Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#56846 13/04/2004 23:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Bo maja problemy. Dziwne ze inne buki nie maja tylko expekt ostatnio ma. Poczekamy z tydzien, albo i wiecej. Ja wyplacam kase i zakladam gdzie indziej

Bonus: Unibet
#56847 14/04/2004 00:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Bo maja problemy. Dziwne ze inne buki nie maja tylko expekt ostatnio ma. Poczekamy z tydzien, albo i wiecej. Ja wyplacam kase i zakladam gdzie indziej[/qb]
stary nie krakaj..niebawem powinno byc oka

#56848 14/04/2004 00:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Pisal ktos do nich???

#56849 14/04/2004 00:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Bo maja problemy. Dziwne ze inne buki nie maja tylko expekt ostatnio ma. Poczekamy z tydzien, albo i wiecej. Ja wyplacam kase i zakladam gdzie indziej[/qb]
stary nie krakaj..niebawem powinno byc oka[/qb]
Niebawem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobre. Ostatnio podniesli sie po niecalym tygodniu. Wiec ja dziekuje za ich uslugi.

#56850 14/04/2004 00:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
A wiec mala gwiazdka na niebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Przed chwila udalo mi sie wbic na strone expekt ale po wybraniu zakladki jezyk polski juz sie nie laduje dalej moze ci pseudoinformatycy cos robia

#56851 14/04/2004 00:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
u mnie ruszyl wlasnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56852 14/04/2004 00:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
u mnie tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56853 14/04/2004 00:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Działa przez proxy w3cache.icm.edu.pl 8080

hmm troche na wyrost to "działa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
chyba 1 b/s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56854 14/04/2004 00:54
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
TO DZIAŁA

#56855 14/04/2004 00:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
u mnie juz dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56856 14/04/2004 01:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
u mnie ezpekt dalej nie dziala.do dupy z takim bukiem.zabieram stamtad kaske.cierpliwosc sie wyczerpala

#56857 14/04/2004 01:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
taaa..przez proxy idzie niezle

#56858 14/04/2004 01:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
faktycznie, przez proxy poszlo.thx

#56859 14/04/2004 01:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
ale zalogowac mi sie nie udalo. a wogle to na ich stronce jest to:
"Drogi Kliencie
Obecnie możesz mieć problem w dostępie do www.expekt.com [expekt.com]
Jesteśmy w tej chwili zaatakowani poprzez DDoS (Distributed Denial of Service). Atak DDoS, to obciążanie naszych serwerów poprzez generowanie wzmożonego ruchu przez wielu wirtualnych użytkowników w tym samym czasie, z bardzo wielu komputerów i serwerów. Kiedy obciążenie jest zbyt duże, strona Expekt.com spowolni swoje działanie, lub stanie się zupełnie niedostępna.
Atak DoS w żaden sposób nie ma wpływu na Państwa dane, takie jak balans konta, zawarte zakłady, czy też dane personalne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie dotknęły Ciebie, jako klienta i prosimy o zrozumienie"

#56860 14/04/2004 01:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
jaki mozna przez proxy uruchomic expekt?
Co wpisac w wyszukiwarce?Prosze o pomoc bo nie wiem jak

#56861 14/04/2004 01:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
wygranej za Rochusa jeszcze na koncie nie mam,a postawilem cala kase i jestem zablokowany,jak u was,czy dostaliscie juz za dzisiejsze wygrane popoludniowe?

#56862 14/04/2004 01:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
zalogowac sie da jesli zdązy sie w okreslonym czasie zkomunukowac komp-serwer

wygrana za slowenie zostala dopisana do stanu konta, natomiast kupon jest jeszcze w dziale " w trakcie"

#56863 14/04/2004 01:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]zalogowac sie da jesli zdązy sie w okreslonym czasie zkomunukowac komp-serwer

wygrana za slowenie zostala dopisana do stanu konta, natomiast kupon jest jeszcze w dziale " w trakcie"[/qb]
tak, czasami jest

#56864 14/04/2004 02:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]Działa przez proxy w3cache.icm.edu.pl 8080

hmm troche na wyrost to "działa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
chyba 1 b/s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
na tym proxy 62.242.107.110 80 działa prawie "normalnie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56865 14/04/2004 02:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja juz zdecydowałem, uciekam narazie do unibetu, a potem sie jeszcze bedę rozgladac za czymś ciekawszym....

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1