Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Oj Amperek, gdyby tak było, to wszystkie mecze (prawie wszystkie) musiałyby sie zakończyć walkowerami. Coś forum szwankuje. POZDR

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Gdzieś posty poznikały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja miałem już podane wszystkie 6 kuponow.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Gdzieś posty poznikały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja miałem już podane wszystkie 6 kuponow.
Pamietam.Osttani kupon zamykala ci Wisla i masz 4/6 tylko nie wiem jakie srednie ako. Ja wczoraj podeslalem Kursonowi typy na koma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S Ciekawe co zrobi z tym wszystkim kurson bo nie sadze zeby byly walkowery

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
5 kupon wtopil ci caen miales x2
a 6 kupon to kuza i anderlecht nie pamietam dokladnie ale ako chyba 1.62 albo 1.61.Wiec w naszej parze chyba problemow nie bedzie.Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Potwierdzam, że kilka, kilkanaście postów zniknęło - poczekamy, może uda się jeszcze odzyskać ostatnią wersję forum - jeżeli nie, zastanowię się co z tym fantem zrobić, prawdopodobnie dokończymy tak jak jest, ale do końca następnego tygodnia (chyba, że wszyscy ćwierćfinaliści zgodzą się podać komplet kuponów jeszcze dziś - czekam na odzew do 18:00 - w tej opcji nie obowiązywałby limit 2 kuponów na dzień).


Póki co podam kupony, które otrzymałem wczoraj na SMS:

Otrzymany o 12:43

Kupon 4 / Lopez
06.05.2006/15:25/Kuznetsova - Chakvetadze/typ-1/kurs-1.14/tenis
06.05.2006/18:55/Hancock - Jonsson/typ-1/kurs-1.55/żużel
Expekt, AKO 1.77


Otrzymany o 22:20

Kupon 4 / Guciorx
07.05.2006/15:00/Juventus - Palermo/typ-1/kurs-1.18/piłka nożna
07.05.2006/18:00/Fenerbahce - Kayseri/typ-over 2.5/kurs-1.42/piłka nożna
Expekt, AKO 1.68

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Z tego co zdążyłem się zorientować nie odzyskamy postów, które były wysłane po ostatnim backupie.

W związku z tym uznajemy, że tamtych postów nie było i do klasyfikacji zaliczę tylko kupony, które pozostały (również te 2 kupony, które otrzymałem sms-em).
Kupon 3 Lopeza, który wcześniej otrzymałem również sms-em niestety skasowałem w telefonie po podaniu go na forum i nie będę go brał w podsumowaniu.

Amperek do podania kupon 5 i 6
Guciorx do podania kupon 2, 3, 5 i 6
Rivaldinho do podania kupon 4, 5 i 6
Misiek do podania kupon 4, 5 i 6
Lopez do podania kupon 3, 5 i 6
adingh do podania kupon 5 i 6
Prezes_1 do podania kupon 4, 5 i 6
madrilenio do podania kupon 4, 5 i 6


Czas podania kompletu kuponów przedłużam do następnej niedzieli.

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Jeżeli jakimś cudem odzyskamy zaginione posty wrócimy do stanu sprzed awarii, kupony podane od teraz anulujemy i dokończymy zabawę jeszcze raz.

Ale na to są minimalne szanse ...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
kurson moj kupon nr 3 masz w komorce.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
ehhhhhh nie doczytalem.Szkoda poniewaz ja mialem trafiony kupon nr 3 a przeciwnik mial pudlo w kuponie nr 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Ale się narobiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...

Quote
Rivaldinho do podania kupon 4, 5 i 6
Misiek do podania kupon 4, 5 i 6

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie wiem kiedy będzie Riva, bo jak na razie to go chyba nie ma... Ale ja wiem że miał trafiony kupon #4 z Beveren i Wisłą... oraz podał 'coś' [on na pewno wie] x2 x 2 z Turcji, ja natomiast trafiłem #4 Nieminen+Kuza oraz #5 - Moya+Clijsters, tak więc mam nadzieję że my się jakoś dogadamy... jak nie to... będziemy powtarzać...

Czekam teraz na odzew ze strony 'moda' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Ale jak Szef Kurson.. będzie kazał powtórzyć... to będziemy powtarzać.. w sumie może i tak byłoby najsprawiedliwej...

Czyli Kurson... już bez zbędnego mętliku... powtarzamy obowiązkowo? Czy można jeszcze się dogadać?

Bo już chyba nikt nie wie co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wiem że dla niektórych z par ta sytułacja jest bardzej szczęśliwsza, dla niektórych nie... no ale cóż... forum zaszalało i już tego nikt nie zmieni...

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Nie będziemy niczego odtwarzać z pamięci (np. pamiętam, że kupon 3 Lopeza był trafiony, ale nie pamiętam z jakim AKO ...).
Kontynuujemy zabawę z kuponami, które są podane w temacie (także kupony nr 4 Lopeza i Guciorxa) i obecna runda trwa o tydzień dłużej.

Nie ma idealnego rozwiązania problemu postów, które zniknęły po awarii forum, ale myślę, że każde inne będzie gorsze lub dużo gorsze.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ok. Zrozumiałem. Tylko teraz musisz jeszcze podkreślić do kiedy się bawimy... Bo podawanie na ... to wiesz jak bywa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sorry za zaśmiecanie tematu

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
i obecna runda trwa o tydzień dłużej.

Koniec. Teraz tylko podajemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Przeca napisałem do kiedy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale dla pewności - podawanie kuponów przedłużam do godz. 24:00 niedzieli 14.05.

Kupony można podawać choćby zaraz

Powodzenia

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
hmmmmmmm kurson ja swojego esa mam w archiwum (wiec jak cos)a jezeli nie to bede podawal te 3 zalegle kupony. Chyba za bardzo zalezy mi na tym konkursie ze tak walcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Lopez - nie brnijmy aż tak daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, przecież nie będziesz mi teraz robił zdjęcia z archiwum swojego telefonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - wiem, że kupon był trafiony, jak również kilka innych, ale pozostańmy przy tym stanie rzeczy, który podałem w poprzednich postach.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Witam!
Mam ten temat w ulubionych i wszystkie posty z niego otrzymuję na skrzynke e-mail. Te brakujące tez mam. Myśle, że jesteśmy w stanie zakończyć rundę dzisiaj, gdyby wszyscy się zgodzili na odtworzenie tego (głównie Amperek, bo jest ze mną w parze, a mam tam też swoje typy).

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Decyzja zapadła i nie będziemy tego odtwarzać również z "ulubionych".

Kończymy za tydzień.

Koniec kropka. The end. Konec.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Quote
Witam!
Mam ten temat w ulubionych i wszystkie posty z niego otrzymuję na skrzynke e-mail. Te brakujące tez mam. Myśle, że jesteśmy w stanie zakończyć rundę dzisiaj, gdyby wszyscy się zgodzili na odtworzenie tego (głównie Amperek, bo jest ze mną w parze, a mam tam też swoje typy).
Ja jestem za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po co przedłużać tongue

No, ale w razie czego podaje kupon:

Kupon 5
07.05.2006/15:00/Juventus FC - US Palermo/typ-1/kurs-1.18/piłka nożna
07.05.2006/15:00/Parma FC - AC Milan/typ-2/kurs-1.28
Expekt, AKO 1.51

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1