a jeszcze odnosnie psow. ostatnio byla mpreza u koleg i ktos wezwal policje, a kolega ma fiola na punkcie zdejmwoania butow, oni wchodza a on "a buty?" a potem sie pytaja, "a czyje to mieszkanie?" a on "bzwbk"
a jeszcze odnosnie psow. ostatnio byla mpreza u koleg i ktos wezwal policje, a kolega ma fiola na punkcie zdejmwoania butow, oni wchodza a on "a buty?" a potem sie pytaja, "a czyje to mieszkanie?" a on "bzwbk"
jak to dobrze że jestem tępy bo wogóle nie zrozumiałem dowcipu
Ktoś kto je frytki z keczupem nie może być zbyt mądry... http://deser.pl/deser/1,111858,13236741,Zaufala_GPS_i_przejechala_1450_km_zamiast_80.html#BoxWiadTxt
Ktoś kto je frytki z keczupem nie może być zbyt mądry... http://deser.pl/deser/1,111858,13236741,Zaufala_GPS_i_przejechala_1450_km_zamiast_80.html#BoxWiadTxt
Ktoś kto je frytki z keczupem nie może być zbyt mądry... http://deser.pl/deser/1,111858,13236741,Zaufala_GPS_i_przejechala_1450_km_zamiast_80.html#BoxWiadTxt
"Zanim zdążyła się połapać (!), że coś jest nie tak, zorientowała się, że dojechała do Zagrzebia - dopiero tam oderwała wzrok od GPS-a. Wtedy zdałam sobie sprawę, że nie jestem już w Belgii - dodaje."
Przypomnial mi sie artykul o pewnej(na 99% jestem pewien) amerykance ktora przyjechala do europy na zwiedzanie... wypozyczyyla samochod i heja Co sie okazalo ? A to, ze nie wiedziala, ze nie jezdzi automatem tylko samochodem z manualna skrzynia biegow i zajebala samochod na smierc jezdzac na pierwszym biegu
Nie chce przeklamac, ale chyba samochod spalil sie, a przynajmniej jego przednia czesc;]
Przypomnial mi sie artykul o pewnej(na 99% jestem pewien) amerykance ktora przyjechala do europy na zwiedzanie... wypozyczyyla samochod i heja Co sie okazalo ? A to, ze nie wiedziala, ze nie jezdzi automatem tylko samochodem z manualna skrzynia biegow i zajebala samochod na smierc jezdzac na pierwszym biegu
Nie chce przeklamac, ale chyba samochod spalil sie, a przynajmniej jego przednia czesc;]
Trochę przekolorowałeś lelu, samochód był prawie nietknięty.
Ktoś kto je frytki z keczupem nie może być zbyt mądry... http://deser.pl/deser/1,111858,13236741,Zaufala_GPS_i_przejechala_1450_km_zamiast_80.html#BoxWiadTxt
chyba z majonezem
tak nie lubię majonezu, że nie przeszło mi przez pace, żeby to wyklepać oczywiście, frytki z majonezem, swoją drogą to ich danie "narodowe"