Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#566380 12/05/2006 13:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Czyli wychodzi na to że jest?
Jak długo czeka sie na dopisanie bonusa?
Podajcie link z kturego sie rejestrowoliście.

Bonus: Unibet
#566381 12/05/2006 14:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Odpowiadam na swoje pytania(może komuś sie przydadzą)
Promocja trwa.
Bonus dopusują natychmiast.
Link http://www.unibet.com/punter/index.jsp

#566382 12/05/2006 14:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Unibecik sie zbystrzyl i wprowadzil min kurs 1,4 do obrotu.

#566383 12/05/2006 14:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
No to unibet już ładnie spękał - z regulaminu:

"Bonus i kwota depozytu musi być zainwestowana sześciokrotnie (6x zagrana w naszym serwisie bukmacherskim) po minimalnym kursie 1.40, zanim może być przetransferowana do innych produktów, lub wypłacona. "
czyli za 2400 po 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
buhehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#566384 12/05/2006 14:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
prosze o szybka odpowiedz

Czy Unibet obsluguje moneybookers a jesli tak to czy wplacajac tym sposobem moge otrzymac bonus?

z gory wielkie dzieki bo nigdzie tego mb na ich stronie znalesc nie moge:/

#566385 12/05/2006 15:01
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Normalnie ręce opadają na ta porabaną firmę!!!!
Najpierw robią promocje ,piszą,że obrót tylko bonusem ludzie wpłacają a potem oni zmieniają warunki.

TA firma jest niepoważna!!!!!!!!!!!!

#566386 12/05/2006 15:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
prosze o szybka odpowiedz

Czy Unibet obsluguje moneybookers a jesli tak to czy wplacajac tym sposobem moge otrzymac bonus?

z gory wielkie dzieki bo nigdzie tego mb na ich stronie znalesc nie moge:/
wplaty tylko karta lub przelewem

#566387 12/05/2006 15:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
przykra wiadomosc ale dzieki za odpowiedz lleyt1,a wiesz moze gdzie moge jeszcze dzis wplacic przez mb zeby byl bonus i zeby jeszcze dzis srodki byly na koncie gracza?GB,expekt i sporting odpadaja bo poszly przelewy ale sie sfrajerowalem bo na week kasy brak...:/

#566388 12/05/2006 15:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam!
Mam pytanie odnośnie nowego regulaminu dotyczącego podwojenia depozytu mianowicie jeżeli zarejetsrowałem się z linku w którym regulamin był inny(tzn wystarczy obrucic sam bonus bez min. kursu)wpłaciłem pieniądze w sobote a w poniedziałek już miałem kase i bonus dopisany do konta czyli obejmuje mnie stary regulami który zatwierdziłem przy rejestracji czy muszę obracać kase zgodnie z nowym regulaminem??
Pisałem w tej sprawie do suportu ale nie otrzymałem odpowiedzi więc pisze na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
Piotrek_ndm

#566389 12/05/2006 15:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
przykra wiadomosc ale dzieki za odpowiedz lleyt1,a wiesz moze gdzie moge jeszcze dzis wplacic przez mb zeby byl bonus i zeby jeszcze dzis srodki byly na koncie gracza?GB,expekt i sporting odpadaja bo poszly przelewy ale sie sfrajerowalem bo na week kasy brak...:/
jest jeszcze Betandwin,tam mozna wplacac poprzez MB

#566390 12/05/2006 16:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Twoje konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 00 800 461 12 25 w celu uzyskania dalszych informacji
O co chodzi?Miał ktoś coś takiego?

#566391 12/05/2006 16:38
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pewnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W najlepszym wypadku 3 razy źle wpisałeś hasło przy próbie zalogowania, w najgorszym unibet zorientował się, że nie jesteś do końca "czysty".

#566392 12/05/2006 16:41
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Twoje konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 00 800 461 12 25 w celu uzyskania dalszych informacji
O co chodzi?Miał ktoś coś takiego?
W tym tygodni dwóm kumplom unibet zamknął około 30 kont. Działały od ponad roku..

#566393 12/05/2006 16:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Hasło wpisuję dobrze,mam tylko jedno konto u nich

#566394 12/05/2006 17:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Ja dopiero dzisiaj widze ze jakis kurs min 1.40 wprowadzili. Tyle ze obrot zrobilem juz wczoraj ale jeszcze nie wyplacilem i co mam sie zwijac od nich z kasa bez bonusa?? jak takich warunkow zmienionych nie akceptuje, czy mnie 1.40 nie dotyczy?
Zrobil ktos obrot po kursie 1.40 i probowal wyplacac??

