Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#56560 01/04/2004 13:49
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
Dostałem ostatnio reklame Sportingbet. Informują, że serwis jest już w języku polksim.
Czy ktoś może miał styczność z tym bukmacherem? Interesuje mnie przede wszystkim sprawa wpłaty/wypłaty, czy są prowizje itp

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#56561 01/04/2004 17:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Info ze strony sportingbetu:
Uwaga: Bonusy są skierowane wyłącznie do rekreacyjnych graczy. Gracze zawodowi lub gracze, którzy nadużywają systemu bonusów mogą je utracić według uznania Sportingbet

Czyjest tu jakiś gracz rekreacyjny??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56562 01/04/2004 18:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
No, no faktycznie jest kilka nowości. Oprócz polskiej wersji językowej i supportu jest moneybookers i konto w złotówkach. A ten zapis o graczach rekreacyjnych należy traktować z przymrużeniem oka.

Tylko promocja z 50eur zmieniła się na 50 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moim zdaniem rośnie ogromna konkurencja dla expektu, unibetu i b&w bo ta firma wygląda na o wiele bardziej profesjonalną od wymienionej trójki

#56563 01/04/2004 20:56
Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
Również dostałem maila :

Mamy przyjemność poinformować Ciebie, że Największy na świecie bukmacher
Internetowy SportingBet rozszerzył swoją ofertę specjalnie dla POLAKÓW. Od
1 kwietnia SportingBet dostępny jest w polskiej wersji językowej, polskim
supportem (kontakt mailowy, infolinia, live chat) SpotringBet daje
możliwość prowadzenia konta w polskiej walucie (PLN). Aktualnie możliwe
wpłaty PLN za pośrednictwem MoneyBookers i kartą, ale w najbliższym czasie
firma otworzy także konta w polskim banku, gdzie będzie można wpłacać
depozyty.

SportingBet posiada ponad 1 000 000 zarejestrowanych użytkowników, firma
publikowana jest na giełdzie w Londynie. Ma bardzo wielką ofertę zdarzeń
sportowych do typowania.

Specjalne Bonusy dla użytkowników:
1) Bonus w wysokości 50% stawki od pierwszego wniesionego zakładu !
2) Reload Bonus - 5% w czwartki (zwiększanie depozytu)!
3) Bonus 50 PLN na zakłady sportowe przy depozycie do kasyna, pokoju
pokera !!!

#56564 01/04/2004 21:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał tooom19:
[qb]Również dostałem maila :

Specjalne Bonusy dla użytkowników:
1) Bonus w wysokości 50% stawki od pierwszego wniesionego zakładu !
2) Reload Bonus - 5% w czwartki (zwiększanie depozytu)!
3) Bonus 50 PLN na zakłady sportowe przy depozycie do kasyna, pokoju
pokera !!![/qb]
heh nie ma sie czym ekscytowac, w angielskiej wersji tez byl 50%cashback z ta wylko roznica ze max 75$ a w polskiej jest max 10$ ROTFL, na kasynki i na pokerze bylo laczeni do wyciagniecia 130$ w bonusach, w polskiej wersji jest az 20$ LOL, poza tym nie ma bonusu za referowanie a bylo to lacznie 60$, ogolnie rzecz biorac lipaaaa

jezei chodzi o samego buka to jak dla mnie jeden z lepszych (w duzym stopniu dzieki duzej ilosci bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ), oferta bardzo szeroka, problemow z wyplatami nie ma zadnych , mam nadzieje ze polska wersja bedzie taka sama

#56565 01/04/2004 23:53
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Buk jest jak najbardziej OK i warto u nich miec konto. Maja dobre kursy i ciekawa oferte no i co najwazniejsze zadnych problemow z wyplatami. Na neteller kase przelewaja w ciagu godziny.

#56566 02/04/2004 01:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Wysłałem do nich kasę przez moneybookers jakięs 3 godziny temu...Kaski jeszcze nie ma na koncie w sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W GB kaska jest w 5 sekund...

