|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Janowicz jest strasznie przereklamowany sodóweczka uderzyła, media zrobiły swoje wstyd przegrywać z tym marnym kitajcem a ten głowę już zwiesił , masakra  Oczywiście, że tak... To jest zawodnik dość marny, który miał swoje powiedzmy 2 minuty w światowym tenisie i doskonale je wykorzystał, teraz wracamy do starego dobrego Jurka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Jurek gra dobry tenis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Sam dogadal sie ze seta koledze oddaje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nie płacz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2011
Posty: 138 |
Melzer planuje sie meczyc, moze przegrac z Bautista Agutem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Atlas dał się nabrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973 |
Hindus zapieprza po krocie jak Chang za dawnych lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
czyzby jerzyk niczym feniks z popiolu? musi tak byc !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Janowicz jest strasznie przereklamowany sodóweczka uderzyła, media zrobiły swoje wstyd przegrywać z tym marnym kitajcem a ten głowę już zwiesił , masakra  Oczywiście, że tak... To jest zawodnik dość marny, który miał swoje powiedzmy 2 minuty w światowym tenisie i doskonale je wykorzystał, teraz wracamy do starego dobrego Jurka  Haha, zazcyna sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Pajac juz na pale wali,gwiazdor w okularkach:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dobrze widziałem, że Somdeev miał 2 UE w tym secie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Krecik, wiesz co? Walczysz z tymi wszystkimi hejterami Agi i słusznie. Nie wiem, co Ci Jurek zrobił, że go tak nie lubisz. Spoko, ja też wielu graczy w turze nie lubię, ale okaż mu odrobinę szacunku ze względu na to, że to Twój rodak, psia mać  U mnie z Agą się udało, Tobie z Jurkiem się uda.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973 |
dobrze widziałem, że Somdeev miał 2 UE w tym secie? Możliwe bo w meczu ma 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34 |
media nie znajac jurka ani jego wczesniejszych "Wyczynow" wyekreowala go na mega gwiazde, na BOGA TENISA  po paru niespodziankach na koniec sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
Devvarman leads Janowicz two sets to love. Apparently the Pole has already had one major meltdown
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Janowicz jest strasznie przereklamowany sodóweczka uderzyła, media zrobiły swoje wstyd przegrywać z tym marnym kitajcem a ten głowę już zwiesił , masakra  Oczywiście, że tak... To jest zawodnik dość marny, który miał swoje powiedzmy 2 minuty w światowym tenisie i doskonale je wykorzystał, teraz wracamy do starego dobrego Jurka  Haha, zazcyna sie  Nie o to chodzi... Nie rozumiem tylko ludzi, którzy grali naszą "gwiazdeczkę" po kursie 1,2  A jego obecna pozycja w ranku jest mocno na wyrost 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Krecik, wiesz co? Walczysz z tymi wszystkimi hejterami Agi i słusznie. Nie wiem, co Ci Jurek zrobił, że go tak nie lubisz. Spoko, ja też wielu graczy w turze nie lubię, ale okaż mu odrobinę szacunku ze względu na to, że to Twój rodak, psia mać  U mnie z Agą się udało, Tobie z Jurkiem się uda. w sumie to do Jurka nic nie mam ( znaczy, trochę mam że wieś robił od zawsze  ), po za czystą satysfakcją, gdy chłodziłem głowy po wynikach w Paryżu  I jak zawsze miałem rację... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Jeśli Janowicz wyciągnie ten mecz - to może nieco zyska w moich oczach - jako fighter. Nie zmieni to jednak mojej oceny jego średniawej postawy tenisisty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
forum byloby nudne jakby kazdy kochal fedex'a 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|