|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Nie śmiejcie się , Jurek jeszcze nie grał przy tak licznej widowni.. na czelkach max 20 osób w porywach 25 no w Paryżu grał przy pustych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Almagro -6,5 handi izi ale co z tego jak potrzebuje Janowicza 3-1 w setach  Jurek walczy dzisiaj głównie ze sobą, niech pokaże, że ma jaja, bo rozwścieczył mnie w 1 secie niesamowicie Devvarman serwuje jak kobieta, głównie się broni ... ale serwis Janowicza to katastrofa dzisiaj, a liczba UE to Sharapova przy wietrze 100 km/h mniej robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
Nie śmiejcie się , Jurek jeszcze nie grał przy tak licznej widowni.. na czelkach max 20 osób w porywach 25 ....w Paryzu 3 osoby na widowni byly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Jurek pewnie daje wam tylko więcej zarobić, podbijając kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Nie śmiejcie się , Jurek jeszcze nie grał przy tak licznej widowni.. na czelkach max 20 osób w porywach 25 ....w Paryzu 3 osoby na widowni byly a moze to były manekiny hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
Jurek pewnie daje wam tylko więcej zarobić, podbijając kurs. z novikov'em w us open tez podbijal na max'a 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Nie śmiejcie się , Jurek jeszcze nie grał przy tak licznej widowni.. na czelkach max 20 osób w porywach 25 hehehe no juz nie drwij tak z niego w Paryzu było troche wiecej  Wybacz  Zarwałem noc aby go bezinteresownie obejrzeć , niech da czadu bo w 3 rundzie szlagier z Nicolasem "Unforced Error" Almagro.. oby do niego doszło to byłby dopiero szlagier
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Nasi experci na ES twierdza ze Jurek bardzo ciezki mecz bedzie mial... chce zobaczyc jego najwyzszy bieg....jak myslicie mozliwe ze pogodni w nastepnej rundzie Almagro...?? ....jak przejdzie malego ciapatka;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Nie śmiejcie się , Jurek jeszcze nie grał przy tak licznej widowni.. na czelkach max 20 osób w porywach 25 ....w Paryzu 3 osoby na widowni byly A gdzie... A z której strony ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Bardzo fajny stroj ma Cibulkova swoja droga  2 gemy jeszcze mi do szczescia potrzebne, a potem niech sie dzieje co chce ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jurek do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
Nie śmiejcie się , Jurek jeszcze nie grał przy tak licznej widowni.. na czelkach max 20 osób w porywach 25 ....w Paryzu 3 osoby na widowni byly A gdzie... A z której strony ? z tej wlasciwej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Janowicz jest strasznie przereklamowany sodóweczka uderzyła, media zrobiły swoje wstyd przegrywać z tym marnym kitajcem a ten głowę już zwiesił , masakra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Uuuauuć breaks to love.. grając na przerzut z Hindusem to sukcesów na dłuższą metę nie pogramy Jerzy... Serwisssssss Wheeeeere are youuu..? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Janowicz jest strasznie przereklamowany sodóweczka uderzyła, media zrobiły swoje wstyd przegrywać z tym marnym kitajcem a ten głowę już zwiesił , masakra  Tego gema oddal za darmo.,.mam nadzieje ze sie przebudzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
za co Stopa chce chwalić Jurka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Savinykh  witam w nowym dniu peffek  i tym gestem zegnam bo wczorajsze siedzenie nie miało sensu a dzisiaj juz 1 peffka siedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 973 |
Co mu serwis pomoże jak hindus wszystko odbiera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
No, Jerzyk się pakuje.
Ale co jak co, taki tennis jak prezentuje Devvarman to jest wstyd dla tego sportu. Takie coś powinno być zabronione, naprawdę, gdybym był prezes ATP to bym go wyjebał [']
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
to pokazał Hindus jak się serwuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|