|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
piszesz jak na wypracowaniu w szkole  lubię Chiny bo są fajne zabytki ;p ale to ma byc na egzamin w szkole  (na uczelni), wiem ,ze pare tesktow jest dziecinnych ,ale dopiero teraz to pisalem, egzamin mam jutro o 10 , a jeszcze w chuj materialu mam do nauczenia ale przynajmniej nie ma bledow skoro nic nie piszesz a nie powinno byc I study zamiast I am studying ? niby jest currently , ale jakos mi nie pasuje ten czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Nie no, ja z gramatyką mam sam ciężko:) ktoś inny się wypowie pewnie, ja chciałem tylko trochę strollować hehe powodzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka