|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
już dużo, dużo mniej .Organizatorzy przeniesli pojedynek zaplanowany na dziś , na jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29 |
Obliczyć sobie prawdopodobieństwo z kursów każdy może. Podać rzeczywiste jak to zrobiła Dominicca to już wyższa szkoła jazdy  Taaa, kursy na lidze mistrzów walnięte o 15%. Niezła komedia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
już dużo, dużo mniej .Organizatorzy przeniesli pojedynek zaplanowany na dziś , na jutro  myslisz sie...trzeci dzien po zmianie strefy czasowej jest najtrudniejszy dla organizmu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
w tym 'systemie' nie ma potrzeby przeciez gran na sile ako 2, wszystko polega na tym aby trafic kilkanascie typow z rzedu, co jest sztuka przy obojetnie jakich kursach  ale nie jest to niemozliwe  Ja rowniez probuje grac takim sposobem, ale nie twierdze ze bede gral do niewiadomo ktorego poziomu (o ile w ogole do jakiegos wyzszego uda sie dojsc). Narazie jestem biednym studentem  i nie postawie wiecej niz 5tys. na jedno zdarzenie bo w razie porazki zdaje sobie sprawe z tego jak dlugo bedzie to siedzialo w mojej glowie i jak dlugo bede zalowal ze gralem dalej  Tak wiec gdybym doszedl w ten sposob do jakiejs zadowalajacej kwoty, zakoncze gre na kwocie ktora bedzie mnie zadowalac. Zeby nie bylo, ja traktuje juz bukmacherke jako zabawe, ten 'system' traktuje tak samo. Nie uwazam go za sposob na gre. Chce sie sprawdzic i to wszystko  Gram za tyle ile nie szkoda mi stracic, a jak sie uda cos wygrac to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
chciałabym sie Was zapytac , czy udało Wam się trafić kurs w okolicach 7-10 ? I jesli tak , to jak często? Mam na myśli wszelkie krótkoterminowe zakłady obstawiane tylko i wyłącznie przed meczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
chciałabym sie Was zapytac , czy udało Wam się trafić kurs w okolicach 7-10 ? I jesli tak , to jak często? Mam na myśli wszelkie krótkoterminowe zakłady obstawiane tylko i wyłącznie przed meczem. Rzadko w tak wysokim kursie widzę szanse powodzenia. Mam na myśli granie takiego czegoś przed meczem. Ale kursy rzędu @5-@8 na live owszem. Generalnie na live można łatwiej takie kursy trafić moim zdaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
chciałabym sie Was zapytac , czy udało Wam się trafić kurs w okolicach 7-10 ? I jesli tak , to jak często? Mam na myśli wszelkie krótkoterminowe zakłady obstawiane tylko i wyłącznie przed meczem. Zdarzało, ale niestety rzadziej niż raz na 7-10 razy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Ja mam pytanie,czy próbował ktoś grania kursu dajmy na to 1.1 vabank,a jeśli tak ile takowych zdarzeń weszło pod rząd ?? Bo zaczynając od pułapu tysiąca złotych,trafiając 25 zdarzeń z rzędu po kursie 1.1 mam 10 tysięcy (zaokrąglam w górę),ale nie biore pod uwage minimalnych odchyleń kursów typu 1.15 itp,więc w praktyce tych ,,etapów" byłoby mniej.Nie chce się wdawać w jakieś matematyczno-statystyczne dywagacje,jaki to mały procent szans mam na powodzenie tej akcji,bo statystyke miałem na studiach i wzory znam  .Zależy mi na prostej odpowiedzi od Ciebie panie x,czy Ciebie panie y,niezależnie od tego jaki poziom bukmacherski prezentujesz swoją osobą.Więc jeśli ktoś miał juz taką przygode i chciałby się podzielić,to z przyjemnością poczytam,czy to w tym dziale,czy to na priv..Za każde dobre chęci z góry podziękowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja kiedyś bawiłem się w taki coś, ale zaczynałem od kwot groszowych, zazwyczaj tam gdzie mi zostawały resztki na koncie. Najwięcej trafiłem bodajże 20 kilka etapów i z 6 euro doszedłem do ponad 1000, z tym że grałem kursy 1.05-1,30, dokładniejszych statystyk z tego okresu niestety nie posiadam. Ostatnio znowu wznowiłem taką zabawę i tu z 50 euro dotarłem do 400, ale był to z 10-11 etap. Na kolejnym już się potknąłem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Ja kiedyś bawiłem się w taki coś, ale zaczynałem od kwot groszowych, zazwyczaj tam gdzie mi zostawały resztki na koncie. Najwięcej trafiłem bodajże 20 kilka etapów i z 6 euro doszedłem do ponad 1000, z tym że grałem kursy 1.05-1,30, dokładniejszych statystyk z tego okresu niestety nie posiadam. Ostatnio znowu wznowiłem taką zabawę i tu z 50 euro dotarłem do 400, ale był to z 10-11 etap. Na kolejnym już się potknąłem.  