Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Witam koledzy
Mam pytanie , a mianowicie znacie może strony internetowe , na których mozna oglądać transmisje sportowe za opłatą . Jeżeli mnie pamięć nie myli to kiedyś mozna było oglądać mecze koszykówki na live na stronie www.nba.com [nba.com] . Proszę o pomoc i o ewentualne adresy takich stron. Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
:rolleyes: Chyba mam DeJaVu
Znamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Widzę, że mój post, który jako jedyny był na temat też wykasowany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla moderatorów (po raz kolejny)

Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
www.soccerage.com [soccerage.com] jeden mecz (najczesciej Parmy) z Serie A mozna sobie ogladac, info bedzie tak kolo piatku na sronie glownej trzeba poszukac bannera

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Szopa:
[qb]www.soccerage.com [soccerage.com] jeden mecz (najczesciej Parmy) z Serie A mozna sobie ogladac, info bedzie tak kolo piatku na sronie glownej trzeba poszukac bannera[/qb]
Czy to jest live czy re-live?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Szopa mam pytania , po pierwsze czy nie robisz sobie jaj , po drugie czy to jest płatne . Napisz coś więcej o tej stronie oraz jakie trzeba miec oprogramowanie , żeby ogladac ten mecz. Szopa jeszcze raz dzieki za odpowiedz ,bo wiesz tutaj są czasami kanalie ,które potrafią człowieka wyzywać od idiotów tylko dlatego , że zadał pytanie forumowiczom , a przecież to forum od tego jest prawda? . Pozdrawiam ciebie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 216
forum od tego jest masz racje, ale nie nalezy z kazdym pytaniem zasmiecac forum, tylko najpierw nalezy poszukac odpowiedzi w istniejacych tematach.
Poza tym jezeli chcesz zadac pytanie, nie musisz od razu zakladac nowego tematu...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
sorry , wiecej już nie zaloże nowego tematu , przepraszam jak kogoś urazile, to sie nie powtórzy.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Najlepiej w ogóle nie zakładać tematów nie pisać postów i nie odpowiadać na nie. Po co zaśmiecać forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo to po prostu gigantyczny problem (przeszkadza to dokładnie wszystkim i to bardzo!) jak ktoś założy nowy temat, w którym jakieś pytanie się powtarza. Zanim to zrobi powinien więc bezwarunkowo przejrzeć 2583 tematy na forum i przeczytać 200 postów w każdym. Dismissed!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]Szopa mam pytania , po pierwsze czy nie robisz sobie jaj , po drugie czy to jest płatne . Napisz coś więcej o tej stronie oraz jakie trzeba miec oprogramowanie , żeby ogladac ten mecz. Szopa jeszcze raz dzieki za odpowiedz ,bo wiesz tutaj są czasami kanalie ,które potrafią człowieka wyzywać od idiotów tylko dlatego , że zadał pytanie forumowiczom , a przecież to forum od tego jest prawda? . Pozdrawiam ciebie.[/qb]
relacja jest live, jest platna, szczegoly na soccerage, prosze sie zaglebic, ja tym za bardzo nie bylem zainteresowany... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
POLECAM !
http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jesli chodzi nie tylko o LIVE cyfry (wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a ogladanie meczu jak w TV to:
http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Nesta napisz coś wiecej o tej stronie , dziękowa.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]Nesta napisz coś wiecej o tej stronie , dziękowa.[/qb]
Co moge wiecej napisac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To jest zbyt jasne... wchodzisz na http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp massz ikonki z playerami i pod nimi linki. Klikasz np. pod napisem AC Milan - Real Madryt na ikone WindowsMediaPlayer i sam Ci sie otworzy i bedzie NA ZYWO lecial na kompie przez lacze internetowe ten mecz, tak jak na zywo sie oglada w TV. Mi dziala dobrze i plynnie na laczach do 180 kbs.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
nesta wielkie dzieki za odpowiedz , są jeszcze porządni ludzie na tym forum.Dziękowa.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
nesta przepraszam , że zawracam ci głowę , ale mam jeszcze jedno pytanie , a mianowicie jak kliknąłem na link ukazalo mi się nastepujące ogłoszenie ;NIEKTORE PLIKI MOGĄ BYĆ SZKODLIWE DLA KOMPUTERA , o co tu chodzi ? . Napisz i dziękowa.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Myśle że teraz mogą być błedy gdyz mecze zaczynają sie o 20;45 dzisiaj...wiec jesli wieczorem bedzie działało to bedzie świetnie:)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
ale co to znaczy , że niektore pliki mogą być szkodliwe dla kompa , kliknąlem na link i ukazalo mi sie takie ogloszenie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]ale co to znaczy , że niektore pliki mogą być szkodliwe dla kompa , kliknąlem na link i ukazalo mi sie takie ogloszenie.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobry jesteś poczekaj do dnia meczyku wtedy sobie to załącz i bedzie gitara mann <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]nesta przepraszam , że zawracam ci głowę , ale mam jeszcze jedno pytanie , a mianowicie jak kliknąłem na link ukazalo mi się nastepujące ogłoszenie ;NIEKTORE PLIKI MOGĄ BYĆ SZKODLIWE DLA KOMPUTERA , o co tu chodzi ? . Napisz i dziękowa.[/qb]
Moga byc 3 powody:
- zainstaluj sobie ponownie RealPlayer lub WindowsMediaPlayer bo nie dzialaja poprawnie na odtwarzanie z URL;
- poczekaj na czas rozpoczecia danego spotkania - mi dziala w czasie meczu kazdy link bez problemow;
- masz za slabe lacze i wybierz w czasie meczu jakas transmisja z mala iloscia kbs;

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1