|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Chelsea BTS? Livorno Sassuolo mysle nad overem... over tez bardzo prawdopodobny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
QPR over 2.5 Vitoria Guimaraes X Ascoli X + Benfa i Porto  tyle na dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kolton dalej obrabia fiuta smudzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Everton: - nie zagrają: Hibbert - kontuzje, Fellaini - zawieszenie - lżejsze urazy leczą: Mirallas, Coleman, Gibson
Chelsea: - nie zagrają: Terry, Romeu, Sturridge - kontuzje - lżejsze urazy leczą: Ramires, Bertrand, Mikel
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Witejcie  szkocka z lodem: Dundee UTD - St. Mirren po XXXX 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi  on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790 |
QPR CS 2-1 Everton CS 1-1  w singlach QPR 1x + Everton x  tyle na dzis W Twoich typach zauważam pewną anologie...  Podobnie typuje pewien Pan z BBC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790 |
QPR CS 2-1 Everton CS 1-1  w singlach QPR 1x + Everton x  tyle na dzis W Twoich typach zauważam pewną anologie...  Podobnie typuje pewien Pan z BBC  pardom, miało być oczywiście analogie*
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,709
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,709 |
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi  on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
QPR CS 2-1 Everton CS 1-1  w singlach QPR 1x + Everton x  tyle na dzis W Twoich typach zauważam pewną anologie...  Podobnie typuje pewien Pan z BBC  Dokładnie http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20790042UVE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790 |
Już miałem to pisać kiedyś... sorry... nie mogłem się powstrzymać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi  on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila radosc z euro to zabrał matoł donald,a kogo tam obchodziły wyniki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
საქართველოს ნაკრების ფორვარდი ლადო დვალიშვილი ვარშავის "ლეგიაში" გადავა. ეს ინფორმაცია დაგვიდასტურა ფეხბურთელმა, რომელსაც თბილისში შევეხმიანეთ. " შეგიძლიათ დაწეროთ, რომ ვარშავის ლეგიაში" მალე გადავალ. ამ ეტაპზე მეტს ვერაფერს გეტყვით. რამდენიმე სეთავაზება მქონდა, მაგრამ არჩევანი "ლეგიაზე შევაჩერე," - გვითხრა დვალიშვილმა. Dwaliszwili w Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
widze ze Triumf Woli za brak orgazmu swojej kobiety
tez wini Tuska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
15 BTSow z rzedu Evertonu chyba starczy: Chelsea do zera @ 4.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348 Likes: 3 |
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi  on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila radosc z euro to zabrał matoł donald,a kogo tam obchodziły wyniki... A w czym Ci Tusk zabrał radość z EURO??? Widzę że jesteś klakierem Kaczora który uważa jako jedyny że EURO było organizacyjną klapa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
widze ze Triumf Woli za brak orgazmu swojej kobiety
tez wini Tuska tak mowila jak ci ja odbijalem.teraz jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi  on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila radosc z euro to zabrał matoł donald,a kogo tam obchodziły wyniki... A w czym Ci Tusk zabrał radość z EURO??? Widzę że jesteś klakierem Kaczora który uważa jako jedyny że EURO było organizacyjną klapa a co ja mam wspolnego z kaczorem ? Nie rob histerii gorzeliku. Np zakazem stadionowym i wyrokiem, w Aza transparent w AUSTRII z NU jestes i sie prujesz o takie rzeczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Trzeba wejść w rożne w meczu Empoli, statystycznie wygląda to bardzo dobrze  [img:left][ Linked Image][/img]
|
|
|
Link skopiowany do schowka