#566395 12/05/2006 17:28
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Witam!
Mam pytanie odnośnie nowego regulaminu dotyczącego podwojenia depozytu mianowicie jeżeli zarejetsrowałem się z linku w którym regulamin był inny(tzn wystarczy obrucic sam bonus bez min. kursu)wpłaciłem pieniądze w sobote a w poniedziałek już miałem kase i bonus dopisany do konta czyli obejmuje mnie stary regulami który zatwierdziłem przy rejestracji czy muszę obracać kase zgodnie z nowym regulaminem??
Pisałem w tej sprawie do suportu ale nie otrzymałem odpowiedzi więc pisze na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
Piotrek_ndm

Wkurza mnie to.Dokladnie to samo mam i nie wiem co teraz zrobić.W najgorszym wypadku wypłace kase bez ich bonusa.Niepoważna firma zmienia warunki po tym jak ludzie już wpłacili kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#566396 12/05/2006 21:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Quote
Witam!
Mam pytanie odnośnie nowego regulaminu dotyczącego podwojenia depozytu mianowicie jeżeli zarejetsrowałem się z linku w którym regulamin był inny(tzn wystarczy obrucic sam bonus bez min. kursu)wpłaciłem pieniądze w sobote a w poniedziałek już miałem kase i bonus dopisany do konta czyli obejmuje mnie stary regulami który zatwierdziłem przy rejestracji czy muszę obracać kase zgodnie z nowym regulaminem??
Pisałem w tej sprawie do suportu ale nie otrzymałem odpowiedzi więc pisze na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
Piotrek_ndm


Mam ten sam problem, zauwazylem to dzis, kase juz mialem wczoraj, a dzis zaczalem i skonczylem robic obrot, ale nie wiem czy jak wyplace to czy odlicza mi 200zl czy nie, czekam na odpowiedz z supportu!! jak ktos bedzie cos wiedzial na w,w temat to prosze o info!!

#566397 12/05/2006 21:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Quote
Quote
Witam!
Mam pytanie odnośnie nowego regulaminu dotyczącego podwojenia depozytu mianowicie jeżeli zarejetsrowałem się z linku w którym regulamin był inny(tzn wystarczy obrucic sam bonus bez min. kursu)wpłaciłem pieniądze w sobote a w poniedziałek już miałem kase i bonus dopisany do konta czyli obejmuje mnie stary regulami który zatwierdziłem przy rejestracji czy muszę obracać kase zgodnie z nowym regulaminem??
Pisałem w tej sprawie do suportu ale nie otrzymałem odpowiedzi więc pisze na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
Piotrek_ndm


Mam ten sam problem, zauwazylem to dzis, kase juz mialem wczoraj, a dzis zaczalem i skonczylem robic obrot, ale nie wiem czy jak wyplace to czy odlicza mi 200zl czy nie, czekam na odpowiedz z supportu!! jak ktos bedzie cos wiedzial na w,w temat to prosze o info!!

Eh to co wyprawia ten buk to przechodzi ludzkie pojęcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Support nie odpowiada od kilku godzin i zapewne odpisze dopiero w poniedziałek(oby nie), ale skoro rejestrowałem sie i regulamin był inny to chyba mnie obowiązuje ten regulamin który zaakceptowałem a nie ten co wszedł w życie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przecierz mógłbym sie o tym nie dowiedzieć gdyby nie zwykły przypadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No nic czekamy na info z suportu
pozdrawiam
Piotrek_ndm

#566398 13/05/2006 11:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
nfo-pl
Witamy serdecznie!

Nowe warunki Pana nie dotyczą.


W razie jakichkolwiek watpliwosci prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obslugi Klienta.

Pozdrawiamy,

Biuro Obslugi Klienta


W razie koniecznosci dalszej pomocy w tej sprawie prosimy o zalaczenie poprzedniej korespondencji.

#566399 13/05/2006 12:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
Dla Waszego spokoju:jeśli zarejestrowaliście się ze starego linka,gdzie nie było mowy o kursie to nowe zasady nie dotyczą.No i przestańcie już narzekać tylko obracajcie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,816
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1