|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
U kangurów 25' gry a już powinny być 2 czerwone kartki  gwizdek cipa i tylko zółte daje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Pachnie bramką do HT @2.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Pachnie bramką do HT @2.85 booom 0-1  mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Deportivo izzi  Malaga bedzie leciec w dol tabeli oj bedzie  Sevilla i Lazio  ktos chce peffke na dzis  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Deportivo izzi  Malaga bedzie leciec w dol tabeli oj bedzie  Sevilla i Lazio  ktos chce peffke na dzis  ? Dawaj Uvcio :gren:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
DObra to ja dam Peffkę @2.10 Sydney Wonderers strzeli w drugiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
CC Mariners wybijają z linii bramkowej .... ehh bedę miał to na uwadze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Sydney RED ... po gole Mariners 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Fiora -1,5 w Napoli over 2,5 Braga Arras +2 Vindom badz laskaw podac sklad Lyonu i Montpellie  dziekuje z gory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Sydney RED ... po gole Mariners  Sydney w 10 a i tak potrafią przycisnąć tam się prosi aż o bramkę dla gospodarzy .... byle jak najszybciej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Fiora -1,5 w Napoli over 2,5 Braga Arras +2 Vindom badz laskaw podac sklad Lyonu i Montpellie  dziekuje z gory  Lyon Vercoutre, Lopes Réveillère, Bisevac, B. Koné, Monzon, Dabo S Koné, Malbranque, Gonalons, Fofana, Ferri, Mvuemba Lisandro, Gomis, Benzia, Bastos, Ghezzal
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dzieki Bezdomny  sklad mocny wiec pogram Lyon i Bordo bezpiecznie pod (aw) tez mocny sklad wystawiaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
 mariners z 5 metra nie trafiają a wystarczyło nogę przyłożyć to zajebał świece .....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Fiora -1,5 w Napoli over 2,5 Braga Arras +2 Vindom badz laskaw podac sklad Lyonu i Montpellie  dziekuje z gory  Lyon Vercoutre, Lopes Réveillère, Bisevac, B. Koné, Monzon, Dabo S Koné, Malbranque, Gonalons, Fofana, Ferri, Mvuemba Lisandro, Gomis, Benzia, Bastos, Ghezzal Montpellier Le groupe du MHSC : Pionnier, Yanga-Mbiwa, Hilton, Bedimo, Utaka, Mounier, Charbonnier, Herrera, Congré, Estrada, Pitau, Tinhan, Camara, Deplagne, Dabo, Martin, Ligali, Coulomb, Di Stefano, Sylla. Suspendus : Cabella, Belhanda, Jourdren. Jeunechamp Blessés : Marveaux, Saihi, Stambouli, Aït-Fana, Bocaly CAN : Belhanda, El Kaoutari (Maroc)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
 mariners z 5 metra nie trafiają a wystarczyło nogę przyłożyć to zajebał świece ..... całe kangury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
 mariners z 5 metra nie trafiają a wystarczyło nogę przyłożyć to zajebał świece ..... całe kangury   gwizdek też jakiś z dupy wzięty albo z naszej ekstraklasy teraz wapno powinno być dla Sydney to qwa nic nie widział 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2013
Posty: 300 |
 mariners z 5 metra nie trafiają a wystarczyło nogę przyłożyć to zajebał świece ..... całe kangury   gwizdek też jakiś z dupy wzięty albo z naszej ekstraklasy teraz wapno powinno być dla Sydney to qwa nic nie widział  Eee gosc zamiast biegnac za pilka chcial wymusic, dla mnie to jeszcze zoltko powinien dostac. Zauwaz ze nawet jego koledzy nie protestowali ze powinien byc karny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
 mariners z 5 metra nie trafiają a wystarczyło nogę przyłożyć to zajebał świece ..... całe kangury   gwizdek też jakiś z dupy wzięty albo z naszej ekstraklasy teraz wapno powinno być dla Sydney to qwa nic nie widział  Eee gosc zamiast biegnac za pilka chcial wymusic, dla mnie to jeszcze zoltko powinien dostac. Zauwaz ze nawet jego koledzy nie protestowali ze powinien byc karny. No nie wiem miał piłkę na wolnym polu sam wychodził na 1 na 1 kontakt z nogami obrońcy był .... także ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|