Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp - piłka w necie relacje LIVE + lista TV nadających w necie - na japonskich kanałach codziennie gra NBA

http://www.internetradio.cjb.net/ - strona o tv w necie masa linków do TV nadających w necie !!!

http://www.orkana.host.sk/footballspy/najblizsze.htm - lista meczy i kanałów gdzie lecą

http://beelinetv.com/ - kanały TV nadające w necie !!

http://www.calciolibero.com/ tu też kanały TV w necie !!

http://broadband-television.com/tv/english.html

wszystko za DARMO jak sie dobrze przyjżeć to sie znajdzie prawie kazde ciekawsze spotkanie

od razu mówi że NEOSTRADA wymagana łącze 512 kb poniżej jest różnie

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
witam
a gdzie znajdę informację o meczach które mają sie odbyć? tzn. stronka informująca o spotkaniach jakie mają sie odbyć np. w tym tygodniu.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał kenjin:
[qb]witam
a gdzie znajdę informację o meczach które mają sie odbyć? tzn. stronka informująca o spotkaniach jakie mają sie odbyć np. w tym tygodniu.[/qb]
Jezuuuuuu! Sprawdz a potem pisz ! Kliknij na cokolwiek z tego i masz rozklad na najblizsze dni ! ehh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Od 2 godzin probuje znalezc program tv dla Guangdong Sports
www.gdtv.com.cn [gdtv.com.cn]
Stacja wyglada fajnie ,ale nigdzie nie ma na stronie programu,leci tam duzo ciekawych rzeczy ale nie wiedzac co i kiedy to stacja jest bezuzyteczna:( Bede wdzieczny za pomoc.pozdro

Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:[/qb]

Jezuuuuuu!
Nie badz taki oficjalny ..., Krzysiek jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
chodziło mi o strony typowo tym się zajmujace, a nie strony LIVE.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Jezeli ktos by szukal programow do stacji chinskich to po dlugich meczarniach wydobylem je z otchlani sieci.dzis szykuje sie mecz Toronto-Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
I się nie podzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> elisz?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Jasne ze sie podziele tylko nie wiedzialem czy ktos chce.
GDTV [babelfish.altavista.com]
CCTV5 [babelfish.altavista.com]
supersport [supersport.co.za]
cztv [babelfish.altavista.com]
Od razu jest tlumaczenie z altavisty bo po chinsku to tylko jak pisalo NBA rozumialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kolekcjonuje sobie adresy na programy wiec postaram sie uzupelniac o nowe stacje.pozdro

Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
NBA gra na wielu Jap -Chinskich - Koreanskich - i bóg wie jeszcze jakich kanałach trzeba tylko poskakac po kanałach w czasie trwania meczy i zawsze sie cos trafi - Guangdong Sportsz i Shaanxi Sports transmitują z kanału ESPN i tam nalezy szukać programu - dodam tylko że w przerwach meczu czasem puszczają ostre porno z lat 70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Temat ten od poczatku wydal mi sie b.ciekawy i jako dobra baza-zrodlo dla wielu osob, ale oczywiscie ogol prymitywow tego forum musial zbluzgac autora tematu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Serce rosnie patrzac jak baza linkow sie rozwija... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Quote
Oryginalnie wysłał tooom19:
dodam tylko że w przerwach meczu czasem puszczają ostre porno z lat 70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Buahahahaha no to teraz na bank bede ogladal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jeszcze mam taki adres mediahopper [mediahopper.com]
Spis stacji transmitujacych NBA NBA [nba.com]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Niech da znac ktos komu sie udalo polaczyc z Guangdong Sports albo oglada Toronto_indiana,bo sie za chiny polaczyc nie moge,chyba serwery pelne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
Z Guangdong Sports sa problemy , ale na ZTV-6
Biegnie Indiana - Toronto

http://www.soccerstreams.com/link_view.asp?file=ZTV6.asx

Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Sprawdzaliście jakie jest opóźnienie na tych kanałach ? Wczoraj oglądałem na jakimś koreańskim mecz Lyon - Porto i wyglądało że mają przynajmniej 30 sekund opóźnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy taka jest norma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Sprawdzaliście jakie jest opóźnienie na tych kanałach ? Wczoraj oglądałem na jakimś koreańskim mecz Lyon - Porto i wyglądało że mają przynajmniej 30 sekund opóźnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy taka jest norma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Nie ! Zalezy od Ciebe - Twojego lacza. U mnie jest tylko do max 3 sekund spoznione.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Dokładnie, opóźnienie zależy od łącza ale niestety zawsze jest. W przypadku neostrady może to być kilka sekund, ale jeżeli ktoś jest w dużej sieci osiedlowej (tak jak np. ja) to pół minuty, a nawet więcej to niestety standard. Dlatego, jak już, jeżeli ktoś myśli, że będzie miał wynik szybciej niż na livescorze - jest w błędzie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Hmm, to dziwne nie sądzę żeby to był problem mojego łącza, ale kto wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Należe do niewielkiej sieci osiedlowej z łączem 2MB więc chyba powinno to wystarczać do ściągania live.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
moi drodzy próbowałem oglądać kilka kanałow i nic mi z tego nie wychodzi . Ukazuje mi się tylko czarna plansza . Jak kilkam na link ukazuje mi się komunikat , że nie niektóre pliki mogą być szkodliwe dla kompa , ponadto boję się czy nie ściągnę jakiegos wirusa . Panowie pomózcie bo juz nie wiem co robić? .
Jak zakładałem ten temat to myslałem , że mnie zbluzgacie , że zasmiecam forum , na początku tak nawet było , kilka osób mnie zbluzgało .ale sami musicie przyznać , że temat jest ciekawy . Dziekuję osobom, które mnie poparły , a jeżeli komuś się mój temat nie spodobał to sorry.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Norman100 - wylacz firewalla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a czy nhl lub mlb tez mozna sobie gdzies obejrzec w necie?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
nie mam żadnego firewalla zainstalowanego

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1