Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
dlatego ja gram tylko za małe kwoty (max. zagrałem raz za 100 złotych i jeden zespół mi nie wszedł - do wygrania było cóż 1500 złotych) potem już większych kwot nigdy nie grałem. nie ma sensu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Ja słyszałem w pracy o gościu, który zadłużył się i przegrał 150 tys. Do tej pory myślę, jak to możliwe, ale to chyba w kasynie.

Nie będę pisał mądrości. Uważam, że takie tematy nie są do tego. Powodzenia.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
150k to mozna wtopic w jeden dzien, autor tematu to ma szczescie ze sobie zdal sprawe ze ma jakis problem na niskich stawkach

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Experto
150k to mozna wtopic w jeden dzien, autor tematu to ma szczescie ze sobie zdal sprawe ze ma jakis problem na niskich stawkach
I dla studenta 3k to pestka? Ciekawe ilu ludzi na tym forum może sobie wtopić ot tak 150k w jeden dzień... Moim zdaniem dla sporej większości strata 15k oznaczałaby co najmniej parę miesięcy ostrego oszczędzania..

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by jerome
Originally Posted by Experto
150k to mozna wtopic w jeden dzien, autor tematu to ma szczescie ze sobie zdal sprawe ze ma jakis problem na niskich stawkach
I dla studenta 3k to pestka? Ciekawe ilu ludzi na tym forum może sobie wtopić ot tak 150k w jeden dzień... Moim zdaniem dla sporej większości strata 15k oznaczałaby co najmniej parę miesięcy ostrego oszczędzania..

15 tys to jest rok pracy na najniższej krajowej. Dla wielu ludzi to wszystko co mają. Przegrać rok swojej pracy w jeden dzień ... ?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
mozna przegrac 15 tys jak i 50 tys w dzien ale wazne aby na koniec miesiaca byl +, wszystko zalezy od tego kto jakimi stawkami operuje, dla jednego 50 zł to kilka dni oszczedzania a drugi 50 zl wydaje na obiad smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
tylko z pozoru quasowicze to 2zlotowkowicze, zreszta tak jak napisal simons

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
grube ryby pocieszają laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Oczywiście że tak, to co dla jednego jest sufitem, dla drugiego będzie podłogą ... jednak nie do pomyślenia dla "szaraka" jest przegranie 15k w jeden dzień. A ludzie się dziwią "moherom" że oddają renty dla Rydzyka. boli

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Experto
tylko z pozoru quasowicze to 2zlotowkowicze, zreszta tak jak napisal simons

nie boisz się sprawy sądowej po taki stwierdzeniu ? grin
coś na poparcie tej tezy masz ? tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
skany od kolegi Dawida Z.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by AGASSI
coś na poparcie tej tezy masz ? tongue

mam znajomego ktory zna takiego kolesia ktory zna dja w takim jednym klubie a ten didzej zna kuzyna swojego kolegi z podstawowki i tamten mu mowil ze widzial jak jeden koles wbil do stsu z walizka pieniedzy chwalac sie ze jest z mecz.pl a nastepnie wszedl do auta - na kolanach laptop i zaczal obstawiac ktory golab z drzewa pierwszy odleci

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Dlatego stara prawda mówi, graj za tyle na ile Cię stać albo nie zal Ci stracić. Dla jednego będzie to 2 zl a dla drugiego 200k bo znam i takich,co wjebują majątki w hazard ale stać ich na to i nikt na tym nie cierpi a ich kasa i ich sprawa co z nia robią. Ale jak dla kogoś powiedzmy 2k to duzo to bez sensu za to grać, albo się zapożyczać czy grać w kreche, lepiej dac za 100 i miec spokój jak sie wjebie to tylko stówa. To jest największy błąd graczy, pożyczanie albo granie za kasę co jest przeznaczona na co innego. W ogóle idealnie to jest mieć ustalony budżet na granie, niezależny od innych czynników, poprostu taki na jaki Cię stać. I albo go pomnożysz albo zbankrutujesz ale nikt na tym nie cierpi.
Ale pamiętaj nigdy nie pożyczaj kasy na granie albo nie graj za to, co masz na rachunki czy życie, bo to jest najgorsze. Pefek nie ma a jak to wjebiesz to wpadasz w kolejne problemy, bo potem nie masz na życie, masz długi, doła i popełniasz kolejne błędy jak odgrywanie się czy zapożyczanie aby oddac tamte długi i tak się wpada w spiralę hazardu a potem jest bardzo cięzko z tego wyjsć. Dlatego zawsze należy grac za to co się ma i żeby to była kasa wolna, która możesz wydac na co chcesz. Jeden se pojedzie na wycieczke, inny kupi ciuch a inny wjebie w STS jego wola, ale nigdy nie wolno wydawać kasy, która jest potrzebna na inne wydatki, bo to się zawsze źle kończy a los jest złośliwy!!!
4k to nie jest dużo, nie rób żadnych głupot z bankami, bo nawet jak Ci dadzą to oddasz żydom drugie tyle i to nic nie da, idź do roboty, nawet jakieś chujowej w Biedronce jak nie chcesz aby mama Ci dała te 4k, spłac długi i wyjdziesz na prostą.
A potem już wiecej tak nie rób a Twoje życie stanie się prostsze.
Pozdrawiam i życze powodzenia

