|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
u janowicza to ja widzę 5 setów ... dłuuuugich setów, pewnie taki Berdych czy Wawrinka zdążą awansowac ja to u Wawy czuję, że może być maraton. Kamke izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Savinykh łam i koncz ten mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
@Nanek, tak wielki ultrasie, jestem z policji, a Ty schylasz się po mydło  no to wspolczuje  Po prostu wkurza mnie jak widzę takich frustratów, siedzących przed kompem i piszących co 30s, że ktoś jest "pizda" "cipa" "dziwka". Nie masz kultury to won stąd, ja w 1 poście użyłem słowa "pizda" i dostałem 3dniowego bana, post o 2 w nocy był 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
u janowicza to ja widzę 5 setów ... dłuuuugich setów, pewnie taki Berdych czy Wawrinka zdążą awansowac ja to u Wawy czuję, że może być maraton. 3:0 Wawrzyniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Janowicz bardzo mało punktów bezpośrednio serwisem jak na niego.. rozczytali go chyba już , podobnie z nim grał Bolelli.. będzie ciężko jak nie wyszarpie 2-giej partii..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
"zaliczyłam trzeci SEMESTER"  brawo ] tak przetłumaczyła nasza kochana komentatorka, pani Kasia.. która nie potrafi zdania po polsku złożyć a pcha się do komentowania spotkań 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
brawo Brelok, zdaje się, że handi +9.5 izi pokryje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
Jano za bardzo sie spina i duzo za duzo ue
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34 |
off toppp co na rmf max puszczaja za gowno , az mi uszy zwiedly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
@Nanek, tak wielki ultrasie, jestem z policji, a Ty schylasz się po mydło  no to wspolczuje  Po prostu wkurza mnie jak widzę takich frustratów, siedzących przed kompem i piszących co 30s, że ktoś jest "pizda" "cipa" "dziwka". Nie masz kultury to won stąd, ja w 1 poście użyłem słowa "pizda" i dostałem 3dniowego bana, post o 2 w nocy był  moze pogral grubo? w nerwach i w amoku czlowiek jest do wszystkiego zdolny ja wylecialem na miesieczna banicje jak napisalem doslownie ze szkot to pizdeczka mamusi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Graj Savi, graj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Nanek, wiem że Ty lubisz grać tego typu kursy, ale grubo grać na Janka po @1.18? Bez przesady, nie chcę nikogo obrażać, ale jakiś debil-desperat coś takiego by grubo zagrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
nawet przeklenstwa nie uzylem a wylecialem widocznie ktos mial slabszy dzien...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Savinykh booooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Dobra taktyka Jurka. Sędzina już tam pewnie posrana na stołku, że kolejna stykowa piłka dla ciapatego i będzie wpierdol od Jurka i tej bandy kiboli na trybunach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
devvarman serwuje jak radwa 2 lata temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Nanek, wiem że Ty lubisz grać tego typu kursy, ale grubo grać na Janka po @1.18? Bez przesady, nie chcę nikogo obrażać, ale jakiś debil-desperat coś takiego by grubo zagrał Jurka nie mam zwlaszcza po takim kursie darowalem sobie zadko gram na Polakow predzej przeciwko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
No ale taka prawda, że ta sędzina to głupia pizda, przeciez out byl wyraźny, powinien być set dla JJ :| wcale nie byl wyrazny raczej weszla Na moim super 120 calowym super extra FULL HD przystosowanym do oglądania meczów tenisowych z opcją Hawk Eye do każdej piłki wyraźnie było widać, że Devvarman przestrzelił o 3 mm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
panowie jak widziecie dubel keys+granollers&lopez grubo ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|