|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
typami sie dzielic juz nie chce w kazdym razie  a szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
typami sie dzielic juz nie chce w kazdym razie  a szkoda. może Giertyszek sie podzieli? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
kw. do ME kadetów i kadetek pora uznać za rozpoczęte! a jak tam twoja restauracja? to w końcu Korver pracuje dla buka czy prowadzi włsny pub?  slyszalem ze jest tez ministrantem u Rydzyka kurwa a co to za roznica co robi ? przeciez mozna robic milion rzeczy, ludzie kochani ps. gembol to nie tyczy sie strikte Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
typami sie dzielic juz nie chce w kazdym razie  a szkoda. czekam, aż więcej buków wystawi, co by nie niszczyć innym kursów  Ale już widzę, że nic z tego nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
kw. do ME kadetów i kadetek pora uznać za rozpoczęte! a jak tam twoja restauracja? to w końcu Korver pracuje dla buka czy prowadzi włsny pub?  slyszalem ze jest tez ministrantem u Rydzyka kurwa a co to za roznica co robi ? przeciez mozna robic milion rzeczy, ludzie kochani ps. gembol to nie tyczy sie strikte Ciebie  spoko...chciałem sie w końcu dowiedzieć dla jakiego buka pracuje, bo Giertyszek to już od jakiegoś czasu podkreśla...a teraz doszedł jeszcze pub...nie ogarniam juz tej kuwety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Korver sam sie chwalil na forum ze otwiera restauracje, wiec pytam jak tam biznes sie kreci, bo moze jak bym był w Poznaniu to bym zawitał na kotleta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
kw. do ME kadetów i kadetek pora uznać za rozpoczęte! a jak tam twoja restauracja? Pub, nie restauracja  A całkiem, całkiem. Dziękuję za troskę. o właśnie pub, a można coś tam przekąsić konkretniejszego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
typami sie dzielic juz nie chce w kazdym razie  a szkoda. może Giertyszek sie podzieli?  a moze Ty sie podzielisz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Ty a może Ty  brakuje jeszcze tekst "każdy Polak mówi o sobie" albo "Twoja stara"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
kw. do ME kadetów i kadetek pora uznać za rozpoczęte! a jak tam twoja restauracja? Pub, nie restauracja  A całkiem, całkiem. Dziękuję za troskę. o właśnie pub, a można coś tam przekąsić konkretniejszego? Jak najbardziej, coś by się znalazło. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
chyba na pyrki  Młodzi Ruscy mam nadzieje, dzis szybko i sprawne sie uporaja ze Slowencami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ja rozmawiam na temat pubu Korvera. Wybieram sie do Poznania, wiec chetnie zawitam, zobacze jak sie biznes kreci, poza tym na miejscu chyba jest bukmacher w tym lokalu, z ktorego Korver czerpie zyski od obrotu wiec moze jakies pieniazki tez zostawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jak najbardziej, coś by się znalazło.  To dobrze, bo nie lubię jedzenia w PKP wiec bede glodny po podrozy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
coś się nie kwapią z tym live....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Korver, poproszę na priv o adres pubu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
coś się nie kwapią z tym live.... Na razie tylko 1 mecz trwa, w dodatku kadetek, a bet365 ma tylko mecze kadetów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
coś się nie kwapią z tym live.... Na razie tylko 1 mecz trwa, w dodatku kadetek, a bet365 ma tylko mecze kadetów. ciekawi mnie ta zaleznosc, facetow dali a babki nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
coś się nie kwapią z tym live.... Na razie tylko 1 mecz trwa, w dodatku kadetek, a bet365 ma tylko mecze kadetów. ciekawi mnie ta zaleznosc, facetow dali a babki nie Jakbyś (nie wiem czy to robiłeś) śledził co się działo z kursami na mecze kadetek w marathonbecie, to myślę, że Twoja ciekawośc byłaby zaspokojona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
cos mi sie "obiło" o uszy  no nic, trzeba czekac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|