|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
w dortmundzie musza pojsc zmiany zeby byl jakikolwiek efekt bramkowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
bts w BVB można zapomnieć w takim razie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bts w BVB można zapomnieć w takim razie ?  cuda sie zdarzaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
bts w BVB można zapomnieć w takim razie ?  nom.... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Reus mial szanse i manc tez moglo trafic ale meczu spodziewalem sie innego Swoja droga Borussia mnie zaczyna wkurw... od meczu z Fortuna zawiedli mnie brakiem zaangazownia i ambicji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Malaga cień szansy na over się pojawił.
Ogólnie to dzisiaj taki dzień że chyba nikt o nic nie gra więc tylko coś na czuja ewentualnie z przebiegu meczu na live można wyczarować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Mecz BVB-City pokazuje jak City bardzo zależy na awansie do LE 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
troszkę postrzelali ... nie ma lipy ... i pójdzie chyba BVB- City over 1,5 plus over 3,5 Real z Ajaxem i Malaga over powinna wykręcić z Anderlechtem ....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Malaga cień szansy na over się pojawił.
Ogólnie to dzisiaj taki dzień że chyba nikt o nic nie gra więc tylko coś na czuja ewentualnie z przebiegu meczu na live można wyczarować. PSG - Porto o 1 miejsce w grupie, obie ekipy w optymalnych składach i to chyba jedyny taki mecz który grają "na poważnie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
czuczu nie da sie takim skladem jaki ma dortmund dymac co 3 dni
11 podstawowych, 2-3 niezlych zmiennikow ... o reszcie szkoda pisac, popatrz na schiebera, to ma byc alternatywa dla lewego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,725 |
city(0) psg(0) zenit -1  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Malaga cień szansy na over się pojawił.
Ogólnie to dzisiaj taki dzień że chyba nikt o nic nie gra więc tylko coś na czuja ewentualnie z przebiegu meczu na live można wyczarować. PSG - Porto o 1 miejsce w grupie, obie ekipy w optymalnych składach i to chyba jedyny taki mecz który grają "na poważnie" i dlatego jest tam już 11 rożnych  ....jaazda po over 16 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
szczesny: "manchester chce powalczyc o le, tylko nerwy daja znac o sobie" -> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
dortmund beznadziejny/laga na mecz, city laga na mecz
i 0-0 ft prawie pewniak oby nie bo na taśmie dw mam 1-1;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Ja mam coś takiego systemem : Real over 1,5 do ht @ 2,7 win  Porto win @ 3,2 Man City X2 @ 1,7 Zagrzeb 1X @ 1,66 Malaga-Ander over 2,5 @1,8 ale to tak za drobne bo cholera wie komu się chce a komu nie,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
bitnap ale lekcewazenie przeciwnika to nie przystoi takiej ekipie na ktorej wzoruje sie pol europy Ja rozumiem ze musza odpoczywac ale momentami to zyga sie chcialo jak widzialem ich gre a naprawde im kibicuje Schieberowi brakuje do Lewego jak stad do tamtad ale jeszcze nie sa Bayernem zeby miec Mandzukicia i Gomeza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,725 |
city(0) psg(0)zenit -1   PORTO(0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
szczesny: "manchester chce powalczyc o le, tylko nerwy daja znac o sobie" ->  no skoro na arenie europejskiej tak kaleczą to się dziwisz, że wkrada się nerwówka? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
ale to tak za drobne bo cholera wie komu się chce a komu nie,,, słabo się wsłuchujecie kolego w środowisko quasi na meczu, tam wszyscy wszystko wiedzą i koszą grubą gotówkę  jak by się kolega wsłuchał, grałby podobnie, a nie za jakieś tam drobne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
szczesny: "manchester chce powalczyc o le, tylko nerwy daja znac o sobie" ->  jak on ogladal Arsenal haha
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|