Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
I jak się podobała wczorajsza walka Adamka smile .... większej żenady dawno nie widziałem ... w wykonaniu obu panów .
Cunningham całe 12 rund w defensywie za podwójną gardą czekał na ataki Adamka co góral podszedł czarny klinczował ... za to sciąganie głowy adamka powinien być jakaś kara .
Adamek też czekał nie wiadomo na co 1:30 każdej rundy przechodzone dopiero ost. 30 sek coś przyśpieszył ,coś trafił .Ogólnie dupy nie urwał .... jak z takim ogórkiem nie potrafił zaznaczyć swojej przewagi ,zdominować go ... nie zadał żadnej dłuższej trafnej kombinacji .... to z czym do ludu o jakim on mistrzostwo chce walczyć .

No i ten werdykt ... pierwsze ogłoszenie na remis i według mnie sprawiedliwe ... ale zaraz korekta i Adamek win co już lekko dziwne było

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Oto tajemnica werdyktu:

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by raiders_
I jak się podobała wczorajsza walka Adamka smile .... większej żenady dawno nie widziałem ... w wykonaniu obu panów .
Cunningham całe 12 rund w defensywie za podwójną gardą czekał na ataki Adamka co góral podszedł czarny klinczował ... za to sciąganie głowy adamka powinien być jakaś kara .
Adamek też czekał nie wiadomo na co 1:30 każdej rundy przechodzone dopiero ost. 30 sek coś przyśpieszył ,coś trafił .Ogólnie dupy nie urwał .... jak z takim ogórkiem nie potrafił zaznaczyć swojej przewagi ,zdominować go ... nie zadał żadnej dłuższej trafnej kombinacji .... to z czym do ludu o jakim on mistrzostwo chce walczyć .

No i ten werdykt ... pierwsze ogłoszenie na remis i według mnie sprawiedliwe ... ale zaraz korekta i Adamek win co już lekko dziwne było

Jeden wielki żal.. Pretendenci z koziej d**y.. Kto ich k%#$5 trenuje?!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
na quasi placzki grali przeciw naszemu cala walke, chociaz najkumatsze buki trzymaly Adamka caly czas jako faworyta dopiero kursy byly rowne pod koniec walki, no ale to roznia pomiedzy fachowcami a rekreacyjnie ogladajacymi

czyli tak - Adamek obil kolejnego murzyna, gotowy na Kliczke? smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492

Originally Posted by Experto
na quasi placzki grali przeciw naszemu cala walke, chociaz najkumatsze buki trzymaly Adamka caly czas jako faworyta dopiero kursy byly rowne pod koniec walki, no ale to roznia pomiedzy fachowcami a rekreacyjnie ogladajacymi

czyli tak - Adamek obil kolejnego murzyna, gotowy na Kliczke? smile
wypowiedz kwalifikujaca sie do dzialu smieszne laugh

Adamek obil kolejnego murzyna laugh laugh laugh

kazdy kto widzial walke widzial ze werdykt byl zenujacy

zas na quasi nie widzialem by ktokolwiek gral USSa, raczej wszyscy przed walka lokowali w gorala

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
laugh

tak sie zastanawialem tylko ktory pierwszy inteligent da sie wpuscic w kanal laugh

Last edited by Experto; 23/12/2012 19:33.
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Experto w formie grin

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
yhy dobrze2

jeszcze z 3x zedytuj swojego posta wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by piana
Experto w formie grin

tkliwy nihilista chyba myslal ze faktycznie ktos mysli ze adamek jest gotowy na kliczke laugh

ale juz calkowicie powaznie, 365 trzymalo kursy na adamka prawie do samego konca majac go za faworyta? nie znaja czy jak?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 61
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 61
Nie macie pojecia o boksie, sedziowie sa wykwalifikowani to nie lemingi jak wy przed tv.

Buki wiedzialy co sie kreci a lemingi nie.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Danielsan
zas na quasi nie widzialem by ktokolwiek gral USSa, raczej wszyscy przed walka lokowali w gorala
zle widziales - gralem na USS :[

Dołączył: Oct 2006
Posty: 61
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 61
Buki zarobione, lemingi sfrustrowane.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Experto
365 trzymalo kursy na adamka prawie do samego konca majac go za faworyta? nie znaja czy jak?

Duża część sędziów ma przyklejone łatki "człowiek Kinga", "człowiek Sauerlanda" itd. Nie bez powodu bynajmniej.
Może dobrze przeanalizowali skład trójki sędziowskiej i wiedzieli co się święci.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
W sumie ten pojedynek Adamkowi wiele da do przeanalizowania. Dawno nie walczył z zwinniejszym i szybszym bokserem od siebie. Praktycznie we wszystkich walkach w ciężkiej, to on byl tym niby z kocimi ruchami. Teraz karty sie odwrocily i nie bylo juz tam przyjemnie w ringu. Ci co mowia zeby Adamek wycofał sie z ciężkiej, to powiem ze nie ma takiej opcji raczej w cale. Widac bylo ile przez te 4 lata przytyral i nabral masy, co odbilo sie na szybkosci w jego wykonaniu. Miala byc sila ciosu ale jej wczoraj nie bylo widac niestety. Miejmy jedak nadzieje, ze to 4 walka w sezonie i po prostu zmęczenie materiału. A z drugiej strony, chociaż malo prawdopodobne nie wiem czy powrót do Gmitruka nie bylby dobrym rozwiązaniem.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Po przejsciu pod amerykanskich trenerow byl spory progres na poczatku. na tle walki z Banksem czy Cunnem I to Adamek bardzo ladnie wygladal z Arreolą, wydaje mi sie nawet ze Gmitrukowy Adamek by to wjebał z meksykanskim spaslakiem.
Ale po Vicie zaczeli isc nachalnie w mase, do tego Adamek sie zestarzał, tyle cisow od vita tez pewnie zdrowia zabrało.
Zadna zmiana trenera nic juz nie pomoze. Niech zejdą z masy do 95kg jak chcą zachować resztki jakosci.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Adamkowi sporo dawało podejście, wiara we własne możliwości w dążeniu do pasa.Kliczko nie oddał mu sztycha więc zgasił zapał Adamka.Teraz może walczyć najwyżej o dobry kontrakt na Włodka i sobie gdzieś zniknąć.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Gołota - Saleta.
Walka zaplanowana na 23 lutego na Gali Polsatu.
Ciekawe czy tym razem dojdzie do skutku.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ponoć jeszcze Polski Związek Geriatrii musi wyrazić zgodę na tę walkę.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Bzyku
Ponoć jeszcze Polski Związek Geriatrii musi wyrazić zgodę na tę walkę.

i Pudzian.. na odebranie mu pucharu Polsatu

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, 11kera11, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, betowiec), 2,600 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1