|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Smiac mi sie chce ojciec zagral za 20 zl w stsie kuponik do wygrania ponad 1000, kupon nie wszedl, ale mnie zadzwil ze zagral Juve, a nie weszla Barca i ManUTD  pewnie grał po markach lat 90 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
a brales w ogole pod uwage fakt, ze jutro pool moze chciec sie katapultowac z tych marnych rozgrywek? Nie  Zobaczę skład to zdecyduje czy zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Smiac mi sie chce ojciec zagral za 20 zl w stsie kuponik do wygrania ponad 1000, kupon nie wszedl, ale mnie zadzwil ze zagral Juve, a nie weszla Barca i ManUTD  Stara szkoła... Ojciec nie analizuje spotkań na 109347201 sposobów tylko wali po nazwie i tyle. Często to jest dobry sposób...PAtrz dzisiaj Juve 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Smiac mi sie chce ojciec zagral za 20 zl w stsie kuponik do wygrania ponad 1000, kupon nie wszedl, ale mnie zadzwil ze zagral Juve, a nie weszla Barca i ManUTD  pewnie grał po markach lat 90  w latach 90 Manchester?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
przy tym waszym bajecznie czerstwym skladzie, nie jest to takie nierealne Dobreee  Wiem, wiem, zobaczę skład na jutro to pomyślę czy inwestować. Nie mniej jednak dwie pozostałem propozycje mi się podobają
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
prawie we wszystkich grupach juz pozamiatane, ja pasuje, opcjonalnie cykne duuuze ako
choc ten over w udine mnie bedzie meczyl, czuje, ze rezerwowi dadza czadu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Smiac mi sie chce ojciec zagral za 20 zl w stsie kuponik do wygrania ponad 1000, kupon nie wszedl, ale mnie zadzwil ze zagral Juve, a nie weszla Barca i ManUTD  pewnie grał po markach lat 90  w latach 90 Manchester? no ograli barce w finale PZP 91
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Ja jutro i wpiątek granie odpuszczam.Jadę chlać do Mariotta na Christmas Party. Oczywiście pociągiem.Dziś ostałem DPD bilet z firmy w 2 strony. Zagolę w sobotę.Na kacu mam farta,bo się tyle nie zastanawiam co zawsze. Ja w mariocie codziennie bywam przynajmniej z jeden raz w pracy to cie odwiedze na 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Smiac mi sie chce ojciec zagral za 20 zl w stsie kuponik do wygrania ponad 1000, kupon nie wszedl, ale mnie zadzwil ze zagral Juve, a nie weszla Barca i ManUTD  pewnie grał po markach lat 90  w latach 90 Manchester? a kto zdobył w 98/99 LM?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Smiac mi sie chce ojciec zagral za 20 zl w stsie kuponik do wygrania ponad 1000, kupon nie wszedl, ale mnie zadzwil ze zagral Juve, a nie weszla Barca i ManUTD  pewnie grał po markach lat 90  w latach 90 Manchester? no ograli barce w finale PZP 91 A Widzew grał w LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
kursiwo na stuttgart kosmiczne uvcio bedzie mial uzywanie  lece, strzala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Smiac mi sie chce ojciec zagral za 20 zl w stsie kuponik do wygrania ponad 1000, kupon nie wszedl, ale mnie zadzwil ze zagral Juve, a nie weszla Barca i ManUTD  Stara szkoła... Ojciec nie analizuje spotkań na 109347201 sposobów tylko wali po nazwie i tyle. Często to jest dobry sposób...PAtrz dzisiaj Juve  Jak grywałem przez lata w naziemniaku to też było kilku stałych grajków co grali po nazwach za drobne i czasem wygrywali po 100-120 zł ,a potem mieli na granie 50 kuponów po 2 zeta. Nie zapomne i do tej pory śmiać mi się chce jak jeden z nich notorycznie siedział z ulotką Fortuny i pytał o Standard Liege dosłownie tak jak było napisane w ofercie:"A to Este Liege to dzisiaj wygra?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Widzew tam był, Legia grała.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Smiac mi sie chce ojciec zagral za 20 zl w stsie kuponik do wygrania ponad 1000, kupon nie wszedl, ale mnie zadzwil ze zagral Juve, a nie weszla Barca i ManUTD  pewnie grał po markach lat 90  w latach 90 Manchester? a kto zdobył w 98/99 LM? Fakt, zapomniałem o tym  Od 93 MU zaczęło coś zdobywać i dopiero stawało się potęgą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
w 93 nie awansowali do fazy grupowej CL wyeliminawał ich Galatasaray to była nie mala sensacja , rok pozniej nie dali rady wyjsc z grupy wyprzedzila ich Barca i IFK Geteborg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Fajne powitanie przez kibiców w Santiago swojej drużyny Union Espanola.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Fajne powitanie przez kibiców w Santiago swojej drużyny Union Espanola. Union @1,80 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
W Chile widzę 1 dla Union Espanola.Już chłopaki nacierają. Wyeliminowali Coca Colę.Widać ,że są w formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
W Chile widzę 1 dla Union Espanola.Już chłopaki nacierają. Wyeliminowali Coca Colę.Widać ,że są w formie. 0-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Fajne powitanie przez kibiców w Santiago swojej drużyny Union Espanola. Union @1,80  I na razie klops z Pamapolu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|