|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
no to teraz tylko czekam na PL wieczorem  ja tylko z PL pogralem Czelsi -2 azjan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 QPR +4.5 Chelsea v QPR (Handicap azjatycki - Rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.95 Odbędzie się 2 Sunderland +5.0 Liverpool v Sunderland (Handicap azjatycki - Rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.85 Odbędzie się 3 Chelsea Chelsea v QPR (Wynik końcowy) 02/01/2013 Brak 1.22 Odbędzie się Zakłady akumulowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 Everton Newcastle v Everton (Wynik końcowy) 02/01/2013 Brak 2.10 Odbędzie się 2 Everton 0.0 Newcastle v Everton (Handicap azjatycki - Rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.90 Odbędzie się Zakłady akumulowane  tyle przed, resztę gram na live jbc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
1 QPR +4.5 Chelsea v QPR (Handicap azjatycki - Rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.95 Odbędzie się 2 Sunderland +5.0 Liverpool v Sunderland (Handicap azjatycki - Rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.85 Odbędzie się 3 Chelsea Chelsea v QPR (Wynik końcowy) 02/01/2013 Brak 1.22 Odbędzie się Zakłady akumulowane  ten handi to przeanalizowane wedlug statystyk ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
przepraszam, co trzeba dziś postawić żeby wygrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
przepraszam, co trzeba dziś postawić żeby wygrać? albo jesli nie chcesz przegrac to nic nie stawiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 QPR +4.5 Chelsea v QPR (Handicap azjatycki - Rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.95 Odbędzie się 2 Sunderland +5.0 Liverpool v Sunderland (Handicap azjatycki - Rzuty rożne) 02/01/2013 Brak 1.85 Odbędzie się 3 Chelsea Chelsea v QPR (Wynik końcowy) 02/01/2013 Brak 1.22 Odbędzie się Zakłady akumulowane  ten handi to przeanalizowane wedlug statystyk ? powiedzmy, że względem statystyk tez
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
przepraszam, co trzeba dziś postawić żeby wygrać? Dziś należy postawić grilla  następnie ustawić ruszt, nie zapominając podsypać brykietu, a na ruszt żeberka ze Sroczek, przyprawić szczyptą Niebieskiej przyprawy, czekać cierpliwie 90 minut (plus minus 15) i gotowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
w bet365 nie ma czego takiego jak pojedynek ? Bo w fortunie ciekawie wyglada Chelsea - Liverpool
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
z tych sroczek to bedzie sraka ja bym tego nie
bral na ruszt na miejscu Artka
lepiej niebieskiej przyprawy dodac ale nie szczypte tylko all in
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Sturridge dziś może być uwzględniany przy wyborze do 11 w Pool ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
pieczone Sroki są dobre, nie narzekaj:P zasadniczo, po włożeniu na ruszt, po 15 minutach da się z wydzielanej woni, odczytać czy będzie o/u, gdybym musiał w tej chwili stawiać, postawiłbym over tylko te Sroki tak się wystrzelały i na puszczały, że dziś faktycznie mogą się zesrać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
pieczone Sroki są dobre, nie narzekaj:P zasadniczo, po włożeniu na ruszt, po 15 minutach da się z wydzielanej woni, odczytać czy będzie o/u, gdybym musiał w tej chwili stawiać, postawiłbym over tylko te Sroki tak się wystrzelały i na puszczały, że dziś faktycznie mogą się zesrać.  Czarne Udko nie gra, odmówił gry w spotkaniu jeśli chodzi o sroki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
kurs na Everton spadnie do meczu poniżej 2 pewnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
podobnie jak wczoraj Arsenale
qrwa jak widze tego artete chyba najwiekszego sciemniacza w PL
stoiiii w kole i nie wychodzi z niego chyba ze jest przerwa lub rzut karny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Brage warto ? albo jakis overek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
pieczone Sroki są dobre, nie narzekaj:P zasadniczo, po włożeniu na ruszt, po 15 minutach da się z wydzielanej woni, odczytać czy będzie o/u, gdybym musiał w tej chwili stawiać, postawiłbym over tylko te Sroki tak się wystrzelały i na puszczały, że dziś faktycznie mogą się zesrać.  Czarne Udko nie gra, odmówił gry w spotkaniu jeśli chodzi o sroki a ja czytałem, że nie odmówił tylko pojechał dogadywać kontrakt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
a to taka ciekawostka Liverpool have won only six of their last 21 Premier League games in January, says Opta Stats on Twitter. How do you think they will get on against Sunderland tonight?
+1,5 wyglada solidnie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
pieczone Sroki są dobre, nie narzekaj:P zasadniczo, po włożeniu na ruszt, po 15 minutach da się z wydzielanej woni, odczytać czy będzie o/u, gdybym musiał w tej chwili stawiać, postawiłbym over tylko te Sroki tak się wystrzelały i na puszczały, że dziś faktycznie mogą się zesrać.  Czarne Udko nie gra, odmówił gry w spotkaniu jeśli chodzi o sroki a ja czytałem, że nie odmówił tylko pojechał dogadywać kontrakt. na jedno wychodzi - nie zagra
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Chelsea Londyn jest bardzo blisko pozyskania napastnika Newcastle United, Demby Ba. "The Blues" chcą wykorzystać klauzule wykupu piłkarza, zapisaną w jego kontrakcie.
"Potwierdzamy, że Chelsea złożyła oficjalną ofertę za Dembę Ba, wykorzystując klauzulę wykupu zawartą w jego kontrakcie. Klub zezwolił zawodnikowi na prowadzenie rozmów z Chelsea. Z tego powodu Demba Ba nie wystąpi w wieczornym meczu z Evertonem" - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie Newcastle.
Według nieoficjalnych informacji, "The Blues" zapłacą za 27-letniego napastnika 7,5 miliona funtów.
Demba Ba w trwającym sezonie zdobył dla Newcastle 13 goli, co daje mu drugie miejsce w klasyfikacji strzelców Premier League. Jedno trafienie więcej ma snajper Manchesteru United, Robin van Persie.
Tak, jakby ktoś jeszcze nie czytał...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|