|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
Witam koledzy Mam pytanie , a mianowicie znacie może strony internetowe , na których mozna oglądać transmisje sportowe za opłatą . Jeżeli mnie pamięć nie myli to kiedyś mozna było oglądać mecze koszykówki na live na stronie www.nba.com [ nba.com] . Proszę o pomoc i o ewentualne adresy takich stron. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
:rolleyes: Chyba mam DeJaVu Znamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Widzę, że mój post, który jako jedyny był na temat też wykasowany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla moderatorów (po raz kolejny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
www.soccerage.com [ soccerage.com] jeden mecz (najczesciej Parmy) z Serie A mozna sobie ogladac, info bedzie tak kolo piatku na sronie glownej trzeba poszukac bannera
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Szopa: [qb] www.soccerage.com [ soccerage.com] jeden mecz (najczesciej Parmy) z Serie A mozna sobie ogladac, info bedzie tak kolo piatku na sronie glownej trzeba poszukac bannera[/qb] Czy to jest live czy re-live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
Szopa mam pytania , po pierwsze czy nie robisz sobie jaj , po drugie czy to jest płatne . Napisz coś więcej o tej stronie oraz jakie trzeba miec oprogramowanie , żeby ogladac ten mecz. Szopa jeszcze raz dzieki za odpowiedz ,bo wiesz tutaj są czasami kanalie ,które potrafią człowieka wyzywać od idiotów tylko dlatego , że zadał pytanie forumowiczom , a przecież to forum od tego jest prawda? . Pozdrawiam ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216 |
forum od tego jest masz racje, ale nie nalezy z kazdym pytaniem zasmiecac forum, tylko najpierw nalezy poszukac odpowiedzi w istniejacych tematach. Poza tym jezeli chcesz zadac pytanie, nie musisz od razu zakladac nowego tematu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
sorry , wiecej już nie zaloże nowego tematu , przepraszam jak kogoś urazile, to sie nie powtórzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Najlepiej w ogóle nie zakładać tematów nie pisać postów i nie odpowiadać na nie. Po co zaśmiecać forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo to po prostu gigantyczny problem (przeszkadza to dokładnie wszystkim i to bardzo!) jak ktoś założy nowy temat, w którym jakieś pytanie się powtarza. Zanim to zrobi powinien więc bezwarunkowo przejrzeć 2583 tematy na forum i przeczytać 200 postów w każdym. Dismissed!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Norman100: [qb]Szopa mam pytania , po pierwsze czy nie robisz sobie jaj , po drugie czy to jest płatne . Napisz coś więcej o tej stronie oraz jakie trzeba miec oprogramowanie , żeby ogladac ten mecz. Szopa jeszcze raz dzieki za odpowiedz ,bo wiesz tutaj są czasami kanalie ,które potrafią człowieka wyzywać od idiotów tylko dlatego , że zadał pytanie forumowiczom , a przecież to forum od tego jest prawda? . Pozdrawiam ciebie.[/qb] relacja jest live, jest platna, szczegoly na soccerage, prosze sie zaglebic, ja tym za bardzo nie bylem zainteresowany... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jesli chodzi nie tylko o LIVE cyfry (wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a ogladanie meczu jak w TV to: http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
Nesta napisz coś wiecej o tej stronie , dziękowa.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Norman100: [qb]Nesta napisz coś wiecej o tej stronie , dziękowa.[/qb] Co moge wiecej napisac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To jest zbyt jasne... wchodzisz na http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp massz ikonki z playerami i pod nimi linki. Klikasz np. pod napisem AC Milan - Real Madryt na ikone WindowsMediaPlayer i sam Ci sie otworzy i bedzie NA ZYWO lecial na kompie przez lacze internetowe ten mecz, tak jak na zywo sie oglada w TV. Mi dziala dobrze i plynnie na laczach do 180 kbs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
nesta wielkie dzieki za odpowiedz , są jeszcze porządni ludzie na tym forum.Dziękowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
nesta przepraszam , że zawracam ci głowę , ale mam jeszcze jedno pytanie , a mianowicie jak kliknąłem na link ukazalo mi się nastepujące ogłoszenie ;NIEKTORE PLIKI MOGĄ BYĆ SZKODLIWE DLA KOMPUTERA , o co tu chodzi ? . Napisz i dziękowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Myśle że teraz mogą być błedy gdyz mecze zaczynają sie o 20;45 dzisiaj...wiec jesli wieczorem bedzie działało to bedzie świetnie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
ale co to znaczy , że niektore pliki mogą być szkodliwe dla kompa , kliknąlem na link i ukazalo mi sie takie ogloszenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157 |
Oryginalnie wysłał Norman100: [qb]ale co to znaczy , że niektore pliki mogą być szkodliwe dla kompa , kliknąlem na link i ukazalo mi sie takie ogloszenie.[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobry jesteś poczekaj do dnia meczyku wtedy sobie to załącz i bedzie gitara mann <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Norman100: [qb]nesta przepraszam , że zawracam ci głowę , ale mam jeszcze jedno pytanie , a mianowicie jak kliknąłem na link ukazalo mi się nastepujące ogłoszenie ;NIEKTORE PLIKI MOGĄ BYĆ SZKODLIWE DLA KOMPUTERA , o co tu chodzi ? . Napisz i dziękowa.[/qb] Moga byc 3 powody: - zainstaluj sobie ponownie RealPlayer lub WindowsMediaPlayer bo nie dzialaja poprawnie na odtwarzanie z URL; - poczekaj na czas rozpoczecia danego spotkania - mi dziala w czasie meczu kazdy link bez problemow; - masz za slabe lacze i wybierz w czasie meczu jakas transmisja z mala iloscia kbs;
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|