spotkania Dospel Katowice - Lech Poznan zakonczyl
sie wynikiem 1:2, lecz gol dla Dospela byl wykonany z rzutu karnego
gospodarzy, po faulu Piotra Swierczewskiego na Krzysztofie Gajtkowskim.

Moze Pan to sprawdzic pod ponizszym linkiem:
http://www.pzpn.pl/podstrony/rozgrywki/

Jak mowia zasady dla spotkan w Expekt.com:

"Rezultat zdarzenia sportowego ustalony jest po rozegraniu
regulaminowego czasu gry, wylaczajac dogrywke i rzuty karne, chyba ze
bedzie to przedstawione inaczej."

co moze Pan rowniez przeczytac na naszej stronie, pod linkiem "zasady",
na dole ekranu, na ciemniejszym tle.

Dlatego tez, wedlug tych zasad, spotkanie zakonczylo sie wynikiem 0:2,
co daje wynik ponizej 2,5 goli i tak rozliczony byl Panski kupon, a
nie "wedlug uznania".
[/qb]

#56508 25/04/2004 20:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Rozłożyli mnie na łopatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56509 25/04/2004 20:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
F
fcp Offline
addict
addict
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 650
:eek: Pozdro dla fachowców z Expektu...

#56510 25/04/2004 20:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Czysty bolszewizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nie trzeba chyba byc geniuszem,by wysnuc wniosek,że wiekszośc grała UNDER.
BTW nie chciałbym nikigo dotknąć,ale to już kolejny dowód,że bycie klientem expekta i zdrowy rozsądek to dwie różne sprawy.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56511 25/04/2004 20:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
nie to jakiś żart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja w to nie wierzę, dajcie zrzut ekranu z rozliczonym kuponem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56512 25/04/2004 21:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
PAnowie, to wcale nie jest zabawne - jeśli taka jest prawda, to ie ma sensu grac u nich overów.
Powiem szczerze, że nie chce mi się w to wierzyć. :eek:

#56513 25/04/2004 23:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
a do tego wszyskiego mam pytanie:

DZIAŁA WAM EXPEKT ???????

update:

działa znowu poprzez proxy znowu atak ?????

#56514 26/04/2004 01:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
****a mi nie działa

#56515 26/04/2004 02:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
pipki śmierdzące... żeby do 24 działał poprawnie! co za G Ó W N O

#56516 26/04/2004 02:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
z natury jestem raczej cierpliwy, ale tym razem miarka się przebrała.
nadszedł czas rozstania z expektem.

AMEN

#56517 26/04/2004 02:17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Co za sqrwysyny zasrane !!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56518 26/04/2004 02:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a ja dzisiaj gralem mecz aue-bielefield (II liga niemiecka)obstawilem na remis. I przyszedl mi wynik kuponu ze niby aue przegralo 0:1!!!!

#56519 26/04/2004 02:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
podajcie jakieś >proxy< do ****nego s****iałego expekta...bo jutro wycofuję kase od tych s****ysynów

#56520 26/04/2004 02:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
juz dziala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56521 26/04/2004 02:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Moze Aue mialo karnego i nie wykorzystali wiec policzyli na minus -1? A tak powaznie, gdzies czytalem ze jednak to zweryfikowali na 1-2 (GKS-Lech), ale czy to prawda?

#56522 26/04/2004 02:29
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
co k.u.r.w.a działa????......nic nie działa....da ktoś to PROXY???

#56523 26/04/2004 02:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 42
Gdyby expekt nie zaliczył tego overa to byłby to szczyt szczytów sytuacji kuriozalnych. Biorąc nawet pod uwagę to, że w końcu zweryfikowali swój błąd, nasuwa się pytanie czy mamy do czynienia z profesjonalistami czy też obwoźnymi handlarzami warzyw, którzy postanowili se założyć firmę bukmacherską...

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1