Aha,dzięki za odpowiedż,a co do mojego postu,kurs 1.1 jest mocno umowny(choć chciałbym oscylować wokół tej magicznej cyferki  ,ale wiadomo,że jak będę pewny kursu 1.3,czy 1.5 to go postawie,co jednocześnie równać się będzie(w przypadku powodzenia)z przeskoczeniem paru ,,etapów''..Nigdy się nie bawiłem w takie długoterminowe szachy z bukami,ale mam nieodpartą pokuse i trzeba sprówać od tysiaczka..rozkminiłem to tak : od pon do pt po 2 typy dziennie , sob,niedz,gdzie meczy jest więcej po 3...jesli się uda to w następną sobote będzie na wyjazd na repre do Hiszpanii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534 |
Szewa dalej bawisz się w te rynki? Z tego co widać naprawdę świetnie Ci szło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dokładnie tak, teraz się bawię, bo praktycznie nie mam czasu na grę i selekcję zdarzeń. Ale na pewno jeszcze kiedyś spróbuję podobnego sposobu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
kobitki z HPK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Postanowilem sobie potestowac gre all in u tradycyjnego internetowego bukmachera. Stawka maksymalna jaka mnie interesuje na zagranie to 8000 pln Poszukuje kilku normalnych bukow w ktorych bede mogl podzielic te 8000 na kupon. Rozpoczynam oczywiscie od mniejszej kwoty. Betfair i pinnaclesport mnie w tym wypadku nie interesuję. Chciałem grac m.in. w gamebookers i partybets ale coś ostatnio jakieś niskie limity mają wiec zastanawiam się nad expekt, tobet, unibet, betsson.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Dlaczego nie Betfair? Tam maksymalny limit ryzyka na zakład to pół miliona Euro, a kursy... :-P
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Ja kiedyś bawiłem się w taki coś, ale zaczynałem od kwot groszowych, zazwyczaj tam gdzie mi zostawały resztki na koncie. Najwięcej trafiłem bodajże 20 kilka etapów i z 6 euro doszedłem do ponad 1000, z tym że grałem kursy 1.05-1,30, dokładniejszych statystyk z tego okresu niestety nie posiadam. Ostatnio znowu wznowiłem taką zabawę i tu z 50 euro dotarłem do 400, ale był to z 10-11 etap. Na kolejnym już się potknąłem.  Też tak kiedyś pograłem za końcówkę konta i z 23e zrobiło się 7000e  Jak dobrze pamiętam ponad 130 etapów trafionych, z tym że z każdym następnym etapem starałem się grać niższy kurs. Jak rozpocznie się nowy sezon w Europie to trzeba będzie znowu spróbować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2010
Posty: 41 |
Czyli jednak opłaca się grać VaBanque chim123 ? Ale czy lepiej grać mniej etapów po wyższych kursach typu 2,0 - 3,0 czy dużo etapów po mniejszych kursach dajmy na to 1,1 - 1,5 ? ? ? I kiedy przestać, na jakim etapie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Witam. Nie bede sie rozwodzil,poprostu napisze to co mysle,wymyslilem... pewnie nie ja pierwszy i nieostatni. Wplacam do buka 100 zlotych i gram vabanke kilka razy (np. 5 lub 10 razy) Zakladajac np 10 etapow razy sredni kurs 2.00 mamy ponad 100.000 zlotych. Etap I 100 x 2 = 200 Etap II 200 x 2 = 400 Etap III 400 x 2 = 800 Etap IV 800 x 2 = 1.600 Etap V 1.600 x 2 = 3.200 Etap VI 3.200 x 2 = 6.400 Etap VII 6.400 x 2 = 12.800 Etap VIII 12.800 x 2 = 25.400 Etap IX 25.400 x 2 = 50.800 Etap X 50.800 x 2 = 101.600 Co o tym sadzicie? Wykonalne czy nie? Oczywiscie niemusicie mi tlumaczyc ze jedna przegrana powoduje ze przegrywam wszystko, ale zdarzaja mi sie serie trafic 4-5 razy kupony pod rzad z AKO 2.00 lub wiekszym.Mysle o strategii takiego grania, oczywisci nie musze sie spieszyc ..grac jeden etap na tydzien lub miesiac. Teraz moje pytanie czy gral ktos tak? Ile ktos z was potrafi trafic kuponow pod rzad bez wtopy z AKO ok. 2.00 lub wiekszym. Czy moze ktos dac linka do strony, bo wiem ze takie sa ze ludzie daja typy, i maja osiagniecia np. 14 bez wtopy. Moze tez ktos policzyc prawdopodobienstwo dojscia na poszczegolne etapy. Bede sie w tym temacie dzieli z wami etapami ktore przeszlem a w miare mozliwosci umieszczal skany. ps. Obecnie zaczynam grac system od 50 zl. Cel --> 1000 zl. ---> Wyplata 1000 ----> Gra systemem od 100 zl  Wasze opinie mile widziane. Przecież to 100% progres pozytywny. Równie dobrze możesz od razu postawić 100 zł na 10 AKO po @2 (kurs łączny 2 do potęgi 10-tej czyli 1024). To to samo, tylko jedno rozłożone w czasie, drugie nie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|