|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
z tymi zakładami live tak jest, nawet stawiając masz informację, że jak zamkniesz te okno to i tak zaakceptują zakład (przynajmniej jeszcze niedawno tak było). Więc nie wiem czemu masz pretensje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
z tymi zakładami live tak jest, nawet stawiając masz informację, że jak zamkniesz te okno to i tak zaakceptują zakład (przynajmniej jeszcze niedawno tak było). Więc nie wiem czemu masz pretensje. wystarczy, że raz klikniesz, a potem możesz robic juz coś chcesz- zakład zaakceptowany jest na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
"If a player forfeit a match after the first set is completed set betting will be settled as the winner won all the remaining sets."
Chyba się pożegnam z tym Unibetem. W każdym normalnym booku krecz jest uznawany jako zwrot , nie ważne czy przy pierwszym, czy przy ostatnim secie. Po prostu mecz nie został przeprowadzony sprawiedliwie, kontuzja wypaczyła ostateczny wynik meczu, zadział czynnik który miał decydujące znaczenie dla spotkania. To nie to samo co wyrzucić jednego zawodnika z boiska w czasie meczu piłki kopanej bo zostaje 10( i jeszcze drużyna ma spore szanse na zwycięstwo- patrz:Arsenal-Barcelona). W tenisie w singlu gra tylko dwóch zawodników, w przypadku jak jeden doznaje kontuzji mecz jest zakończony. Co unibet rości sobie pretensje do kontuzjowania się zawodników tylko w czasie pierwszego seta? przez te krecze i zwroty moje wygrane zmalaly o 30% krecz roddika (martin byl dla mnie faworytem) krecz horny (stawialem na djokovicza) i dzis krecz peng gralem w betsson takze jak dla mnie krecz-zwrot to pomylka szczegolnie ze to byly juz przegrane mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194 |
no to dlaczego nie zabrali kasy odrazu tylko po tym jak przegrany został mecz? powinno być w zakładach zagranych i funkcja cash in i mógł bym ocalic co nie co pieniedzy.. a w ten sposób jestem w plecy, a jak chce zagrac cos co wchodzi to ten pasek dochodzi do konca i wyskakuje mi informacja ze zakład nie przyjety.. wiec jak tu nie miec pretensji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
ta promocja nadal jest aktualna? zapisalem ze specjnego linka ale jak czytam posty to zwatpilem juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
ta promocja nadal jest aktualna? zapisalem ze specjnego linka ale jak czytam posty to zwatpilem juz te posty są na temat chyba poprzedniej promocji, teraz jest nowa do 9 czerwca. podwojenie depozytu do 200 zł. obrót 3 razy kursem 1.40 http://ads.unibet.com/unibet/majdouble/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
unibet ma nowy konkurs dotyczący złotej piłki, ktoś bierze udział?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
ta promocja nadal jest aktualna? zapisalem ze specjnego linka ale jak czytam posty to zwatpilem juz te posty są na temat chyba poprzedniej promocji, teraz jest nowa do 9 czerwca. podwojenie depozytu do 200 zł. obrót 3 razy kursem 1.40 http://ads.unibet.com/unibet/majdouble/3 x 200zl+200bonus razem 1200??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Jedyny buk ktory jeszcze nie wycofał spotkania KSZO - LECHIA.. a 2,50 piechotą nie chodzi..
szkoda ze wypłaciłem stamtąd hajs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122 |
A mozna dostac bosnus 200+200 jezeli ma sie juz tam konto, ale jeszcze nigdy nie robilo sie zadnego depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
A mozna dostac bosnus 200+200 jezeli ma sie juz tam konto, ale jeszcze nigdy nie robilo sie zadnego depozytu? chyba tak - wtedy zwykle buki traktują to tak jak byś nie miał tam konta, bo promocja jest nie za to, że się zarejestrujesz, ale za pierwszą wpłatę. A w twoim przypadku to była by pierwsza wpłata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
W koncu maja Moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót) PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i dziękuję za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Witam! Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót) PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i dziękuję za pomoc Hm zapewne niestety nie ale nie wiem na 100% wiec jak juz uzyskasz wiarygodna odpowiedz to daj mi znac tu albo na pw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Witam! Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót) PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i dziękuję za pomoc A widzisz gdzieś możliwość wpłaty lub wypłaty na MB?? Unibet nie obsługuje MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Witam! Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót) PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i dziękuję za pomoc A widzisz gdzieś możliwość wpłaty lub wypłaty na MB?? Unibet nie obsługuje MB Ja widze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Czy jeżeli wpłacałem kase przelewem i dostałem bonus to czy moge teraz wypłacić kase na MB czy tylko na konto??(oczywiscie wykonałem obrót) PS: pisałem do suportu ale nie raczył mi odpisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam i dziękuję za pomoc A widzisz gdzieś możliwość wpłaty lub wypłaty na MB?? Unibet nie obsługuje MB Tak widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Unibet wprowadził możliwość dokonywania wpłat i wypłat za pośrednictwem firmy MoneyBookers.Gdyby nie bylo takiej możliwości nie zadawał bym takiego pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Przepraszam jeszcze niedawno nie było możliwości wpłaty przez MB.Ale wypłat na MB chyba nie ma:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Jest rowniez wyplata przez moneybookers ;] ale fajnie wkoncu maja moneybookers ;] moze zaczne znowu tam grac ;] hehe
Dajesz na wyplaty a na samym dole pisze Withdrawals via online wallets klikasz dalej i chyba wyplacasz dokladniej nie powiem bo nie mam nic kasy na koncie w unibecie wiec nie wiem jak to jest na 100% ale taka mozliwosc wyplaty widac na stronie no i pytanie ile dni wyplata idzie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 122 |
Dlugo odpowiadaja przez maila. Wyslalem im pytanie okolo 13 i nie mam ciagle odpowiedzi:/
|
|
|
Link skopiowany do schowka