|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Witam mam pytanie jeśli już jakiś czas temu założyłem konto w sportingbet,ale jeszcze nie wpłacałem tam żadnej kasy to promocja mnie obowiązuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Tak, mozesz skorzystac z promocji. Ja dostalem pozytywna odpowiedz piszac na adres poland@sportingbet.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Mozecie sie teraz zalogowac na swoje konto?? Mi od rana pisze ze nie moze znalesc takiej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał m-a-r-c: [qb]Mozecie sie teraz zalogowac na swoje konto?? Mi od rana pisze ze nie moze znalesc takiej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] jestem zalogowany i przed chwilą zawarłem zakład
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Thx, w takim razie zapytam sie typa z supportu na czacie co jest nie tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb] Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Darek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Oryginalnie wysłał kurson: [qb] Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb] Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Darek[/qb] Tutaj nie masz racji. Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback. Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150. 150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150. Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
e to sie nie oplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb] Oryginalnie wysłał kurson: [qb] Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb] Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Darek[/qb] Tutaj nie masz racji. Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback. Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150. 150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150. Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.[/qb] to ty sie tutaj mylisz kolego, jest tak jak pisze poprzednik...vide wplacasz 20 euro i stawiasz cala kase na 1 zaklad..bez wzgledu czy bedzie trafiony czy nie masz 30 euro bonusu, ktorymi musisz z kolegi obrocic 3 krotnie by moc go wyplacic.... sporting****** sportingbet.com.pl http://pl.sportingbet.com/c/content/home.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał GumoL: [qb] Oryginalnie wysłał kurson: [qb] Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb] Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Darek[/qb] Tutaj nie masz racji. Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback. Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150. 150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150. Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.[/qb] to ty sie tutaj mylisz kolego, jest tak jak pisze poprzednik...vide wplacasz 20 euro i stawiasz cala kase na 1 zaklad..bez wzgledu czy bedzie trafiony czy nie masz 30 euro bonusu, ktorymi musisz z kolegi obrocic 3 krotnie by moc go wyplacic.... sporting****** sportingbet.com.pl http://pl.sportingbet.com/c/content/home.html [/qb] Wiec zawsze jak sie nie uda z 1-szym zakladem (a roznie bywa) masz 30 euro (bonus), za ktory mozesz sie odkuc...uprzedno musisz nim 3-krotnie obrcocic by moc wyplacic..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb] Oryginalnie wysłał kurson: [qb] Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb] Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Darek[/qb] Tutaj nie masz racji. Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback. Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150. 150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150. Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.[/qb] Nie wprowadzam ludzi w błąd - w przeciwieństwie do Ciebie potrafię czytać zarówno po polsku jak i po angielsku. Jest tak jak napisałem, przetestowałem to na sobie 3 dni temu i ta procedura opisana na ich stronach działa bez zarzutu. Poza tym zagrałem jeszcze w kasynie za 25 Euro (z powodzeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) i mam nadzieję otrzymać dodatkowy bonus 10 Euro do gry w normalnych zakładach (piszą, że dostanę do 3 dni). Pozdrawiam Darek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Heh, nie chce sie klocic, ale pisalem to ze strony z promocja czyli: http://pl.sportingbet.com/c/info/promos/dep_match.html Krok2: "Wnieś swój pierwszy zakład sportowy- minimalna stawka - 100 PLN/ $20 USD/20 Euro lub ekwiwalent w innej walucie." Wyjasnienie troche nizej "Bonus w postaci zwrotu połowy stawki jest promocją dostępną tylko dla klientów, którzy wnosza swój pierwszy zakład w Sportingbet. Maksymalna wysokość otrzymanego bonusa wynosi 150PLN / $30 USD / 30 euro lub ekwiwalent w innej walucie." Jak dla mie jest tak jak mowilem wczesniej..