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Mój znajomy przegrał kiedyś pożyczone 25 tysięcy w poker online w jeden wieczór. Po miesiącu wyglądał jakby walec go przejechał. Ale poszedł do pracy, odrabia i nie gra i w sumie poukładał sobie sprawy czego Tobie też życzę.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Gustawo Lima
Dlatego stara prawda mówi, graj za tyle na ile Cię stać albo nie zal Ci stracić. Dla jednego będzie to 2 zl a dla drugiego 200k bo znam i takich,co wjebują majątki w hazard ale stać ich na to i nikt na tym nie cierpi a ich kasa i ich sprawa co z nia robią. Ale jak dla kogoś powiedzmy 2k to duzo to bez sensu za to grać, albo się zapożyczać czy grać w kreche, lepiej dac za 100 i miec spokój jak sie wjebie to tylko stówa. To jest największy błąd graczy, pożyczanie albo granie za kasę co jest przeznaczona na co innego. W ogóle idealnie to jest mieć ustalony budżet na granie, niezależny od innych czynników, poprostu taki na jaki Cię stać. I albo go pomnożysz albo zbankrutujesz ale nikt na tym nie cierpi.
Ale pamiętaj nigdy nie pożyczaj kasy na granie albo nie graj za to, co masz na rachunki czy życie, bo to jest najgorsze. Pefek nie ma a jak to wjebiesz to wpadasz w kolejne problemy, bo potem nie masz na życie, masz długi, doła i popełniasz kolejne błędy jak odgrywanie się czy zapożyczanie aby oddac tamte długi i tak się wpada w spiralę hazardu a potem jest bardzo cięzko z tego wyjsć. Dlatego zawsze należy grac za to co się ma i żeby to była kasa wolna, która możesz wydac na co chcesz. Jeden se pojedzie na wycieczke, inny kupi ciuch a inny wjebie w STS jego wola, ale nigdy nie wolno wydawać kasy, która jest potrzebna na inne wydatki, bo to się zawsze źle kończy a los jest złośliwy!!!
4k to nie jest dużo, nie rób żadnych głupot z bankami, bo nawet jak Ci dadzą to oddasz żydom drugie tyle i to nic nie da, idź do roboty, nawet jakieś chujowej w Biedronce jak nie chcesz aby mama Ci dała te 4k, spłac długi i wyjdziesz na prostą.
A potem już wiecej tak nie rób a Twoje życie stanie się prostsze.
Pozdrawiam i życze powodzenia

Dobrze prawisz ale w zyciu wyglada to troche inaczej, osoba ktora zaczyna bawic sie ,,inwestowaniem" to zazwyczaj nastolatek, ktory zamiast do kosciola leci do toto-mixa tak bylo za moich czasow, byc moze teraz zamiast do toto-mixa idzie do coffeheavena, podlacza lapka i zaczyna grac. Ja zaczynalem w wieku 16 lat kiedy toto-gol itp. przeksztalcilo sie w toto-mixa i ciezko bylo mi ustalic jakis budzet bo w sumie skad mialem miec kase na ten budzet zwlaszcza ze moi rodzice zarabiali stosunkowo malo. Tak wiec szlo sie do mamy i mowilo sie ze chce na lody a szlo sie do toto-mixa smile Ten etap zycia ,,inwestora" jest najlepszy bo nie wydajesz wiecej niz masz no chyba ze zaczynasz krasc itp. Gorzej sie ma jak czlowiek przekracza 18-tke, zaczyna zarabiac i w kazdej wolnej chwili moze pojsc do banku i wziasc kredyt i tu zaczynaja sie schody. Jesli od poczatku nie nauczysz sie ze grasz za to co masz to w dluzej perspektywie bedziesz loserem smile

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
Śledze forum od dawna , głównie temat "To i Owo" , jest kilka ciekawych wątków , postanowiłem się zarejestrować i umieścić swój wpis w tym temacie .
Tak między Bogiem a prawdą to wydaje mi się że z 80% graczy na tym forum jest zwyczajnie uzależniona , gra , jest stałym elementem codziennego grafiku często stawiana na równi z pracą i innymi obowiązkami , zawsze trzeba na nią znalezc czas . Moim osobistym zdaniem pisanie o "kontrolowaniu wydatków , graj za tyle ile nie żal Ci przegrać " " nie pożyczaj na grę" jest ogólnie pozbawione sensu , osób na tym forum które trzymają sztywny reżim przy tym angażująć duże kwoty a przy tym stale zarabiając jest raczej tak mało jak mało mamy palców u nóg..

Też mam znajomego który posiadał dosyć pokazną kwotę na Betfair chyba to było , wracaliśmy całą noc pociągiem z urlopu.. kolega postanowił sprawdzić czy mu internet śmiga w komórce.. a że działał.. i że betfair śmigało.. to całe saldo (ok 11 tys zł na polskie ) przegrał przez 8 godzin.. rano jak wysiadał z pociągu to pamiętam życ mu się nie chciało : ) .

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dobry post reltomx.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
nawiązując do tematu: dziś marże są już absurdalne (kiedyś 1.85-1,85 miało niewielu), więc granie u standardowych buków nie jest domeną ludzi mądrych, no chyba że chodzi o zwykłą rozrywkę i adrenalinkę.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
ja takie marze biore w ciemno przy zakladach typu;

czy nirtz to fanatyk pisu?
tak - 1.85
nie - 1.85

reltomx - wiekszosc quasowiczow siedzi przed 3/4monitorami, oglada transmisje live i ma otwartych kilka stron bukow - lapie value, bajki ze zarabia 1% mozna wsadzic do klopa

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
Experto:) raczej nie przed 3 czy 4-erema tylko przed jednym bo te 3 inne to już dawno w lombardzie stoją.. bo bety wiadomo same się nie opłacą , trzeba je sfinansować...

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1