Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Polska v Litwa <b>1.35 4.20 7.50</b>


Bilans meczów Polska - Litwa:


31.03.1993, Brzeszcze 1:1
15.03.1995, Ostrowiec Św. 4:1
14.02.1997, Ayia Napa (Cypr) 0:0
24.09.1997, Olsztyn 2:0
14.12.2003, La Valetta (Malta) 3:1



Kadra Polski na mecz :


Bramkarze: Jerzy Dudek (1973, Liverpool FC Anglia, 55A), Łukasz Fabiański (1985, Legia Warszawa, 1A).

Obrońcy: Marcin Kuś (1981, Queens Park Rangers FC, Anglia, 3A), Mariusz Jop (1978, FK Moskwa, Rosja, 9A), Mariusz Lewandowski (1979, Szachtar Donieck, Ukraina, 23A-1 gol), Seweryn Gancarczyk (1981, Metallist Charków, Ukraina, 0A), Marcin Baszczyński (1977, Wisła Kraków, 29A-1 gol), Bartosz Bosacki (1975, Lech Poznań, 8A).

Pomocnicy: Mirosław Szymkowiak (1976, Trabzonspor, Turcja, 26A-3 gole), Sebastian Mila (1982, Austria Wiedeń, 24A-5 goli), Kamil Kosowski (1977, Southampton FC, 41A-4 gole), Radosław Sobolewski (1976, Wisła Kraków, 16A- 1 gol), Grzegorz Bronowicki (1980, Legia Warszawa, 0A).

Napastnicy: Tomasz Frankowski (1974, Wolverhampton Wanderers, Anglia, 18A-10 goli), Łukasz Sosin (1977, Apollon Limassol, Cypr, 1A-2 gole), Grzegorz Rasiak (1979, Southampton, Anglia, 26A-6 goli).



Do kadry dołączy jeszcze Grzegorz Bonin z Korony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />




Zapraszam do dyskusji o meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />



........ i do klikania w pajacyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />



<a href="http://www.pajacyk.pl/"><img src="pajacyk2.gif" width=400 height=50 alt="Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl [pajacyk.pl]"></a>

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Króciutko...

Polska - Litwa 1 - 9.5/10 - Litwini przyjechali do Bełchatowa krajowym składem i w konfrontacji z Polakami mają maleńkie szanse aby uniknąć porażki.
Polacy natomiast zagrają na 110 procent - nie muszą chyba pisać dlaczego. Janas za kilkanaści dni ogłosi kadrę na Niemiecki Weltmeisterschaft i każdy dzisiaj będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Frankowski, Sosin a nawet Rasialdo powinni mieć dzisiaj trochę sytuacji do strzelenia goli. Coś pewnie wpadnie, a wynik przewiduję 2:0, 3:1...

można zagrać też z hcp 0:1,5 na Polskę - 4/10.

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Sprawa wyglada prosto wrecz wyjatwkowo prosto Polska w najsilniejszym skladzie a Litwa odwrotnie do tego gdy w jej skladzie ujrzalem znanego z polskich boisk Preiksaitisa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja jednak nie o tym chcialem dlaczego z tego co szybko przejrzalem zaden buk netowy nie wystawil handicapu? :/ nie bardzo mam czas smigac to STS :| co to ma byc? :/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
w stsie jest handicap na polske ze stawka 1.9:)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
może i wygrają ale czy roznica wiecej niz 1 bramki? jak dla mnie SUPER OFERTA w STS kurs 1,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
w gamebookers fajny HC -1 za 1,96 chyba sie skusze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 124
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 124
polska - litwa
stawiam na remis :-P

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
myśle ze wygraja 3-0 lub 3-1 więc dałem hahdi w stsie 1.9:)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
był piękny kursik w toto misiu - 1.40 juz nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> poleciało mi na 1.35