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał kurson: [qb] Oryginalnie wysłał GumoL: [qb] Oryginalnie wysłał kurson: [qb] Oryginalnie wysłał nikolb: [qb]ta promocja z tym 150zl/30euro to polega na tym ze wplacam do nich 100zl gram za 100zl kupon i obojetnie czy wygram czy przegram dostaje od nich 150zl dodatkowo czy jest to 50% zwrotu 1 kuponu? i jesli mozecie to napiszcie kiedy konczy sie ta promocja[/qb] Rejestrujesz się, wpłacasz 100zł, grasz zakład za 100zł, piszesz do nich maila, że zagrałeś i po 2 min masz bonus 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Darek[/qb] Tutaj nie masz racji. Promocja polega na zwroceniu 50% zagranej stawki, czyli nic innego jak 50% cashback. Jak grasz za 100 zl to dostajesz 50 zl, a nie 150. 150 jest to gorna granica promocji, tzn grasz za 300 dostajesz 150, jak zagrasz za wiecej to takze dostaniesz 150. Nie wprowadzaj ludzi w blad jak sam nie wiesz.[/qb] Nie wprowadzam ludzi w błąd - w przeciwieństwie do Ciebie potrafię czytać zarówno po polsku jak i po angielsku. Jest tak jak napisałem, przetestowałem to na sobie 3 dni temu i ta procedura opisana na ich stronach działa bez zarzutu. Poza tym zagrałem jeszcze w kasynie za 25 Euro (z powodzeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) i mam nadzieję otrzymać dodatkowy bonus 10 Euro do gry w normalnych zakładach (piszą, że dostanę do 3 dni). Pozdrawiam Darek[/qb] tak kurson tak jak wyzej pisalem masz racje start...w przeciwienstwie zdaje sie do gumola...rozmawialem jakis czas temu na ich live support i dokladnie jak pisze wyzej - tak mi napisali..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Mam pytanko
Mam konto w mBanku i czy z tego konta moge wpłacic do nich kase?
Czy będzie to możliwe dopiero jak uruchomia wreszcie możliwość przelewu? Swoja drogą - miało być w czerwcu i jakoś ani widu, ani słychu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Czy nie lepiej zapisac sie na agileskiej wersji strony, wplacic 150$ i wziasc 75$ bonus. Wiem ze to zalezy tez od portfela ale uwazam ze jest to extra oferta jeszcze daja 15% za wplate netellerem
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał denis: [qb]Czy nie lepiej zapisac sie na agileskiej wersji strony, wplacic 150$ i wziasc 75$ bonus. Wiem ze to zalezy tez od portfela ale uwazam ze jest to extra oferta jeszcze daja 15% za wplate netellerem
Pozdrawiam[/qb] Tjaa tylko podobno wtedy kasuja ci konto i każą zarejestrować sie ze strony polskiej - a tu juz nie ma takiego bonusu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb] Oryginalnie wysłał denis: [qb]Czy nie lepiej zapisac sie na agileskiej wersji strony, wplacic 150$ i wziasc 75$ bonus. Wiem ze to zalezy tez od portfela ale uwazam ze jest to extra oferta jeszcze daja 15% za wplate netellerem
Pozdrawiam[/qb] Tjaa tylko podobno wtedy kasuja ci konto i każą zarejestrować sie ze strony polskiej - a tu juz nie ma takiego bonusu[/qb] dokładnie, też tak słyszałem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]Mam pytanko
Mam konto w mBanku i czy z tego konta moge wpłacic do nich kase?
Czy będzie to możliwe dopiero jak uruchomia wreszcie możliwość przelewu? Swoja drogą - miało być w czerwcu i jakoś ani widu, ani słychu[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb] Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]Mam pytanko
Mam konto w mBanku i czy z tego konta moge wpłacic do nich kase?
Czy będzie to możliwe dopiero jak uruchomia wreszcie możliwość przelewu? Swoja drogą - miało być w czerwcu i jakoś ani widu, ani słychu[/qb] [/qb] dokładnie, narazie nic w tej kwestii nie wiedza..cholera znacznie ulatwiloby to gre wielu osobom....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|