Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]jeżeli ktoś myśli, że będzie miał wynik szybciej niż na livescorze - jest w błędzie.[/qb]
Tu ty jestes w bledzie... nawet 50 sekund to SZYBCIEJ niz serwisy www, livescore nawet z lig takich jak Premiership, Serie A daje dopiero najwczesniej po conajmniej 1(2) minucie...

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]moi drodzy próbowałem oglądać kilka kanałow i nic mi z tego nie wychodzi . Ukazuje mi się tylko czarna plansza . Jak kilkam na link ukazuje mi się komunikat , że nie niektóre pliki mogą być szkodliwe dla kompa , ponadto boję się czy nie ściągnę jakiegos wirusa . Panowie pomózcie bo juz nie wiem co robić? .
Jak zakładałem ten temat to myslałem , że mnie zbluzgacie , że zasmiecam forum , na początku tak nawet było , kilka osób mnie zbluzgało .ale sami musicie przyznać , że temat jest ciekawy . Dziekuję osobom, które mnie poparły , a jeżeli komuś się mój temat nie spodobał to sorry.[/qb]
to niesciągaj tego pliku tylko daj utwórz i powinien sie windows media player właczyc albo jakis inny odtwarzac z w którym masz skojarzony ten typ pliku zeby otwierał.

Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
Jeśli masz Windows Xp (moim skromym zdaniem największy badziew z dotychczasowych Windowsów) firewal jest standardowo włączony tak wiec trzeba go wyłączy ręcznie .

ponadto polecam sciągnąc najnowszą wersję

Windows Media Player 9.0 oraz Real Player

Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
a

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
da sie gdzie ogladnac jakis mecz nba na którejś z tych stacji bo nigdzie nie moge znalezc narazie

PS bede wdzieczny za linka

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Boston vs Minnesota

http://tkn.se:8400/;stream.nsv (do wklejenia w winampie)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
nie moge sie połączyć, a chętnie bym obejrzał końcówkę, bo grałem na Celtów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jakieś instrukcje? Help!

PS Moze limit połączeń jest ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
iles miejsc na serwerze jest ograniczona ale jak wrzucisz link w petle na winampie to w koncu sie polaczysz. mnie rowniez wywalilo po czym bylo full ale po chwili wskoczylem w wolne miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
THX, ju ar priti demn fast, man... i dobrze wychowany (na tej nalewce) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bede probowal, emocjonujący mecz.

PS [unknown host] caly czas, moze cos zle robie :/

Last edited by halfacat; 06/02/2005 19:52.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
mam pytanie odnosnie przekazu ogladam mecz i co chwila mi przerywa na buforowanie o co chodzi czy mam za słaby transfer (128)
a poza tym jeszcze jedno pytanie Wychowany... skad bierzesz info na temat tych meczy gdzies moge znalezc taką liste wraz z linkami??
PS leci gdzies mecz houston - lakers


dzieki za tamtego linka i czekam na odpowiedz

Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
cały czas [connecting] .... [unknown host] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

mam pecha, czy coś źle robie, powiedzcie mi - będe wiedział na przyszłość, bo mecz dobiega do końca.

GO, Paul (Pierce) !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja tez chwile odbierałem a teraz nie odbieram nie przejmuj sie zawalony jest serwer

Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
Kto wie gdzie mozna ogladac mecz Barcy ??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Quote
mam pytanie odnosnie przekazu ogladam mecz i co chwila mi przerywa na buforowanie o co chodzi czy mam za słaby transfer (128)
a poza tym jeszcze jedno pytanie Wychowany... skad bierzesz info na temat tych meczy gdzies moge znalezc taką liste wraz z linkami??
PS leci gdzies mecz houston - lakers


dzieki za tamtego linka i czekam na odpowiedz

tutaj jest wiecej linkow (w sumie jest 6 kanalow):
http://www.streamtvnow.com/board/forumdisplay.php?f=8

co do buforowania to trzeba zmienic sobie ustawienia w winampie w podany na ponizszej stronie sposob:
http://www.groovemaster.nl/buffering.htm

poza tym dzisiaj nawet mnie co jakis czas buforuje choc wczesniej zdarzalo mi sie to bardzo rzadko - byc moze ma to zwiazek z dzisiejszym oblezeniem streamow z powodu SuperBowl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PS LAL @ Houston wlasnie leci na ktoryms z kanalow

