|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Tutaj o chyba nie ma reguły.Wiele razy grałem overy cornerów w Portugalii w meczach Benfici,Porto na wyjazdach. Często czyste dwójki nie wchodziły,ale rożne tak ,bo czym bliżej końca meczu tym napór tych wielkich firm narastał.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
dondo nie brnij juz dalej ruleta to kazdy zaklad
jak sie szybko o tym przekonasz tym lepiej dla ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
TOM czyli rozumiem, że jakby było do gry ilość autów to też byś grał? nie, nie grałbym. Wg mnie da się wytypować, co wiąże się ze zmniejszeniem ryzyka, rzuty rozne....Tworzenie stronn www wyłącznie ze statystykami cornerów też jest wg Ciebie bezsensowne i raczej zabawowe ? Mecze są ustawiane, sprzedawane itd....to trudno przewidzieć w gruncie rzeczy tak jak i rożne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
1 Powyżej 12.5 Annan Athletic v Rangers (Azjatyckie rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.775   100 lat niech zyje, zyje nam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 Powyżej 12.5 Annan Athletic v Rangers (Azjatyckie rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.775  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 Powyżej 12.5 Annan Athletic v Rangers (Azjatyckie rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.775   100 lat niech zyje, zyje nam hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
adamczuk dariusz 3333333333333333
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
BKS ale to wg Ciebie była pewka i zawsze mogłeś grać over 1.5 i byś był zarobiony,a nie nachalnie na o 2.5 (ale to takie gadanie sobie, sens tego o co mi chodzi pisze poniżej): Po prostu uważam, że granie rzeczy na którym tak naprawde piłkarzom kompletnie nie zależy jest bezsensu czyli rzeczy które towarzyszą grze, bo im na tym nie zależy, natomiast jeśli grać u/o to gole/punkty bo tu drużynom zależy aby strzelić/rzucić/nie stracić/obronić - to już w zależności czy ktoś gra undery czy overy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
już mnie kiedyś betowiec z kimś tam obrażał że gram rogi, teraz pół forum kibicuje TOM'owi - co za ironia  Mnie bardzo cieszy że wiele osób sadzi że granie rogów to ruletka. Najważniejsza że ja i kilka osób widzi w tym pewna metodologie i bynajmniej nie bede już nikogo zachecał do takiego grania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Z innej beczki, co to za mecz towarzyski PSG ? Nie ma z kim grać w Europie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
zawsze sie znajdzie ktoś kto musi ponarzekac  Mi też u/o na zawodnikow w NBA wchodzi jak w masło, a ostatnio też ktoś wyjechał ze to loteria  w kasie sie zgadza i to sie liczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
BKS ale to wg Ciebie była pewka i zawsze mogłeś grać over 1.5 i byś był zarobiony,a nie nachalnie na o 2.5 (ale to takie gadanie sobie, sens tego o co mi chodzi pisze poniżej): Po prostu uważam, że granie rzeczy na którym tak naprawde piłkarzom kompletnie nie zależy jest bezsensu czyli rzeczy które towarzyszą grze, bo im na tym nie zależy, natomiast jeśli grać u/o to gole/punkty bo tu drużynom zależy aby strzelić/rzucić/nie stracić/obronić - to już w zależności czy ktoś gra undery czy overy. a co Cie to obchodzi co kto gra? jego pieniadze to niech inwestuje w to co czuje  Twoj portfel to i Twoje ryzyko wygranej / przegranej. No chyba ze chcesz tu rzucic haslo ze masz typy za kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Więcej szcześcia mam grając rogi niż 1x2, więc to gram - liczy się zysk. Jak zaczne tracić grając rogi, przerzucę się na auty 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|