Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
Polska to dno dzisiaj !!! 0-1 własnie się kończy. Rasiak =King=2 millions pounds !!!

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Boże, wiem że masz wiele innych zadań, ale spraw aby Kosowski, Mila, Frankowski, Rasiak zostali kontuzjowani ponieważ jest to chyba jednyna możliwość aby nie pojechali na MS.

Wiem że jest to trudne zadanie ponieważ nie grają w swoich nędznych klubikach albo nie starają się walczyć, ale w cuda trzeba wierzyć.

Szymkowiak oraz Żurawski nie uciągną we dwójkę tej fury gówna ...

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Rozmowa po meczu (mniej więcej) :

Pytanie dziennikarza : Potwierdza się stara prawda że w reprezentacji nie mogą grać dobrze piłkarze którzy nie grają w swoich klubach, mam na myśli Kosowskiego i Milę.

Janas : Ale oni przecież grają w klubach i dziś zagrali całkiem dobrze.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mam słów, co za idiota

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Z czym do ludzi?? Oni dostaną wpierdol na mistrzostwach jak się patrzy...Żurawski, Szymkowiak i Smolarek mogą zostać, a reszta jest do wymiany!!! Baszczu zagrał niezły mecz...A Rasialdinho???-ja kur** nie mogę tego idioty!!!!! Co za debil...on jest przykry, on jest posny, on jest beznadziejny!!!!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,429
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,429
Likes: 11
Quote
Quote
Quote
Hmm Chciałbym zeby dzisaj Polska przegrała ... nie z powodu dobrego kursu na Litwe tylko motywcji przed MŚ! Teraz myślą że są wielkimi piłkarzykami a po Mundialu bedą Pajacami! Zimny prysznic przed mundialem sie przyda dla Polski!

Typuje wynik 0-0 hmm może szybka kontra i goool dla Litwy i styl Allla Valerenga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bedzie 0-1! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[color:"red"] bedą Pajacami! [/color] pajacem jest najwyzej autor tego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

I za ile to zagrasz? za kieszonkowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,Co wogole wniosles ta wypowiedzia.popis czy sie poprostu nudzisz.

I jesli zamierzasz odpowiedziec to prosze bez wulgaryzmow bo znikniesz szybciej niz sie pojawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

hahhahahaahahhaa Smiech na sali i kto jest Pajacem !!
nie ważne na wynik Polski już napisze to teraz pisałem na priv .. napisze jeszcze raz
Mila to nie piłkarz, Lewandowski to nie piłkarz, Kosowski to nie piłkarz, Kuś .... etc.. Bonin na MS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Grajcie za gruba kase handicapy.. ja wiem swoje że za dużo jest Pajaców zeby stawiac na nich pieniadze !! I dobrze że teraz przegrywaja to moze zaczna grac cos na MS !!

P.s Bonin podobny styl na boisku prezentuje co ty swoim postem .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Nadal piter uwazam,ze ty jestes pajacem.Nie chodzilo mi o to jaki wynik typujesz tylko o okreslenie naszej reprezentacji.To,ze przegrali dzisiejszy mecz.To co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />Moga nawet przegrac z Wyspami Owczymi.Ale sa reprezentacja,ktora awansowala do Mistrzostw i za to trzeba ich szanowac.Przynajmniej bedziemy sie emocjonowac(przez jakis czas) wystepem naszych pilkarzy a nie kibicowac np. Togo.
A granie meczy towazyskich chyba jest sprzeczne z jakimikolwiek zasadami rozsadnego gracza.

Pozdrawiam

P.S.Moze beda pajacami,ale nie tobie ich oceniac a juz napewno nie przed meczami na MŚ

Dołączył: Dec 2004
Posty: 677
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 677
Quote
Z czym do ludzi?? Oni dostaną wpierdol na mistrzostwach jak się patrzy...Żurawski, Szymkowiak i Smolarek mogą zostać, a reszta jest do wymiany!!! Baszczu zagrał niezły mecz...A Rasialdinho???-ja kur** nie mogę tego idioty!!!!! Co za debil...on jest przykry, on jest posny, on jest beznadziejny!!!!


on jest rzadki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
żenada, w 30 mln kraju nie znaleść 15 zawodników i trenera. chociaż wiem przeciwko komu bede grał na MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 78
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 78
ja nie rozumiem tylko jednego -dlaczego nikt nie daje szansy Saganowskiemu,Burkhartowi,Piechnie,czy nawet Surmie z legii.A takie patalachy jak Mila,Lewandowski,Kosowski,Kus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />,Rasialdo,maja juz wykupione miejsce w hotelu na mundial.Dojda do nich nastepni gwiazdorzy-Dudka,Klos,Rzasa.I to mnie martwi,nikt naszymi gwiazdorami nie wstrzasnie,i te patalachy pojada na mundial i bedzie powtorka z rozrywki,powtorka z Korei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />A Frankowski jest niestety bez formy i nie wiem czy nagle stanie sie cud i na mundialu zacznie strzelac.On chyba sam zaluje ze polakomil sie na funty i pojechal do Wolwerhampton. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.Nadzieja w tym ze przed meczem z Ekwadorem nad Gelsenkirchen przejdzie oberwanie chmury i znow zagramy na wodzie, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Quote
Quote
Quote
Quote
Hmm Chciałbym zeby dzisaj Polska przegrała ... nie z powodu dobrego kursu na Litwe tylko motywcji przed MŚ! Teraz myślą że są wielkimi piłkarzykami a po Mundialu bedą Pajacami! Zimny prysznic przed mundialem sie przyda dla Polski!

