Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#566460 31/05/2006 15:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
z tymi zakładami live tak jest, nawet stawiając masz informację, że jak zamkniesz te okno to i tak zaakceptują zakład (przynajmniej jeszcze niedawno tak było). Więc nie wiem czemu masz pretensje.

Bonus: Unibet
#566461 31/05/2006 16:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
z tymi zakładami live tak jest, nawet stawiając masz informację, że jak zamkniesz te okno to i tak zaakceptują zakład (przynajmniej jeszcze niedawno tak było). Więc nie wiem czemu masz pretensje.

wystarczy, że raz klikniesz, a potem możesz robic juz coś chcesz- zakład zaakceptowany jest na 100%

#566462 31/05/2006 20:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
"If a player forfeit a match after the first set is completed set betting will be settled as the winner won all the remaining sets."

Chyba się pożegnam z tym Unibetem. W każdym normalnym booku krecz jest uznawany jako zwrot , nie ważne czy przy pierwszym, czy przy ostatnim secie. Po prostu mecz nie został przeprowadzony sprawiedliwie, kontuzja wypaczyła ostateczny wynik meczu, zadział czynnik który miał decydujące znaczenie dla spotkania. To nie to samo co wyrzucić jednego zawodnika z boiska w czasie meczu piłki kopanej bo zostaje 10( i jeszcze drużyna ma spore szanse na zwycięstwo- patrz:Arsenal-Barcelona). W tenisie w singlu gra tylko dwóch zawodników, w przypadku jak jeden doznaje kontuzji mecz jest zakończony. Co unibet rości sobie pretensje do kontuzjowania się zawodników tylko w czasie pierwszego seta?

przez te krecze i zwroty moje wygrane zmalaly o 30% krecz roddika (martin byl dla mnie faworytem) krecz horny (stawialem na djokovicza) i dzis krecz peng gralem w betsson takze jak dla mnie krecz-zwrot to pomylka szczegolnie ze to byly juz przegrane mecze

#566463 31/05/2006 20:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
U
member
member
U Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
no to dlaczego nie zabrali kasy odrazu tylko po tym jak przegrany został mecz? powinno być w zakładach zagranych i funkcja cash in i mógł bym ocalic co nie co pieniedzy.. a w ten sposób jestem w plecy, a jak chce zagrac cos co wchodzi to ten pasek dochodzi do konca i wyskakuje mi informacja ze zakład nie przyjety.. wiec jak tu nie miec pretensji

#566464 01/06/2006 16:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
ta promocja nadal jest aktualna? zapisalem ze specjnego linka ale jak czytam posty to zwatpilem juz

#566465 02/06/2006 09:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
ta promocja nadal jest aktualna? zapisalem ze specjnego linka ale jak czytam posty to zwatpilem juz
te posty są na temat chyba poprzedniej promocji, teraz jest nowa do 9 czerwca. podwojenie depozytu do 200 zł.
obrót 3 razy kursem 1.40

http://ads.unibet.com/unibet/majdouble/

#566466 02/06/2006 20:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
unibet ma nowy konkurs dotyczący złotej piłki, ktoś bierze udział?

#566467 03/06/2006 09:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Quote
Quote
ta promocja nadal jest aktualna? zapisalem ze specjnego linka ale jak czytam posty to zwatpilem juz
te posty są na temat chyba poprzedniej promocji, teraz jest nowa do 9 czerwca. podwojenie depozytu do 200 zł.
obrót 3 razy kursem 1.40

http://ads.unibet.com/unibet/majdouble/

3 x 200zl+200bonus razem 1200??

#566468 03/06/2006 13:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Jedyny buk ktory jeszcze nie wycofał spotkania KSZO - LECHIA..

a 2,50 piechotą nie chodzi..

szkoda ze wypłaciłem stamtąd hajs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#566469 05/06/2006 09:22
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
A mozna dostac bosnus 200+200 jezeli ma sie juz tam konto, ale jeszcze nigdy nie robilo sie zadnego depozytu?

#566470 05/06/2006 14:26
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
A mozna dostac bosnus 200+200 jezeli ma sie juz tam konto, ale jeszcze nigdy nie robilo sie zadnego depozytu?
chyba tak - wtedy zwykle buki traktują to tak jak byś nie miał tam konta, bo promocja jest nie za to, że się zarejestrujesz, ale za pierwszą wpłatę.

A w twoim przypadku to była by pierwsza wpłata.

#566471 06/06/2006 14:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
W koncu maja Moneybookers

#566472 06/06/2006 16:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam!
Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót)
PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i dziękuję za pomoc

#566473 06/06/2006 16:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
Witam!
Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót)
PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Hm zapewne niestety nie ale nie wiem na 100% wiec jak juz uzyskasz wiarygodna odpowiedz to daj mi znac tu albo na pw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro

#566474 06/06/2006 17:01
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Witam!
Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót)
PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i dziękuję za pomoc


A widzisz gdzieś możliwość wpłaty lub wypłaty na MB??
Unibet nie obsługuje MB

#566475 06/06/2006 17:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Quote
Witam!
Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót)
PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i dziękuję za pomoc


A widzisz gdzieś możliwość wpłaty lub wypłaty na MB??
Unibet nie obsługuje MB
Ja widze ...

#566476 06/06/2006 17:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Quote
Quote
Witam!
Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót)
PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i dziękuję za pomoc


A widzisz gdzieś możliwość wpłaty lub wypłaty na MB??
Unibet nie obsługuje MB

Tak widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Unibet wprowadził możliwość dokonywania wpłat i wypłat za pośrednictwem firmy MoneyBookers.Gdyby nie bylo takiej możliwości nie zadawał bym takiego pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#566477 06/06/2006 17:09
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Przepraszam jeszcze niedawno nie było możliwości wpłaty przez MB.Ale wypłat na MB chyba nie ma:/

#566478 06/06/2006 17:25
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Jest rowniez wyplata przez moneybookers ;] ale fajnie wkoncu maja moneybookers ;] moze zaczne znowu tam grac ;] hehe

Dajesz na wyplaty a na samym dole pisze Withdrawals via online wallets klikasz dalej i chyba wyplacasz dokladniej nie powiem bo nie mam nic kasy na koncie w unibecie wiec nie wiem jak to jest na 100% ale taka mozliwosc wyplaty widac na stronie no i pytanie ile dni wyplata idzie ;]

#566479 06/06/2006 18:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
Dlugo odpowiadaja przez maila. Wyslalem im pytanie okolo 13 i nie mam ciagle odpowiedzi:/

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1