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Na "inny wynik" po kursie 3.00 można śmiało zgarać za niską stawkę. Albo wygrają wysoko, albo kompletna klapa, jak to nasza kadra potrafi czasem ;]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Wiedze zachwyty nad kursem 1,96 przy handi -1, a tymczasem przed chwilką zobaczyłem kursik na takie samo rozwiazanie w Sportingbet. Wystawili piękny kursik 2,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Nie ma co sie oglądać. Spiesze się to zagrać, bo pewnie zaraz kurs poleci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Hmm to Sportingbet teraz bedzie namawial Franka, zeby nie strzelil bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Jeszcze raz spojrzalem na sklady wyjsciowe i takie moje wnioski:
1) Polska
Sklad praktycznie najmocniejszy... mozna by powiedziec prawie najmocniejszy i tu wlasnie tez prawie robi roznice choc nie az taka duza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mozna sie klocic czy np Kosa to jeszcze jest z 1 skladu czy juz wypadl poza 11stke... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
2 Litwa
Przyjezdzaja bez najwiekszych giwazd (wystarczy poptarzec po strzelcach bramek w poprzednich ich meczach czy po prostu posluchac Mikulenasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).
Wiekszosc zawodnikow w skladzie nie ma praktycznie zadnego ogrania na arenie miedzynarodowej i albo debiutuja albo bedzie to ich 3-5 mecz w kadrze... Trzeba jednak przyznac ze cos tam grac potrafia bo pochdza z zespolow z pierwszej 4ligi. Njawiecej meczy maja :
Preiksaitis - 43
Morinas (*lewa pomoc) - 38
Zutautas(sr obrony) - 22

Najwieksze gwiazdy to podobno:
Preikstaitis (kazdy wie jaka zrobil kariere w Polsce)
Savenas- podobno u nich w lidze wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na koniec sami spojrzcie na ich sklad i pomyslce dalej sami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :
Zaczynam od bramki (mecze/strzelone gole)
Malinauskas 1/0
Sasnauskas 0/0
Zutautas 22/0
Klimavicius 2/0
Paulauskas 7/0
Morinas 38/7
Savenas 7/1
Preiksaitis 43/3
Gedgaudas 6/1
Laurisas 3/0
Luksys 1/0

Ciekawe co ;P
Tylko jak przyznaje Mikulenas beda glownie murowac bramke :|

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
nitek: obawiam się że "Franka" w jego obecnej dyspozycji specjalnie do tego nie będzie trzeba namawiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

...a tak w ogóle to opanowałem emocje i hurraoptymizm ,który sie we mnie zrodził po znalezieniu takiego kursu i... nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Będę trzymał kciuki ,zeby nasi ładnie zagrali i wygrali mozliwie w jak najlepszym stylu ,ale nawet kurs 2,10 na min. dwubramkową wygraną Naszych mnie nie przekonywuje. Tu najbardziej widze takie troszke wymęczone 1-0 or 2-1, a nawet nie wykluczałbym "pechowego" remisu. Do takich refleksji nakłonił mnie skład w jakim wystąpimy. Wole sobie w spokoju przy piwku obejrzeć Biało-Czerwonych, niż siedzieć jak na szpilkach i się niepotrzebnie denerwować i pluć sobie w brode, ze znów złamałem swoją żelazną zasadae i zagrałem mecz towarzyski.

Tak więc ja NO BET, ale będę trzymał kciuki ,aby tym którzy zagrali wszedł typek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Hmm Chciałbym zeby dzisaj Polska przegrała ... nie z powodu dobrego kursu na Litwe tylko motywcji przed MŚ! Teraz myślą że są wielkimi piłkarzykami a po Mundialu bedą Pajacami! Zimny prysznic przed mundialem sie przyda dla Polski!

