|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
od tego jestescie ... ja tu inna role odgrywam a sklad znalezlem 2h temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
cos ta oferta mizerna dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
cos ta oferta mizerna dzisiaj i dobrze przynajmniej dla mnie, mam drugie zmiany więc nie będę na siłe kombinował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
od tego jestescie ... ja tu inna role odgrywam a sklad znalezlem 2h temu  od tego jestesmy ? To juz widze jakie zdanie masz o uzytkownikach tego forum piszac takie teksty...  Skoro my jestesmy tutaj od tego zeby natrudzic sie i znalezc Ci sklady a ty nie wiem co robisz w tym czasie i nawet nie chce wnikac To ja nie wiem od czego Ty tu jestes , skoro nie wnosisz nic do tego forum. Nikt Cie nie slucha, nie liczy sie z Twoim zdaniem a dodatkowo jestes tutaj posmiewiskiem a Ty sie jeszcze z tego cieszysz Albo nie dotarlo to jeszcze do Ciebie i dobrze sie z tym czujesz wiec powodzenia zycze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
jakie typy na dzisiaj uve? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
schalke bts,mainz x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
od tego jestescie ... ja tu inna role odgrywam a sklad znalezlem 2h temu  od tego jestesmy ? To juz widze jakie zdanie masz o uzytkownikach tego forum piszac takie teksty...  Skoro my jestesmy tutaj od tego zeby natrudzic sie i znalezc Ci sklady a ty nie wiem co robisz w tym czasie i nawet nie chce wnikac To ja nie wiem od czego Ty tu jestes , skoro nie wnosisz nic do tego forum. Nikt Cie nie slucha, nie liczy sie z Twoim zdaniem a dodatkowo jestes tutaj posmiewiskiem a Ty sie jeszcze z tego cieszysz Albo nie dotarlo to jeszcze do Ciebie i dobrze sie z tym czujesz wiec powodzenia zycze  mam wyjebane na to forum od dawien dawna przez taich wlasnie jak Ty ... a typow podek juz nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
od tego jestescie ... ja tu inna role odgrywam a sklad znalezlem 2h temu  od tego jestesmy ? To juz widze jakie zdanie masz o uzytkownikach tego forum piszac takie teksty...  Skoro my jestesmy tutaj od tego zeby natrudzic sie i znalezc Ci sklady a ty nie wiem co robisz w tym czasie i nawet nie chce wnikac To ja nie wiem od czego Ty tu jestes , skoro nie wnosisz nic do tego forum. Nikt Cie nie slucha, nie liczy sie z Twoim zdaniem a dodatkowo jestes tutaj posmiewiskiem a Ty sie jeszcze z tego cieszysz Albo nie dotarlo to jeszcze do Ciebie i dobrze sie z tym czujesz wiec powodzenia zycze  mam wyjebane na to forum od dawien dawna przez taich wlasnie jak Ty ... a typow podek juz nie bedzie  to po co tu jeszcze piszesz skoro masz wyjebane?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
bo lubie sie posmiac z Waszych reacji na to co tu pisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
dobra po co sie klocic lepiej wspolnymi silami cos zawalczmy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
eiubar  , malaga oslabiona eibar ostatnio nawet w formie, pellegrini ma w dupie puchary ... moze wyjsc jedynka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
to tak na szybko ode mnie, do zobaczenia wieczorkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
schelki over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Schalke - Maina BTS/over Eibar - Malaga under Bayern Fortuna według mnie te typy wyglądają dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Włochy po rogi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wlochy u 21 po 2 gole po przerwie
Italy serie B po gola po przerwie
jedziemy ,grac wesolo dla kibicow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Włochy gol, jeszcze jeden i remisik po @6.50 izzi  no i dawac jeszcze 2 rozne młode makarony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|