|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
BAJEN SPEEDWAY STOCKHOLM [ bajenspeedway.se] Nicki Pedersen (DK) 9,55 Jonas Davidsson (SE) 7,12 Joonas Kylmäkorpi (FI) 6,86 Piotr Swiderski (PL) 6,18 Peter Nahlin 5,97 Stefan Dannö (SE) 5,47 Freddie Eriksson (SE) 5,46 Jesper B Jensen (DK) 4,70 Adam Skornicki (PL) 4,69 Robert Pettersson (SE) 3,07 INDIANERNA KUMLA [ indianerna.nu] Piotr Protasiewicz (PL) 8,56 Matej Ferjan (SI) 6,31 Henrik Gustafsson (SE) 5,76 Rory Schlein (AU) 5,45 Kaj Laukkanen (FI) 5,32 Maciej Kuciapa (PL) 4,99 Roman Povazhny (PL) 4,81 Magnus Zetterström (SE) 4,81 Rafal Okoniewski (PL) 4,75 LUXO STARS MALILLA [ malilla.nu] Andreas Jonsson (SE) 9,79 Mikael Max (SE) 8,32 Peter Karlsson (SE) 8,06 Hans Andersen (DK) 6,55 Charlie Gjedde (DK) 4,70 Tomas Topinka (CZ) 4,47 Christian Hefenbrock (DE) 3,19 Ulrik Östergaard (DK) 3,09 Ricky Kling (SE) 2,44 Christian Isomettä (SE) 2,00 Kim Ingmarsson (SE) 2,00 John Jensen (SE) 2,00 Mikael Karlsson (SE) 2,00 MASARNA AVESTA [ masarnaavesta.nu] Tony Rickardsson (SE) 9,84 Leigh Adams (AU) 8,58 Antonio Lindbäck (SE) 7,63 Ales Dryml (CZ) 6,39 Simon Stead (GB) 6,09 Lukas Dryml (CZ) 5,49 Fredrik Lindgren (SE) 5,41 Magnus Karlsson (SE) 3,63 Sebastian Bengtsson (SE) 2,67 Robin Bergkvist (SE) 2,00 PIRATERNA MOTALA [ piraterna.com] Ryan Sullivan (AU) 7,82 Grzegorz Walasek (PL) 7,23 Kenneth Bjerre (DK) 6,12 Damian Balinski (PL) 5,87 Mark Loram (GB) 5,86 Robert Kosciecha (PL) 5,40 Daniel Davidsson (SE) 5,17 Stefan Andersson (SE) 4,93 Michal Szczepaniak (PL) 4,47 Tomas Karlsson (SE) 2,00 Toni Salmela (SE) 2,00 Mickael Berntsson (SE) 2,00 ROSPIGGARNA HALLSTAVIK [ rospiggarna.nu] Greg Hancock (US) 7,51 Marcin Rempala (PL) 6,10 Travis McGowan (AU) 5,68 Karol Zabik (PL) 5,62 Janusz Kolodziej (PL) 5,05 Sam Ermolenko (US) 4,84 Chris Slabon (PL) 4,73 Mariusz Staszewski (PL) 4,67 Andreas Messing (SE) 4,08 Jonas Messing (SE) 2,00 Jonas Andersson (SE) 2,00 SMEDERNA ESKILSTUNA [ smederna.nu] Scott Nicholls (GB) 7,75 Billy Hamill (US) 7,33 Krzysztof Kasprzak (PL) 6,68 Wieslaw Jagus (PL) 6,50 Robert Sawina (PL) 6,05 Billy Janniro (US) 5,15 David Howe (GB) 4,30 Erik Andersson (SE) 3,73 Morten Risager (DK) 3,45 Linus Eklöf (SE) 2,00 VARGARNA NOERKOEPING [ vargarna.nu] Niklas Klingberg (SE) 6,45 Adam Shields 6,30 Matej Zagar (SI) 5,75 Joe Screen (GB) 5,20 David Norris (GB) 5,03 Paul Hurry (GB) 5,00 Daniel Nermark (SE) 4,85 Dave Watt (AU) 4,75 Andreas Bergström (SE) 3,92 Leigh Lanham (GB) 3,47 VASTERVIK [ westervikspeedway.nu] Bjarne Pedersen (DK) 8,21 Tomasz Gollob (PL) 7,88 Sebastian Ulamek (PL) 6,82 Tomasz Chrzanowski (PL) 6,04 Niels Kristian Iversen (DK) 6,03 Jacek Gollob (PL) 5,91 Pawel Hlib (PL) 