|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024 |
1.80 Henman T. v Nadal R. [Games HC] 5.5:0 1.80 2 na takie cos czekalem, Henman wczoraj gral tak sobie, 1 set wygrany dosyc szczesliwie, szwed mial naprawde duzo okazji by przelamac, duzo glupich bledow Tima, ogolnie to nic niekawego poza serwisem nie zaprezentowal. Licze na 2 szybkie sety 6:3 6:1, mozna tez sprobowac under 19,5 gema
1.72 Almagro N. v Davydenko N. 2.00 tak, tak Nikos to kura znoszace zlote jajka, lecz dzisiaj mozemy dostac zbuka, Denko ostatnio ladnie gra, nie skusze sie ale kurs wysoki. Mozna zagrać cos innego a mianowice over 22,5 gema za 1.8. kursy z GB tyle na dzis pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Na dzis proponowalbym taki kupon:
-Roddick(1,22, betway) z Rusedskim
Andy po wczorajszym zwyciestwie z Bagdadem podbudowal sie i powinien dzis lekko odprawic 33 letniego dziadka(5/1 w bezposrednich pojedynkach i ostatnio wlasnie rok temu w Rzymie 6/4,6/2 dla Andiego). Brytyjczyk już wystarczająco wyżebral w tym turnieju,dziś zapewne posiadający o niebo lepszy serwis od Galvaniego, Roddick powinien zmiesc z kortu Grega.
- Nalbandian(1,15, betway) z Martinem
David jest na fali, swiadczy o tym chociazby wczorajsze zwyciestwo z Mathieu.Kolejnym argumentem na jego korzysc w meczu z karlem powinno byc ,to że będzie to już 5 mecz Hiszpana w tym turnieju.Rozgrywali 1 mecz,ale to bylo 4 lata temu,kiedy David wchodzil dopiero do swiatowej czolowki,wiec dzis powinien wziac rewanz.
Do tego na dorzutkę Henin,Mauresmo i Rafa i za 2000 można zagrac. AKO 1,8 więc niezła sumka wychodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Almagro - Davydenko typ 1 kurs 1.72
Ostatnie 2 typy trafione, wiec trzeba isc za ciosem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jakos nie przekonuje mnie Davydenko mimo, ze wystapil ostatnio w finale z Naldikiem, ale kazdy wie jakich mial przeciwnikow na drodze do finału, a tam kompletna klapa. Non-stopa narzeka na bóle pleców, ktore przy dluzszej grze mu bardzo przeszkadzaja. W tym turnieju jak narazie wygral w 1 rundzie z czelengerowcem Pashanskim i mial ogromne problemy z slabym w tym sezonie Verdasco. Widac ze Davy gra bardzo nierówno raz wygrywa 6-1 a pozniej przegrywa seta 3-6. Almagro ktory w tym sezonie dał mnostwo zarobic i mam nadzieje, ze znow cos skubne dzieki jego grze. Bardzo dobry sezon na cegle no i przedewszystkim równa dyspozycja. W I rundzie nie dal zednych szans Massu, a w II rundzie pokonal bardzo dobrego ceglarza Acasuso w 3 setach. W tym meczu mozna bylo zauwazyc super walecznosc Almagro, ktory obronil chyb z 10 bp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Moim zdaniem to jedyny mecz na dzis wart uwagi moze jeszcze sie skusze na Santoro z Monfilsem, ale to troszke pozniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476 |
[color:"red"]Przeczytaj uważnie Regulamin [mecz.org] . Naruszasz jego strukturę. Zanim ktokolwiek napisze posta w tym dzial niech się zastanowi, bo nie tolerujemy suchych typów bez analizy, bądź luźnej rozmowy nie na temat. Schranzer[/color]
Last edited by Schranzer; 12/05/2006 07:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
... jaki jest sens w graniu 2 kuponow na wygraną Rodicka 2-0 i 2-1 skoro taka sam wygrana bedzie jeżeli zagrasz za kase z tych 2 kuponów tylko zwyciestwo Rodicka??
