Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#56680 21/06/2004 10:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Witam mam pytanie jeśli już jakiś czas temu założyłem konto w sportingbet,ale jeszcze nie wpłacałem tam żadnej kasy to promocja mnie obowiązuje?

Bonus: Unibet
#56681 21/06/2004 11:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Tak, mozesz skorzystac z promocji. Ja dostalem pozytywna odpowiedz piszac na adres poland@sportingbet.com

#56682 22/06/2004 17:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Mozecie sie teraz zalogowac na swoje konto?? Mi od rana pisze ze nie moze znalesc takiej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56683 22/06/2004 17:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał m-a-r-c:
[qb]Mozecie sie teraz zalogowac na swoje konto?? Mi od rana pisze ze nie moze znalesc takiej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
jestem zalogowany i przed chwilą zawarłem zakład

#56684 22/06/2004 17:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Thx, w takim razie zapytam sie typa z supportu na czacie co jest nie tak

#56685 23/06/2004 16:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja

#56686 23/06/2004 17:09
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb]
Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Darek

#56687 23/06/2004 18:17
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb]
Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Darek[/qb]
Tutaj nie masz racji.
Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback.
Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150.
150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150.
Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.

#56688 23/06/2004 18:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
e to sie nie oplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56689 23/06/2004 19:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb]
Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Darek[/qb]
Tutaj nie masz racji.
Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback.
Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150.
150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150.
Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.[/qb]
to ty sie tutaj mylisz kolego, jest tak jak pisze poprzednik...vide wplacasz 20 euro i stawiasz cala kase na 1 zaklad..bez wzgledu czy bedzie trafiony czy nie masz 30 euro bonusu, ktorymi musisz z kolegi obrocic 3 krotnie by moc go wyplacic....

sporting******
sportingbet.com.pl
http://pl.sportingbet.com/c/content/home.html

#56690 23/06/2004 19:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb]
Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Darek[/qb]
Tutaj nie masz racji.
Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback.
Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150.
150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150.
Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.[/qb]
to ty sie tutaj mylisz kolego, jest tak jak pisze poprzednik...vide wplacasz 20 euro i stawiasz cala kase na 1 zaklad..bez wzgledu czy bedzie trafiony czy nie masz 30 euro bonusu, ktorymi musisz z kolegi obrocic 3 krotnie by moc go wyplacic....

sporting******
sportingbet.com.pl
http://pl.sportingbet.com/c/content/home.html [/qb]
Wiec zawsze jak sie nie uda z 1-szym zakladem (a roznie bywa) masz 30 euro (bonus), za ktory mozesz sie odkuc...uprzedno musisz nim 3-krotnie obrcocic by moc wyplacic..

#56691 23/06/2004 19:36
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb]
Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Darek[/qb]
Tutaj nie masz racji.
Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback.
Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150.
150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150.
Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.[/qb]
Nie wprowadzam ludzi w błąd - w przeciwieństwie do Ciebie potrafię czytać zarówno po polsku jak i po angielsku. Jest tak jak napisałem, przetestowałem to na sobie 3 dni temu i ta procedura opisana na ich stronach działa bez zarzutu.
Poza tym zagrałem jeszcze w kasynie za 25 Euro (z powodzeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) i mam nadzieję otrzymać dodatkowy bonus 10 Euro do gry w normalnych zakładach (piszą, że dostanę do 3 dni).

Pozdrawiam
Darek

#56692 23/06/2004 21:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Heh, nie chce sie klocic, ale pisalem to ze strony z promocja czyli: http://pl.sportingbet.com/c/info/promos/dep_match.html
Krok2: "Wnieś swój pierwszy zakład sportowy- minimalna stawka - 100 PLN/ $20 USD/20 Euro lub ekwiwalent w innej walucie."
Wyjasnienie troche nizej "Bonus w postaci zwrotu połowy stawki jest promocją dostępną tylko dla klientów, którzy wnosza swój pierwszy zakład w Sportingbet. Maksymalna wysokość otrzymanego bonusa wynosi 150PLN / $30 USD / 30 euro lub ekwiwalent w innej walucie."

Jak dla mie jest tak jak mowilem wczesniej..

#56693 23/06/2004 21:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb]
Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Darek[/qb]
Tutaj nie masz racji.
Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback.
Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150.
150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150.
Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.[/qb]
Nie wprowadzam ludzi w błąd - w przeciwieństwie do Ciebie potrafię czytać zarówno po polsku jak i po angielsku. Jest tak jak napisałem, przetestowałem to na sobie 3 dni temu i ta procedura opisana na ich stronach działa bez zarzutu.
Poza tym zagrałem jeszcze w kasynie za 25 Euro (z powodzeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) i mam nadzieję otrzymać dodatkowy bonus 10 Euro do gry w normalnych zakładach (piszą, że dostanę do 3 dni).

Pozdrawiam
Darek[/qb]
tak kurson tak jak wyzej pisalem masz racje start...w przeciwienstwie zdaje sie do gumola...rozmawialem jakis czas temu na ich live support i dokladnie jak pisze wyzej - tak mi napisali..

#56694 23/06/2004 21:41
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Mam pytanko

Mam konto w mBanku i czy z tego konta moge wpłacic do nich kase?

Czy będzie to możliwe dopiero jak uruchomia wreszcie możliwość przelewu?
Swoja drogą - miało być w czerwcu i jakoś ani widu, ani słychu

#56695 23/06/2004 21:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Czy nie lepiej zapisac sie na agileskiej wersji strony, wplacic 150$ i wziasc 75$ bonus. Wiem ze to zalezy tez od portfela ale uwazam ze jest to extra oferta jeszcze daja 15% za wplate netellerem

Pozdrawiam

#56696 23/06/2004 21:54
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał denis:
[qb]Czy nie lepiej zapisac sie na agileskiej wersji strony, wplacic 150$ i wziasc 75$ bonus. Wiem ze to zalezy tez od portfela ale uwazam ze jest to extra oferta jeszcze daja 15% za wplate netellerem

Pozdrawiam[/qb]
Tjaa tylko podobno wtedy kasuja ci konto i każą zarejestrować sie ze strony polskiej - a tu juz nie ma takiego bonusu

#56697 23/06/2004 21:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał denis:
[qb]Czy nie lepiej zapisac sie na agileskiej wersji strony, wplacic 150$ i wziasc 75$ bonus. Wiem ze to zalezy tez od portfela ale uwazam ze jest to extra oferta jeszcze daja 15% za wplate netellerem

Pozdrawiam[/qb]
Tjaa tylko podobno wtedy kasuja ci konto i każą zarejestrować sie ze strony polskiej - a tu juz nie ma takiego bonusu[/qb]
dokładnie, też tak słyszałem

#56698 24/06/2004 01:27
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]Mam pytanko

Mam konto w mBanku i czy z tego konta moge wpłacic do nich kase?

Czy będzie to możliwe dopiero jak uruchomia wreszcie możliwość przelewu?
Swoja drogą - miało być w czerwcu i jakoś ani widu, ani słychu[/qb]

#56699 24/06/2004 01:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]Mam pytanko

Mam konto w mBanku i czy z tego konta moge wpłacic do nich kase?

Czy będzie to możliwe dopiero jak uruchomia wreszcie możliwość przelewu?
Swoja drogą - miało być w czerwcu i jakoś ani widu, ani słychu[/qb]
[/qb]
dokładnie, narazie nic w tej kwestii nie wiedza..cholera znacznie ulatwiloby to gre wielu osobom....

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1