Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Kupon 6/Misiek
13.05.06/12:00/Amelie Mauresmo - Martina Hingis/typ-1/kurs-1.57/Tenis
13.05.06/13:00/Na Li - Nadia Petrova/typ-2/kurs-1.14/Tenis
BAW, AKO: 1.79


Amelie Mauresmo - Martina Hingis (dokończenie meczu, od stanu: 4-6 6-4 0-0)

[color:"blue"]No i wszystko zależy od tych kobitek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dzięki za spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , choć nie stało na zbyt wysokim poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 227
Kupon 6/madrilenio
13.05.06/16:00/Liverpool - West Ham(ZwyciezcaFA Cup 2005/06)/typ-1/kurs-1.28/piłka nożna
13.05.06/19:15/Belarus - Ukraine/typ-1X/kurs-1.20/Hokej
Expekt, Ako:1.53

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
No to mamy derby w półfinale ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Wieluń ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
[b]No to mamy derby w półfinale ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A jak spudłujesz ostatni kupon, a Twój rywal trafi z odpowiednim AKO? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
[color:"red"]Bardzo proszę sprawdzać zamieszczane wyniki (przynajmniej swojej pary) - zdarzają mi się pomyłki.[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]08-17 Amperek - Guciorx 4:3[/color]

Amperek 4/5 (80%) ś.k.t.k. 1.80

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.84[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.67[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.94[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.75[/color]

Guciorx 3/5 (60%) ś.k.t.k. 1.78

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.62[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.68[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 2.04[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]13-21 Rivaldinho - Misiek 2:2 (1.76 - 1.875) - awans Misiek[/color]

Rivaldinho 2/6 (33%) ś.k.t.k. 1.76

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.76[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.85[/color]
[color:"red"]Kupon 4, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 6, pudło[/color]

Misiek 2/6 (33%) ś.k.t.k. 1.875

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.96[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 4, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.79[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]11-19 Lopez - adingh 2:5[/color]

Lopez 2/5 (40%) ś.k.t.k. 1.655

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.54[/color]
[color:"red"]Kupon 2, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.77[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]

adingh 5/6 (83%) ś.k.t.k. 1.63

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.62[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.78[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.68[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.51[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.54[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]10-31 Prezes_1 - madrilenio 5:5[/color]

Prezes_1 5/6 (83%) ś.k.t.k. 2.10

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 2.36[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.82[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.73[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 2.75[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.84[/color]

madrilenio 5/5 (100%) ś.k.t.k. 1.55

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.56[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.56[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.55[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.57[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.50[/color]
Kupon 6/madrilenio
[color:"green"]13.05.06/16:00/Liverpool - West Ham(ZwyciezcaFA Cup 2005/06)/typ-1/kurs-1.28[/color]
13.05.06/19:15/Belarus - Ukraine/typ-1X/kurs-1.20/Hokej
Expekt, Ako:1.53

________________________________________________________
________________________________________________________

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Quote
[b]No to mamy derby w półfinale ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A jak spudłujesz ostatni kupon, a Twój rywal trafi z odpowiednim AKO? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Edit: racja, przeca Liverpool był na X - przepraszam i gratuluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]08-17 Amperek - Guciorx 4:2[/color]

Amperek 4/5 (80%) ś.k.t.k. 1.80

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.84[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.67[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.94[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.75[/color]

Guciorx 2/5 (40%) ś.k.t.k. 1.65

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.62[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.68[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]13-21 Rivaldinho - Misiek 2:2 (1.76 - 1.875) - awans Misiek[/color]

Rivaldinho 2/6 (33%) ś.k.t.k. 1.76

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.76[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.85[/color]
[color:"red"]Kupon 4, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 6, pudło[/color]

Misiek 2/6 (33%) ś.k.t.k. 1.875

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.96[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 4, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.79[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]11-19 Lopez - adingh 2:5[/color]

Lopez 2/5 (40%) ś.k.t.k. 1.655

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.54[/color]
[color:"red"]Kupon 2, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.77[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]

adingh 5/6 (83%) ś.k.t.k. 1.63

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.62[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.78[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.68[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.51[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.54[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]10-31 Prezes_1 - madrilenio 5:5[/color]

Prezes_1 5/6 (83%) ś.k.t.k. 2.10

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 2.36[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.82[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.73[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 2.75[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.84[/color]

madrilenio 5/5 (100%) ś.k.t.k. 1.55

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.56[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.56[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.55[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.57[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.50[/color]
Kupon 6/madrilenio
[color:"green"]13.05.06/16:00/Liverpool - West Ham(ZwyciezcaFA Cup 2005/06)/typ-1/kurs-1.28[/color]
13.05.06/19:15/Belarus - Ukraine/typ-1X/kurs-1.20/Hokej
Expekt, Ako:1.53

