|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
No ale taka prawda, że ta sędzina to głupia pizda, przeciez out byl wyraźny, powinien być set dla JJ :| wcale nie byl wyrazny raczej weszla Na moim super 120 calowym super extra FULL HD przystosowanym do oglądania meczów tenisowych z opcją Hawk Eye do każdej piłki wyraźnie było widać, że Devvarman przestrzelił o 3 mm. a na moim 6 calowym widzialem ze weszla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Janowicz po wszystkim powie że grał z kontuzją..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Savinykh booooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Cebula chyba stawila i nie dala nam cynku....chyba tylko do Ciebie dzwonila;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
No ale taka prawda, że ta sędzina to głupia pizda, przeciez out byl wyraźny, powinien być set dla JJ :| wcale nie byl wyrazny raczej weszla Na moim super 120 calowym super extra FULL HD przystosowanym do oglądania meczów tenisowych z opcją Hawk Eye do każdej piłki wyraźnie było widać, że Devvarman przestrzelił o 3 mm. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
Savinykh booooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Cebula chyba stawila i nie dala nam cynku....chyba tylko do Ciebie dzwonila;) Pending 1/15/13 7:00pm ATP Tennis 150 Daniel Gimeno-Traver +715* vs Nicolas Almagro Pending 1/15/13 7:00pm WTA Tennis 514 Valeria Savinykh +600* vs Dominika Cibulkova do mnie tez, ale razem zadzwonili z typem na DGT.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
panowie jak widziecie dubel keys+granollers&lopez grubo ? Ja tam proponuje dubel za mniejszą stawkę: Stepanek + Benneteau -6  A na rano X-men!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
ruchliwa Schett robi wywiad z You-know'em
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
A myslalem, ze tylko ja mam Savi pre  gl for us ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Jakbym był na korcie u Jurka to bym z tymi ziomami pił i śpiewał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Co za fuks Cebula 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
bardzo Was prosze, kazdy kto ma mozliwosc niech zerknie na mecz Oprandi-Gorges. Kolezanka Romina nie potrafi trafic w kort w ogole, a zarabia tym na zycie. Dobra opcja. Plus przed chwila Julie zaatakowaly owady...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Co za fuks Cebula  no niw mów ze surka nie zrobiłes mnie juz ten mecz nie interesuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Savinykh booooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Cebula chyba stawila i nie dala nam cynku....chyba tylko do Ciebie dzwonila;) Pending 1/15/13 7:00pm ATP Tennis 150 Daniel Gimeno-Traver +715* vs Nicolas Almagro Pending 1/15/13 7:00pm WTA Tennis 514 Valeria Savinykh +600* vs Dominika Cibulkova do mnie tez, ale razem zadzwonili z typem na DGT..... Szczerze to myslalem ze Cebulka to wygra izi ale chyba nie ogarnela sie po ostatnim lomocie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
oczywiscie napisalem posta to Oprandi od razu 3 pilki z rzedu przebila jak na zlosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Almagro 3-0  Flipkens + Almagro 3-0 jak w masło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Nie śmiejcie się , Jurek jeszcze nie grał przy tak licznej widowni.. na czelkach max 20 osób w porywach 25
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Co za fuks Cebula  no niw mów ze surka nie zrobiłes mnie juz ten mecz nie interesuje Mam tylko malego shota na wina i handi +6.5, wiec to zbedne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Nie śmiejcie się , Jurek jeszcze nie grał przy tak licznej widowni.. na czelkach max 20 osób w porywach 25 hehehe no juz nie drwij tak z niego w Paryzu było troche wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
to Rosolska konczy turniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Co za fuks Cebula  no niw mów ze surka nie zrobiłes mnie juz ten mecz nie interesuje Mam tylko malego shota na wina i handi +6.5, wiec to zbedne  no ja musiałem bo troche wiecej w nia włozyłe 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|