|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2011
Posty: 17 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Szkoda Blejka, bo by powalczyl w glownym, a Dark Chocolate odpadnie bez walki  mi go nie szkoda nazywając rzeczy po imieniu grał dziś jak pussy to i skończył turniej jak pussy a Young to może i popłynie w 3 rundzie kwali, jak trafi na solidnego grajka, bo grał mocno przeciętnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Brawo young dziekuje i dobranoc  izi bet 2.55! chyba dziendobry hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
ojj blejk nic nie pokazales dzis poza masa bledow zreszta young nie lepszy ale ktorys wygrac musial
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Viola we wszystkich 3 gemach miał bp , łącznie 5 wszystkie z dymem, a Baker 1/1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Szkoda Blejka, bo by powalczyl w glownym, a Dark Chocolate odpadnie bez walki  mi go nie szkoda nazywając rzeczy po imieniu grał dziś jak pussy to i skończył turniej jak pussy a Young to może i popłynie w 3 rundzie kwali, jak trafi na solidnego grajka, bo grał mocno przeciętnie Baker-Viola to jego rywal. Stebe-Smyczek w next, niemiec spakuje pusiaka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Bouchard koncz ty pustaku :noks:  juz nie mam czym ide herbaty sie napic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Bouchard potęguję niemiłosiernie moje wrogie nastawienia do WTA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Baker-Viola to jego rywal.
Stebe-Smyczek w next, niemiec spakuje pusiaka to trafia też na cieniasa Smyczek dzisiaj mizernie, ale Stebe niewiele lepiej pytanie czy Stebe grał na pół gwizdka, czy jest w takiej dyspozycji ? Smyczek jedną nogą był za turniejem jak dla mnie dwie pary no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Gavrilova koncz tego pustaka 7-5 bo to szkoda czasu :bosk:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Gavrilova koncz tego pustaka 7-5 bo to szkoda czasu :bosk: pustaka, pustaka, ale tam przy *4-1 była chyba z 10 minutowa przerwa i cholera wie czy Bouchard nie gra z jakimś urazem mózgu na pewno, ale może jeszcze czegoś ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Bouchard koncz ty pustaku :noks:  juz nie mam czym ide herbaty sie napic  W ostatnich dwóch spotkaniach została spakowana przez Sanders (coś koło 7 setki rankingu), a wczoraj męczarnie z kelnerką na hardzie, szczególnie przy serwisie. Skoro takie rzeczy nie dają Wam do myślenia to... Tym bardziej że dziś gra z młodą perspektywiczną dziewczyną która zrobiła pare ciekawych wyników w zeszłym sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Gavrilova koncz tego pustaka 7-5 bo to szkoda czasu :bosk: pustaka, pustaka, ale tam przy *4-1 była chyba z 10 minutowa przerwa i cholera wie czy Bouchard nie gra z jakimś urazem mózgu na pewno, ale może jeszcze czegoś ... Gavrilova pewnie wzieła dla wybicia z rytmu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ferru odpocznie, czy jak zawsze dzika walka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Bouchard *4-1 i zaraz 5-7  a jeszcze buk nie ał tego meczu na live klejne  ie spac do dzisiaj panowie hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
blejk jak te proste bledy wyeliminuje to go po szybkosci posklada zaraz spuchnie Young  i dziadzio sam sie poskladal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Bouchard koncz ty pustaku :noks:  juz nie mam czym ide herbaty sie napic  W ostatnich dwóch spotkaniach została spakowana przez Sanders (coś koło 7 setki rankingu), a wczoraj męczarnie z kelnerką na hardzie, szczególnie przy serwisie. Skoro takie rzeczy nie dają Wam do myślenia to... Tym bardziej że dziś gra z młodą perspektywiczną dziewczyną która zrobiła pare ciekawych wyników w zeszłym sezonie no pewnie łatwo teraz gadac jak miałą mecz na 2-0 ale w głowie 2 niteczki które podtrzymuja uszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630 |
blake'owi pozostaly challenger'y a nie wielkie szlemy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Julek @2,37 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
bouchard kolejny tb ciekawe czy sie obesra poraz drugi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|