|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13 |
witam a gdzie znajdę informację o meczach które mają sie odbyć? tzn. stronka informująca o spotkaniach jakie mają sie odbyć np. w tym tygodniu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał kenjin: [qb]witam a gdzie znajdę informację o meczach które mają sie odbyć? tzn. stronka informująca o spotkaniach jakie mają sie odbyć np. w tym tygodniu.[/qb] Jezuuuuuu! Sprawdz a potem pisz ! Kliknij na cokolwiek z tego i masz rozklad na najblizsze dni ! ehh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Od 2 godzin probuje znalezc program tv dla Guangdong Sports www.gdtv.com.cn [ gdtv.com.cn] Stacja wyglada fajnie ,ale nigdzie nie ma na stronie programu,leci tam duzo ciekawych rzeczy ale nie wiedzac co i kiedy to stacja jest bezuzyteczna:( Bede wdzieczny za pomoc.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 13 |
[qb] Oryginalnie wysłał nesta:[/qb]
Jezuuuuuu! Nie badz taki oficjalny ..., Krzysiek jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chodziło mi o strony typowo tym się zajmujace, a nie strony LIVE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Jezeli ktos by szukal programow do stacji chinskich to po dlugich meczarniach wydobylem je z otchlani sieci.dzis szykuje sie mecz Toronto-Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
I się nie podzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> elisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 935 |
NBA gra na wielu Jap -Chinskich - Koreanskich - i bóg wie jeszcze jakich kanałach trzeba tylko poskakac po kanałach w czasie trwania meczy i zawsze sie cos trafi - Guangdong Sportsz i Shaanxi Sports transmitują z kanału ESPN i tam nalezy szukać programu - dodam tylko że w przerwach meczu czasem puszczają ostre porno z lat 70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Temat ten od poczatku wydal mi sie b.ciekawy i jako dobra baza-zrodlo dla wielu osob, ale oczywiscie ogol prymitywow tego forum musial zbluzgac autora tematu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Serce rosnie patrzac jak baza linkow sie rozwija... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Oryginalnie wysłał tooom19: dodam tylko że w przerwach meczu czasem puszczają ostre porno z lat 70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Buahahahaha no to teraz na bank bede ogladal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeszcze mam taki adres mediahopper [ mediahopper.com] Spis stacji transmitujacych NBA NBA [ nba.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Niech da znac ktos komu sie udalo polaczyc z Guangdong Sports albo oglada Toronto_indiana,bo sie za chiny polaczyc nie moge,chyba serwery pelne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Sprawdzaliście jakie jest opóźnienie na tych kanałach ? Wczoraj oglądałem na jakimś koreańskim mecz Lyon - Porto i wyglądało że mają przynajmniej 30 sekund opóźnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy taka jest norma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Sprawdzaliście jakie jest opóźnienie na tych kanałach ? Wczoraj oglądałem na jakimś koreańskim mecz Lyon - Porto i wyglądało że mają przynajmniej 30 sekund opóźnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy taka jest norma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Nie ! Zalezy od Ciebe - Twojego lacza. U mnie jest tylko do max 3 sekund spoznione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Dokładnie, opóźnienie zależy od łącza ale niestety zawsze jest. W przypadku neostrady może to być kilka sekund, ale jeżeli ktoś jest w dużej sieci osiedlowej (tak jak np. ja) to pół minuty, a nawet więcej to niestety standard. Dlatego, jak już, jeżeli ktoś myśli, że będzie miał wynik szybciej niż na livescorze - jest w błędzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Hmm, to dziwne nie sądzę żeby to był problem mojego łącza, ale kto wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Należe do niewielkiej sieci osiedlowej z łączem 2MB więc chyba powinno to wystarczać do ściągania live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
moi drodzy próbowałem oglądać kilka kanałow i nic mi z tego nie wychodzi . Ukazuje mi się tylko czarna plansza . Jak kilkam na link ukazuje mi się komunikat , że nie niektóre pliki mogą być szkodliwe dla kompa , ponadto boję się czy nie ściągnę jakiegos wirusa . Panowie pomózcie bo juz nie wiem co robić? . Jak zakładałem ten temat to myslałem , że mnie zbluzgacie , że zasmiecam forum , na początku tak nawet było , kilka osób mnie zbluzgało .ale sami musicie przyznać , że temat jest ciekawy . Dziekuję osobom, które mnie poparły , a jeżeli komuś się mój temat nie spodobał to sorry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Norman100 - wylacz firewalla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a czy nhl lub mlb tez mozna sobie gdzies obejrzec w necie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
nie mam żadnego firewalla zainstalowanego
|
|
|
Link skopiowany do schowka