5,08 Chris Harris (GB) 4,65 Robert Miskowiak (PL) 4,64 Robert S Johansson (SE) 2,00 Kim Johansson (SE) 2,00 Billy Forsberg (SE) 2,00 Johan Engman (SE) 2,00 VMS ELIT VETLANDA [ vmselit.nu] Rune Holta (NO) 9,39 Jason Crump (AU) 8,82 Jaroslaw Hampel (PL) 8,19 Lee Richardson (GB) 7,32 Peter Ljung (SE) 5,53 Tomasz Jedrzejak (PL) 5,42 Piotr Paluch (PL) 5,28 David Ruud (SE) 5,12 Mattias Nilsson (SE) 3,70 Thomas H Jonasson (SE) 2,00 Robin Aspegren (SE) 2,00 Daniel Pettersson (SE) 2,00 Tobias Svensson (SE) 2,00 Niklas Larsson (SE) 2,00 Kim Bergström (SE) 2,00 Simon Hagström (SE) 2,00 Kim Edvardsson (SE) 2,00 Elitserien Oficiall Site & LIVE (->Elitserien 2006->Resultat) [ speedway.nu]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
TERMINARZ ELITSERIEN 2006
1 kolejka - 2 maja VMS Elit - Vargarna Bajen - Piraterna Vastervik - Masarna Indianerna - Rospiggarna Smederna - Luxo Stars
2 kolejka - 9 maja Vargarna - VMS Elit Piraterna - Bajen Masarna - Vastervik Rospiggarna - Indianerna Luxo Stars - Smederna
3 kolejka - 16 maja Luxo Stars - Piraterna Indianerna - VMS Elit Bajen - Smederna Vargarna - Masarna Rospiggarna - Vastervik
4 kolejka - 23 maja Piraterna - Luxo Stars VMS Elit - Indianerna Smederna - Bajen Masarna - Vargarna Vastervik - Rospiggarna
5 kolejka - 30 maja Luxo Stars - Masarna Piraterna - VMS Elit Rospiggarna - Bajen Vargarna - Vastervik Smederna - Indianerna
6 kolejka - 6 czerwca Masarna - Luxo Stars VMS Elit - Piraterna Bajen - Rospiggarna Vastervik - Vargarna Indianerna - Smederna
7 kolejka - 13 czerwca Piraterna - Vastervik Rospiggarna - VMS Elit Masarna - Smederna Luxo Stars - Vargarna Bajen - Indianerna
8 kolejka - 20 czerwca VMS Elit - Rospiggarna Vargarna - Luxo Stars Indianerna - Bajen Smederna - Masarna Vastervik - Piraterna
9 kolejka - 27 czerwca Indianerna - Luxo Stars Vastervik - Bajen VMS Elit - Smederna Rospiggarn - aMasarna Piraterna - Vargarna
10 kolejka - 4 lipca Luxo Stars - Indianerna Bajen - Vastervik Smederna - VMS Elit Masarna - Rospiggarna Vargarna - Piraterna
11 kolejka - 11 lipca Smederna - Vargarna Masarna - Piraterna Rospiggarna - Luxo Stars Indianerna - Vastervik VMS Elit - Bajen
12 kolejka - 25 lipca Vargarna - Smederna Piraterna - Masarna Luxo Stars - Rospiggarna Vastervik - Indianerna Bajen - VMS Elit
13 kolejka - 1 sierpnia Masarna - VMS Elit Rospiggarna - Smederna Luxo Stars - Vastervik Indianerna - Piraterna Vargarna - Bajen
14 kolejka - 8 sierpnia VMS Elit - Masarna Smederna - Rospigarna Vastervik - Luxo Stars Piraterna - Indianerna Bajen - Vargarna
15 kolejka - 15 sierpnia Vargarna - Rospiggarna Piraterna - Smederna Masarna - Indianerna VMS Elit - Vastervik Bajen - Luxo Stars
