Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 136 1 2 41 42 43 44 45 135 136
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by vvisnia
Originally Posted by wojbest1987
Tipsa po secie smile

jakie czelendże bierze laugh laugh

tonący brzytwy się chwyta laugh
hehehe

Bonus: Unibet
Ojro #5696780 05/01/2013 19:29
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
BEDENE 2 set boks

TIPSAR co gra laugh

Ojro #5696800 05/01/2013 19:34
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
warto brać Bedene?

Ojro #5696810 05/01/2013 19:39
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
i się szybciutko BEDENE połamał papa

Ojro #5696820 05/01/2013 19:46
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
nie wiem jak ale Bedene łam wink

Ojro #5696822 05/01/2013 19:48
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
30-0*

noooo

Ojro #5696828 05/01/2013 19:50
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
i 4 po kolei papa

Ojro #5696830 05/01/2013 19:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Mam dziwne wrazenie ze w 3 secie Tipsa zrobi zjazd do bazy

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Grzes123
Mam dziwne wrazenie ze w 3 secie Tipsa zrobi zjazd do bazy
jak ma robić to lepiej w 2 wink

Ojro #5696832 05/01/2013 19:56
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
jedziesz Bedene boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Grzes123
Mam dziwne wrazenie ze w 3 secie Tipsa zrobi zjazd do bazy
jak ma robić to lepiej w 2 wink

W dwóch chyba zbyt podejrzane... Ale tak slabego Tipsy to dawno nie widzialem.

Ojro #5696835 05/01/2013 20:03
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Ana @2.37 boks

Ojro #5696839 05/01/2013 20:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Bedene ogarnij sie ! Hc mam 4,5

Ojro #5696840 05/01/2013 20:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
no nic to teraz 4 gemy trzeba ugrac

GIT #5696842 05/01/2013 20:05
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Originally Posted by GIT
Ana @2.37 boks


cholera złamała ale jakieś tabsy od medyka wzięła :/

Ojro #5696843 05/01/2013 20:06
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
chyba jednak wszystko z Ana ok boks

Ojro #5696848 05/01/2013 20:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Wie ktoś o której dzisiaj Sonja Molnar dokończy swój mecz? I jest może jakaś strona do tego turnieju?

Ojro #5696849 05/01/2013 20:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
aljaz klasa swiatowa laugh

Ojro #5696853 05/01/2013 20:20
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
a ja dziś troszkę inaczej,,

Gasquet - Davydienko 1 kurs 2,7...

Fakty mówią ze finał powinnien wziąść Nikołaj bo pokoannie w świetynm stylu Youznhego , Bolleliego, Hanescu a przede wszystkim Ferrera robią spore wrażenie..wszystkie mecze to świetna gra Daydienki choć sam stwierdzam że rywale nie są na początku roku w dobrej formie a sam Ferrer zrobił tyle błędów że aż głowa boli i nie mial ani jednej szansy na przełamanie..
dziś finał , Francuz rozkręcał się dużo wolnej żeby nie powiedzieć że już go tu o maly włos by nie było bo ale ograł na samym finiszy Zemilje..jest to finał i taki kurs na francuza który ma h2h z Nikolą 3-2 mnie kusi..Rywale Richarda jakich pokonał nie są z półki typu Youzny czy Ferrer ale ci nie byli w formie a Brands (pokonał Monfilsa a ten wczensiej Kohleigo, Herncyha czy też zabił Lacko ) zatem forma idzię w górę i dziś powlaczy ja w to wierże bo ten kurs na finał jest za wysoki..

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Originally Posted by mirekinter
a ja dziś troszkę inaczej,,

Gasquet - Davydienko 1 kurs 2,7...

Fakty mówią ze finał powinnien wziąść Nikołaj bo pokoannie w świetynm stylu Youznhego , Bolleliego, Hanescu a przede wszystkim Ferrera robią spore wrażenie..wszystkie mecze to świetna gra Daydienki choć sam stwierdzam że rywale nie są na początku roku w dobrej formie a sam Ferrer zrobił tyle błędów że aż głowa boli i nie mial ani jednej szansy na przełamanie..
dziś finał , Francuz rozkręcał się dużo wolnej żeby nie powiedzieć że już go tu o maly włos by nie było bo ale ograł na samym finiszy Zemilje..jest to finał i taki kurs na francuza który ma h2h z Nikolą 3-2 mnie kusi..Rywale Richarda jakich pokonał nie są z półki typu Youzny czy Ferrer ale ci nie byli w formie a Brands (pokonał Monfilsa a ten wczensiej Kohleigo, Herncyha czy też zabił Lacko ) zatem forma idzię w górę i dziś powlaczy ja w to wierże bo ten kurs na finał jest za wysoki..

Pytanie tylko czy Rysiek wytrzyma granie z Denką...Rusek niesamowicie pracuje na nogach w tym turnieju i dochodzi niemalże do każdej piłki, a Rysiek jak wiemy aż tak bardzo nie lubi biegać. Dla mnie ten turniej bierze Davydenko bez dwóch zdań

Strona 43 z 136 1 2 41 42 43 44 45 135 136

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,381 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1