Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#56720 28/06/2004 14:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@sportingbet.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.27 Server at pl.sportingbet.com Port 80
takie cos mi wyskakuje , jak chce wejsc na sportingbet nie wiecie co sie dzieje ???

Bonus: Unibet
#56721 28/06/2004 15:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
Pan powiedzial przez telefon pol godziny temu, ze za 5 minut bedzie dzialac, ale dalej nie dziala...

#56722 28/06/2004 15:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Marczello:
[qb]Pan powiedzial przez telefon pol godziny temu, ze za 5 minut bedzie dzialac, ale dalej nie dziala...[/qb]
dokladnie mi to samo o 11.15 powiedzial

#56723 28/06/2004 16:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Marczello:
[qb]Pan powiedzial przez telefon pol godziny temu, ze za 5 minut bedzie dzialac, ale dalej nie dziala...[/qb]
dokladnie mi to samo o 11.15 powiedzial[/qb]
Dokładnie też miałem takie info

sportingbet.com.pl
http://pl.sportingbet.com/c/content/home.html

takze ich glowna strona w domenie com lezy wiec czyzby pierwsza powazna awaria ?

#56724 28/06/2004 17:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Marczello:
[qb]Pan powiedzial przez telefon pol godziny temu, ze za 5 minut bedzie dzialac, ale dalej nie dziala...[/qb]
dokladnie mi to samo o 11.15 powiedzial[/qb]
Dokładnie też miałem takie info

sportingbet.com.pl
http://pl.sportingbet.com/c/content/home.html

takze ich glowna strona w domenie com lezy wiec czyzby pierwsza powazna awaria ?[/qb]
---

www.sportingbet.com.pl [sportingbet.com.pl]
http://pl.sportingbet.com/c/content/home.html
www.sportingbet.com [sportingbet.com]

stronka juz hula

#56725 28/06/2004 17:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Oj chyba jednak sa jeszcze jakies problemy bo strona raz chodzi a raz nie...

#56726 28/06/2004 18:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Oj chyba jednak sa jeszcze jakies problemy bo strona raz chodzi a raz nie...[/qb]
sportingbet zdaje sie juz dziala na dobre...oby..

#56727 28/06/2004 18:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
panowie czy da sie puszczac z podporka ?? daje "wszystkie zaklady " ale nigdzie nie ma podporek !!!
lipnie jak ni ema podporek .odpsizcie prosze , nie zlecewazcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56728 28/06/2004 19:07
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
stawiasz na jednym kuponie np zwyciestwo na drugim remis ,nie mozna na jednym kuponie z podporka

#56729 28/06/2004 19:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]stawiasz na jednym kuponie np zwyciestwo na drugim remis ,nie mozna na jednym kuponie z podporka[/qb]
dokładnie

#56730 28/06/2004 19:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał galernik:
[qb]stawiasz na jednym kuponie np zwyciestwo na drugim remis ,nie mozna na jednym kuponie z podporka[/qb]
dokładnie[/qb]
Sportingbet nie oferuje na wszystkie zdarzenia podporek to zalezy od lig.

#56731 28/06/2004 23:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 25
Mam wielką prośbe, mam już kaskę(euro) na moneybookers, i teraz chciałbym ją wpłacić do Sportingbet, ale nie zabardzo wiem jak to zrobić. Czy ktoś mogłby mi wysłać priva lub odpowiedzieć na forum jak sobie z tym poradzić.
Z góry wielkie dzięki!
-------------------------------------------------
Wielkie dzięki TdF za pomoc! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#56732 29/06/2004 01:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 31
wejdz na www.*************** [***************] tam jest dzial "O Moneybookers"wszystko jest tamprosto napisane

#56733 29/06/2004 01:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał rybek84:
[qb]Mam wielką prośbe, mam już kaskę(euro) na moneybookers, i teraz chciałbym ją wpłacić do Sportingbet, ale nie zabardzo wiem jak to zrobić. Czy ktoś mogłby mi wysłać priva lub odpowiedzieć na forum jak sobie z tym poradzić.
Z góry wielkie dzięki![/qb]
Na www.sportingbet.com.pl, [sportingbet.com.pl,] a dokładnie pod moje konto / depozyty online i tam zakladka moneybookers....po kliknieciu wyswietli sie informacja / okienko i tam bedzie napisane w jaki sposob mozna wplacic za pomoca moneybookers..

#56734 29/06/2004 02:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał rybek84:
[qb]Mam wielką prośbe, mam już kaskę(euro) na moneybookers, i teraz chciałbym ją wpłacić do Sportingbet, ale nie zabardzo wiem jak to zrobić. Czy ktoś mogłby mi wysłać priva lub odpowiedzieć na forum jak sobie z tym poradzić.
Z góry wielkie dzięki![/qb]
Na www.sportingbet.com.pl, [sportingbet.com.pl,] a dokładnie pod moje konto / depozyty online i tam zakladka moneybookers....po kliknieciu wyswietli sie informacja / okienko i tam bedzie napisane w jaki sposob mozna wplacic za pomoca moneybookers..[/qb]
uhhh cos mi sie poprzekrecalo..

Na www.sportingbet.com.pl [sportingbet.com.pl] a dokładnie pod moje konto / depozyty online i tam zakladka moneybookers....po kliknieciu wyswietli sie informacja / okienko i tam bedzie napisane w jaki sposob mozna wplacic za pomoca moneybookers..

#56735 29/06/2004 11:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 25
Dzięki za pomoc, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
już sobie poradziłem!

#56736 29/06/2004 14:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Jestem ciekaw kiedy bedzie konto w polskim banku

#56737 29/06/2004 15:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 117
A powiedzcie mi bo nie mam kiedy przejrzec wszystkich odpowiedzi na forum...
Chce zalozyc konto na sportingbet ,i jak wniose 100 zl na jakis zaklad to dostane bonus 150zl czy jak to jest wkoncu bo juz nie wiem sam ... :/
Chodzi mnei o to zeby dostac ten bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#56738 29/06/2004 22:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał lookash:
[qb]A powiedzcie mi bo nie mam kiedy przejrzec wszystkich odpowiedzi na forum...
Chce zalozyc konto na sportingbet ,i jak wniose 100 zl na jakis zaklad to dostane bonus 150zl czy jak to jest wkoncu bo juz nie wiem sam ... :/
Chodzi mnei o to zeby dostac ten bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam[/qb]
A my nie mamy czasu ci odpisac..

#56739 29/06/2004 23:25
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał lookash:
[qb]A powiedzcie mi bo nie mam kiedy przejrzec wszystkich odpowiedzi na forum...
Chce zalozyc konto na sportingbet ,i jak wniose 100 zl na jakis zaklad to dostane bonus 150zl czy jak to jest wkoncu bo juz nie wiem sam ... :/
Chodzi mnei o to zeby dostac ten bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam[/qb]
leniuszek z Ciebie, a od innych wymagasz wysiłku, w zasadzie to jesteś niegrzeczny leniuszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1