16 kolejka - 22 sierpnia Rospiggarna - Vargarna Smederna - Piraterna Indianerna - Masarna Vastervik - VMS Elit Luxo Stars - Bajen
17 kolejka - 29 sierpnia Vargarna - Indianerna Rospiggarna - Piraterna Bajen - Masarna Smederna - Vastervik VMS Elit - Luxo Stars
18 kolejka - 5 września Indianerna - Vargarna Piraterna - Rospiggarna Masarna - Bajen Vastervik - Smederna Luxo Stars - VMS Elit
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132 |
No to dzisiaj rusza moja ulubiona liga szwedzka. Oto dzisiejsze mecze wraz z awizowanymi składami:
Vetlanda - Vargarna: raczej pewne zwycięstwo gospodarzy, w granicach 20 pkt przewagi VMS Elit 1. Lee Richardson 2. Peter Ljung 3. Jarek Hampel 4. Tomas Jedrzejak 5. Jason Crump 6. David Ruud 7. Thomas H Jonasson 8. Robin Aspegren Vargarna 1. Niklas Klingberg 2. Dave Watt 3. David Norris 4. Joe Screen 5. Matej Zagar 6. Andreas Bergström 7. Emil Lindqvist 8. John Larsson
Smederna - Luxo Stars: tu bym się spodziewał dosc łatwej przeprawy dla gospodarzy, gdyż Luxo to w tym momencie ma 2 mocnych zawodników, a reszta raczej, z Maxem na czele, nie stawi oporu dość wyrównanej druzynie Smederny; wygrana gospodarzy w granicy 10-20 pkt Smederna 1. Billy Hamill 2. Robert Sawina 3. Krzysztof Kasprzak 4. Wieslaw Jagus 5. Scott Nicholls 6. Erik Andersson 7. David Howe 8. Linus Eklöf Luxo Stars 1. Andreas Jonsson (pewnie rr) 2. Mikael Max 3. Hans Andersen 4. Charlie Gjedde 5. Peter Karlsson 6. Robin Törnqvist 7. Ulrik Östergaard 8. Ricky Kling
Indianerna - Rospiggarna: jeden z ciekawszych meczów 1 kolejki; jadą dwa zespoły, które na papierze wielkiego szału nie robią, choć goście dysponują dwoma najlepszymi zawodnikami ligi polskiej, którzy także na torach a Anglii jadą bardzo dobrze, a zatem ja bym optował za minimalną wygraną gości, ale na siłe bym jednak tego nie grał... Indianerna 1. Rory Schlein 2. Henrik Gustafsson 3. Matej Ferjan 4. Kaj Laukkanen 5. Piotr Protasiewicz 6. Rafal Okoniewski 7. Magnus Zetterström 8. Simon Gustafsson Rospiggarna 1. Greg Hancock 2. Karol Zabik 3. Janusz Kolodziej 4. Travis McGowan 5. Sam Ermolenko 6. Chris Slabon 7. Mariusz Staszewski 8. Jonas Messing Bajen - Piraterna: gospodarze jako beniaminek, będą chcieli na pewno na inaugurację pokonać rywali, ale bez Nickiego Pedersena będzie to bardzo trudne zadanie; ciekaw jestem postawy Piotra Świderskiego, który w ubiegłym sezonie, w klasie niżej, jeździł rewelacyjnie. Na papierze wychodzi wygrana gości i to byc może dość przekonywująca, w granicy 20 pkt Bajen 1. Joonas Kylmäkorpi 2. Jonas Davidsson 3. Piotr Swiderski 4. Freddie Eriksson 5. Stefan Dannö 6. Adam Skornicki 7. Jesper B Jensen 8. Robert Pettersson Piraterna 1. Grzegorz Walasek 2. Kenneth Bjerre 3. Mark Loram 4. Robert Kosiecha 5. Ryan Sullivan 6. Daniel Davidsson 7. Stefan Andersson 8. Tomas Karlsson
