|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Czyli wychodzi na to że jest? Jak długo czeka sie na dopisanie bonusa? Podajcie link z kturego sie rejestrowoliście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Odpowiadam na swoje pytania(może komuś sie przydadzą) Promocja trwa. Bonus dopusują natychmiast. Link http://www.unibet.com/punter/index.jsp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Unibecik sie zbystrzyl i wprowadzil min kurs 1,4 do obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
No to unibet już ładnie spękał - z regulaminu:
"Bonus i kwota depozytu musi być zainwestowana sześciokrotnie (6x zagrana w naszym serwisie bukmacherskim) po minimalnym kursie 1.40, zanim może być przetransferowana do innych produktów, lub wypłacona. " czyli za 2400 po 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> buhehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
prosze o szybka odpowiedz
Czy Unibet obsluguje moneybookers a jesli tak to czy wplacajac tym sposobem moge otrzymac bonus?
z gory wielkie dzieki bo nigdzie tego mb na ich stronie znalesc nie moge:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Normalnie ręce opadają na ta porabaną firmę!!!! Najpierw robią promocje ,piszą,że obrót tylko bonusem ludzie wpłacają a potem oni zmieniają warunki.
TA firma jest niepoważna!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
prosze o szybka odpowiedz
Czy Unibet obsluguje moneybookers a jesli tak to czy wplacajac tym sposobem moge otrzymac bonus?
z gory wielkie dzieki bo nigdzie tego mb na ich stronie znalesc nie moge:/ wplaty tylko karta lub przelewem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
przykra wiadomosc ale dzieki za odpowiedz lleyt1,a wiesz moze gdzie moge jeszcze dzis wplacic przez mb zeby byl bonus i zeby jeszcze dzis srodki byly na koncie gracza?GB,expekt i sporting odpadaja bo poszly przelewy ale sie sfrajerowalem bo na week kasy brak...:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Mam pytanie odnośnie nowego regulaminu dotyczącego podwojenia depozytu mianowicie jeżeli zarejetsrowałem się z linku w którym regulamin był inny(tzn wystarczy obrucic sam bonus bez min. kursu)wpłaciłem pieniądze w sobote a w poniedziałek już miałem kase i bonus dopisany do konta czyli obejmuje mnie stary regulami który zatwierdziłem przy rejestracji czy muszę obracać kase zgodnie z nowym regulaminem?? Pisałem w tej sprawie do suportu ale nie otrzymałem odpowiedzi więc pisze na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziekuje za pomoc Pozdrawiam Piotrek_ndm
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
przykra wiadomosc ale dzieki za odpowiedz lleyt1,a wiesz moze gdzie moge jeszcze dzis wplacic przez mb zeby byl bonus i zeby jeszcze dzis srodki byly na koncie gracza?GB,expekt i sporting odpadaja bo poszly przelewy ale sie sfrajerowalem bo na week kasy brak...:/ jest jeszcze Betandwin,tam mozna wplacac poprzez MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Twoje konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 00 800 461 12 25 w celu uzyskania dalszych informacji O co chodzi?Miał ktoś coś takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Pewnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W najlepszym wypadku 3 razy źle wpisałeś hasło przy próbie zalogowania, w najgorszym unibet zorientował się, że nie jesteś do końca "czysty".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Twoje konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 00 800 461 12 25 w celu uzyskania dalszych informacji O co chodzi?Miał ktoś coś takiego? W tym tygodni dwóm kumplom unibet zamknął około 30 kont. Działały od ponad roku..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Hasło wpisuję dobrze,mam tylko jedno konto u nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Ja dopiero dzisiaj widze ze jakis kurs min 1.40 wprowadzili. Tyle ze obrot zrobilem juz wczoraj ale jeszcze nie wyplacilem i co mam sie zwijac od nich z kasa bez bonusa?? jak takich warunkow zmienionych nie akceptuje, czy mnie 1.40 nie dotyczy? Zrobil ktos obrot po kursie 1.40 i probowal wyplacac??