|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
lam dziadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
chwila chwila!
betsson brejki ma po @1.3 a patrze na homa a tam po 1.55 !!!
zmykam tam b365 też ma @1,5 na gema #4 dla Azy zlimitowali mnie ZA NIC doslownie nic nie zrobilem loguje sie tam a tu po 5-10zl moge grac kupony! niech sie pierdola konto mam kilka lat tam i zawsze po kilkadziesiat tysiecy na kazdy zaklad a od swiat limit
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jakies peffki na dzis bo nie mam pomyslu? Wybierz coś sobie. Tylko bez płaczów jak będzie 1/5  Date-Krumm + 1,5s @2,02 Darcis + 2,5s. @2,07 Mannarino +2,5s @2,44 Matosevic +2,5s @1,714 Lisica +1,5s. @1,787 + Mannarino zwycięzca 1 seta @5,47 all @ Pinek Delikatne przebudzenie. Sprawdzenie wynikow i widze dobry start. Oby tak dalej Dupajas pograles Panie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
McHale  jednak buki coś wiedziały, że dały taki kurs ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
booom booom booom 2brejki zlapane  w tym secie wystarczy mi ja uwielbiam Ja - Ona tu gra i zagrabia dla mnie o o o o 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Vika sie polamala o o o o teraz sie wkurwi i zrobi brejka o o o o
ale nie gram nie jestem pazerny o o o o
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
jakies peffki na dzis bo nie mam pomyslu? Wybierz coÖ sobie. Tylko bez pÓaczłw jak bdzie 1/5  Date-Krumm + 1,5s @2,02 Darcis + 2,5s. @2,07 Mannarino +2,5s @2,44 Matosevic +2,5s @1,714 Lisica +1,5s. @1,787 + Mannarino zwycizca 1 seta @5,47 all @ Pinek Delikatne przebudzenie. Sprawdzenie wynikow i widze dobry start. Oby tak dalej Dupajas pograles Panie? no, jedna taka glupiutka monike belluci
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Kvitova 5-2 30-0 a potem 8 pilek z rzedu w out;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
w tym 365 to maja rozmach skur... y  jak zobaczylem ten limit myslalem ze mnie szak trafi bo jeden z najlepszych bukow w sieci
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Vika sie polamala o o o o teraz sie wkurwi i zrobi brejka o o o o
ale nie gram nie jestem pazerny o o o o ktos skorzystal o o o o ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie miales pomyslu, sam pisales. A granie na sile tak się konczy. Mlody jak zawsze przeciw Funky Flo?  Nie chce mi się wertowac na komorce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie miales pomyslu, sam pisales. A granie na sile tak się konczy. Mlody jak zawsze przeciw Funky Flo?  Nie chce mi się wertowac na komorce... nie inaczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Nie miales pomyslu, sam pisales. A granie na sile tak się konczy. Mlody jak zawsze przeciw Funky Flo?  Nie chce mi się wertowac na komorce... Mówisz że budzisz się w nocy co pare godzin? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Nie miales pomyslu, sam pisales. A granie na sile tak się konczy. Mlody jak zawsze przeciw Funky Flo?  Nie chce mi się wertowac na komorce... Mówisz że budzisz się w nocy co pare godzin?  tez tak mam zazwyczaj 2 razy sie budze w ciagu nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie miales pomyslu, sam pisales. A granie na sile tak się konczy. Mlody jak zawsze przeciw Funky Flo?  Nie chce mi się wertowac na komorce... nie inaczej  Hehe Jak to mowia... Jest powtarzalnosc u Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Mistrzyni SZESC - 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Nie miales pomyslu, sam pisales. A granie na sile tak si konczy. Mlody jak zawsze przeciw Funky Flo?  Nie chce mi si wertowac na komorce... prawda, ale zeby takie baty od kavcica... lekko odrobilem istominem po 1 secie teraz pella 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie miales pomyslu, sam pisales. A granie na sile tak się konczy. Mlody jak zawsze przeciw Funky Flo?  Nie chce mi się wertowac na komorce... Mówisz że budzisz się w nocy co pare godzin?  Prostamol Uno  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
niech ta zalosna rumunka cos utrzyma zeby usurs kurs na te gemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
bo na homie juz brejki po 1.3
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|