Vastervik - Masarna: no zdecydowanie rarytas tejże kolejki; gospodarze nie zwykli przegrywać u siebie i myślę, że dzisiaj będzie podobnie, ale spodziewam się bardzo dobrego i wyrównanego spotkania; bardzo wazna dla losów meczu powinna być postawa Tomka Golloba, który w Szwecji jeździł zwykle niemrawo Västervik 1. Tomasz Chrzanowski 2. Bjarne Pedersen 3. Pawel Hlib 4. Sebastian Ulamek 5. Tomasz Gollob 6. Robert Johansson 7. Chris Harris 8. Billy Forsberg Masarna Avesta 1. Antonio Lindbäck 2. Lukas Dryml 3. Leigh Adams 4. Fredrik Lindgren 5. Tony Rickardsson 6. Johan Liljegren 7. Sebastian Aldén 8. Robin Bergkvist
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Zgadzam sie z twoimi przemysleniami.Jednakze jesli na Masarne bedzie handi +4 warto wziac. Indianerna wedlug mnie jednak polegnie 2-4 pkt. Zwyciestwa Elitu i Smederny beda raczej zdecydowane,ale wcale nie jestem przekonany czy az 20 pkt.Moze handi bedzie mniejszy.Co do meczu beniaminka fin moze nie wystarczyc.Suliwan,walasek,loram,bjerre. Z tymze loram ostatnio przecietnie,a tymbardziej na wyjezdzie.Mysle ze jak bedzie +4-5 na gosci mozna brac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Okej, Expekt sie wystawił poza Vatservik i można, a własciwie trzeba sporo napisać, bo...mamy piękne promocje.
Primo to VMS -18.5 za 1.70
Absolutne 10/10.
Żarty żartami, ale siła VMS na własnym torze jest niesamowita, jedynym słabym punktem może być rezerwowy Jonasson. Poza tym mocni Polacy - Hampel i Ogór, młoda fala Szwedów - Ljung i Ruud, którzy na szwedzkich torach są wspaniali oraz Crump i L. Richardson. To potega sama w sobie.
Vargarna jedzie skłądem zbliżonym do zeszłorocznego. Doszli do skłądu Anglicy: Screen, Watt i Norris, z których szczególnie dwaj ostatni nie powinni brylować na szwedzkich torach. "Liderami" są coraz słabszy Klingberg[rok temu fatalnie pojechał w meczu z VMS] oraz poobijany Zagar. W zasadzie na kazdej pozycji przewaga gospodarzy, a do tego...własny tor.
Rok temu w pojedynku tych drużyn padł rezultat 61-35, z tym że wtedy Vargarna dysponowała podobną siłą, a Vetlanda nieco mniejszą.
Drugi mecz to pojedynek bienaminka z Bajen z Piraterną.
Kurs na gosci 1.75!! To jakis prezent, liczyłem na 1.25, bowiem przeciez i tak słaby beniaminek pojedzie osłabiony brakiem Nickiego Pedersena.
A goscie? Walasek, Bjerre, Loram, Kosciecha, Sullivan a w rezerwie starszy Davidsson[słabszy] oraz Andersson. Nie jest to team na medal, ale na pewno druzyna na 4-6 miejsce w Eliteserien. Zawodnicy objezdzeni, solidni i co by nie mówic - uznane marki.