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
http://www.soccerstreams.com/upcoming.asp - piłka w necie relacje LIVE + lista TV nadających w necie - na japonskich kanałach codziennie gra NBA

http://www.internetradio.cjb.net/ - strona o tv w necie masa linków do TV nadających w necie !!!

http://www.orkana.host.sk/footballspy/najblizsze.htm - lista meczy i kanałów gdzie lecą

http://beelinetv.com/ - kanały TV nadające w necie !!

http://www.calciolibero.com/ tu też kanały TV w necie !!

http://broadband-television.com/tv/english.html

jak mam załączyc jakis program np. w media albo realu nie wiem jak uruchomic odnosnik zeby mi działał w podanych wyzej programach??
wyskakuje mi jakies okienko sciagania pliku *asx bodajze co zrobic z tym fantem??
i czy mozna kazdy z tych programów ogladac w winampie??


bede wdzieczny za odpowiedzi

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
Musisz wejśc do opcji Media PLAYERA (OPCJE/TYPYPLIKÓW) i pozaznaczać odpowiednie Formaty to samo w Real Playerze

A dla tych co im sie nic nie chce robić lub nie wiedzą jak
polecam sciągnąć najnowsze kodeki K-LITE (20MB) http://www.nowe.pl/modules/mydownloads/visit.php?cid=9&lid=138 po ich zainstalowaniu wszystko poleci - (realplayer,media i masa innych formatów) razem z koderami instaluje się Media Player Classic i przez to się będzie wszystko otwerać- zreszta jest to chyba najlepsze rozwiązanie.

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
mozna dzisiaj zobaczyc jakis mecz nba bo patrze na tym linku co dostałem od Wychowanego .... ale na razie nic nie ma
Prosze o info ewentualnie o linka do wklejenia w winampie

Ps dzieki za kazda odpowiedz

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
jezeli posiadacie pod reka jakies streamy z dzisiaejszych meczy towarzyskich to prosiłbym dobrych ludzi o pdzielenie sie nimi w koncu samą piłka człowiek zyje

hehe

Pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
England - Holland (19:45)
http://www.angelfire.com/nj2/stanti/tv/asx...s_espn_1_tv.asx
<a href="mms://vod-vip.cnctv.cn/&#26143;&#31354;&#20307;&#32946;" target="_blank">mms://vod-vip.cnctv.cn/&#26143;&#31354;&#20307;&#32946;</a>


Slovenia v Czech Republic (16:00)
<a href="mms://212.199.221.153/330404" target="_blank">mms://212.199.221.153/330404</a>
<a href="mms://213.8.106.59/330404" target="_blank">mms://213.8.106.59/330404</a>
<a href="mms://213.8.106.61/330404" target="_blank">mms://213.8.106.61/330404</a>
<a href="mms://212.150.36.34/330404" target="_blank">mms://212.150.36.34/330404</a>
<a href="mms://192.114.71.118/330404" target="_blank">mms://192.114.71.118/330404</a>

Israel v Croatia (17:00)
<a href="mms://212.199.221.153/1041871" target="_blank">mms://212.199.221.153/1041871</a>
<a href="mms://213.8.106.59/1041871" target="_blank">mms://213.8.106.59/1041871</a>
<a href="mms://213.8.106.61/1041871" target="_blank">mms://213.8.106.61/1041871</a>
<a href="mms://212.150.36.34/1041871" target="_blank">mms://212.150.36.34/1041871</a>
<a href="mms://192.114.71.118/1041871" target="_blank">mms://192.114.71.118/1041871</a>

World Cup Qualifier

Greece v Denmark (19:30)
<a href="mms://212.199.221.153/330404" target="_blank">mms://212.199.221.153/330404</a>
<a href="mms://213.8.106.59/330404" target="_blank">mms://213.8.106.59/330404</a>
<a href="mms://213.8.106.61/330404" target="_blank">mms://213.8.106.61/330404</a>
<a href="mms://212.150.36.34/330404" target="_blank">mms://212.150.36.34/330404</a>
<a href="mms://192.114.71.118/330404" target="_blank">mms://192.114.71.118/330404</a>

Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 227
gdzie by można było sprawdzić gzie jaki mecz leci?

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1