Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#56866 14/04/2004 02:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]Ja juz zdecydowałem, uciekam narazie do unibetu, a potem sie jeszcze bedę rozgladac za czymś ciekawszym....[/qb]
hmm ostatnio unibet też "przeżył" atak DOS i tez nie działał pare dni.

więc niema sensu wypłacać kase z jednego buka do drugiego, rozsądniej miec konta u kilku, przynajmniej jest jakas szansa że 1 będzie działać.
(może expekt sie czeegos nauczył "wstał" po 4h)

Bonus: Unibet
#56867 14/04/2004 02:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
wstal i znow polegl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :rolleyes:

#56868 14/04/2004 03:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał nitek:
[qb]wstal i znow polegl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :rolleyes: [/qb]
Nikle szanse na powstanie dzis. Mogliby legie zaliczyc za te utrudnienia.

#56869 14/04/2004 03:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
szkoda że nie polegli już od rana to bym kasy nie wtopił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56870 14/04/2004 03:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no nie!!co jest z tym expem!!czy jest jakas kolwiek mozliwosc wbicia sie na ich stronke??
co trzeba zrobic ejsli istnieje taka mozliwosc

#56871 14/04/2004 03:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: EXPEKT

#56872 14/04/2004 03:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]Ja juz zdecydowałem, uciekam narazie do unibetu, a potem sie jeszcze bedę rozgladac za czymś ciekawszym....[/qb]
hmm ostatnio unibet też "przeżył" atak DOS i tez nie działał pare dni.

więc niema sensu wypłacać kase z jednego buka do drugiego, rozsądniej miec konta u kilku, przynajmniej jest jakas szansa że 1 będzie działać.
(może expekt sie czeegos nauczył "wstał" po 4h)[/qb]
Masz racje, już o Unibecie tez sie naczytałem....Jak do 00:30 nie uda mi sie wejść na expekt to serdecznie ich pier..le...

#56873 14/04/2004 03:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
www.sportingbet.com [sportingbet.com] chyba są w porządku i nawet po polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56874 14/04/2004 03:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
no proszę strona expekta już się do połowy łąduje... Szkoda że nie ma możliwości zajrzenia do oferty i zalogowania się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56875 14/04/2004 03:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Dostałem sie jakims cudem na ich strone i to co tam jest napisane :

Drogi Kliencie
Obecnie możesz mieć problem w dostępie do www.expekt.com [expekt.com]
Jesteśmy w tej chwili zaatakowani poprzez DDoS (Distributed Denial of Service). Atak DDoS, to obciążanie naszych serwerów poprzez generowanie wzmożonego ruchu przez wielu wirtualnych użytkowników w tym samym czasie, z bardzo wielu komputerów i serwerów. Kiedy obciążenie jest zbyt duże, strona Expekt.com spowolni swoje działanie, lub stanie się zupełnie niedostępna.
Atak DoS w żaden sposób nie ma wpływu na Państwa dane, takie jak balans konta, zawarte zakłady, czy też dane personalne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie dotknęły Ciebie, jako klienta i prosimy o zrozumienie.

Najlepsze Życzenia <======== to jest najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Expekt.com


Wchodzilem normalnie na adres www.expekt.com [expekt.com]

#56876 14/04/2004 03:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Działa, ale zaklady nie rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#56877 14/04/2004 03:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]Ja juz zdecydowałem, uciekam narazie do unibetu, a potem sie jeszcze bedę rozgladac za czymś ciekawszym....[/qb]
hmm ostatnio unibet też "przeżył" atak DOS i tez nie działał pare dni.

więc niema sensu wypłacać kase z jednego buka do drugiego, rozsądniej miec konta u kilku, przynajmniej jest jakas szansa że 1 będzie działać.
(może expekt sie czeegos nauczył "wstał" po 4h)[/qb]
Masz racje, już o Unibecie tez sie naczytałem....Jak do 00:30 nie uda mi sie wejść na expekt to serdecznie ich pier..le...[/qb]
Mnie sie już z gości (robotnikuff z E & U) chce po prostu śmiać,no bo jak nazwać kogoś,komu ciagle przydarza się ten sam kłopot,słyszy zewsząd te same uwagi,sytuacja powtarza sie po raz nie wiem który ,a gość dalej swoje (np."odśwież stronę" ..LOL),no jak takiego nazwać ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Panie Wacku czy tam Staszq z "techniki i logistyki" Exp-Bet-Poland niech Pan,czytając ten post,się nie gniewa za te uwagi,ale myślę,że lepiej dla Pana i pańskich koleguff będzie jak kupicie sobie jakieś narzędzia rolnicze i zajmiecie sie może uprawą buraqff ?

Mniej stresów,zero niezadowolonych klientuff,praca na świeżym powietrzu....tylko jak tak się stanie,to ja musze wcześniej oduczyć sie słodzenia kawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

BTW Fozzie....go to Pinnacle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56878 14/04/2004 04:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ale jaja ,wysłałem post na forum i...za 5 minut załadowałem strone expekta,a oto co tam znalazłem :

-----------
"Drogi Kliencie
Obecnie możesz mieć problem w dostępie do www.expekt.com [expekt.com]
Jesteśmy w tej chwili zaatakowani poprzez DDoS (Distributed Denial of Service)
/ciach/
Przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie dotknęły Ciebie, jako klienta i prosimy o zrozumienie.

Najlepsze Życzenia
Expekt.com"
--------------

No tak ...Al-Kaida przy ataku DDOS to zgraja przedszkolakuff.

BTW po lewej na stronie expekt tkwi wciąż reklama
"Ponad 200 000 zadowolonych klientów".

Nie ma to jak skromność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56879 14/04/2004 04:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
juz dawno z nich niee kozystam i widze poraz kolejny ze niee marnuje nerwow
!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: expekt

#56880 14/04/2004 04:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61
a mi tam wsio cały czas dobrze działa..
ja tam nie wiem może dlatego że mam neostrade poł mb

#56881 14/04/2004 04:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał mimi:
[qb]juz dawno z nich niee kozystam i widze poraz kolejny ze niee marnuje nerwow
!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: expekt[/qb]
Hehe,Mimi jedno co im trzeba przyznać to to,że oferte na baseball mieli prawie full (brakowało tylko handy).
Piszę "mieli",bo o ofiarach tak strasznego ataku (DDOS)możemy pisać chyba już tylko w czasie przeszłym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56882 14/04/2004 04:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ja tez mam neostrade i za ch... nie moge wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56883 14/04/2004 04:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jedno jest pewne - expect to firma dobroczynna - ludzie nie moga sie zalogować,nie graja i nie tracą kasy - za takie podejście do bukmacherki proponuje przyznać firmie expekt nobla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

NTW zdaje sie ,że po łacinie "expectorans" znaczy...."wymiotny" ,więc można rzygać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam i dobrej nocy.

amkwish - Sulphur City

#56884 14/04/2004 16:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
Działa ?

#56885 14/04/2004 16:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 111
member
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 111
Znowu PADŁ.........

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1