A Bajen poza Kylmakorpim i J. Davidssonem, który u progu sezonu nie zachwyca opiera swój skład na 'odpadkach' - Dannoe, Eriksson, Skórnicki. Powinien na poziomie pojechac J.B. Jensen, któy pojedzie pewnie z 7 razy, ale wyniku sam nie zmieni. Swiderski natomiast rok temu brylował w Szwecji, ale o klasę niżej, a to nie jest wiele warte.
10/10!!
Oprócz tego, ale już lżej zalecam handicap +8.5 na Luxo.
Bo wcale sie nei zgadzam, ze Smedernie będzie wygrac tam tak łatwo. P. Karlsson i H. Andersen pojadą po 7 razy i już oni sami będą ciagnąc wynik. A jest jeszcze Gjedde i co by nie mówic - Max, no i niezły rezerwowy Ostergaard.
Rok temu sytuacja była podobna, bowiem gdy Luxo jechało do Smederny, to jechało też bez Jonssona i...przegrało zaledwie dwoma punktami, a wcale nie brylowal aż tak super Andersen. Dodajmy do tego, że wówczas w barwach gospodarzy startował N. Pedersen, który zmienił teraz klub. No doszedł Jaguś - fakt, ale to jednak zawodnik innego kalibru. Sawina jest w stanie pojechac b. słabo.
Dlatego polecam 5/10 handi +8.5, ale sam nie gram bo sporo funduszy już wpompowałem w dwa wyżej podane typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
czy mogbys podac handi na pozostale mecze? A czy b&w wystawil handi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Buszmen , odnosnie meczu Bajen - Piraterna to nie musi byc lekko ,latwo i ..przyjemnie dla gosci.Otoz wczoraj w anglii kapitalnie pojechal Walasek(14pkt.)Loram(13), ale to na wlasnym torze , a w druzynie Belle Vuee tylko Crump pojechal dobrze, no moze jeszcze Screen , wiec o pkt, bylo stosunkowo latwo Loramowi.Natomiast Bjerre po przyzwoitym meczu w tarnowie(9pkt.)wczoraj zaliczyl totalna klape (0,0,1,0)w dodatku forma Sullivana tez jest spora niewiadoma wiec nie musi byc az tak rozowo dla Piraterny.Nie twierdze ze sie Mylisz , ale troszke ostroznosci ze stawkowaniem nie zaszkodzi.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Vastervik Expekt nie wystawił, a Indianerna jest chyba odwołana - tak piszą na SF, aczkolwiek opierają sie na stronie Masaarny, z któej ja nie jestem w stanie wydobyć takiej informacji, bo po szwedzku cięzko wszystko zrozumiec.
Jeśli chodzi o Piratów, to nie mówie ze wsadzą im 20-ma, choc wykluczyc sie tego nie da, ale no wszystko wskazuje, że 2 pkty za zwyciestwo zainkasują. Wiadomo, że Ryan to nie Ryan z 01/02/03 ale na tle takich rywali i tak robi wrażenie. A co ważne, Piraci mają dużo ogniw, skład bardzo wyrónany i w przypadku czyjejś niedyspozycji może wyskoczyć ktoś inny np. Andersson, Kosciecha.