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Witam! Mam pytanie odnośnie nowego regulaminu dotyczącego podwojenia depozytu mianowicie jeżeli zarejetsrowałem się z linku w którym regulamin był inny(tzn wystarczy obrucic sam bonus bez min. kursu)wpłaciłem pieniądze w sobote a w poniedziałek już miałem kase i bonus dopisany do konta czyli obejmuje mnie stary regulami który zatwierdziłem przy rejestracji czy muszę obracać kase zgodnie z nowym regulaminem?? Pisałem w tej sprawie do suportu ale nie otrzymałem odpowiedzi więc pisze na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziekuje za pomoc Pozdrawiam Piotrek_ndm Wkurza mnie to.Dokladnie to samo mam i nie wiem co teraz zrobić.W najgorszym wypadku wypłace kase bez ich bonusa.Niepoważna firma zmienia warunki po tym jak ludzie już wpłacili kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
Witam! Mam pytanie odnośnie nowego regulaminu dotyczącego podwojenia depozytu mianowicie jeżeli zarejetsrowałem się z linku w którym regulamin był inny(tzn wystarczy obrucic sam bonus bez min. kursu)wpłaciłem pieniądze w sobote a w poniedziałek już miałem kase i bonus dopisany do konta czyli obejmuje mnie stary regulami który zatwierdziłem przy rejestracji czy muszę obracać kase zgodnie z nowym regulaminem?? Pisałem w tej sprawie do suportu ale nie otrzymałem odpowiedzi więc pisze na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziekuje za pomoc Pozdrawiam Piotrek_ndm Mam ten sam problem, zauwazylem to dzis, kase juz mialem wczoraj, a dzis zaczalem i skonczylem robic obrot, ale nie wiem czy jak wyplace to czy odlicza mi 200zl czy nie, czekam na odpowiedz z supportu!! jak ktos bedzie cos wiedzial na w,w temat to prosze o info!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Mam pytanie odnośnie nowego regulaminu dotyczącego podwojenia depozytu mianowicie jeżeli zarejetsrowałem się z linku w którym regulamin był inny(tzn wystarczy obrucic sam bonus bez min. kursu)wpłaciłem pieniądze w sobote a w poniedziałek już miałem kase i bonus dopisany do konta czyli obejmuje mnie stary regulami który zatwierdziłem przy rejestracji czy muszę obracać kase zgodnie z nowym regulaminem?? Pisałem w tej sprawie do suportu ale nie otrzymałem odpowiedzi więc pisze na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziekuje za pomoc Pozdrawiam Piotrek_ndm Mam ten sam problem, zauwazylem to dzis, kase juz mialem wczoraj, a dzis zaczalem i skonczylem robic obrot, ale nie wiem czy jak wyplace to czy odlicza mi 200zl czy nie, czekam na odpowiedz z supportu!! jak ktos bedzie cos wiedzial na w,w temat to prosze o info!! Eh to co wyprawia ten buk to przechodzi ludzkie pojęcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Support nie odpowiada od kilku godzin i zapewne odpisze dopiero w poniedziałek(oby nie), ale skoro rejestrowałem sie i regulamin był inny to chyba mnie obowiązuje ten regulamin który zaakceptowałem a nie ten co wszedł w życie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przecierz mógłbym sie o tym nie dowiedzieć gdyby nie zwykły przypadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No nic czekamy na info z suportu pozdrawiam Piotrek_ndm
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365 |
nfo-pl Witamy serdecznie!
Nowe warunki Pana nie dotyczą.
W razie jakichkolwiek watpliwosci prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obslugi Klienta.
Pozdrawiamy,
Biuro Obslugi Klienta
W razie koniecznosci dalszej pomocy w tej sprawie prosimy o zalaczenie poprzedniej korespondencji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 254 |
Dla Waszego spokoju:jeśli zarejestrowaliście się ze starego linka,gdzie nie było mowy o kursie to nowe zasady nie dotyczą.No i przestańcie już narzekać tylko obracajcie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|