|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
11:7 dla czarnych w 4 secie i zalinski w 2 lini..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
14:8 I po raz kolejny Krzysztof Ferek! Jest nie do zatrzymania!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Dobra Mazii mozna ksiegowac  $$$ dzieki i jak cos dzwon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzięki za zwrócenie uwagi na ten mecz Szefie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32 |
Rodzaj zakładu Pojedynczy Stawka 40,00 PLN Numer konta gracza Kurs 4,00 Numer kuponu 2007 maks. wygrana 160,00 PLN Data 19-12-12 07:23 Wygrana 0,00 PLN Status Otwarte Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik 5137377 IBK Altos - GS Caltex (Typ) 2 4,00 [Otwarte] 19-12-12 09:00
Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
witam ja takie cos pograłem GS Caltex W win po 6 +1,5 seta po 3,22 i +2,5 seta po 1,99 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
piknie jechac tak o konca seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie, a skąd takie typy?
Caltex bez dwóch zawodniczek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Panowie, a skąd takie typy?
Caltex bez dwóch zawodniczek. niby H2H jak 3za3 przynajmniej jak dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
no i kurs prawie 2 na +2,5 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Panowie, a skąd takie typy?
Caltex bez dwóch zawodniczek. niby H2H jak 3za3 przynajmniej jak dla mnie To jest tylko sport więc możliwe, że Ci wejdzie coś z tego co pograłeś ale widać, ze nie masz bladego pojęcia o tym co obstawiasz i patrzysz tylko na statystyki, h2h. Na dłuższą metę daleko tak nie zajedziesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Panowie, a skąd takie typy?
Caltex bez dwóch zawodniczek. niby H2H jak 3za3 przynajmniej jak dla mnie To jest tylko sport więc możliwe, że Ci wejdzie coś z tego co pograłeś ale widać, ze nie masz bladego pojęcia o tym co obstawiasz i patrzysz tylko na statystyki, h2h. Na dłuższą metę daleko tak nie zajedziesz  hehehehehehe no pewnie bo ja wszystkie mecze tak gram  myslisz ze jak by był kurs 1, to bym to zagrał? u mnie gra od 1,75 sie zaczyna na nizsze nawet nie patrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
a tak ogólnie wystarczy ze wygraja seta i juz nie przegram na tym meczu ale teraz dały popis hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie, a skąd takie typy?
Caltex bez dwóch zawodniczek. niby H2H jak 3za3 przynajmniej jak dla mnie To jest tylko sport więc możliwe, że Ci wejdzie coś z tego co pograłeś ale widać, ze nie masz bladego pojęcia o tym co obstawiasz i patrzysz tylko na statystyki, h2h. Na dłuższą metę daleko tak nie zajedziesz  Lepiej bym tego nie ujął. Tak, czy owak - powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Panowie, a skąd takie typy?
Caltex bez dwóch zawodniczek. niby H2H jak 3za3 przynajmniej jak dla mnie To jest tylko sport więc możliwe, że Ci wejdzie coś z tego co pograłeś ale widać, ze nie masz bladego pojęcia o tym co obstawiasz i patrzysz tylko na statystyki, h2h. Na dłuższą metę daleko tak nie zajedziesz  hehehehehehe no pewnie bo ja wszystkie mecze tak gram  myslisz ze jak by był kurs 1, to bym to zagrał? u mnie gra od 1,75 sie zaczyna na nizsze nawet nie patrze Wiadomo, trzeba się szanować i byle jakich kursów nie grać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
ale dały ciałą walczyc tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Delecta slad dosc mocny Olsztyn raczej nie jest wstanie im zagrozic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Delecta slad dosc mocny Olsztyn raczej nie jest wstanie im zagrozic  wiesz ze teraz po tym wpisie Olsztyn moze to wygrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Delecta slad dosc mocny Olsztyn raczej nie jest wstanie im zagrozic  Panowie, pewka jest!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|