________________________________________________________
________________________________________________________

Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
madrilenio gratuluję awansu,
choć gdyby nie awaria forum i powtórka twojego 4 kuponu to byłoby inaczej. Niestety już drugi raz odpadam przy wyniku 5:6 - trudno, szczęście sprzyja lepszym. Życzę utrzymania formy aż do finału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Kupon 6/Lopez
14.05.06/14:00/Federer-Nadal (czy dojdzie do tiebreaku)/typ-TAK/kurs-1.67/Tenis
14.05.06/14:00/Henin-Petrova/typ-1/kurs-1.15/Tenis
BAW, AKO: 1.92


gratuluje awansu

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Quote
kupon 5 / Guciorx
13.05.06 / 16:00 / Liverpool - West Ham United / typ-1 / kurs-1.57/ piłka nożna
13.05.06 / 17:00 / Górnik Łęczna - Górnik Zabrze / typ-1X / kurs-1,30 / piłka nożna
Unibet, AKO: 2,04

Przepraszam bardzo ale było 3-3 więc nie wiem czemu Guciorx ma 5 kupon zaliczony - a więc awansowałem juz - daltego tak napisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Amperek spojrz dokladnie

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Sory wałsnie nie zauwazyłem editu - teraz dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mam pytanie - jakie jest najwyzsze AKO w konkursie - rekord ?;)

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Mam pytanie - jakie jest najwyzsze AKO w konkursie - rekord ?;)

Obecny rekord AKO w naszym konkursie należy do Rivaldinho i wynosi 9.75.

Został ustanowiony w finale VII edycji.

P.S. Wpiszę tą informację również do tematu "Dyskusja", aby w przyszłości było wiadomo jaki poziom jest do przeskoczenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Eeee to nie będe próbował go przeskakiwać - moze w Maseters powalczę ...;)

Kupon 6/Amperek

14.05.2006/14:00/ Federer R. v Nadal R./typ-2/kurs-1,44/tenis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
14.05.2006/16:00/Shakhtar Donetsk v Dynamo Kyiv/typ-1x/kurs-1,35/piłka nożna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Gamebookers, AkO @ 1,944


Pozdrawiam i dziękuję za grę ... rewanz sie udał ... życze powodzenia w następnych edycjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Amperek, dzięki za grę i gratuluję awansu. Dla formalności:
[b]kupon 6 / Guciorx
14.05.06 / 18:30 / Rybnik - Leszno / typ-2 / kurs-1.50/ żużel
14.05.06 / 18:30 / WTK Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot / typ-1 / kurs-1,70 / koszykówka
BAW, AKO: 2,55

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Quote
________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]08-17 Amperek - Guciorx 5:2 awans Amperek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]

Amperek 5/6(83,3%) ś.k.t.k. 1.828

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.84[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.67[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.94[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.75
Kupon 6, AKO 1.94[/color]


Guciorx 2/5 (40%) ś.k.t.k. 1.65

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.62[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.68[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło
Kupon 6, pudło[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]13-21 Rivaldinho - Misiek 2:2 (1.76 - 1.875) - awans Misiek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]

Rivaldinho 2/6 (33%) ś.k.t.k. 1.76

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.76[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.85[/color]
[color:"red"]Kupon 4, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 6, pudło[/color]

Misiek 2/6 (33%) ś.k.t.k. 1.875

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.96[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 4, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.79[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]11-19 Lopez - adingh 2:5awans: adingh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]

Lopez 2/5 (40%) ś.k.t.k. 1.655

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.54[/color]
[color:"red"]Kupon 2, pudło[/color]
[color:"red"]Kupon 3, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.77[/color]
[color:"red"]Kupon 5, pudło
Kupon 6, pudło[/color]

adingh 5/6 (83%) ś.k.t.k. 1.63

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.62[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.78[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.68[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.51[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.54[/color]

________________________________________________________
________________________________________________________

[color:"blue"]10-31 Prezes_1 - madrilenio 5:6 awans: madrilenio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]

Prezes_1 5/6 (83%) ś.k.t.k. 2.10

[color:"red"]Kupon 1, pudło[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 2.36[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.82[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.73[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 2.75[/color]
[color:"green"]Kupon 6, AKO 1.84[/color]

madrilenio 6/6 (100%) ś.k.t.k. 1.545

[color:"green"]Kupon 1, AKO 1.56[/color]
[color:"green"]Kupon 2, AKO 1.56[/color]
[color:"green"]Kupon 3, AKO 1.55[/color]
[color:"green"]Kupon 4, AKO 1.57[/color]
[color:"green"]Kupon 5, AKO 1.50
Kupon 6, AKO 1.53[/color]


________________________________________________________
________________________________________________________


Pary półfinałowe:

Amperek - Misiek "derby"

adingh - madrelinio

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


PS> Zrobiłem podsumowanie - przerwa w "Taniec z gwaizdami" i sie nudziłem - teraz ide oglądać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Dziękuję za pomoc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Gratuluję półfinalistom, dziękuję przegranym. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> (zwłaszcza rywalizacja w ostatniej parze była pasjonująca i Prezes_1 został "rekordzistą" w kategorii "Najlepszy bilans przegranego typera" - no ale cóż - takie życie... ).


Za chwilę temat półfinałowy.

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1