|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166 |
Dostałem ostatnio reklame Sportingbet. Informują, że serwis jest już w języku polksim. Czy ktoś może miał styczność z tym bukmacherem? Interesuje mnie przede wszystkim sprawa wpłaty/wypłaty, czy są prowizje itp
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Info ze strony sportingbetu: Uwaga: Bonusy są skierowane wyłącznie do rekreacyjnych graczy. Gracze zawodowi lub gracze, którzy nadużywają systemu bonusów mogą je utracić według uznania Sportingbet
Czyjest tu jakiś gracz rekreacyjny??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
No, no faktycznie jest kilka nowości. Oprócz polskiej wersji językowej i supportu jest moneybookers i konto w złotówkach. A ten zapis o graczach rekreacyjnych należy traktować z przymrużeniem oka.
Tylko promocja z 50eur zmieniła się na 50 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moim zdaniem rośnie ogromna konkurencja dla expektu, unibetu i b&w bo ta firma wygląda na o wiele bardziej profesjonalną od wymienionej trójki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 935 |
Również dostałem maila :
Mamy przyjemność poinformować Ciebie, że Największy na świecie bukmacher Internetowy SportingBet rozszerzył swoją ofertę specjalnie dla POLAKÓW. Od 1 kwietnia SportingBet dostępny jest w polskiej wersji językowej, polskim supportem (kontakt mailowy, infolinia, live chat) SpotringBet daje możliwość prowadzenia konta w polskiej walucie (PLN). Aktualnie możliwe wpłaty PLN za pośrednictwem MoneyBookers i kartą, ale w najbliższym czasie firma otworzy także konta w polskim banku, gdzie będzie można wpłacać depozyty.
SportingBet posiada ponad 1 000 000 zarejestrowanych użytkowników, firma publikowana jest na giełdzie w Londynie. Ma bardzo wielką ofertę zdarzeń sportowych do typowania.
Specjalne Bonusy dla użytkowników: 1) Bonus w wysokości 50% stawki od pierwszego wniesionego zakładu ! 2) Reload Bonus - 5% w czwartki (zwiększanie depozytu)! 3) Bonus 50 PLN na zakłady sportowe przy depozycie do kasyna, pokoju pokera !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Oryginalnie wysłał tooom19: [qb]Również dostałem maila :
Specjalne Bonusy dla użytkowników: 1) Bonus w wysokości 50% stawki od pierwszego wniesionego zakładu ! 2) Reload Bonus - 5% w czwartki (zwiększanie depozytu)! 3) Bonus 50 PLN na zakłady sportowe przy depozycie do kasyna, pokoju pokera !!![/qb] heh nie ma sie czym ekscytowac, w angielskiej wersji tez byl 50%cashback z ta wylko roznica ze max 75$ a w polskiej jest max 10$ ROTFL, na kasynki i na pokerze bylo laczeni do wyciagniecia 130$ w bonusach, w polskiej wersji jest az 20$ LOL, poza tym nie ma bonusu za referowanie a bylo to lacznie 60$, ogolnie rzecz biorac lipaaaa jezei chodzi o samego buka to jak dla mnie jeden z lepszych (w duzym stopniu dzieki duzej ilosci bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ), oferta bardzo szeroka, problemow z wyplatami nie ma zadnych , mam nadzieje ze polska wersja bedzie taka sama
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Buk jest jak najbardziej OK i warto u nich miec konto. Maja dobre kursy i ciekawa oferte no i co najwazniejsze zadnych problemow z wyplatami. Na neteller kase przelewaja w ciagu godziny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Wysłałem do nich kasę przez moneybookers jakięs 3 godziny temu...Kaski jeszcze nie ma na koncie w sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W GB kaska jest w 5 sekund...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Proszę później skonsultować naszeBaseball linie. Co to za język? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Kaska już doszła...ale...Przelalłem 100zl a mam na koncie 150 zl ? Jak to jest ? W regulach promocji jest ze 50% od pierwszego zakladu zwracaja ? a mi juz dali 50 zl....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał palazzi: [qb]Kaska już doszła...ale...Przelalłem 100zl a mam na koncie 150 zl ? Jak to jest ? W regulach promocji jest ze 50% od pierwszego zakladu zwracaja ? a mi juz dali 50 zl....[/qb] Jak miales konto jeszcze jak byla wersja ANG i teraz wchodzisz na Polska strone SB to daja 50zl gratis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
lucAs : założyłem sobie konto dopiero dzisiaj.Nie miałem u nich konta w wersji angielskiej.Ale fajnie,że dali mi 50zl gratis.Tylko czy teraz również dadzą mi 50% stawki od pierwszego zakładu?(jeszcze nic nie obstawiałem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Chat z supportem (czas oczekiwania na połączenie z konsultantem - kilka sekund), to się nazywa dbałość o klienta. A nie wysyłanie maili, na które dostaje się łaskawą odpowiedź po kilku dniach. Powtarzam raz jeszcze expekt, unibet i b&w będą musiały ostro bronić swoich pozycji na polskim rynku. W najbliższym czasie możemy się spodziewać nowych promocji. Konkurencja rośnie a to bardzo dobrze dla graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Oryginalnie wysłał lucAs: Jak miales konto jeszcze jak byla wersja ANG i teraz wchodzisz na Polska strone SB to daja 50zl gratis. No nie wiem. Jak miałem 0,0 Eur wczoraj czy tydzień temu, tak samo 0,0 jest dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6 |
jezeli wplace 15 euro, to czy otrzymam 10 eur free ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Dzisiaj zalozylem konto i narazie nie wplacam kaski, czy otrzymam jakis bonus?Wyzej ktos pisze 50 PLN za free, czy tak jest w rzeczywistosci?
Czy jest to nowy buk i warto u nich grac? Mozna mu wrozyc jakas przyszlosc przy Expekcie i Unibet jesli chodzi o rynek polski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Trzeba najpierw wplacic lub miec cos na koncie zeby dostac 50zl Free.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Czyli nie ważne jaką kwotę wpłace na konto gracza zwiększa mi ją o +50 PLN ?
Co sądzicie o tym bukmacherze ? Ma szanse konkurować z expektem i unibet ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb]Czyli nie ważne jaką kwotę wpłace na konto gracza zwiększa mi ją o +50 PLN ?
Co sądzicie o tym bukmacherze ? Ma szanse konkurować z expektem i unibet ?[/qb] heh looknij kilka postow wyzej, masz napisnane juz przez niektorych ze portingbet jest o niebo lepszy od expektow unibetow czy tam betandwinow, ja ze swojej strony dodam ze bije on wymienione buki na glowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co do promocji to przeciez jest ich juz kilka(50%cashback, kasynko, poker ichyba cos jeszcze), w angielskiej wersji czasem na weekendy przysylali jeszcze dodadkowe promocje moze tak samo bedzie i w polskiej wersji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
mam problem z wplata za pomoca ekarty.czy ktos z was wplacal pieniadze w ten sposob??Jesli tak to prosze o info,jak to zrobil dzieki!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
przy wplacie ekarta nigdy nie mialem zadnych problemow, natomiast nie akceptuja inteligo.
a ja sobie ponarzekam na sporting: ich interfejs i system wogole jest do dupy. trzeba sie niezle napocic zeby zlozyc kupon, szczegolnie probujac kombinowac ze soba double chance, hcp i dnb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|