Co do Nalbandiana to ostatnie 8 meczy wygrał z czego 7 z nich po 2-0 a Ancic to chyba jednak nie ta nawierzchnia :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Roddick-Monfils 1 1,47 Andy w gazie i to nie podlega watpliwosci a francuzek chyba juz sie nagral nie da rady przeciwko solidnemu serwisowi amerykanca monfils watpie by wszystko naddrobil swoja walecznoscia no i przede wszystkim jego slaby serwis stawia go w straconej sytuacji boje sie tutaj tylko tego ze ten mecz graja chyba wszyscy a wiemy jak sie takie mecze koncza ehh Nalbandian-Ancic 1 1,2 Ancic na moj gust i tak daleko doszedl w tym turnieju a nalbi jakos tak po cichu przechodzi z rundy na runde i dzis mysle ze tak bedzie ancic nie powinien postawic mu wiekszego oporu Mario i tak juz zarobil sobie niezla kaske za dotarcie do cwiartki ale teraz juz mu podziekujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Co do postu kolegi @dalrida
Granie Andy'ego po kursie tak niskim, w czasie gdy niczego wielkiego on nie prezentuje, a naprzeciwko niego staje wschodząca "gwiazda" - to nie dla mnie. Jedyna bronia Andy'ego jest serwis, jak on zawiedzie to po meczu. Ja wole sprobowac zagrac na Francuza - wczoraj gral calkiem ladnie z Santoro.
Granie że Ancic ugra dzis seta? hehe - Ancic juz wczoraj powinien odpasc, dzis dostanie baty 6:4 6:3 i papa - nie wyobrazam sobie porazki Nalbiego w tym meczu - juz predzej wczoraj, jak gral z rasowym klejowcem, Martinem. Co by nie powiedziec Ancic clay'u nie zawojuje, wiec gladkie 2-0 w setach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Dzisiaj jakiś wielkich typów nie ma więc ja proponuje coś takiego. Federer Win 2-0 (Pinnacle) kurs 1.444 lub Federer Win handi 0:5 (Gamebookers) kurs 1.8 Oglądałem wczoraj parodię pojedynku tenisowego Almagro z Davidenko. Był tylko jeden set a Almagro straty punktów po (chyba) 32 niewymuszonych błędach, pierwszym serwisem trafił tylko kilka razy w kort, dwa DF, dwa niewykorzystane potrójne BP, chłopak jest chyba przemęczony a na dodatek coś z jego psychiką było nie tak. Jeżeli Fedek nie będzie się bawił (a na tym etapie raczej tego nie będzie robił) to widzę minimum 6:3 ; 6:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Dzisiaj jakiś wielkich typów nie ma więc ja proponuje coś takiego. Federer Win 2-0 (Pinnacle) kurs 1.444 lub Federer Win handi 0:5 (Gamebookers) kurs 1.8 Oglądałem wczoraj parodię pojedynku tenisowego Almagro z Davidenko. Był tylko jeden set a Almagro straty punktów po (chyba) 32 niewymuszonych błędach, pierwszym serwisem trafił tylko kilka razy w kort, dwa DF, dwa niewykorzystane potrójne BP, chłopak jest chyba przemęczony a na dodatek coś z jego psychiką było nie tak. Jeżeli Fedek nie będzie się bawił (a na tym etapie raczej tego nie będzie robił) to widzę minimum 6:3 ; 6:3 tylko zobacz co dzieje się w STSie z tym meczem i jaki kurs wystawili.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Dzisiaj jakiś wielkich typów nie ma więc ja proponuje coś takiego. Federer Win 2-0 (Pinnacle) kurs 1.444 lub Federer Win handi 0:5 (Gamebookers) kurs 1.8 Oglądałem wczoraj parodię pojedynku tenisowego Almagro z Davidenko. Był tylko jeden set a Almagro straty punktów po (chyba) 32 niewymuszonych błędach, pierwszym serwisem trafił tylko kilka razy w kort, dwa DF, dwa niewykorzystane potrójne BP, chłopak jest chyba przemęczony a na dodatek coś z jego psychiką było nie tak. Jeżeli Fedek nie będzie się bawił (a na tym etapie raczej tego nie będzie robił) to widzę minimum 6:3 ; 6:3 tylko zobacz co dzieje się w STSie z tym meczem i jaki kurs wystawili. A mozna wiedziec jaki kurs wystawili z rana? Bo teraz nie ma go na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rowniez zagram Fedexa - niby na clau nie jhest tak mocny jak na hardzie, ale i tak jednak mlody Almagro raczej nie da rady nic zrobic dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
.