#56567 02/04/2004 01:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Quote
Proszę później skonsultować naszeBaseball linie.
Co to za język? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56568 02/04/2004 02:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Kaska już doszła...ale...Przelalłem 100zl a mam na koncie 150 zl ? Jak to jest ? W regulach promocji jest ze 50% od pierwszego zakladu zwracaja ? a mi juz dali 50 zl....

#56569 02/04/2004 02:40
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Kaska już doszła...ale...Przelalłem 100zl a mam na koncie 150 zl ? Jak to jest ? W regulach promocji jest ze 50% od pierwszego zakladu zwracaja ? a mi juz dali 50 zl....[/qb]
Jak miales konto jeszcze jak byla wersja ANG i teraz wchodzisz na Polska strone SB to daja 50zl gratis.

#56570 02/04/2004 02:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
lucAs : założyłem sobie konto dopiero dzisiaj.Nie miałem u nich konta w wersji angielskiej.Ale fajnie,że dali mi 50zl gratis.Tylko czy teraz również dadzą mi 50% stawki od pierwszego zakładu?(jeszcze nic nie obstawiałem)

#56571 02/04/2004 02:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Chat z supportem (czas oczekiwania na połączenie z konsultantem - kilka sekund), to się nazywa dbałość o klienta. A nie wysyłanie maili, na które dostaje się łaskawą odpowiedź po kilku dniach. Powtarzam raz jeszcze expekt, unibet i b&w będą musiały ostro bronić swoich pozycji na polskim rynku. W najbliższym czasie możemy się spodziewać nowych promocji. Konkurencja rośnie a to bardzo dobrze dla graczy.

#56572 02/04/2004 03:20
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Quote
Oryginalnie wysłał lucAs:
Jak miales konto jeszcze jak byla wersja ANG i teraz wchodzisz na Polska strone SB to daja 50zl gratis.
No nie wiem. Jak miałem 0,0 Eur wczoraj czy tydzień temu, tak samo 0,0 jest dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56573 02/04/2004 03:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
jezeli wplace 15 euro, to czy otrzymam 10 eur free ?

#56574 02/04/2004 06:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Dzisiaj zalozylem konto i narazie nie wplacam kaski, czy otrzymam jakis bonus?Wyzej ktos pisze 50 PLN za free, czy tak jest w rzeczywistosci?

Czy jest to nowy buk i warto u nich grac?
Mozna mu wrozyc jakas przyszlosc przy Expekcie i Unibet jesli chodzi o rynek polski?

#56575 02/04/2004 13:47
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Trzeba najpierw wplacic lub miec cos na koncie zeby dostac 50zl Free.

#56576 02/04/2004 17:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Czyli nie ważne jaką kwotę wpłace na konto gracza zwiększa mi ją o +50 PLN ?

Co sądzicie o tym bukmacherze ?
Ma szanse konkurować z expektem i unibet ?

#56577 02/04/2004 17:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Czyli nie ważne jaką kwotę wpłace na konto gracza zwiększa mi ją o +50 PLN ?

Co sądzicie o tym bukmacherze ?
Ma szanse konkurować z expektem i unibet ?[/qb]
heh looknij kilka postow wyzej, masz napisnane juz przez niektorych ze portingbet jest o niebo lepszy od expektow unibetow czy tam betandwinow, ja ze swojej strony dodam ze bije on wymienione buki na glowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a co do promocji to przeciez jest ich juz kilka(50%cashback, kasynko, poker ichyba cos jeszcze), w angielskiej wersji czasem na weekendy przysylali jeszcze dodadkowe promocje moze tak samo bedzie i w polskiej wersji

#56578 03/04/2004 15:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
mam problem z wplata za pomoca ekarty.czy ktos z was wplacal pieniadze w ten sposob??Jesli tak to prosze o info,jak to zrobil dzieki!!

#56579 03/04/2004 23:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
przy wplacie ekarta nigdy nie mialem zadnych problemow, natomiast nie akceptuja inteligo.

a ja sobie ponarzekam na sporting: ich interfejs i system wogole jest do dupy. trzeba sie niezle napocic zeby zlozyc kupon, szczegolnie probujac kombinowac ze soba double chance, hcp i dnb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,808 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1