Typuje wynik 0-0 hmm może szybka kontra i goool dla Litwy i styl Allla Valerenga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bedzie 0-1! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[color:"red"] bedą Pajacami! [/color] pajacem jest najwyzej autor tego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

I za ile to zagrasz? za kieszonkowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,Co wogole wniosles ta wypowiedzia.popis czy sie poprostu nudzisz.

I jesli zamierzasz odpowiedziec to prosze bez wulgaryzmow bo znikniesz szybciej niz sie pojawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

hahhahahaahahhaa Smiech na sali i kto jest Pajacem !!
nie ważne na wynik Polski już napisze to teraz pisałem na priv .. napisze jeszcze raz
Mila to nie piłkarz, Lewandowski to nie piłkarz, Kosowski to nie piłkarz, Kuś .... etc.. Bonin na MS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Grajcie za gruba kase handicapy.. ja wiem swoje że za dużo jest Pajaców zeby stawiac na nich pieniadze !! I dobrze że teraz przegrywaja to moze zaczna grac cos na MS !!

P.s Bonin podobny styl na boisku prezentuje co ty swoim postem .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Nadal piter uwazam,ze ty jestes pajacem.Nie chodzilo mi o to jaki wynik typujesz tylko o okreslenie naszej reprezentacji.To,ze przegrali dzisiejszy mecz.To co z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />Moga nawet przegrac z Wyspami Owczymi.Ale sa reprezentacja,ktora awansowala do Mistrzostw i za to trzeba ich szanowac.Przynajmniej bedziemy sie emocjonowac(przez jakis czas) wystepem naszych pilkarzy a nie kibicowac np. Togo.
A granie meczy towazyskich chyba jest sprzeczne z jakimikolwiek zasadami rozsadnego gracza.

Pozdrawiam

P.S.Moze beda pajacami,ale nie tobie ich oceniac a juz napewno nie przed meczami na MŚ

grrrr w 1 wiadomości nie nazwałem ich teraz PAJACAMI tylko Wielkimi Piłkarzami! po mistrostwach przewidywałem taki scenariusz

W 2 poście napisałem Kto jest tym Pajacem a nikt z nich nie przyczynił sie w dużym stopniu do Awansu ( moze z 1 wyjatkiem wyjatkiem .. )

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
To co w tej chwili Ci gracze sobą reprezentuja to jest poprotu żenada ...brak mi słów. Cała nadzieja w Żurawskim !! Ja juz dzis stawiam grubsze pienaidze na to że Polska NIE zdobędzie 1/8 finału po kursie : 2,05 w b-a-h.

Podczasz MŚ nie przykuje nawet na chwile uwagi na gre Polaków bo żal dupe ściska ....
Pozdrawiam !

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Nawet ślepej kurze sie ziarno trafi .... to tyle odnosnie powyzszych postowi tego tematu. Miala wygrac Polska i nic nie wskazywalo, ze bedzie inaczej, a ze stalo sie inaczej nie znaczy, ze mamy sie obrazac na wzajem. Pozdro i trzymamy kciuki w czerwcu.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
laugh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Rozmowa po meczu (mniej więcej) :

Pytanie dziennikarza : Potwierdza się stara prawda że w reprezentacji nie mogą grać dobrze piłkarze którzy nie grają w swoich klubach, mam na myśli Kosowskiego i Milę.

Janas : Ale oni przecież grają w klubach i dziś zagrali całkiem dobrze.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mam słów, co za idiota

a to Mila i Kosowski, jednak grali>>??<< co prawda nie ogladalem do konca ale do 70 min. zadnego z nich nie zauwazylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Poprostu to co zobaczyłem dzisiaj moge skometować krótko - żedada.To co dzisiaj robili nasi ''reprezentanci'' przechodzi ludzkie pojęcie.A mówienie,że całe szczęscie,że do mundialu pozostalo jeszcze 38 dni wydaje się jeszcze bardziej śmieszne.Jednym piłkarzem który dzisiaj jako tako zagrał był debiutant - Gancarczyk.Reszta zero.Dlaczego na siłe wstawiany do ataku jest Frankowski skoro jemu nie idzie od pewnego czasu.Dlaczego nie zostanie powolany,dlaczego chociaz szansy nie dostanie Saganowski.

