|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
Oj Amperek, gdyby tak było, to wszystkie mecze (prawie wszystkie) musiałyby sie zakończyć walkowerami. Coś forum szwankuje. POZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Gdzieś posty poznikały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja miałem już podane wszystkie 6 kuponow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Gdzieś posty poznikały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja miałem już podane wszystkie 6 kuponow. Pamietam.Osttani kupon zamykala ci Wisla i masz 4/6 tylko nie wiem jakie srednie ako. Ja wczoraj podeslalem Kursonowi typy na koma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S Ciekawe co zrobi z tym wszystkim kurson bo nie sadze zeby byly walkowery
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
5 kupon wtopil ci caen miales x2 a 6 kupon to kuza i anderlecht nie pamietam dokladnie ale ako chyba 1.62 albo 1.61.Wiec w naszej parze chyba problemow nie bedzie.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Potwierdzam, że kilka, kilkanaście postów zniknęło - poczekamy, może uda się jeszcze odzyskać ostatnią wersję forum - jeżeli nie, zastanowię się co z tym fantem zrobić, prawdopodobnie dokończymy tak jak jest, ale do końca następnego tygodnia (chyba, że wszyscy ćwierćfinaliści zgodzą się podać komplet kuponów jeszcze dziś - czekam na odzew do 18:00 - w tej opcji nie obowiązywałby limit 2 kuponów na dzień).
Póki co podam kupony, które otrzymałem wczoraj na SMS:
Otrzymany o 12:43
Kupon 4 / Lopez 06.05.2006/15:25/Kuznetsova - Chakvetadze/typ-1/kurs-1.14/tenis 06.05.2006/18:55/Hancock - Jonsson/typ-1/kurs-1.55/żużel Expekt, AKO 1.77
Otrzymany o 22:20
Kupon 4 / Guciorx 07.05.2006/15:00/Juventus - Palermo/typ-1/kurs-1.18/piłka nożna 07.05.2006/18:00/Fenerbahce - Kayseri/typ-over 2.5/kurs-1.42/piłka nożna Expekt, AKO 1.68
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Z tego co zdążyłem się zorientować nie odzyskamy postów, które były wysłane po ostatnim backupie.
W związku z tym uznajemy, że tamtych postów nie było i do klasyfikacji zaliczę tylko kupony, które pozostały (również te 2 kupony, które otrzymałem sms-em). Kupon 3 Lopeza, który wcześniej otrzymałem również sms-em niestety skasowałem w telefonie po podaniu go na forum i nie będę go brał w podsumowaniu.
Amperek do podania kupon 5 i 6 Guciorx do podania kupon 2, 3, 5 i 6 Rivaldinho do podania kupon 4, 5 i 6 Misiek do podania kupon 4, 5 i 6 Lopez do podania kupon 3, 5 i 6 adingh do podania kupon 5 i 6 Prezes_1 do podania kupon 4, 5 i 6 madrilenio do podania kupon 4, 5 i 6
Czas podania kompletu kuponów przedłużam do następnej niedzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Jeżeli jakimś cudem odzyskamy zaginione posty wrócimy do stanu sprzed awarii, kupony podane od teraz anulujemy i dokończymy zabawę jeszcze raz.
Ale na to są minimalne szanse ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
kurson moj kupon nr 3 masz w komorce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
ehhhhhh nie doczytalem.Szkoda poniewaz ja mialem trafiony kupon nr 3 a przeciwnik mial pudlo w kuponie nr 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam. Ale się narobiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... Rivaldinho do podania kupon 4, 5 i 6 Misiek do podania kupon 4, 5 i 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie wiem kiedy będzie Riva, bo jak na razie to go chyba nie ma... Ale ja wiem że miał trafiony kupon #4 z Beveren i Wisłą... oraz podał 'coś' [on na pewno wie] x2 x 2 z Turcji, ja natomiast trafiłem #4 Nieminen+Kuza oraz #5 - Moya+Clijsters, tak więc mam nadzieję że my się jakoś dogadamy... jak nie to... będziemy powtarzać... Czekam teraz na odzew ze strony 'moda' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Ale jak Szef Kurson.. będzie kazał powtórzyć... to będziemy powtarzać.. w sumie może i tak byłoby najsprawiedliwej...
Czyli Kurson... już bez zbędnego mętliku... powtarzamy obowiązkowo? Czy można jeszcze się dogadać?
Bo już chyba nikt nie wie co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wiem że dla niektórych z par ta sytułacja jest bardzej szczęśliwsza, dla niektórych nie... no ale cóż... forum zaszalało i już tego nikt nie zmieni...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Nie będziemy niczego odtwarzać z pamięci (np. pamiętam, że kupon 3 Lopeza był trafiony, ale nie pamiętam z jakim AKO ...). Kontynuujemy zabawę z kuponami, które są podane w temacie (także kupony nr 4 Lopeza i Guciorxa) i obecna runda trwa o tydzień dłużej.
Nie ma idealnego rozwiązania problemu postów, które zniknęły po awarii forum, ale myślę, że każde inne będzie gorsze lub dużo gorsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ok. Zrozumiałem. Tylko teraz musisz jeszcze podkreślić do kiedy się bawimy... Bo podawanie na ... to wiesz jak bywa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Sorry za zaśmiecanie tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
i obecna runda trwa o tydzień dłużej.
Koniec. Teraz tylko podajemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Przeca napisałem do kiedy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale dla pewności - podawanie kuponów przedłużam do godz. 24:00 niedzieli 14.05.
Kupony można podawać choćby zaraz
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
hmmmmmmm kurson ja swojego esa mam w archiwum (wiec jak cos)a jezeli nie to bede podawal te 3 zalegle kupony. Chyba za bardzo zalezy mi na tym konkursie ze tak walcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Lopez - nie brnijmy aż tak daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, przecież nie będziesz mi teraz robił zdjęcia z archiwum swojego telefonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - wiem, że kupon był trafiony, jak również kilka innych, ale pozostańmy przy tym stanie rzeczy, który podałem w poprzednich postach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338 |
Witam! Mam ten temat w ulubionych i wszystkie posty z niego otrzymuję na skrzynke e-mail. Te brakujące tez mam. Myśle, że jesteśmy w stanie zakończyć rundę dzisiaj, gdyby wszyscy się zgodzili na odtworzenie tego (głównie Amperek, bo jest ze mną w parze, a mam tam też swoje typy).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Decyzja zapadła i nie będziemy tego odtwarzać również z "ulubionych".
Kończymy za tydzień.
Koniec kropka. The end. Konec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Witam! Mam ten temat w ulubionych i wszystkie posty z niego otrzymuję na skrzynke e-mail. Te brakujące tez mam. Myśle, że jesteśmy w stanie zakończyć rundę dzisiaj, gdyby wszyscy się zgodzili na odtworzenie tego (głównie Amperek, bo jest ze mną w parze, a mam tam też swoje typy). Ja jestem za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po co przedłużać  No, ale w razie czego podaje kupon: Kupon 5 07.05.2006/15:00/Juventus FC - US Palermo/typ-1/kurs-1.18/piłka nożna 07.05.2006/15:00/Parma FC - AC Milan/typ-2/kurs-1.28 Expekt, AKO 1.51
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|