Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 43 1 2 41 42 43
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by kostek1
Chelsea BTS? hmm
Livorno
Sassuolo

mysle nad overem...

over tez bardzo prawdopodobny

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
QPR over 2.5

Vitoria Guimaraes X

Ascoli X

+ Benfa i Porto smile

tyle na dzisiaj wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
kolton dalej obrabia fiuta smudzie

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Everton:
- nie zagrają: Hibbert - kontuzje, Fellaini - zawieszenie
- lżejsze urazy leczą: Mirallas, Coleman, Gibson

Chelsea:
- nie zagrają: Terry, Romeu, Sturridge - kontuzje
- lżejsze urazy leczą: Ramires, Bertrand, Mikel

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Witejcie balwan2

szkocka z lodem:

Dundee UTD - St. Mirren po XXXX boks


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by TOM182
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi laugh

on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk

razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro

debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila


Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
Originally Posted by Uve87
QPR CS 2-1
Everton CS 1-1
boks w singlach

QPR 1x + Everton x boks

tyle na dzis

W Twoich typach zauważam pewną anologie... wink Podobnie typuje pewien Pan z BBC laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
Originally Posted by bombka
Originally Posted by Uve87
QPR CS 2-1
Everton CS 1-1
boks w singlach

QPR 1x + Everton x boks

tyle na dzis

W Twoich typach zauważam pewną anologie... wink Podobnie typuje pewien Pan z BBC laugh

pardom, miało być oczywiście analogie*

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,709
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,709
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by TOM182
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi laugh

on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk

razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro

debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila

piwo aplauz

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by bombka
Originally Posted by Uve87
QPR CS 2-1
Everton CS 1-1
boks w singlach

QPR 1x + Everton x boks

tyle na dzis

W Twoich typach zauważam pewną anologie... wink Podobnie typuje pewien Pan z BBC laugh

Dokładnie http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20790042

UVE laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by bombka
Originally Posted by Uve87
QPR CS 2-1
Everton CS 1-1
boks w singlach

QPR 1x + Everton x boks

tyle na dzis

W Twoich typach zauważam pewną anologie... wink Podobnie typuje pewien Pan z BBC laugh

Dokładnie http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20790042

UVE laugh laugh laugh

Już miałem to pisać kiedyś... sorry... nie mogłem się powstrzymać laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by TOM182
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi laugh

on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk

razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro

debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila

radosc z euro to zabrał matoł donald,a kogo tam obchodziły wyniki...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
საქართველოს ნაკრების ფორვარდი ლადო დვალიშვილი ვარშავის "ლეგიაში" გადავა. ეს ინფორმაცია დაგვიდასტურა ფეხბურთელმა, რომელსაც თბილისში შევეხმიანეთ.

" შეგიძლიათ დაწეროთ, რომ ვარშავის ლეგიაში" მალე გადავალ. ამ ეტაპზე მეტს ვერაფერს გეტყვით. რამდენიმე სეთავაზება მქონდა, მაგრამ არჩევანი "ლეგიაზე შევაჩერე," - გვითხრა დვალიშვილმა.

Dwaliszwili w Legii grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
widze ze Triumf Woli za brak orgazmu swojej kobiety

tez wini Tuska

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
15 BTSow z rzedu Evertonu chyba starczy: Chelsea do zera @ 4.50 boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,348
Likes: 3
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by TOM182
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi laugh

on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk

razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro

debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila

radosc z euro to zabrał matoł donald,a kogo tam obchodziły wyniki...

A w czym Ci Tusk zabrał radość z EURO???
Widzę że jesteś klakierem Kaczora który uważa jako jedyny że EURO było organizacyjną klapa

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by pacyfista
widze ze Triumf Woli za brak orgazmu swojej kobiety

tez wini Tuska

tak mowila jak ci ja odbijalem.teraz jest ok

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by aker
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by TOM182
Smuda ma trenować JAHN REGENSBURG......ostatnią drużynę II bundesligi laugh

on niech juz wypierdala z kraju na zbity pysk

razem z pzpn-em zabrali z naszych serc radosc z euro

debil chyba sobie z tego nie zdaje sprawy bo kasa oslepila

radosc z euro to zabrał matoł donald,a kogo tam obchodziły wyniki...

A w czym Ci Tusk zabrał radość z EURO???
Widzę że jesteś klakierem Kaczora który uważa jako jedyny że EURO było organizacyjną klapa


a co ja mam wspolnego z kaczorem ? Nie rob histerii gorzeliku.
Np zakazem stadionowym i wyrokiem, w Aza transparent w AUSTRII

z NU jestes i sie prujesz o takie rzeczy?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Trzeba wejść w rożne w meczu Empoli, statystycznie wygląda to bardzo dobrze tongue

[img:left][Linked Image][/img]

Strona 43 z 43 1 2 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, aker, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,817 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1