Dzisiejszy mecz totalne dno.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Quote
żenada, w 30 mln kraju nie znaleść 15 zawodników i trenera. chociaż wiem przeciwko komu bede grał na MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

żenada, niewiedziec nawet ile ludzi mieszka we wlasnym kraju

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
W przypadku Frankowskiego można powiedzieć, że jego czas minął. Miał swoje 5 minut i to był raczej jego szczyt. Dzisiejszym meczem potwierdził, że brak goli w Wolverhampton to nie był przypadek.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
Quote
żenada, w 30 mln kraju nie znaleść 15 zawodników i trenera. chociaż wiem przeciwko komu bede grał na MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

żenada, niewiedziec nawet ile ludzi mieszka we wlasnym kraju

30 mln. to bedzie bez "starych babkow" z Radia Maryja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Quote
W przypadku Frankowskiego można powiedzieć, że jego czas minął. Miał swoje 5 minut i to był raczej jego szczyt. Dzisiejszym meczem potwierdził, że brak goli w Wolverhampton to nie był przypadek.

Dokladnie. Każdy ma swoje wzloty i upadki, wlasnie nadszedł upadek Franka. Irytuje mnie jeszcze jedna rzecz... mianowicie to ze od ty;u lat graja ciagle te same osoby, trenerzy nie potrafia eksperymentowac tak skladem zeby odnlezc najleprza ekipa ktora porafila by porządnie grać. Obecnie gra toczy sie na tzw"afere" - byle by do przodu. Zero jakiej kolwiek taktyki . Przed dzisiejszym spodkaniem Janas powiedzial [...]"zeby sobie tylko postrzelali..." - Jak w takim momencie on wogule moze tak mowic, trwaja przygotowania gdzie powinno sie juz szykowac najleprzych zawodnikow i grac ostra pilke , nie ma juz czasu s[rawdzac mlodych i nieobeznanych z grą reprezentacyjną piłkarzy.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Musze wyładowac swoje emocje po tym meczu...przeciez Kosowski, Mila, Kuś, Frankowski Rasiak to totalne dno. Kosowski i te jego wrzutki w pole- tragedia. Mila to sam niewie co robic... Frankowski i te jego strzały...zenada. A te strzały z wolnego Jopa i Sobolewskiego- petarda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

Ostatni raz postawilem na Polske. Oni chca awansowc z grupy? To niemoga pokonac reprezentacje ligi Litewskiej a maja wygrac z Niemcami ? raczej nie. Litwa jakby serio potratowala ten mecz z pelnym kladem to by nam wrzucili pare brameczek. Jednym słowem...żal dupe sciska jak patrze na reprezntacje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
Quote
Quote
żenada, w 30 mln kraju nie znaleść 15 zawodników i trenera. chociaż wiem przeciwko komu bede grał na MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

żenada, niewiedziec nawet ile ludzi mieszka we wlasnym kraju

oj przepraszam, 38, i co to zmienia?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
wygląda to zupełnie jak za Engela, oby efekt nie był ten sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Dudek - Pewny w bramce i wciąż w wyścigu o miejsce w bramce wydaje się być krok przed Borucem.

Garncarczyk - Niezły mecz i pewnie dostanie szansę na przyszłość. Chciałbym jednak wrzucić kamyczek do ogródka. Otóż przy bramce dla litwinów i wrzuceniu piłki z autu Garncarczyk stał i patrzał się jak litwini rozgrywają piłkę i strzelają nam gola. Miał do nich może ze 2 metry i nie zrobił nawet kroku by powstrzymać tę akcję - czy tak ma się zachowywać obrońca? Poza tym naprawdę solidnie.

Lewandowski - Słabiutki i bardzo niepewny na środku obrony. Słusznie zmieniony w przerwie.

Jop - Też nienajlepiej jak na niego, ale znacznie lepiej od Lewandowskiego.

Kuś - Taki sobie występ - niczym specjalnym się nie wyróżniał, poza kilkoma błędami w ustawieniu i dość ostrymi faulami.

Bosacki - Chyba najlepiej zagrał ze środkowych obrońców w tym meczu. Bez błędu.


Kosowski - Tak sobie, miał jednak momenty przebłysków. Próbował szarpać i jako jedyny próbował wygrywać pojedynki jeden na jeden.

Szymkowiak - Najlepszy nasz zawodnik z pola - tylko dlaczego bardzo często grał jako defensywny pomocnik? To już tajemnica Janasa.

Mila - Kolejny raz pokazał, że obarczanie go odpowiedzialnością za grę zespołu to nieporozumienie - stąd wiele niecelnych podań. W 2 połowie zagrał lepiej, gdy to Szymkowiak przejął na siebie ciężar gry.

Bonin - Słabo - drugą szansę nieprędko dostanie.

Sobolewski - Zdecydowanie poprawił grę w środku pola i to się chwali.


Frankowski - Niestety widać, że jest bez formy. A licznik bije...

Sosin i Rasiak - Zupełnie niewidoczni w ataku - Rasiak raz ładnie odegrał do Szymkowiaka, a Sosin parę razy cofał się po piłkę. To zdecydowanie za mało jeśli chce się wywalczyć miejsce w ataku.


Dudek 7 - Garncarczyk 6,5 Lewandowski 4 (Bosacki 6) Jop 5 Kuś 5 - Kosowski 6 Szymkowiak 7 Mila 6 Bonin 4 (Sobolewski 6) - Frankowski 4 Sosin 5 (Rasiak 5)

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1