|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]Ja juz zdecydowałem, uciekam narazie do unibetu, a potem sie jeszcze bedę rozgladac za czymś ciekawszym....[/qb] hmm ostatnio unibet też "przeżył" atak DOS i tez nie działał pare dni. więc niema sensu wypłacać kase z jednego buka do drugiego, rozsądniej miec konta u kilku, przynajmniej jest jakas szansa że 1 będzie działać. (może expekt sie czeegos nauczył "wstał" po 4h)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
wstal i znow polegl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Oryginalnie wysłał nitek: [qb]wstal i znow polegl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :rolleyes: [/qb] Nikle szanse na powstanie dzis. Mogliby legie zaliczyc za te utrudnienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
szkoda że nie polegli już od rana to bym kasy nie wtopił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no nie!!co jest z tym expem!!czy jest jakas kolwiek mozliwosc wbicia sie na ich stronke?? co trzeba zrobic ejsli istnieje taka mozliwosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: EXPEKT
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]Ja juz zdecydowałem, uciekam narazie do unibetu, a potem sie jeszcze bedę rozgladac za czymś ciekawszym....[/qb] hmm ostatnio unibet też "przeżył" atak DOS i tez nie działał pare dni. więc niema sensu wypłacać kase z jednego buka do drugiego, rozsądniej miec konta u kilku, przynajmniej jest jakas szansa że 1 będzie działać. (może expekt sie czeegos nauczył "wstał" po 4h)[/qb] Masz racje, już o Unibecie tez sie naczytałem....Jak do 00:30 nie uda mi sie wejść na expekt to serdecznie ich pier..le...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
www.sportingbet.com [ sportingbet.com] chyba są w porządku i nawet po polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
no proszę strona expekta już się do połowy łąduje... Szkoda że nie ma możliwości zajrzenia do oferty i zalogowania się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Dostałem sie jakims cudem na ich strone i to co tam jest napisane : Drogi Kliencie Obecnie możesz mieć problem w dostępie do www.expekt.com [ expekt.com] Jesteśmy w tej chwili zaatakowani poprzez DDoS (Distributed Denial of Service). Atak DDoS, to obciążanie naszych serwerów poprzez generowanie wzmożonego ruchu przez wielu wirtualnych użytkowników w tym samym czasie, z bardzo wielu komputerów i serwerów. Kiedy obciążenie jest zbyt duże, strona Expekt.com spowolni swoje działanie, lub stanie się zupełnie niedostępna. Atak DoS w żaden sposób nie ma wpływu na Państwa dane, takie jak balans konta, zawarte zakłady, czy też dane personalne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie dotknęły Ciebie, jako klienta i prosimy o zrozumienie. Najlepsze Życzenia <======== to jest najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Expekt.com Wchodzilem normalnie na adres www.expekt.com [ expekt.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Działa, ale zaklady nie rozliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb] Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]Ja juz zdecydowałem, uciekam narazie do unibetu, a potem sie jeszcze bedę rozgladac za czymś ciekawszym....[/qb] hmm ostatnio unibet też "przeżył" atak DOS i tez nie działał pare dni. więc niema sensu wypłacać kase z jednego buka do drugiego, rozsądniej miec konta u kilku, przynajmniej jest jakas szansa że 1 będzie działać. (może expekt sie czeegos nauczył "wstał" po 4h)[/qb] Masz racje, już o Unibecie tez sie naczytałem....Jak do 00:30 nie uda mi sie wejść na expekt to serdecznie ich pier..le...[/qb] Mnie sie już z gości (robotnikuff z E & U) chce po prostu śmiać,no bo jak nazwać kogoś,komu ciagle przydarza się ten sam kłopot,słyszy zewsząd te same uwagi,sytuacja powtarza sie po raz nie wiem który ,a gość dalej swoje (np."odśwież stronę" ..LOL),no jak takiego nazwać ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Panie Wacku czy tam Staszq z "techniki i logistyki" Exp-Bet-Poland niech Pan,czytając ten post,się nie gniewa za te uwagi,ale myślę,że lepiej dla Pana i pańskich koleguff będzie jak kupicie sobie jakieś narzędzia rolnicze i zajmiecie sie może uprawą buraqff ? Mniej stresów,zero niezadowolonych klientuff,praca na świeżym powietrzu....tylko jak tak się stanie,to ja musze wcześniej oduczyć sie słodzenia kawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> BTW Fozzie....go to Pinnacle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ale jaja ,wysłałem post na forum i...za 5 minut załadowałem strone expekta,a oto co tam znalazłem : ----------- "Drogi Kliencie Obecnie możesz mieć problem w dostępie do www.expekt.com [ expekt.com] Jesteśmy w tej chwili zaatakowani poprzez DDoS (Distributed Denial of Service) /ciach/ Przepraszamy za wszelkie niedogodności jakie dotknęły Ciebie, jako klienta i prosimy o zrozumienie. Najlepsze Życzenia Expekt.com" -------------- No tak ...Al-Kaida przy ataku DDOS to zgraja przedszkolakuff. BTW po lewej na stronie expekt tkwi wciąż reklama "Ponad 200 000 zadowolonych klientów". Nie ma to jak skromność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
juz dawno z nich niee kozystam i widze poraz kolejny ze niee marnuje nerwow !!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 61 |
a mi tam wsio cały czas dobrze działa.. ja tam nie wiem może dlatego że mam neostrade poł mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał mimi: [qb]juz dawno z nich niee kozystam i widze poraz kolejny ze niee marnuje nerwow !!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: expekt[/qb] Hehe,Mimi jedno co im trzeba przyznać to to,że oferte na baseball mieli prawie full (brakowało tylko handy). Piszę "mieli",bo o ofiarach tak strasznego ataku (DDOS)możemy pisać chyba już tylko w czasie przeszłym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
ja tez mam neostrade i za ch... nie moge wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jedno jest pewne - expect to firma dobroczynna - ludzie nie moga sie zalogować,nie graja i nie tracą kasy - za takie podejście do bukmacherki proponuje przyznać firmie expekt nobla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
NTW zdaje sie ,że po łacinie "expectorans" znaczy...."wymiotny" ,więc można rzygać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam i dobrej nocy.
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 111 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|