|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Nie gram na zawodników przeważnie, ale ciekawie dla mnie wygladaje e dwie opcje.
Washington Wizards - Brooklyn Nets Ilość punktów + asyst: Deron Williams powyżej 25.5 1.85 Charlotte Bobcats - Cleveland Cavaliers Wszystkie asysty zawodnika: Kyrie Irving powyżej 6. 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Ja nie ze mowie ze LAC sa slabi itd. Tylko dzisiaj podejrzewam moga jednak przegrac, jak wiadomo derby to derby. LAL uwzgledniam to ze ten sezon, nie idzie po ich mysli. Ale to dalej LAL i podejrzewam ich gra z czasem bedzie lepiej wygladac. Jednak ogolnie co do ekip. To ja widze finał NYK-LAC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Jednak ogolnie co do ekip. To ja widze finał NYK-LAC  Mnie się wydaje, że na chwilę obecną jednak najbardziej prawdopodobny jest taki finał jak w poprzednim sezonie, ale tym razem Oklahoma będzie górą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Ciekawe czy będzie skrócony sezon NHL czy jednak lipa... Tak trochę zaczynam czuć przesyt tym NBA, więc to NHL naprawdę by mnie ucieszyło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Szlag, nie ma dzisiaj meczu u mnie na ESPN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Ciekawe czy będzie skrócony sezon NHL czy jednak lipa... Tak trochę zaczynam czuć przesyt tym NBA, więc to NHL naprawdę by mnie ucieszyło. oj brakuje NHL, brakuje.. A zwłaszcza drużyny Klonowego Liścia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
Szlag, nie ma dzisiaj meczu u mnie na ESPN  a no nie ma  na cyfrze lac lal ale to o 3.30 za stary jestem na zarywanie nocek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Szlag, nie ma dzisiaj meczu u mnie na ESPN  a no nie ma  na cyfrze lac lal ale to o 3.30 za stary jestem na zarywanie nocek  Mi chodzi o Texas A&M. Fox wykupilo prawa do tego meczu, a Sky nie ma tego w pakiecie. Zamiast tego leci jakis gowniany mecz... Jakies mierne Miami Heat podejmuje jeszcze gorsze Chicago Bulls. Szkoda czasu na ogladanie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
Szlag, nie ma dzisiaj meczu u mnie na ESPN  a no nie ma  na cyfrze lac lal ale to o 3.30 za stary jestem na zarywanie nocek  Mi chodzi o Texas A&M. Fox wykupilo prawa do tego meczu, a Sky nie ma tego w pakiecie. Zamiast tego leci jakis gowniany mecz... Jakies mierne Miami Heat podejmuje jeszcze gorsze Chicago Bulls. Szkoda czasu na ogladanie...   a no szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Jaki ten Brooks u Netsow jest daremny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jaki ten Brooks u Netsow jest daremny  Tam polowa tych co maja znane nazwiska jest gowna warta min Gerald i JJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
JJ jeszcze jako tako, juz bez przesady ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Jaki ten Brooks u Netsow jest daremny  Tam polowa tych co maja znane nazwiska jest gowna warta min Gerald i JJ  JJ akurat dzis niezle ciska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Staty pkt JJ z ostatnich spotkan gdzie gral 35-40min:
33,12,15,16,13,12,22
Gosciu nigdy nie trzymal poziomu. Raz na kilka spotkan odpali zeby w nastepnych meczach miec FG na poziomie 30% i zdobycz 10-15pkt.
Tak bylo w Hawks gdzie mial ciagnac ekipe i dawal non stop dupy i tak jest i bedzie w Netsach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Hawks zrobili w koncu dobry ruch ze sie go pozbyli co juz w USA kazdy im podpowiadal a Netsi majac kase, ambicje i zadnego rozsadnego planu zebrali na pale takie genialne diamenty ze sie ich tez szybko pozbeda. Brakuje mi w Netsach jeszcze Rasharda Lewisa i paru innych delikwentow 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Odpuscilem Pistons a Hawks nawet z Horfordem daja dupy ostro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
no i izi do przerwy  M.Ellis. Total Points - Over 19.5 J.Harden. Total Points - Over 26.5 jadym  z Ellisem powinno być izi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
3rd and 9 at OKLA 23: Johnny Manziel rush for 23 yards for a TOUCHDOWN. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|