Last edited by Schranzer; 13/05/2006 20:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
.
Last edited by Schranzer; 13/05/2006 20:08.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Monfils - Roddick @2.75
To będzie chyba najciekawszy mecz dnia dzisiejszego na rzymskich kortach. Francuz, zwycięzca Sopotu z przed roku, młody wilk światowego tenisa, a naprzeciwko niego dużo bardziej doświadczony Andy Roddick. Na europejskiej cegle Amerykanin jakiś powalających sukcesów nie odnotował, dużo lepiej szło mu na cegle Amerykańskiej, szybszej. W Rzymie do tej pory lepiej prezentuje się Andy, jednak Monfils po męczarniach w 1 i 2 rundzie obecnie się rozkręca i zaczyna grać to co lubią wszyscy jego fani. Moim zdaniem dzisiaj Francuz powalczy, wykorzysta słabszą Roddicka i zrewanżuje się za przegrany finał z roku 2005.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Kamel we wczorajszym spotkaniu z Santoro Gael ledwo biegał pod koniec a panowie łamali się jak baby w tym meczu. Ostatnie wyniki Francuza też raczej mierne. Roddick rozkręca się serwisowo z meczu na mecz i gdyby dali na niego wyższy kurs to może sam bym wziął.
Aha tutaj info o Monfilsie ze strony głównej turnieju w Rzymie : "Gael Monfils made the Rome masters quarter final on Thursday with a 7-6 6-2 victory over fellow Frenchman Fabrice Santoro. Gael, now 35 in the world, was forced into long and tiring rallies by his 33-year old opponent but kept focused enough to close out the match shortly after 10pm local time. He looked exhausted during the last few games of the match, and will have to recover all his strength by tomorrow if he is to stand a chance of taking down number five seed Andy Roddick."
Typ na dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
D.Nalbandian - M.Ancic 2:0 @1,54 Pinnacle
Ancic po wczorajszym spotkaniu z Hidalgo w którym obronił 3 meczówki (w poprzedniej rundzie z Serrą zrobił to samo) mówił, że jest potwornie zmęczony tym bardziej, że jest to jego drugi turniej po przerwie spowodowanej kontuzją pleców. Nalbo nie stracił seta od ubiegłotygodniowego turnieju w Estoril, który wygrał a Ancica ogrywał już 5 razy (z tego 2 razy za czasów juniorskich) i ani razu nie stracił z nim seta. Ancic na cegle mniej groźny, tutaj mecz o 13 więc Chorwat miał niewiele czasu na odpoczynek. Jeżeli Nalbi wygra I seta to potem powinno być z górki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ancic: "At the end of the match, I was really tired, which is very normal considering I played yesterday a very long match, today a very long match, on clay where there is a lot of rallies. It's very normal to be tired. I was injured a couple weeks before here. So for me, this is really to get more matches on clay. Each match I think I played better and better."