Typuje wynik 0-0 hmm może szybka kontra i goool dla Litwy i styl Allla Valerenga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bedzie 0-1! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Quote
Hmm Chciałbym zeby dzisaj Polska przegrała ... nie z powodu dobrego kursu na Litwe tylko motywcji przed MŚ! Teraz myślą że są wielkimi piłkarzykami a po Mundialu bedą Pajacami! Zimny prysznic przed mundialem sie przyda dla Polski!

Typuje wynik 0-0 hmm może szybka kontra i goool dla Litwy i styl Allla Valerenga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bedzie 0-1! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[color:"red"] bedą Pajacami! [/color] pajacem jest najwyzej autor tego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

I za ile to zagrasz? za kieszonkowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,Co wogole wniosles ta wypowiedzia.popis czy sie poprostu nudzisz.

I jesli zamierzasz odpowiedziec to prosze bez wulgaryzmow bo znikniesz szybciej niz sie pojawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Polska wygra jestem tylko ciekawy czy do zera ( 2,10 ), na razie obstawilem HC -1 zastanawiam sie tez na Win 1/1, Polacy umieja grac z ogorkami, dochodzi do tego ostra rywalizacja o sklad, Franek i nawet Rasiak mysle, ze cos ukluja, dobrze, ze gra Szymek jak bedzie mial dzien to o sytuacje bramkowe sie nie boje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
Polska wygra jestem tylko ciekawy czy do zera ( 2,10 ), na razie obstawilem HC -1 zastanawiam sie tez na Win 1/1, Polacy umieja grac z ogorkami, dochodzi do tego ostra rywalizacja o sklad, Franek i nawet Rasiak mysle, ze cos ukluja, dobrze, ze gra Szymek jak bedzie mial dzien to o sytuacje bramkowe sie nie boje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mi sie wydaje ze do 0 dobra obrona Jop-lewandowski do tego Dudek Napastnicy z Litwy nie zdobyli jeszcze zadnej bramki w reprezie i zapewne goscie ogranicza sie do glebokiej degensywy i kontr ale jeszcze sie zastanow takie moje zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ja również myślę, że patrząc na same składy można wywnioskować, że Polsa wygra! Pod warunkiem, że Febiański nie puści zbyt dużo bramek, bo jak sądzę wejdzie on w drugiej połowie i dlatego uważałbym z handi...z drugiej jednak strony Sosin napewno coś walnie, a myślę, że i Franek się przełamie:) na Szymkowiaka też bym liczył przy rzucie wolnym i moze nawet Kosa...więc wszystko zależy od Fabiańskiego... pzdr POLSKO DO BOJU<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,727
Quote
Quote
Hmm Chciałbym zeby dzisaj Polska przegrała ... nie z powodu dobrego kursu na Litwe tylko motywcji przed MŚ! Teraz myślą że są wielkimi piłkarzykami a po Mundialu bedą Pajacami! Zimny prysznic przed mundialem sie przyda dla Polski!

Typuje wynik 0-0 hmm może szybka kontra i goool dla Litwy i styl Allla Valerenga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i bedzie 0-1! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[color:"red"] bedą Pajacami! [/color] pajacem jest najwyzej autor tego tekstu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

I za ile to zagrasz? za kieszonkowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,Co wogole wniosles ta wypowiedzia.popis czy sie poprostu nudzisz.

I jesli zamierzasz odpowiedziec to prosze bez wulgaryzmow bo znikniesz szybciej niz sie pojawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

hahhahahaahahhaa Smiech na sali i kto jest Pajacem !!
nie ważne na wynik Polski już napisze to teraz pisałem na priv .. napisze jeszcze raz
Mila to nie piłkarz, Lewandowski to nie piłkarz, Kosowski to nie piłkarz, Kuś .... etc.. Bonin na MS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Grajcie za gruba kase handicapy.. ja wiem swoje że za dużo jest Pajaców zeby stawiac na nich pieniadze !! I dobrze że teraz przegrywaja to moze zaczna grac cos na MS !!

P.s Bonin podobny styl na boisku prezentuje co ty swoim postem .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1