Moim zdaniem najgorszy scenariusz to wygrana gosci...w bólach, bo jednak Bajen musi zaplacic frycowe, tym bardziej jadąc bez lidera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Niby Piraterna powinna ten mecz wygrac,dlaczego: 1. Gospodarze raczej nie mieli za bardzo okazji pojezdzic w tym sezonie,zatem zawodnicy jak Swiderski,Danno czy Eriksson(pojechal kilka meczy w barwach Oxfordu,wszystkie byly w jego wykonaniu zenujace)maja braki w objezdzeniu,Skornicki jezdzi w zenujacej 2 lidze polskiej,w anglii przeplata dobre wystepy slabymi,z najlepszymi raczej przegrywa,do tego dochodzi slabiutki J.Davidson,a wcale nie jest powiedziane ze Jensen wystapi tak jak w Polsce czy Anglii bowiem w lidze szwedzkiej w zeszlym sezonie startowal katastrofalnie,zatem zostaje jeden pewny punkt w postaci Kylmakorpiego. 2. Goscie sa zdecydowanie bardziej objezdzeni,maja w swoijej ekipie lepszy i rowniejszych jezdzcow Hancock rzadko zawodzi,Walasek bryluje w Polsce,w szewcji zawsze mocny,a wczoraj komplet w Anglii! Sulli startuje coraz lepiej,Kosciecha w szwecji rowniez startuje nie najgorzej,Loram swoje powinien pojechac. Rezerwy nie najgorsze,choc jezeli Jensen bedzie jezdzil jak w Anglii to tu ogromna przewaga gospodarzy! Mysle ze goscie wygraja 4-8 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Jezeli jednak skompromituje sie zarowno Loram jak i Bjerre co zdarza im sie coraz czesciej to wygrana gospodarzy stanie sie faktem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74 |
PIRATERNA będzie osłabiona dzisiaj. Nie pojedzie S. Andersson który doznał wczoraj kontuzji w meczu ligowym w niemczech. Podobno jeszcze leży w szpitalu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Nie rozumiem rowniez dlaczego az +15.5 na Masarne w centerbecie,w zeszlym sezonie porazka tylko 49-47,a zabojcza czworka Lindback,Lindgren,Ricky i Adams,wzmocniona Drymlem i Aldenem nie powinna tam az tak wysoko przegrac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Za kontuzjowanego wczoraj Anderssona w barwach Piraterny pojedzie Kim Jansson,to chyba zmiana na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Expekt sie nie popisal tylko +8.5 na Masarne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a +10 do zrobienia przez Vastervik ale po 1.67 niech sami sobie graja!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Wydaje mi się, że te +8.5 na Masarne to i tak niezła okazja. Trzeba się chwile nad tym zastanowić, ale... no wygląda nieźle.
Bo przecież Vastervik jest slabszy niż rok temu - skutek obowiązywania KSM, jadą bez Iversena - a z Chrzanowskim, co uznaje za osłabienie.
No a Masarna jakby mocniejsza, bo doszedł Dryml tam gdzie był żałosny na wyjazdach Havelock, no i wydaje sie że sporym wzmocnieniem okaże sie Alden, któy swietnie zaczął sezon.
Moim zdaniem wygrana gospodarzy nie jest wcale az taka megapewna, powinni wygrac i zycze im tego, bo kibicuje im, ale chyba nie wiecej niz 4-6 punktami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
no i co wazne, jakby cos może Masarna trzymac sie taktykami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
w centerbecie masz +13.5 obecnie na Masarne po 1.8,to zdecydowanie lepszy bet od +8.5 po 2@
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
wiem że lepszy ale w centerbecie nie mam konta ani kasy...
tak czy siak nie wydaje mi się by Vastervik wygrało tka wyraznie, te 13.5 to pewniak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Ja rowniez skusze sie na Masarne+8,5. Co by nie mowic , to pake maja super.Jedynie obawiam sie slabej postawy L.Drymla, po wypadku nie moze 'dojsc' do siebie co potwierdzil mecz w Bydgoszczy tydzien temu.Jednak druzyna gospodarzy tez ma slabe punkty tj. Hlib i nie do konca jestem pewien postawy S.Ulamka, napewno stac go na duzo wiecej niz obecnie prezentuje.Przekonalem sie rowniez do Piraterny po przeczytaniu kilku wypowiedzi.Jednak gram w miare delikatnie , gdyz to poczatek ligi , a i sama w sobie przynajmniej w zeszlym roku dostarczala wielu 'niespodzianek' i wg. mnie jest najbardziej ...nieprzewidywalna z lig.Pozdrawiam i zycze powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
w Sportingbet handi +12 na Masarne po kursie 1.9 Warto??? Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|