Ancic trochę podmęczony i dobrze. Z Nalbandianem pobiega sobie na pewno nie mniej niż w poprzednich pojedynkach, do tego jest styl który odpowiada defensywnemu Nalbandianowi, co potwierdzają ich poprzednie pojedynki. Handi na ten mecz to -4,5, uważam że linia ustawiona odpowiednio, ale liczę że David ją przeskoczy - coś w guście 75 63. Nalbandian z relacji oglądających turniej wynika, że gra bardzo dobrze mimo pewnych problemów w meczu z A.Martinem, gdzie jednak także wynikowo wygrał wysoko.
Nalbandian(-4,5)-Ancic (1) 1,65 GB
stawkowo gdzieś 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
też myśle , że Gael który wiele zdrowia zostawił już w tym turnieju jednak rady Roddickowi nie da . Znane są problemy kondycyjne Monfilsa a Roddick mimo , że na ziemi nie czuje się całkiem komfortowo potrafi zmusic rywala do biegania i sam potrafi się w długich wymianach utrzymywać. Zresztą Andy ma zawsze problemy jak musi grać 3 albo 5 setów z typowymi graczami ziemnymi którzy przebijają i przebijają a Monfils do takich nie należy. Wydaje mi się , że psychicznie tą walke na mocne uderzenia jednak wygra Roddick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Federer R. v Nalbandian D. (+4) 2 @1.87 5dimes
Ten hc zdolal pokryc nawet Almagro wczoraj, wiec uwazam, ze tym bardziej David powalczy. Wiadomo, ze jest to jeden z nielicznych zawodnikow majacych dodatnie h2h z Rogerem. Wprawdzie na clayu odbyl sie tylko jeden mecz i to 4 lata temu, a reszta w wiekszosci na hardzie. Linia byc moze ustawiona dobrze, ale szanse wg. mnie naprawde duze. Jak dla mnie 7/10. Na pewno zapowiada sie interesujacy mecz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Federer R. v Nalbandian D. (+4) 2 @1.87 5dimes
Ten hc zdolal pokryc nawet Almagro wczoraj, wiec uwazam, ze tym bardziej David powalczy. Wiadomo, ze jest to jeden z nielicznych zawodnikow majacych dodatnie h2h z Rogerem. Wprawdzie na clayu odbyl sie tylko jeden mecz i to 4 lata temu, a reszta w wiekszosci na hardzie. Linia byc moze ustawiona dobrze, ale szanse wg. mnie naprawde duze. Jak dla mnie 7/10. Na pewno zapowiada sie interesujacy mecz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ja bym w tym meczu zaryzykował na czyste zwycięstwo Davida. Widać po nim, że chwycił formę i może pokonać Rogera, który z wszystkich nawierzchni gra najgorzej na clayu. Federer R. v Nalbandian D. (2) 3.50 Gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Znamy już finał. W sumie bez niespodzianek, dotarli dwaj najlepsi jakby nie było. Mimo całej mojej sympatii do tego co robi Fedex w świecie tenisa nie widzę szans wielkich z Rafą. Mam wrażenie, że Nadal przybiera na sile z dnia na dzień i będzie nie do zatrzymania na Roland Garros. Roger mógł odpaść wczoraj z Almagro lub dziś z Nalbim i bym się w sumie nie zdziwił. Wydaje się, że return Rogera to za mało. Nadal zagania go po korcie, a to chyba jest element w którym Federer jest najgorszy. Mam tu na myśli te wszystkie "ślizgi" na mączce i ogólnie poruszanie się po korcie. Roger przywykł, że to rywal biega, a on go gania. Tym razem będzie odwrotnie.
P.S. W sumie szkoda bo od kilku lat czekam, aż któryś z zawodników wygra wszystkie 4 turnieje wielkie szlema. No ale Fedex ma pecha bo jest ktoś taki jak Nadal. A ten na clay'u jest zdecydowanie numerem 1
Pozdro. Spadam na disko hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,426 |
.
Last edited by Schranzer; 13/05/2006 20:07.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|